Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Yossarian
#37681
a hidat?

Nieleen

Dietrich
#37680
én is bár a filmet nézem közben.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37679
<#vigyor3>
Léptem aludni....Joccakát mindenkinek!

M.

Dietrich
#37678
most mit csináljak..ez egy ilyen nap <#ravasz1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37677
Mi legyen a szerverünk neve? 😊
Dietrich számmizériájára én a következõt javaslom/javasoltam:

Devils DOM,HQ,CTF server

Persze kiszinezve meg minden😊

M.

Malakai
#37676
Habár szeretek mindenbe beleszólni, de én majd csak jáccok a szerveren azthiszem (magyarán nemhiszem, hogy beszálok a költségekbe), esetleg mapokal, modokal kalimpálok majd a fórumban. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Magnetic
#37675
Még jobb megoldás😊
Akkor aki igényli, annak majd elküldöm.

Dietrich
#37674
ja..én vagyok a dilinyós <#vigyor2>és neked van ilyen statod 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37673
õrültek vagytok😊

Nieleen

Dietrich
#37672
most látom a hszm számát...666 a vége..hja ez a nap a devil napja <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37671
Yoss egy brutális állat...lelõ mindent ami mozog 😄D

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37670
ment a privi..
szerintem nem kell feltenned nyilvánosan..mélben is eltudod küldeni annak aki igényli.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

me and a monkey
#37669
Ment a privi.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

me and a monkey
#37668
Még a tehenet is lelõtted a kép jobb oldalán.<#wow1>

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Magnetic
#37667
Akkor 16+4 lesz.
Aki beszáll a szerver költségekbe,

IRJON NEKEM EGY PRIVAT ÜZIT

és annak elküldöm a számlaszámot, ahova tudja utalni, vagy épp befizetni az összeget. A befizetésekrõl minden hónapban felteszek egy számlamásolatot, igy mindenki látni fogja, hogy ki mennyivel szállt bele. Csak annyi kérésem lenne, hogy befizetéskor/utaláskor irjátok oda,hogy COD.
Amint megkapom a pénzem, utalom egyben az 5.000,-Ft-ot az üzemeltetõnek és utánna max. 1 napra már a miénk is a szerver.
A tagok listája viszont kellene, hogy tudjuk mennyire jön ki fejenként. Remélem ezt 1-2 nap alatt meg tudjuk beszélni.

Yossarian: Azt a szavazást már én is láttam pár UO-s szerveren. Megkérdezem, hogy fel tudja -e konfigurálni.

M.

Dietrich
#37666
😄D

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37665
érdekes, hogy nem csítereztek. Valahogy minden bejött. kétszer is egyedül védtem a rádiót és az enyémek is aszonták, hogy "ez a faszi nem normális" 😄 nagy ujjongás volt, mikor meghaltam 😊 még az én csapatomból is aszonták, hogy végre megdöglöttem 😊

Nieleen

Dietrich
#37664
<#eljen>
közben hányszor csítereztek le? <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37663
csak mák

Nieleen

#37662
profi<#eljen>

Yossarian
#37661
majd legközelebb csinálok egy shotot. Addig nézzétek meg mit alkottam ma brecourton! 😄D

67 pontnál haltam meg elõször 😊
Nem kemp 😊

Nieleen

me and a monkey
#37660
Nem láttam még én sem ilyet, de mivel idõhöz/alkalomhoz van kötve így jónak tûnik.
Ettõl demokratikusabb pályaválasztás nem nagyon lehet.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37659
ezt mondtam... 😊
admin meg úgyis lesz mindig..legfeljebb ha te gyorsabban lelösz engem mint én téged, kirúglak 😄DDDDD

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37658
én UT-t nem játszok..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37657
tudom csak kikapcsolták mindenhol ezt a cod1 után.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37656
a rendes játék közbeni szavazgatást nem is nagyon kell engedni, mert útálatos dolog, amikor egy hülyére rájön, hogy szavazgatni akar és percenként pályát akar váltani, meg ki akar rugatni valakit. Szerintem vagyunk annyian, hogy mindig legyen bent admin és rendet tartson szavazgatás nélkül is.

