Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#37932
cassinon is és volt dom-ban carentan is

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37931

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37930
Szóval akkor estétól Dietrich lesz a nickem? <#ravasz1>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37929
az lesz az. A Rhine is jó, kialakul ez majd, mint púpos gyerek a prés alatt. Aztán kifigyeljük, hogy mit nem szeret a nép és kiszedjük a népszerûtlen pályákat.

Nieleen

me and a monkey
#37928
Ponry.
Rhine Valley is jó volt dominationba, Dietrich mindig azt linkeli be mint aduászt, amikor a dom módról van szó.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Yossarian
#37927
terveztem, hogy kiteszem.

Nieleen

Magnetic
#37926
Aki kér admin jogot az kérem irja meg nekem priviben.
Köszönöm!

Magnetic
#37925
Nagyon remélem én is <#vigyor3>

Mi több kirakhatnád a Házigazda fölé is 😊

Yossarian
#37924
Helyes, az aláírásomban már ott is van a neve, remélem este az IP-t is betehetem 😊

Nieleen

Yossarian
#37923
Nagyon jó HQ meccsek szoktak lenni a Harbor, Sicily, Brecourt, Railyard Dawnville pályákon. Ezeken az alap pályákon jól érzik magukat a puskások és a géppisztolyosok is
CTF-ben nekem igazan a Carentan meg a Berlin jött be legjobban és nem is nagyon emlékszem többre.
Jókat DOMoztam a Peeks, Kharkov, Kurszk és még a másik nagy orosz pályán. Tudjátok, aminek a közepén van az a nagy víztorony. A nagy orosz pályákra akár jármûveket is lehet tenni, bár én nem rajongok értük.

Részemrõl ezeket javasolnám, de ennél jóval több kell, hogy legyen mibõl válogatni 😊

Nieleen

Magnetic
#37922
Elutaltam a pénzt.

Dietrich
#37921
én is
jó8

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37920
az a baj, hogy nem tudom megjegyezni a pályák neveit..carentan kivételével 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#37919
Mennem kell aludni... Holnap majd megvitatjuk. Csak egy késésem lenne: streets NE legyen pls! Borzalom az a pálya.
me and a monkey
#37918
Pályák, mik legyenek tuti rajta?
Ha már ennyien itt vagyunk:
Alappályák (?) + .......
Javaslatom: Domination mod: Peaks, Kharkov

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

dr Kotász
#37917
Hurrá! <#eljen><#vigyor2><#email><#violent>
Dietrich
#37916
oké

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37915
egy

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37914
Nem láttam még a többiek döntését az elöbb. Akkor utalom a pénzt és holnap este már saját szerveren játszunk.

me and a monkey
#37913
3,2,1 > Move !

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

dr Kotász
#37912
Szó.
Magnetic
#37911
Csak egy szavatokba kerül és utalom az összeget....

Dietrich
#37910
Na én henteltem inkább..Yoss is ott volt neki ment nekem nem..van ez így.
Magneticre voksolok,
holnap csekkolok.
Még rímel is 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#37909
nem komoly. Még egy Magneticre...

Nieleen

dr Kotász
#37908
Magnetic-re szavazok. Az biztosabb.
Magnetic
#37907
Alpha
Jó lenne ha konkrét dolgokat is közölnél.
Ha ingyen van akkor mond azt. Ha nem akkor ird meg,hogy milyen áron. Napi 24 órában fog -e üzemelni, vagy csak akkor ha bekapcsolod?
Mi egy stabil szervert akarunk, ahol akár hajnali 3-kor is tudunk játszani. Aki eddig beszállt a költségekbe és kér az kapjon admin jogot. A szervert Te konfigurálod, vagy valaki más? Ha nem Te, akkor õt hogy tudjuk elérni ha Te épp nem vagy itt és nem tudsz segiteni?

me and a monkey
#37906
Igazad van.Részemrõl 1 voks Magnetic megoldásásra.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

me and a monkey
#37905
Láttam már akkor, éppenséggel nem a mûszaki paramétereire gondoltam.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

dr Kotász
#37904
Kety-kety. - mondta az óra.
alph4
#37903
Ha visszaolvasol, látod hogy írtam már sok dolgot a szerverröl.

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

#37902
KELLENEK jármûvek!!!

me and a monkey
#37901
Alpha ! 37896 # ?

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37900
én egy tigrist szeretnék már végre 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

me and a monkey
#37899
Jármûvek, errõl nem volt szó, de szerintem jöhetnek. Némely pályán jól jönnek.
Azt hiszem 20 fõben maradtunk de ezt még a többiek mindjárt megerõsítik vagy cáfolják.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

alph4
#37898
Jármûveket akartok? Illetve mennyi legyen az alapslot?

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

alph4
#37897
A slotokkal nem bajlodjatok, ha akarom 40es is lehet 😉

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

me and a monkey
#37896

Alpha !Szia. Írj már kicsit többet a szerverrõl. Pl. mennyi lenne vagy komolyan gondolod a free verziót. Ha megunod a játékot akkor is mehet tovább a szerver?
Ha fizetõs akkor mennyi lenne?
Nagyjából ezeket kérdezték a többiek.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

Dietrich
#37895
Hello

még van 10 percünk 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37894
LOL..nem találom az utaláshoz szükséges user, pass dolgokat :p csak mehetek postára akkor..
szerintem is elég a 20 slot ahogy Yoss mondta..max. 22.

igen erre gondoltam csak rosszat írtam <#worship>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

alph4
#37893
Hello skacok, most értem haza 😛, majd akkor mondjátok mi a helyzet, hogy döntöttetek 😉

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

#37892
Akkor holnapig várok az utalással.

Magnetic
#37891
Ebben tökéletesen igazad van.

Magnetic
#37890
Üzenet elküldve

Yossarian
#37889
Fizetõs, de célzott rá, hogy akár ingyen is lehetne, ezért várunk rá.

Nieleen

Yossarian
#37888
nekem pont elég a 20 fõs, sõt... A HQ, CTF, DOM modok TDM-mé, értelmetlen darálássá fajulnak, ha sokan vagyunk!

Nieleen

#37887
Hello!
Csak akartad elküldeni azt a PM-et... :-I

Amúgy az Alpha-s is fizetõs lenne?

Magnetic
#37886
Rendben, akkor este 9 a határidõ.
Ha eldõl, akkor holnap este már saját szerveren mehet a harc 😊

Ezúton szeretnék megkérni mindenkit, hogy csak a saját részét utalja át egy adott hónapban, mert nem szeretném ha ebbõl bármi vita is lenne.Vagy legyen 28 slot és akkor 1.000Ft / fõ.
Eddig me and a monkey és Yossarian utalása érkezett meg.

A támogatók listája:

dr Kotász
hofitom
Dietrich
me and a monkey
Yossarian
Mentol
Magnetic

Mentol:
Küldtem Pm-et a részletekrõl. Ha mégse,akkor kérlek jelezd (kicsit nehéz napom volt és nem tudom, hogy rányomtam -e az elküldésre, vagy csak megirtam)

Dietrich:
Saját TS szobánk lesz, nem szerverünk, de végül is ugyan az. Már heten vagyunk mint a gonoszok <#idiota>

M.

Dietrich
#37885
mittudomén..teccik érteni... <#vigyor2>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#37884
a teheneket nem én lövöm le 😄

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Malakai
#37883
Na mivan, lesze ma jáccás? 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )