Call of Duty

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Malakai
#38433
Szerintem a Táborozó Büntetés 5 percre állítva majdnem az, mintha nem is lenne... Inkább 1 perc, vagy másfél perc.
De persze én nem vagyok admin. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#38432
* HQ pontlimit (javaslat: 450)

Nem lesz kevés? sztem lehete 550-650

Dietrich
#38431
* shellshock
* tripwire

na ezek mik? 😉 melyik az elvérzés? Na az nem kellene...1x eltalál én meg rohanok tovább lelövök még valakit aztán elterülök még az elõzõ találata miatt..ez full hülyeség így.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

dr Kotász
#38430
A modokon kívül még az alábbiakban is meg kéne állapodnunk.

* bazooka legyen-e a pályákon (javaslat: igen)
* HQ pontlimit (javaslat: 450)
* CTF idõ- és pontlimit, respawn time (javaslat: 20/3/20)
* DOM idõ- és pontlimit, respawn time ((javaslat: 20/3/20)
* jármûves pályákon csak dzsip vagy minden (javaslat: nem tom, ez nehéz)
* friendly fire on vagy shared (off vagy reflect értelmetlen, ha büntetjük a tk-t) (javaslat: shared)
* killcam (javaslat: igen)
trident
#38429
>>Lehetne Ts-n találkozni?

>> nem kaptam meg az egész konfigot.

>> a kérések legnagyobb része teljesítve.😊

>>a ro kérdést is ts-en kellene megbeszélni, az a lényege, hogy nem a maprotációtól függ.

>>A maprotációban itt a hiba (a vége felé):
gametype ctf map mp_uo_hurtgen gametype hq gametype dom gametype ctf gametype hq gametype dom gametype ctf gametype hq map mp_brecourt

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

dr Kotász
#38428
Mivel úgy megszaporodtak a hozzászólások, hogy már nehéz követni, újfent összefoglalom a jelenlegi modokat, amikben megállapodtunk. Ha minden igaz, ezeket be is állítottuk tegnap Magnetic segítségével. Yoss, ha valahol rosszul emlékszem, javítsd légyszi.

ON:
* rádiószerzés/rombolás 3 pont
* találatjelzés (a célkereszt mozdul)
* shellshock
* tripwire
* artillery
* sniper
* gyógyítás
* hullák átkutatása
* repülõk sebeznek
* mortar nem sebez
* élõk/holtak számának kijelzése
* gyógyításért 1 pont
* 2 sec spawn protection
* 3 után TK-büntetés + reflect damage
* camper spanking 5 perc után
* hó/esõ 17% valószínûséggel


OFF:
* ejtõernyõ
* laserdot célkereszt
* villanógránát
* távírányítással robbantható satchel
* golyónyom a kamerán
* dobozos pályaválasztás
* kézbõl kilõhetõ fegyver
* szerelhetõ MG42
* painscreen


Még nem mûködik/nincs döntés:
* szerverüzenetek
* üdvözlõ üzenet
* bash-ért 1 pont
* rádiószerzés/pusztításért eltérõ pont
* hány sniper/team?
dr Kotász
#38427
De a tréfát félretéve:
Üdv az SG Fanatics szerveren. Ne káromkodj, ne tk-zz! Jó szórakozást!
dr Kotász
#38426
Gyilkolj finoman!
vagy
Ölj kulturáltan!
vagy
Pusztíts udvariasan!

<#hehe>
Dietrich
#38425
mert gyárban nem adnak fénymásoltat és magyar szervereken jó ha 10-20% az eredeti game...

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#38424
amúgy ezt a filmet nézem most:
Menekülés Colditzból
nem nagy durranás...de a Elit szakaszból ismert fõszereplõ (neve nem jut eszembe) játszik ebben is.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Punker
#38423
miért kell a gyári serial-t átírni? 😞

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

dr Kotász
#38422
Kedves Yossarian! Magam is gondoltam erre :-) Ezért, ha alaposan megnézed a listát, egyetlen Rhinevalley-hez hasonló méretû pálya sem szerepel DOM módban.
Dietrich
#38421
Tudom mert a bénák nem képesek a serialt átirni....de én ezt a Játssz tisztességesen szlogenre írtam..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Magnetic
#38420
Jövõ hónaptól már csak 714.2Ft /fõ a szerver díja.
Köszönet Zakinak!

M.

Magnetic
#38419
PB-t soha nem kapcsoljuk be!
Csak otthonról tudom feltölteni.

Akkor mi legyen a szerver üzenet? <#vigyor3>
Gyilkolj tisztességesen? <#vigyor5>

Dietrich
#38418
elfogadva!

PB-t mikor kapcsoljuk be? <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38417
Játssz tisztességesen!

Nieleen

Dietrich
#38416
Hentelj kulturaltan...

bahh ez is hülyeség 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38415
jó volt, köszi a játékot. És monnyál le! 😄

Nieleen

zaki
#38414
na majd akkor <#ravasz1><#smile>

nem volt rossz game<#eljen>

Yossarian
#38413
// Welcome messages that are displayed to new players
set awe_welcome0 "Welcome to Fanatics Server !"
set awe_welcome1 "Jatsz kulturaltan es ne rontsad masok oromet !"
set awe_welcome2 "Jo jatekot! Team"


Most ez van benne. Nekem igazan a "jatsz" szúrja a szemem, de lehetne magyarosabb és frappánsabb is. Vagy csak kukacos vagyok?

