Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

dr Kotász
#38333
Legyen az, hogy nálam lesz mindkettõ :-)
dr Kotász
#38332
Na elkezdem írni a maprotation-t. 5-ig melóban vagyok, ezért biztosra nem ígérem. De ha Magnetic visszajössz ma este 10 után, addigra kész lesz, csak fel kell tölteni. Arra ügyelek, hogy adott pálya támogassa a kiválaszott játékmódot. Akkor egyelõre nem lesz benne custom map, legalább alapon menjen már a szerver. Egyetértünk?
Dietrich
#38331
döntetlen esetén, szétlövés lesz? 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38330
akkor a szavazás állása:


Dietrich: 1/csapat
dr.Kotász: 2/csapat
Yossarian: 1/csapat
Magnetic: 2/csapat

Nieleen

Dietrich
#38329
moment...nekem ez sem tetszik hogy elvérzek..tököm tudja az hogy van agolul Kotász listáján 😉 ez sem kell és böntessük a kempelõket...

amúgy az is érdekes lenne ha 1x bekapcsoljuk a PB-t :p

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38328
5 perc kb a fél játék. 😊 Amúgy meg kár lenne kinyírni, humánusabb ha 1-2 perc után megjelöljük. És mindez kivédhetõ ha 1-2 métert arrébb megy, szal nem túl nagy bünti...

Nieleen

dr Kotász
#38327
Na én is szavazok:

* sniper 2/team
* az antikemp be legyen-e kapcsolva úgy, hogy 5 perc mozdulatlanság után kinyirja az illetõt. - igen, az már tényleg súlyos :-)
Dietrich
#38326
van ahol 1 perc ez az idõ..de legyen valami ellenük.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#38325
Nekem mennem kell. Este 10-11 körül leszek újra.
Addig szavazzatok arról, hogy az antikemp be legyen -e kapcsolva úgy, hogy 5 perc mozdulatlanság után kinyirja az illetõt.
5 perc elvileg elég arra, hogy bármit meg lehessen védeni. Az igazi sniperek meg változtatják a helyzetüket a killcam miatt 😊
Szerintem....

M.

HD JOHNNIE
#38324
Szvsz ilyen kemperek mindig is lesznek, akár van csipa akár nincs 😊 ezzel nem tudsz mit csinálni, hacsaknem antikempet használtok 😊

WihARsarok | German Front Mod | www.h2qbull.extra.hu| 84.2.39.213:28966 COD UO GFM Nick: [H2Q&BULL]JOHNNIE, COD4 nick: JOHNNIE, COD WAW nick: --JOHNNIE-- Battlefield Bad Company 2: Johnnie [HUN]

Yossarian
#38323
még panzerfausttal is, de úgy döntött itt a többség, hogy ne büntessük a kempereket sehogyan, mert nem látnak benne kivetnivalót, ha valaki egy helyben, mozdulatlanul lapulva "véd".

Nieleen

zaki
#38322
mp44-el is lehet ám kempelni... <#ravasz1><#zavart1><#smile>

Yossarian
#38321
jó, de mennyivel jobban nézne ki egy [email protected] cím, nem? 😊)

Nieleen

Yossarian
#38319
Nekem csak az a bajom a csipával, hogy mindig van 1-2 kemper, aki arra használja, hogy valahol lefeküdjön fragelni és a játék céljet nagy ívben lesz.ja. S mivel a szerveren nincs kemper büntetés (még meg sem jelöljük), akármeddig fekhet a pálya sarkában büntetlenül. S ha õ az egyedüli túlélõ, akkor a spawn minden társát ott fogja feláleszteni, ahol a kemper fexik. És nagyon idegesítõ tud lenni, amikor fényévekre születünk az akciótól, vagy éppen a saját rádiónktól.
Mondanom sem kell, hogy itt nem az SG-sekre gondoltam.

Nieleen

Dietrich
#38318
9-en vannak fenn..az ASE meg nálam ezt írja:
0/20 <#nemtudom>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#38317
Csináltam egy e-mail cimet:

[email protected]

Ki lehetne tenni a szerverre, hogy ha valakinek bármi baja van, akkor ide irhat.
Pl. TKztak mig nem voltunk, vagy káromkodtak, etikátlan játék, cheat, stb.
Mit szóltok?

M.

#38316
Painscreen off, sniper max.1/csapat

DJ Skyline
#38315
sniper legyen (2/csapat), piros képernyõ nem

Magnetic
#38314
8-an vannak a szerveren 😊
bár a pályváltásba belefagyott megint 😞
Ha valakinek lesz ideje, csináljon egy listát arról, hogy melyik pálya milyen modot támogat.
Elõre is köszönöm!

M.

Yossarian
#38313
õk meg pont ezt szeretik csinálni 😄DD

Nieleen

Dietrich
#38312
megyek de csak pár percig.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38311
"a snipernél is már csak azt kell eldönteni, hogy mennyi legyen."

1-1 csapatonként és kész! demokrácia van..az van amit én mondok! 😄 vagy izé nem ez a demokrácia? <#hehe>

ki nem állhatom mikor szedjük vagy tesszük le a rádiót a csipás messzirõl lelõ..ilyenbõl elég egy is 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38310
me and a monkey: painscreen off, sniper on
Hofitom: painscreen off, sniper on
Dietrich: painscreen off, sniper on (1/csapat)
dr.Kotász: painscreen on, sniper on
Yossarian: painscreen off, sniper off
Magnetic: painscreen off, sniper on (2/csapat)

A painscreen gyakorlatilag eldõlt, a snipernél is már csak azt kell eldönteni, hogy mennyi legyen.

Nieleen

Magnetic
#38309
Sniper igen 2/team, piros képernyõ nem.

Fel tud valaki most jönni a szerverre?

Yossarian
#38308
légyszi szavazz Te is!

Nieleen

Magnetic
#38307
Sziasztok,

Max. egy fél órát tudok lenni. A szerver újra megy.
Ahogy elnézem lesz sniper, de nem lesz (hála nektek) piros képernyõ 😊

M.

Yossarian
#38306
arról kell szavazni, hogy legyen-e, ha legyen, akkor mennyi legyen egy csapatban. (1,2,3,...)

Nieleen

#38305
Piros képernyõ nekem nem kell. Sniperrel kapcsolatban mirõl kell szavazni? Én amúgy ki nem állhatom a csipát, szerintem ugyanaz a kategória, mint az akna.

Yossarian
#38304
igen!

légyszi szavazz sniper és piros képernyõ ügyben!

Nieleen

#38303
CSá!

Tegnap nem volt valami nagy forgalom a szerveren. Még alakulgat?

Yossarian
#38302
nézd meg lentebb Kotász felsorolását! #38256

Mivel csak 1-2 ponton kifogásolták elfogadottnak tekintettük a többi pontot és meg is valósítottuk.

Nieleen

Dietrich
#38301
akkor maradjon a 3 pont 😊 Ezt anno asszem a mohisok vezették be.
tegnap más felé jártam agyilag hent közben :p

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38300
most jár a rádióért 3 pont. De nem akartatok egyforma pontot a lerakásért és a lebontásért. Ha 3 marad, akkor se tragédia.
A muníciót nem tudom fejbõl, de ezek az ötletek jöhettek volna tegnap este is, amikor könyékig benne voltunk a cfg fájlban :-p

Nieleen

Dietrich
#38299
oké vágom. Nekem a 2/3 pontozás is jó csak járjon érte valami jutalom annak aki lerakja és nem elbújva valahol kempel.

ja és amit elfelejtettem...induláskor ne kapjon egységesen mindenki táskát, hanem valami pontszám elérése után járjon vagy vannak helyek ahol ott hever (pl mint a BAS modban)fellehet venni és a gránátból is elég a 2 respawnkor. Mert ha mindenkinek 4 gránátja van + táska már az induláskor, bizonyos mappokon agyatlan hentbe megy át az egész és szinte más fegyverre nincs is akkor szükség.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38298
hiányzik a végleges maprot, a rádió lerakást, bontást most 3 ponttal jutalmazzuk, míg az eredeti elképzelés 2/3 pont lett volna. Nem tudjuk pontosan, hogy a rendes mapek közé hogyan lehet beilleszteni 1 rifle only mapet.