Nieleen

Malakai
#37655
Én is ezt akartam javasolni, csak én az UT szavazójához hasonlítottam volna. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Yossarian
#37654
pedig van ilyen UO-s szervereken is.

Nieleen

Dietrich
#37653
ja ez...olyan rég volt ilyen még a cod1 alatt, hogy persze hogy nem vágtam 😉
ilyen lehet mert nem hent közben szavazol..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37651
akkor nem..
van a map
van a mod
van a tag kirúgása

milyen szavazás van még?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37650
hát te sem vágod mirõl beszélek. nem arról, szavaznak, hogy jöjjön a köv map, hanem, hogy MI LEGYEN az. amikor vége a pályának, akkor 16 másodpercig mutat egy dobozban 6 pályanevet és klikkelgetéssel kiválasztod, hogy a 6 közül neked melyik teccik. Amelyik pálya legtöbb szavazatot kapta, az lesz a köv pálya.

Nieleen

Yossarian
#37649
16+4 sztem is jó.

Nieleen

Dietrich
#37648
priváton ha van szavazás elkezdenek szavazgatni, hogy köv. map...képtelenség volt játszani mert 5 percenként szavaztak másikról..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37647
a 16+4 kellene..szerintem abban is lehet bízni, hogy ha párunkat meglátnak ott jönnek mások is régebbi ismerõsök a cod világából.

amint megvan a létszám tudod mennyivel kell beszállnunk/fõ és a pénzt miként juttassuk el hozzád.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37646
mi a hátránya? milyen emlékek?

Nieleen

Dietrich
#37645
nekem meg nincs skypom 😊))

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37644
Tudom milyen szavazás..de ennek megvan a hátránya is nem csak az elõnye..ha a többség szavazni akar szavazzon 😊 de én a rossz emlékek miatt nem vagyok a híve a szavazósdinak.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37643
hmm. az nekem mindig behal.

Nieleen

Magnetic
#37642
Nekem sincs msn-em. Trilliant használok😊

Yossarian
#37641
nincs msn-em 😊 skype-om van 😊

Nieleen

Magnetic
#37640
Azt irtam, hogy 10-én. Az üzemeltetõ azt mondta, hogy amint ott a pénz megy a szerver. Ha igaz, akkor pár nap és lesz pénzem, tudom utalni. A kérdés csak az, hogy mennyit utaljak.
Az árakat látjátok, szóval jó lenne eldönteni. Lehet felõlem 16+4 privát slot, de az emeli az árat.Igaz mint kiderült vagyunk rá elegen 😊
Pár infó amit már eddis is tudok:
- Alap COD és CODUP pályák, + mappackok, custom mapok.
- Adminoknak a Platinum Rcon kell, hogy legyen telepitve.Akinek nincs meg szóljon és lövök egy alap weboldalt, az új térképekkel és pár hasznos kiegészitõvel. Ebben van egy Kill Server gomb. Kéretik nem használni!

Jó lenne msn cimet cserélni.

M.

Yossarian
#37639
Dietrich, te tudod ugye milyen szavazásról beszélek? Mit szólnál hozzá?

Nieleen

Dietrich
#37638
az a hülye kastélyos még a cod1-bõl 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37637
asse tom mi volt a map

Nieleen

Yossarian
#37636
nem arra a szavazásra gondolok. Nem játszottál még olyan szerveren, ahol a pálya végén bedobja asszem 6 pálya nevét és valamelyiket ki kell választani a tûzgomb nyomkodásával?

Nieleen

Dietrich
#37635
azt hittem a map volt az oka..amúgy is ment vagy 2 percig aztán váltottak 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37634
A gyerek letámadott 😊

Nieleen

Dietrich
#37633
eltüntél hirtelen a szerverrõl az elöbb..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

me and a monkey
#37632
Igen, az jó szokott lenni ha ilyen módon interaktív a szerver.A multi vezérlõpaneljén (ahol team-et és fegyvert lehet választani)a legutolsó gomb, ott lehet szavazásokat indítani. Én megszavaztam, hogy ilyen módon is nyitott legyen. 😊

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Yossarian
#37631
szerintem az a pálya végén szavazós izé nagyon jó lenne nekünk is.

Nieleen