Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dietrich
#38032
jaja..pár finomitás rajta és menni fog ez..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

DJ Skyline
#38031
joak volt...és ahoz képest,hogy nem rég indult,elég nagy volt a forgalom

Dietrich
#38030
ez egy ilyen carentanon 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#38029
van TS? vagy csak nem akarjátok el mondani nekem?
<#zavart1>

Yossarian
#38028
anyááám, mekkora darálás volt már DOM-ban?

Nieleen

Dietrich
#38027
jeleztem másoknak is hogy jöjjenek..nem azok jöttek és így is 19 volt a csúcs 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38026
inkább képregény, mint link 😄

Nieleen

dr Kotász
#38025
„meg szájbarágós módon elmagyarázni, hogy az ilyen hülyegyerekek is értsék, hogy hogyan megy ez az adminkodás” - igen, pont erre lenne szükség. Link is elég persze, nem kell Magneticnek regényt írni...
Yossarian
#38024
nem balhézott, csak fejtette le az ujjaimat a billrõl és olyan édes könyörgõ szemekkel mondogatta, hogy "pancsi, pancsi", hogy nem tudtam ellenállni neki és beültem mellé a kádba 😊

Nieleen

Yossarian
#38023
Tényleg jó a szerver, és azonnal rátaláltak az emberek, aminek nagyon örülök. A maprotációt kellene még jól belõni, mert gáz lesz, ha nem lesz benn Magnetic 😄D
meg szájbarágós módon elmagyarázni, hogy az ilyen hülyegyerekek is értsék, hogy hogyan megy ez az adminkodás. Letöltöttem a két biszbaszt, feltelepítém, aztán merre hány méter?

Nieleen

Dietrich
#38022
nem most...mikor a gyermek balhézott nálad, utána 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38021
Ez kell szerintem:
Download latest version
Version 1.4.1

Rcon4COD placeholder site
I changed ISP back in December but due to work and family commitments I do not have time to build a web site. It is something I want to do as wed design does interest me 😄

For now I include a link to download the latest Rcon4COD

Version 1.4.1 - Dated: 10/March/05

Minor fix for the Friendly fire settings, Infinity in their wisdom decided to change the RCON commands in the last patch.
Changed About box to update contact information.
Change web link to this site location as old site has gone.
Download latest version
Version 1.4.1

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38020
volt BAS is?

Nieleen

Dietrich
#38019
nekem se laggolt..és mikor BAS volt ponyri sem

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38018
TS-re nekem errort mond

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#38017
Na, hát 1 óra játék alatt nekem végig jó pingem volt, stabil a szerver. Pályák végén néha lassan váltott. Egyelõre csak HQ van a maplistben.
Yossarian
#38016
ennek az a neve, hogy rcon4cod2. Tuti COD2?

Nieleen

PESFAN
#38015
mondjatok mar meg mi ez az awe meg rcon?
nekem is fenn van ez a platinum egyszer automatice letoltotte de nem tom mi ez?

Dell Inspiron 1525, Intel Celeron 550 2 Ghz, 1 G Ram, Mobile Intel 965 Express Chipset Family

Magnetic
#38014
Persze:

AWE:
http://www.awemod.com/?selected=awe21

Rcon4cod:
http://www.simonjbrown.eclipse.co.uk/rcon4cod/

Ebben benne van a hlc rcon is, de a platinum szerintem jobb. Majd azt is leteszteljük.

M.

Yossarian
#38013
de mitõl állítódik ez el? Tudom, hogy írtad már valahol, hogy miket kéne leszednünk, de nem tennéd meg, hogy megint leírkálod?

Nieleen

Magnetic
#38012
http://www.awemod.com/?selected=awe21

innen

Magnetic
#38011
20k-t irt.
Miután beállitottad, jó lett.

PESFAN
#38010
mi az az awe mos és honnan szedhetem le?

Dell Inspiron 1525, Intel Celeron 550 2 Ghz, 1 G Ram, Mobile Intel 965 Express Chipset Family

Yossarian
#38009
Figyusz! Szóltál néhányunknak, hogy 25000-re állítsuk a rate-t. Nem vágom a dolgot, mert nekem 25K volt elvileg. Sehol sem szóltak még érte. És a többieknél dettó. Mennyit írt neked és mi lehetett a gond?

Nieleen

Magnetic
#38008
De az aláirásomban is ottvan 😊

#38007
Silent destroyer

dr Kotász
#38006
Csak a biztonság kedvéért: a játékban mi is a neved?
Magnetic
#38005
Most osztom szét a pm-et. Ha valaki kimaradna, kéretik itt jelezni.
Köszike!

M.

#38004
Jaja, de ezen volt olyan hogy zsinórba 2szer is, na majd késõbb leszedem az awe-t.

Magnetic
#38003
Ez érdekes, mert már másik szerveren is volt bajod ezzel.
Próbáld letölteni a legújabb awe modot és minden aktiv üzenõ progit kapcsolj ki. pl.: msn.
De még gondolkodom rajta...

#38002
Ez a szerver engem nemigen kedvel, volt 1-2 server disconnect.. el is ment a kedvem pillanatnyilag tõle.

DJ Skyline
#38001
én olyan 8 körül...

Malakai
#38000
Én majd csak kicsit késõbb, még munkálkodok itt. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

dr Kotász
#37999
Mingyá' megyek, jujj, de izgi... :-)
DJ Skyline
#37998
csak javaslat:
bekéne írni a banner alá a szerver nevét,ip-jét<#nemtudom>

Dietrich
#37997
Most értem haza.
Megyek 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#37996
Most már jó. Most próbáljátok.

PESFAN
#37995
Még letöltök egy filmet a torrentrõl Himmlerrõl aztán felmegyek a szerverre.
Mi a neve?
Ja már látom de nem sokan vannak rajta most.

Dell Inspiron 1525, Intel Celeron 550 2 Ghz, 1 G Ram, Mobile Intel 965 Express Chipset Family

Yossarian
#37994
lehet, hogy azt kell.

Nieleen

#37993
Én sem tudom, pedig jó lenne.

trident
#37992
szerverrestart?

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Yossarian
#37991
a TS server IP-je, szoba neve, jelszava?

Nieleen

#37990
😄
nem rossz

Yossarian
#37989
beléptem, de nem lehet csapatot választani!

Nieleen

#37988
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Yossarian
#37987

Nieleen

DJ Skyline
#37986
áá megvan!! <#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Magnetic
#37985
Jaja, mert jól beregeltem ASE-n <#vigyor3>

Yossarian
#37984
látom ASE-ban a szerverünket!

Nieleen

Malakai
#37983
Szerintem magunk, õõ, magatok is meg tudjátok csinálni. 😄

Skyline: Ma nagyon vaksi vagy, ott van az aláírásában is! 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )