Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#37832
de 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37831
Alpha aszondja, hogy lehet tudna ingyen, vagy olcsóbban is szervert. Nem kéne megvárni mit mond?

Nieleen

Dietrich
#37830
4-2
eldõlt 😊))

az kira!

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37829
Joccakát!
Én is lépek.
Akkor eddig 4 szavazat van a
Fanatics DOM,HQ,CTF public server -re
Még me and a monkey és hofitom szavazata hiányzik.
Ha minden jól megy, akkor már péntek este tudunk játszani.

Dietrich
#37828
én ma reggel 7-tõl este 6-ig nyomtam az igát..szerintem elvonulok az ágyamba én is. 😊

jó8

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Malakai
#37827
Config fileban lehet utólag is változtatni a nevet. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Yossarian
#37826
már én is átútáltam a zsét 😊

Nieleen

dr Kotász
#37825
Lépek én is... Jóccakát.
dr Kotász
#37824
Átutaltam a lóvét. Mivel nem OTP-s vagyok (hálistennek), pénteken lesz a számládon.
Yossarian
#37823
Na fiúk, reggel 4:30-kor keltem és holnap is akkor fogok, szal további jó társalgást! Magnetic addig írjad a rosszakat! 😊

Nieleen

dr Kotász
#37822
Hajaj... De ezek még 2004-ben történtek, mára a jó klánok kiforrottak...
Dietrich
#37821
szerintem ha nem érkezet meg valakitõl akkor jelezd neki, mert ha nálad a lé és nem perkálod tovább, akkor ugye szerver sincs 😊)

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37820
SG] Fanatics

1 szavazat erre

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37819
hú anno mennyi ilyen klánba való felkérést kaptunk..emlékeztek? Mert én már nem.. 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37818
Türelmesen várok <#vigyor5>

Magnetic
#37817
Akkor beszállsz Te is költségekbe, vagy csak lelkileg támogatod eme nemes ügyet? <#vigyor3>

Yossarian
#37816
Várjuk meg azért a többi admin véleményét is ;-)

Nieleen

Magnetic
#37815
Fanatics DOM,HQ,CTF public server

akkor küldhetem, mint lefixált nevet?

dr Kotász
#37814
Ok, lámák elvetve. Fanatics jó lesz nekem is.
Yossarian
#37813
Fanatics DOM,HQ,CTF public server

Nieleen

Magnetic
#37812
Havi 1x 833Ft.
Majd következõ hónap 5-ig megint 833Ft.(csak ha OTP-s vagy. Ha nem akkor 3-ig, vagy 2 munkanappal elötte)
Aki kéri annak küldök tranzakció másolatot, hogy megérkezett a pénze.

Yossarian
#37811
nekem ez a lamerbrader nem teccik. Nem vagyunk ászok, de lámák sem 😊

Nieleen

Magnetic
#37810
Lamerbrother Arena
Team DOM,HQ,CTF public server
Fanatics
Friends & Guns

Akkor melyik legyen ? 😊

dr Kotász
#37809
Az elõbbi kérdésemet úgy értettem, hogy 1 havi lóvét utaljunk, avagy többet? 2x833 Ft után is azért lesz még mit ennünk...
Dietrich
#37808
ahha.. kösz.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37807
nem lehetne inkább olyan jelzõ ami nem fitogtaja, hogy gyenge vagyok? 😊
angolul valami mókás kéne..mittudom én komedy 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

DJ Skyline
#37806
nekem jó...

igaz az sg tag a nevem után van most,de átírom pillanat alatt!😊

dr Kotász
#37805
Hadd újságoljam el büszkén, hogy az Infinity engem is be akart venni <#hehe><#eljen>
Magnetic
#37804
Azt viszont jó ha tudjátok, hogy ha utaljuk 5-én az összeget, akkor köv. hónapban 5-ig kell utalni.

me and a monkey
#37803
Elküldtem a számlára. Egyébként az OTP-nél netes átutalásnál a "belföldi forint átutalás" opciót kell választani, de szerintem erre már Te is rájöttél. (Yoss)

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Yossarian
#37802
nekem is

Nieleen

Yossarian
#37801
én is így tervezem. Nem tom klánhoz kötni magam, mert semmi rendszerességet nem tudok bevállalni. Emiatt utasítottam vissza anno a KHG és az Infinity felkérését is, pedig õk már tényleg nagyon jók...

Nieleen

dr Kotász
#37800
Nekem így megfelel...
dr Kotász
#37799
Hát én nem. Ez a szerver pont a lelkes magányos játékosok szervere lesz.
dr Kotász
#37798
Rezidens = devizabelföldi. Mielõtt azt is megkérdezed, te az vagy :-)
Magnetic
#37797
Igy van. Havonta csak 1x kell utalni. Szóval erre kéretik figyelni.

Én személy szerint nem akarok war-t meg klánt, de a többség dönt😊

dr Kotász
#37796
Olyan ember, aki ellenzi a totális uralmat. Pl. antifasiszta.
Yossarian
#37795
éssss, nem klán, nem warozunk. Ugyi?

Nieleen

Magnetic
#37794
Elvileg mindenki megkapta a lényeges infókat PM-be.
Aki nem kapott az elmúlt 5 percben az jelezze.
Az SG elõtag nekem megfelel.

Team DOM,HQ,CTF public server

?

Yossarian
#37793
totalitárius hatalom ellenzõire asszociálok

Nieleen

dr Kotász
#37792
Szasztok. Bármikor tudom utalni a lóvét. Néhány felvetés.

1. Szerver neve - mivel nem vagyunk olyan profik, nehogy valami beképzelt neve legyen a szervernek. Itt egy ötlet Yossarian javaslatát kicsit viccesítve: Lamerbrother Arena. Teccik? :-)

2. Csak 1 havi lóvét utaljunk?

3. Szerintem az lehessen admin, aki fizet (no és persze admin akar lenni).


Dietrich
#37791
valamilyen csoportra írták..de nem neonácik, nem szélsõ jobb vagy bal..hanem ez.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37790
ótépé

Nieleen

Serpa
#37789
idegen szavak szótárában nincs benne így.

sztem közösségbomlasztót jelent.

Dietrich
#37788
na kezd már összeállni 😊
és akkor pl:
Dietrich
Yossarian
dr.Kotasz
stb?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37787
Akkor küldök pár pm-et. Dr Kotász felhivta a figyelmem egy apró, de mégis igen lényeges információra <#zavart1>

me and a monkey
#37786
OTP? Ott én is neten keresztül utalom a pénzt.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37785
off

én ma ezt a szót olvastam egy eléggé hivatalos helyen..egy belsõ levélben ami a munkatársaknak szólt a fõ górétól:

antitotalitarista

na ez mi a francot jelent? mert jót nem az bittos..igen bittos <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37784
Fanatics?

Nieleen

me and a monkey
#37783
Én is készen állok, holnap reggel elküldöm a pénzt.
Valami misztikus név kellene.
SG Friends & Guns

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com