Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Malakai
#38282
Mit sorry? Nekem azóta, amikor errõl volt szó és írtam, hogy ma még nem csinálta, na azóta se csinálta. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

dr Kotász
#38281
Trident! Nem tudnál jönni MSN-re? Most konfigurálunk Magnetic-kel, jó lenne, ha kérdezhetnénk...
dr Kotász
#38280
Amíg nem tökéletes a szerver, inkább ne hirdessük...
Serpa
#38279
bannerból hova tünt a monitor, stb ...?

PESFAN
#38278
sry Malakai :-)))

Dell Inspiron 1525, Intel Celeron 550 2 Ghz, 1 G Ram, Mobile Intel 965 Express Chipset Family

dr Kotász
#38277
Voltam fenn... Rhinevalley DOM után megint megakadt a pályaváltás. Célkereszt van, de nincs minden fegyver. Beszélnünk kéne TS-en Magnetic-kel, Yossariannal és Tridenttel, mert túl nehézkes lesz mindent beállítani, ha csak fórumozni tudunk.
Dietrich
#38276
asszem az SG feliratot én is kiveszem a nevembõl..unom már a war-ra szóló meghívásokat

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38275
ok.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38274
most telepítek egy messengert és utána megkapom...

Nieleen

Yossarian
#38273
Pfff 😊 olvasd már el a nevét 😄DD

Nieleen

Dietrich
#38272
hát ez jó kérdés..mert ha nem tudja más nem lehet semmit csinálni amig nem jelentkezik 😞

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

PESFAN
#38271
Makkai!!!

Ma felmentem COD2-re és ott teljesen fasza a pingem.
Szolgáltatóm még nem válaszolt a levelemre, gondolom holnap olvassák el.
Síma COD-on még ma is szarakodott párszor.

Dell Inspiron 1525, Intel Celeron 550 2 Ghz, 1 G Ram, Mobile Intel 965 Express Chipset Family

Yossarian
#38270
az ftp és webadmin eléréseket direkt titkolod?

Nieleen

Magnetic
#38269
Nyomtam egy restartot a szerveren
10 pályát tettem fel elsõre, hogy nézzük megy -e
Becsempésztem egy bas pályát is😊 nem baj? 😊

Magnetic
#38268
ok!

dr Kotász
#38266
A hó/esõ-vel kapcsolatban: az awe.cfg file-ban állítható ennek valószínûsége. A default 50%. Mit szólnátok hozzá, ha ezt levennénk mondjuk 10-re, így igazi kuriózum lenne a rossz idõ?
dr Kotász
#38265
Tévedsz. Nem az mp_depot, hanem az mp_uo_depot pályát add meg. Figyelj légyszi a többi esetben is, hogy a sima, vagy a mappack-es verzió szerepel.
dr Kotász
#38264
Kösz. Ha egy változó elõtt bennhagyod a „//”-t, akkor ugye a fölötte levõ sor default értéke lesz érvényben?
Magnetic
#38263
Dr. Kotász. Nem jó a lista. A depot nem támogatja a domination modot. Kicsit módositok rajta.

Serpa
#38262
nekem, tovább küldöm neked ...

Magnetic
#38261
A mai napon átestem egy gyorstalpaló szerver konfigon is. Feltöltöttem az újjat. Próbáljuk ki és finomitunk rajta.
Trident kérlek gyere Te is a szerverre, mert 5 perc alatt azért nem lehet megtanulni😊
Dr. Kotász maprotációját 10 perc és feltölthetõ formába öntöm.

M.

Malakai
#38260
Hó/esõ bizonyos mapeken sztem nem rossz, painscreen sztem nem kell.
De én csak így kívülállóként pofázok bele. 😊 Segíteni esetleg tudnék, de itt van Trident, õ jobban vágja. 😄

(\__/) ( X.x) ( } . { )

dr Kotász
#38259
Na de hova küldted?
trident
#38258
Amit küldtem, abban painscreen ki, szerverüzenet: Üdv az SG team szerveren / megtalálsz minket a www.sg.hu cod topikban.
Hó/Esõ be . Bocsi, de nekem tetszik😄DD (gey mozdulat kikapcsolni)
A tk-sok meg a Tk-s köcsög! üzenetet kapják....😄

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

dr Kotász
#38257
Még annyit, hogy a #38091-ben szereplõ maprotation jó lesz? Mert elég bosszantú lenne, ha megcsinálom, aztán szóltok, hogy teljesen mást akartok...
dr Kotász
#38256
Jelenlegi állás:

Legyen:
* rádiószerzés 2 pont, rombolás 3 pont
* találatjelzés (a célkereszt mozdul)
* shellshock
* tripwire
* gyógyítás
* hullák átkutatása
* repülõk
* élõk/holtak számának kijelzése
* bash-ért 1 pont
* gyógyításért 1 pont
* 3 sec spawn protection
* TK-büntetés
* megnövelt gránát-sebzés (AWE-default)

NE legyen:
* ejtõernyõ
* camper spanking
* laserdot célkereszt
* villanógránát
* távírányítással robbantható satchel
* golyónyom a kamerán
* dobozos pályaválasztás
* kézbõl kilõhetõ fegyver
* szerelhetõ MG42

Még nem döntöttük el:
* painscreen
* hó/esõ
* szerverüzenetek (ez mi? menetközbeni info pl. a gyógyításról?)
* üdvözlõ üzenet

Malakai
#38255
Nah, mikor tudok felmenni a "kész" szerverre? 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

dr Kotász
#38254
Hát akkor olvasd vissza az elmúlt 200 hozzászólást és rögtön képben leszel :-)
Magnetic
#38253
Látom lesz mit tenni....

Magnetic
#38252
Sziasztok,

Megjöttem 😊 Bocsánat, de hosszú napom volt.

M.

trident
#38251
Nah, megvacsiztunk.😊

SZóval amit megbeszéltünk és láttam megvan.
Az ejtõernyõzés és a kar/láblövés/painscreen, a gránátcsapda, távolról robbantható tatyó jelenleg KI van kapcsolva.😊
A gyógyításhoz majd blindelnetek kell majd.

Ha van ftp hozzáférés, a módosítás nem sok idõbe telik.

Az egyéb beállításokat meg az UO-hoz tartozó konfigban kell megcsinálni (pl. dom körök száma, tüzérség)

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Yossarian
#38250
hát ezt nem tom

Nieleen

Serpa
#38249
ezért kérdeztem, hogy nem lehet állítani.
semmit látástól - teljes látásig, (ejj de szép megfogalmazás).

Yossarian
#38248
Magnetic jöhetne már...

Nieleen

Yossarian
#38247
nem? hát mér jó az neked, ha sebesüléskor semmit sem látsz?

Nieleen

Serpa
#38246
méé?
igaz, nincs beleszólásom, de sztem nem xar az az effekt.

Yossarian
#38245
nemtom. a szart hogy lehet fokozni? 😄D

Mindegy, én ellene szavazok, de ha szeretnétek, akkor lesz rajta és kész. Kibirom.

Nieleen

Serpa
#38244
annak nincs fokozata?

Yossarian
#38243
az a painscreen, vagy mi a szentszar. tudod, amikor meglõnek és bevörösödik a képernyõ és nem látod, hogy ki honnan tüzel rád.

Nieleen

Yossarian
#38242
COD a 3. topic 😊

Nieleen

Serpa
#38241
mijaz?

Dietrich
#38240
megtörtént

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38239
me&monkey

Nieleen

Yossarian
#38238
minek kellenek ilyen FPS csökkentõ cumók? 😄

Nieleen

Dietrich
#38237
a TS-t?
Kinek? 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38236
az esõ bizonyos pályákon kurva jó hangulatot ad! Mint a Ryan filmben van az a rész a mesterlövésszel...na van ilyen map is igaz custom de szerintem állat ahogy hallani az esõt.
Hó az nem kell..utálom a hideget. 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38235
akkor a vitás pontok szavazással dõlnek majd el.

Nieleen

KM
#38234
Hó/Esõ? - mindenképpen! Olyan jó hangulati elem!

Yossarian
#38233
Dietrich, küldd már tovább a belépéses üzimet lécci!

Nieleen

Yossarian
#38232
utálatos dolog az a piros képernyõ. esély sincs visszalõni. ez tényleg tetszik nektek?

Nieleen