45215
  • Hont
    #44815
    Azt nem tudom, hogy Ti szakemberek szemszögéből jó-e vagy sem, de amire én használom, arra tökéletes!
    A 8 nekem se jött be, de 8.1 szerintem nagyságrendekkel gyorsabb mint a 7. Ha csak a boot időt nézed...Az átlag lusernek meg az számít!
    Szimek mennek rajt hibátlanul és eddig "én" nem találkoztam olyan programmal, ami kompatibilitásra hivatkozna!
    (Hozzáteszem, hogy azt is olvastam, hogy a régebbi platformokon a 7 jobban viselkedik...!)
  • Hypo #44814
    hát az a w8 meg w8.1 :))))) a vicc kategoria
  • Hont
    #44813
    Egyébként én is többnyire a bevált dolgok híve vagyok és nehezen lépek tovább, de most sajnos egy rossz alaplap miatt van egy hibás 8.1 rendszerem, ami baromi instabil és napról napra rosszabb. Azóta már másik lappal megy a gép, de kénytelen leszek lecserélni az OP is.
    Egyébként szerintem legalább akkora a pozitiv különbség a XP W7 között, mint a W7 és a W8.1 között!
    Én már biztos, hogy nem megyek vissza a hetes verzióra.
  • Clidey
    #44812
    Nem vagyok híve a feltétlen oprendszer csere-berének. Már csak a kezdeti időszakban jellemző driver és egyéb szoftveres problémák miatt sem. Még 8.1 sem volt soha a gépemen, a 10 meg még pár évig tuti nem is lesz. :)
    A Win7 nálam tökre bevált. :)
  • Hont
    #44811
    Win 10 valaki próbálta már?
  • Nesuten
    #44810
    Tud valaki eladó FS2004 ???
  • abassc
    #44809
    Na pont így nem kerestem megvan köszönöm! Mindig beirtam hogy fspassenger és így nem akarta.
  • Skinner_11
    #44808
    Pedig Avsimen egyből megtaláltam, arra kell rákeresni, hogy "malev"

    Olyan programról nem tudok ami FS9 alatt rögzíti is az útvonalat, és szigorúan onnan enged csak tovább ahol utoljára landoltál (FsPassangersen kívül) , de olyanról igen ami szimplán rögzíti a repült útvonalat.
  • abassc
    #44807
    Szerkeszteni nem tudom azért írom külön hogy szeretném ha valaki belinkelné az fs passenger malév crew hangot.Vagy hogy honnan lehet letölteni.Avsim megvolt de nem sikerült.
  • abassc
    #44806
    Sziasztok.Egy olyan kérdésem lenne hogy van e olyan program,ami regisztrálja az útvonalamat és ha tovább szeretnék repülni akkor csak úgy engedne tovább ha onnan indulok az érkezéstől.Mint például az fs airiline.Fs passenger-t ismerem.Csak igy más lenne és offline.
    Utoljára szerkesztette: abassc, 2015.07.02. 18:37:32
  • Skinner_11
    #44805
    Ezt felteszed és akkor nem kell a szimen belülről hozzáadni a sceneryket, megspórolsz egy újraindítást (mivel csak akkor építi újra az adatbázist az FS9 )
    Utoljára szerkesztette: Skinner_11, 2015.05.28. 22:18:17
  • dantre
    #44804
    Jogos !
  • Hont
    #44803
    Ezért fontos elolvasni a beíró ablak felett a FAQ nevű menüt!
  • dantre
    #44802
    ÁÁÁhhháááá....ez itt a baja, én az Update-ról nem tudtam....köszönöm !
  • Hont
    #44801
    Egyébként pl itt egy video!
  • Hont
    #44800
    Rakd fel az FS2004-t!
    Aztán a főkönyvtárba másold be a 9.1update-t és ott futtasd!
    Aztán jöhetnek a kiegészítők!
    A legegyszerűbb, mikor bemásolod az ADONSCENERY mappába, majd a SCENERYLIBRARY menűben bállítod az elérési utat és újra indítod az FS2004-t és már kész is!
    Azok a kiegészítők, amik rendelkeznek exe fájlal, azok többnyire a helyükre mennek és a Libraryban is beírják magukat, de célszerű ezeket is ellenőrizni a listában!
  • dantre
    #44799
    Gatya is lett a játék, el se indul....újra kell raknom, volnátok olyan rendesek hogy leírjátok pontosan a telepítések sorrendjét, alapjáték kiegészítők meg ami kell még hozzá....
  • dantre
    #44798
    Nem, mert nem tudtam hogy kell......de, az előbbi leírás szerint megpróbálom összehozni, köszönöm a segítséget ! :)
  • Hont
    #44797
    A library-ban be élesítetted?
  • ToMy_
    #44796
    A scenery állományait másold be egy alkönyvtárba az Addon Scenery könyvtáron belül.
    Utána az FS9 könyvtárában lévő SCENERY.CFG-t nyisd meg egy texteditorral, és oda a végére kreálj egy bejegyzést az előzőek mintájára, a nevet és az elérési utat pedig értelemszerűen módosítsd a berakott scenery jellemzőivel.
    Ezután ha elindítod az FS-t, akkor már az elején látod, hogy jól csináltad, ha újragenerálja a scenery-k indexeit.
  • dantre
    #44795
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni abban hogy hogyan kell Scenery-t tenni a játékba ? Fs9-em van, bent van az összes fájl a helyén, meg minden, de mégsem látom a kiegészítést működni, ellenben betettem egy AN-2-es gépet és tökéletesen működik......előre is köszike
  • Hont
    #44794
    Köszi!
    Na akkor marad a P3D! Úgy is azon VFR-zek...
    Köszönöm szépen!
  • CptSAB
    #44793
    Az oldalamon illetve driveon nincsen fs9 scenery, csak x-es. Az új LHSS szépen megy P3D alatt.
  • Hont
    #44792
    Lehet, hogy én értettem el valamit...
    Az FSX #30672 bejegyzésben a kép alatt ezt olvastam:
    "letöltési lehetőség fs9 sceneryk: flightsim.com fsx: fsstdesign.vfrplanner.net - fsx fotóalapok letöltése felső menüsor"
    Én ebből arra következtettem, hogy FS9 re a Flightsimről, FSX-re meg a Te oldaladról lehet a letöltéseket indítani!
    P3D-n próbáltátok már?
  • CptSAB
    #44791
    Mi jót keresel a flightsim.com-on?
  • Hont
    #44790
    Tomi Bá!
    Nem találom a flightsim.com-on ...
  • CptSAB
    #44789
    Tex Johnston se tudna ilyet összehozni.. pedig ő megmutatta milyen orsózni egy 707-el :P
  • Clidey
    #44788
    A grafika már tökéletes (szinte), már csak azt kellene elterjeszteni a CGI-sek körében hogy auditálják a trükkjüket valami hozzáértő szakemberrel. Én még nem láttam olyan repüléssel kapcsolatos trükköt ahol létezett volna az a fogalom hogy fizika, mégkevésbé aerodinamika...
  • Nyiri
    #44787
    Nincs. Belebaszódna a földbe mint a huzat. Meg lehet valszeg csinálni vele de nagyobb magasságban
  • hatalakj
    #44786
    Szerintetek ilyen van?
    https://www.facebook.com/mavikocaelicomtr/videos/859123897467108/
    Utoljára szerkesztette: hatalakj, 2015.05.15. 09:50:05
  • Skinner_11
    #44785
    Kipróbálom majd, kösz.
    A színmélység 32-n van, azt tudom.
  • L Viper #44784
    Pedig ez nagyon olyan, mintha valami beállítási gond lenne.
    Próbáld meg szimplán egy default Ultra High Weather beállítással, esetleg nézd meg hogy a színmélység 32 bit-en van -e a konfigban, nem pedig 16-on.
  • Skinner_11
    #44783
    Ha a 3D cloud density-re gondolsz azt már próbáltam 100-ra tenni, ugyanilyen volt.
    Ma átnézem a felhőtextúrákat és manuálisan kicserélem ha megtalálom ezt az ocsmány valamit.
  • Papirzacsi
    #44782
    Ha bírja a géped, told fel a felhő beállításokat (mennyiségét és látótávolságát. El kell hogy tűnjön ez az undormány.
  • Skinner_11
    #44781
    Bingo, amúgy régebben feltettem valami 256-os felhő csomagot azért ilyen rondák.

    REX azóta fel lett téve, de ezeknek nem cserélte le a textúráját

    @Gegi86: És, igen Brüsszel a helyes megfejtés
  • Gegi86
    #44780
    EBBR
  • Clidey
    #44779
    Azt nem tudom melyik a reptér, de hogy a CS C-130 az tuti, meg az is hogy valamiért iszonyat rondák a felhőid... :(
  • Skinner_11
    #44778
    Tegnapi móka.

    Lehet tippelni melyik reptér milyen gép

  • Frenky
    #44777
    Jó_reggelit :-) Akik szeretik a repülést és kedvük van csatlakozni, mindenkit várunk a DCS World MAGYAR Felhasználók csoportjába a FaceBook_ON
    Online repülések, infók, leírások, minden, ami a DCS Wolrd_el kapcsolatos!
    Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók Csoportja a Google+ ON is! DCS World MAGYAROK YouTube Csatornája!
    Üdv, HUNter
  • Skinner_11
    #44776
    Örülök, hogy megoldódott.
    Fingom nincs miért kellett a restart hozzá, ez is valami fontot telepített és azt csak azután tölti be?