Illetve a döntéseteket várjuk a sniper és painscreen ügyben.

szerintem ettõl már simán lehet játszani...

Nieleen

Yossarian
#38297
eddig szavazott:

me and a monkey: painscreen off, sniper on
Hofitom: painscreen off, sniper on
Dietrich:painscreen off, sniper on
dr.Kotász:painscreen on, sniper on
Yossarian:painscreen off, sniper off

A sniper kérdést kiegészíteném azzal, hogy aki igennel szavaz a csipára, az írja le, hogy hányat engedélyezne! Kb így: 1/csapat, 2/csapat, stb..., vagy egyáltalán nem korlátozná.

Mint Dietrich, aki kikötötte, hogy csak 1 db legyen

Nieleen

Dietrich
#38296
uff...akkor a szerver normális formáját este nyeri el csak?

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

trident
#38295
Igen, ha tudok válaszolok😊
Jöhet maprotáció is, netán ami kész van.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

dr Kotász
#38294
Hát Magnetic meg Yossarian is mondta tegnap, hogy ma csak késõn érnek haza, úgyhogy TS-megbeszélés nem fog menni. Nagyjából szerintem sikerült megcsinálni az awe.cfg-t, csak pár kérdés maradt. Azokat itt feltehetem?
trident
#38293
Az is jó, ha átkülditek az egész konfigot (rcont elõtte kitörölni) és szivesen machinálom, de a ts-es témázás lenne a legjobb.😊

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Dietrich
#38292
painscreen - nem
sniper - igen

de sníper csak 1-1 db legyen!

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#38291
Az én szavazatom:

painscreen - igen
sniper - igen
#38290
Csatlakozom az eéõttem szólóhoz.

IBT SERVER #1 - BAS - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.213:28963 IBT SERVER #2 - GFM/HQ - | Powered by OBiNet.hu|84.2.39.232:28962 www.ibtportal.hu IBT SERVER #3 - Forgotten Mods 84.2.39.202:28961

me and a monkey
#38289
Painscreen: ne. (elég ha látom ha lövéseim után fröccsög a vér 😊 )
Sniper: tõlem lehet, néhány pályán hasznos (RhineValley,Ponry), egyébként meg mindegy, ha nem lesz sem dõlök a kardomba.

http://ibtportal.hu +++ http://www.redorchestra.hu http://www.antegotovina.com

trident
#38288
Elnézést kérek, nem voltam este a gépnél.
Most melóban vagyok, 14.00-kor végzek.

-ha majd szóltok, akkor Ts-en, vagy MSN-n találkozunk.😊
-msn címem megy privátban.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Yossarian
#38287
az én szavazatom:

painscreen off
sniper off

Nieleen

Malakai
#38286
Sniper sztem legyen, de korlátozva.
Painscreen nekem meg tökmind1, tõllem lehet. ^^

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Malakai
#38285
Ja, az ilyet már észre se veszem, megszoktam. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Yossarian
#38284
Nagyjából kész a konfig. van viszont eldöntendõ kérdés.
A szervergazdák szavazatait várjuk ez ügyben holnap estig, de mások is véleményezhetik.

Legyen-e piros képernyõ ha eltalálnak, ill legyen-e sniper a szerveren?

Nieleen

Yossarian
#38283
azt sajnálja, hogy elõbb mikkamakkának vagy minek szólított 😊

Nieleen