Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

me and a monkey
#37882
Sajnos most nem tudok, de 9-re (a döntésre) itt vagyok. Írtam Alpha-nak privátot, hogy várjuk válaszát mert döntenünk kell. Majd meglátjuk reagál-e...
Addig ÖLJ helyettem is, ne kíméld a teheneket sem ! <#violent>

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37881
pontosan <#nyes>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#37880
kátszó = játszó

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

#37879
+ Donald Sutherland és a klasszikus muzsikát kátszó tank <#ravasz1>

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

Dietrich
#37878
hát maga a film egy alapmû a sok dumával.
pl. ha hent közben ha elkell foglalni a rádiót:
"háromszögben támadunk...én leszek a csúcs... begombolkozni és gyerünk"
😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

me and a monkey
#37877
Értem, egy igazi klasszikus. Megjegyzem. <#ravasz1>

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37876
Na mikor hentelünk:
AC/DC live - Riff Raff Bon Scottal nálam a csata zaj <#eplus2><#gun><#nyes>

már csak inni kéne valamit 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#37875
Wazz!!! Grafománok vagytok! 130 olvasatlan hsz 1 nap után!!!!
<#csodalk>

Magnetic!

Elküldtem a zsét sztem hétfõre kerül csak oda, mert most indítottam csak az utalást.

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

Dietrich
#37874
igen.

Kelly hõseiben, mikor Kelly faggatja a részeg német tisztet az ja whollozik...aztán késöbb Bazi Joe felolvasatja Kicsi Joe-val Nancy-ról mit kell tudni..az meg csak mondja..na ekkor vágja rá azt amit írtam. Tudom néha elvont gondolkodásom van de ez most így jött ki a Ja whol-ból <#vigyor3>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37873
nem a Kellybõl?

Nieleen

me and a monkey
#37872
"egyszóval vannak kupik Nancyban?"
Ezt nem értem,v.mi idézet egy régi II.vh-s filmbõl?
<#nemtudom>

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37871
ja és Magnetic azt is mondta az árban benne van egy TS szerver is!
nem árt az ha hülyülünk épp 😊
szóval akinek nincs mikije és akarná használni is a TS-t nem árt beszereznie egyet.
2-2,5K egy hama..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37870
na jó mert most lenne kedvem is hozzá 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37869
csak lesz hent is 😊

Nieleen

Dietrich
#37868
Hentelünk is ma vagy csak eldöntjük, hogy hol hentelünk késöbb? <#zavart1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37867
Ja whol..ja whol..

egyszóval vannak kupik Nancyban? <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37866
Yes Sir!

Nieleen

me and a monkey
#37865
Igen, legyen a deadline ma este 9 óra,OK?
Addig csak befut Alpha válasza, ha meg nem akkor maradjon az eredeti forgatókönyv.
Ma este döntsük el, hogy hol legyen a szerver és innentõl tudja majd Magnetic intézni az Ügyünket. Hm?

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Yossarian
#37864
hát ha már volt olyan rendes, hogy felajánlotta, akkor szerintem várjuk meg mit válaszol!

Nieleen

Dietrich
#37863
azon nem csak valaki mondja már ki a végsõ szót <#zavart1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37862
Lagot én se akarok, de Alpha cucca se lagolna, az tuti.

Nieleen

Dietrich
#37861
Döntsünk.
Nekem az számít:
hogy a szerver ne laggoljon ha fullon van és eldobnak 2 fûst gránátot, ezen ne spóroljunk 200Ft-ot.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

trident
#37860






Ugyanakkor az alap hibákat én is megcsináltam már, de mindig akadt aki tudott segíteni, korrekt módon.😊

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Magnetic
#37859
Alap konfigot be tudok állitani, de a kovis srác mindent megcsinál nekünk (mod telepítése, mapok, konfig...stb).
Alpha szervere nem rossz, de azt sem szeretném, hogy egyszer csak "hát már nincs kedvem játszani" és ugrik a szerver....

Szóval én inkább fizetek havi 733-at.

M.

dr Kotász
#37858
Gyerekek, döntsünk már, hogy melyik host legyen, mer itt leszünk még februárban is, hogy hol béreljük a szervert.

Magnetic - te mindenképp be tudod konfigolni, vagy a hostra kell bízni? Mert ez is fontos szempont...
Dietrich
#37857
majd ha otthon leszek 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37856
ez jó!
na akkor ma nem megyek postára 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37855
Ez nagyon jó.

Már látom, hogy utalhatok 1000-el 😊
Alpha...infót, még infót 😊

M.