Nieleen

Yossarian
#38412
de tudjuk, viszont a cfg Tridentnél van.

Nieleen

Yossarian
#38411
Doki, az elsõ idõszakban is ragaszkodunk a nagy pályákhoz? mind pl a rhinevalley. Mert ha csak 6-8 ember van a szerveren, azok elvesznek egy akkora pályán DOM-ban.

Nieleen

dr Kotász
#38410
Szerintem is, nem is raktam bele Italy-t HQ-ban. Az üdvözlõ szöveget nem tudjuk mi javítani?
DJ Skyline
#38409
sokan melóznak...majd estefelé lesznek többen

DJ Skyline
#38408
jó game volt...igaz karanténon' nem ment valami jól!<#idiota>

Yossarian
#38407
ha trident aszongya, hogy szintaktikailag jól néz ki, akkor feltehetjük. Magnetic, melóból fel tudod tenni?

Jah még vmi. A szerver restartról még mindig nem beszéltünk. Sose lehet tudni mikor kell restartolni és ne kelljen már addig várni, míg el nem érünk téged.

Nieleen

dr Kotász
#38406
Megcsináltam a maps.cfg-t. Mivel melóból nem tudom feltenni, elküldtem priviben Yossariannak és Tridentnek, hogy jó-e.

Yossarian
#38405
Volt egy bug megint. hq mp_uo_harbor után nem váltott játékot. dom mp_uo_harbor következett volna.
Ez egyébként se jó, ne játsszunk már ugyanazon a pályán.
Az italy pálya szerintem túl nagy. (ha nincs teli)

A másik, az üdvözlõ szöveg nem mondható magyarosnak és helyesírásból is karó. Javítani kéne 😊

Nieleen

zaki
#38404
kipróbáltam a szervert. nem rossz, csak kevesen vagyunk 😊

Magnetic
#38403
Majd összedobok egy weboldalt ahonnan mindent le lehet tölteni.

M.

Malakai
#38402
Ma meg újra laggol a játék, hétvégén jó volt, most újra szar. Báhh..

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Malakai
#38401
Tényleg, webdownloadot is be lehetne üzemelni, nem?

(\__/) ( X.x) ( } . { )

zaki
#38400
ezt az uomappackoo.pk3 fájlt honnan lehet még letölteni?

elkezdte a játék elõtt szedni nekem, de iszonyat lassan (12k-val), több mint fél órába tellne, míg leérne...

Magnetic
#38399
Trident:
Nekem végül is világos, az awe.cfg Ami nem az az, hogy hol lehet átírni a következõket:
- fegyverválasztás (mi legyen, mi ne legyen)
- A különbözõ modok beállítása. Pl: Dom 3 menet /pálya. Idõ, ponthatár nincs. CTF 5 pont max. 3 menet /pálya.

Röviden ennyi 😊

Elõre is köszi.

M.

Magnetic
#38398
Zakitól már kaptam pm-et. Aki még be akar szállni, kérem irjon pm-et.
Részleteket ott adom meg.


M.

zaki
#38397
köszi <#eljen>

Magnetic
#38396
Hihetetlen, elmegyek dolgozni és két új tag 😊
Na küldöm nekik az infókat.
Úgy néz ki, hogy fórumozni fogok tudni.

M.

#38395
okés

Yossarian
#38394
Gyere a szerverünkre, aztán hátha jönnek még páran!
Többiek?

Nieleen

#38393
énénén<#gonosz1>

Yossarian
#38392
most egy hent?

Nieleen

Dietrich
#38391
röviden:
olyanokkal játszhatsz a szabadidõdben multin, akik valamikor tõled tanultak és most a tanítvány oktatja a mesterét <#hehe>
semmi clánosdi, semmi warozás..csak mikor kedved és szabadidõd engedi a hentelést HQ, CTF, DOM modban játszol amig kedved tartja.
akik fizetnek admin jogot kapanak a csíterek és szándékosan TK-zók kirugására fõleg.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Yossarian
#38390
#38352

az awe ment priviben

Nieleen

trident
#38389
-Yoss: oké, küld plz egyben.
Légyszives akkor a fixált kéréseket másold egybe.😄

-Doki: a gyógyításnál van a pont adása (melóhelyen nincs itt elõttem)

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

Yossarian
#38388
#38362
#38256

Nieleen

zaki
#38387
jó lesz egy kicsit gyakorolnom is, mert az utóbbi idõben nem nagyon codoztam 😊

zaki
#38386
ok, írok neki <#eljen>

zaki
#38385
röviden összefoglalná vki, hogy akkor mire is fizetek majd be? :o

Yossarian
#38384
írjad a privit Magneticnek, aztán utald neki a zsét, mert már csütörtökön kifizette a szervert!

Nieleen