Yossarian
#37854
Az negyszerû!. És ha mondjuk elég sokat játszanál rajta, akkor nekünk mennyiért számolnál egy 20 slotos CODUO szervert?

Nieleen

Malakai
#37853
A nem imsered fel a katonát dolog nem kifogás, az kb 1 napi játék megoldja. 😄
Vannak sokkal nagyobb hibái. ^^

(\__/) ( X.x) ( } . { )

alph4
#37852
100Mbit/s BIX

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

Magnetic
#37851
Jaja, ez jó hir 😊
Következõ hónapban ennyivel kevesebbet kell majd utalni azoknak akik 833-at utaltak😊

Magnetic
#37850
Hát jó lenne, ha nem kellene dolgozni 😊

Magnetic
#37849
Milyen neten üll a gép?

#37848
Esetleg most egy kis lövöldözés?

#37847
Én benne vagyok, de inkább UO menjen rajta. Tegnap nyomtam egy kicsit a CoD2-t, és szerintem elég siralmas. Szép a környezet, de minden harmadik ember akit lelõttem barát volt(TK), mert nem ismertem fel a katonát. Ráadásul engem mindig a pumpás puskával lõttek le...

Szóval akkor hova kûdjem a lóvét? És mikor indul a szerver? És mi a címe? Szóval értitek...részletek?

Yossarian
#37846
Mindenképp UO-t szeretnénk. Milyen neten van ez a csodás masina?

Nieleen

DJ Skyline
#37845
alph4
#37844
Azt azért mondtam ingyen mert, ha játszanék is sokat a szerveren, akkor indítanék ingyen 😉 Csak mostanában meguntam a CoD-ot és az idõm is kevesebb...UOval meg 1 éve nem játszottam 😄 Egy CoD2nek jobban örültem volna 😄
Egyébként a gép ilyen: Dual 3.6GHz Xeon Processzor
4GB ECC reg RAM (Ez a legjobb, de van több is.) Árban ez olyan 4ropi...Ezért mondtam hogy a Cod(2) olcsóbb.

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

Dietrich
#37843
Teljesen egyetértek...de nekem most lekell lépnem itthonról. Majd pár óra múlva visszanézek mi az ábra szerver ügyében..posta este 7-ig van asszem 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#37842
Hurrá! Így 833 Ft helyett csak 714 Ft-ba kerül a szerver :-)
dr Kotász
#37841
Ha lehet egy javaslatom: ha az olcsóbb szerver gyengébb harveren vagy neten fut, ne váltsunk. Ne spóroljunk meg havi 200 Ft-ot azon az áron, hogy akadozzon a cucc...
#37840
Csá srácok!

Én is beszállnék, de még nem tudom a részleteket...

Magnetic
#37839
Jó kérdés.
Várjunk meg alpha válaszát. Ha van igyen, vagy olcsóbban azonos vagy jobb szerver, akkor lehet utalnom ezerrel <#vigyor3>
Befizetni végül is bármikor tudod 😊

Szóval ma este majd eldõl mi legyen.

Dietrich
#37838
na most mi legyen..induljak a postára? 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37837
Tényleg tudsz ingyen? 😊
Az jó lenne biza. Viszont mi a szerver háttere?
Amit mi tudunk az egy 64bites 3Ghz-es 2GB ramos csoda ami 100mbit-es hálózaton csücsül.
Csak azért kérdezem, mert a lag igen bosszantó tud lenni.

M.

Dietrich
#37836
akkor ez is eldõlt 😊
szerintem a rövid és velõs név a megfelelõ mert az jegyzik meg a legkönnyebben..és a fanatikusok tényleg jó.
Korábban mindenki mohisoknak hívta a mohiklant(és majd mindenki szeretett volna bekerülni hozzájuk) vagy most infinisek-nek akik Kotaszt hívták 😊
"na jó nekem ebbõl a láma társaságból elegem van, megyek a fanatikusok szerverére" 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

me and a monkey
#37835
Részemrõl rendben, így már legfeljebb 5-1 lehet az arány. De Hofitomot ismerve neki sem a név a lényeg. Meg hát persze bármikor lehet rajta csiszolni, módosítani, rövid üzit beletenni a nevébe. Ha éppen szükséges lenne.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37834
UO...DOM,HQ,CTF public server lenne 16+4 slotos

amúgy látszik az árakon melyik a jobbik a 3 közül ezek szerint 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

alph4
#37833
És milyen kellene? Cod, Cod2? Ezek most olcsóbbak, jóval mint az UO.

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350