508
True Combat 1.0 (Q3 TC Mod)
  • dikki*yysw
    #157
    Hát nem tom, a Strike Forceban -én vagy másfél éve játszottam vele- nem volt célkereszt. Jobb gombbal abban lehetett pontosan magam elé tartani a fegyvert, de akkor nagyon lassú volt a muki csak néha használtam.
    Infiltrationt sohasem játszottam, de abban sincs célkereszt.
    A jobb egérgomb az most mire vonatkozik? Ha a True Combatra, akkor: lehet, szokásomhoz híven nem bindeltem játék előtt, így még a reload és a drop gombokat sem bindeltem :-) SF-ben volt jobb klikk.
    Az ugrálós heccsát az igaz, hogy szar, de én MÉG nem érzem ezt a True Combat dolgot. Amúgy meggyőződésem, hogy akikkel tegnap játszottam raktak a monitorukra vmi kis pöttyöt, mert olyan távolságokról lőttek le pár golyóval M4A1-ből, hogy még a nevüket is alig láttam (és tök sötétben voltam).
    Hogy PB nem volt a szerveren, és állandóan fal mögött is szitává lőttek, megint egy más téma.
    Szal nem mondom ,hogy nincs igazatok, csak én a SF-re máshogy emlékszem, ennyi.
  • LSC
    #156
    ÉN nagyon örülök ennek a megoldásnak hogy "célozni" is kell/lehet.Ha ugrálós csípőből heccsátos játékot akarok akkor ott van a sof2.
  • LSC
    #155
    jobb egér gombot nem próbáltad?Halál ontosan lehet lőni.
  • dikki*yysw
    #153
    Strike Force-ban? Az UT modban? Lehet, hogy be lehetett kapcsolni, nem tom :-) De nem hiszem. A Tactical Ops-ban, abban volt.
  • dikki*yysw
    #151
    Na kiprószáltam.
    Én CS-vel élek két éve, és ahhoz mérem, és attól elmarad. (Az IMHO-t mindig képzeljétek a végére).
    NEKEM nem jött be anno már a Strike Force sem. Célkereszt nélkül nem lehet lőni, csak sprézni.
    Ami az egyéni szocproblemem, hogy CS-ben főleg AK-val megszoktam, hogy lefelé húzom az egeret, viszont TC-ban nem viszi fel a képet a tüzelés, ergo egy idő után a faszi lábát fogom lőni :-)
    De ismétlem, ez csak az én first look, láma, dilettáns véleményem.
    Biztos meg lehet szokni a célkereszt nélküliséget, csak addig is zavaró, hogy kilométerekről 2 golyóval lelőnek.
    Strike Force is ugyanezt nyújtotta, és az sem terjedt el túlságosan..
  • Godzzo
    #149
    En mondjuk altalaban este erek ra, nap kozben ritkan... De ha vki ra er es elsokent beugrik, akkor lassan, de jonnek a Tobbiek is...
  • Godzzo
    #148
    Pedig jo lenne novelni a scene -t...
  • Tyler
    #147
    Addig sajna lenyomtuk még nem lesz nagyobb igény,még egy szervert se tudunk megtölteni.
  • zippofcy
    #146
    Ha egesz nap nincs senki akkor majd irtunk este

    A CB szerverrel mi lett? Mondjuk egyelore a 2 Godzzo szerver is eleg, de nemi nepszerusites nem artana. Hiaba na, a sok lama jobban szeret a CSben csitelni
    A PB miatt meg miert lenne anyazas? Ha esetleg nezi a CDkeyt akkor ugyis ki kell kapcsolni, egyebkent meg kit zavar? A csiterezest meg megszunteti.
  • LSC
    #145
    Egész nap sehol senki.
  • Godzzo
    #144
    okok :)
  • dikki*yysw
    #143
    Na próba :p
  • LSC
    #142
    annak sok értelme van.Néha jó de max 1 óráig.Van 2-3 csávó a szerveren akik mindenért sírnak ha nem TDM.Az ilyen ne ezzel játszon.Nem kimondottan TDM-re találták ki,mert ugye oda kell a legtöbb csapatjáték és nem a CTF vagy mission-ra:).
  • AndrewCB
    #141
    Én csak annyit mondok:
    Köszi Godzzo, hogy csinálsz TC szervert, amin írthatjuk a másikat!!! :)
  • Godzzo
    #140
    A masik meg, hogy egy csomoan csak TDM -ezni szeretnek... En ott probalkoztam maxlives -al, de az se igazan jott be Nekik :)
  • Godzzo
    #139
    OK, En befogom kapcsolni a PB -t, de remelem nem lesz anyazas...
  • Centaur
    #138
  • zippofcy
    #137
    Nincs gaz ha van fust Ha gaz van ott mar nincs fust Avagy: nincs fust ha gaz van
  • zippofcy
    #134
    Miert kellene CD key a PBhez??? A SoF2ben sem kell, ott sincs semmi koze a 2 dolognak egymashoz. A PB a csiterek es nem a kalozok szuresere van De ha itt megis igy muxik akkor ki lehet kapcsolni. Nem tudjuk meg, amig ki nem probaltuk, ugye.
  • LSC
    #133
    pedig így az állat.Nem lehet ész nélkül lődözni.Egyébként scak nagyon sötétben nehéz megkülönböztetni.
  • Godzzo
    #132
    Szivesen! Szerintem is kiraly lesz...
  • Godzzo
    #131
    En mindig szolok ha nem teccik a hangnem, de majd benezek :)
  • Godzzo
    #130
    22 irtam be tesztnek, szoljatok ha nem birja...
  • Godzzo
    #129
    Nah beallitottam hogy nincs nev, lett is nagy anyazas...
  • LSC
    #128
    És mit szólsz ezekhez az anyázós zsidózós köcsögölős emberekhez?Remélem nem tűröd meg őket ha látod te is.Csak néha kukkants be álnéven.
  • LSC
    #127
    Tudom és kössz a szervert nagyon bejön a game mint már mondtam,csak lécci ha 14 játszhat max ne engedj be 16-ot:).Nemsoká lesznek új mapok,új fegyverek,és javítanak az átlövésen is.
  • Godzzo
    #126
    Aham :) En godzzo neven :))
  • LSC
    #125
    na ez a html:) << SWAT >>Alpha
  • LSC
    #124
    Ja amúgy <>Alpha néven játszok.
  • LSC
    #123
    elhúztak a lama pöcsök mert a kempelős bénasággal nem mentek semmire:).
  • Godzzo
    #122
    Figyelembe veszem amiket irtatok, de most huzas jatszani!! :)
  • LSC
    #121
    Future Plans

    more maps
    more weapons
    more addons
    new hitboxes
    and still NO CROSSHAIR ! :)

    Yeeeeee!!
  • And5
    #120
    melyik mod melyik cspaat melyik gémhez
  • LSC
    #119
    nagyon tetszik a game csak beszabadult ide is pár degenerált barom.Játszuk 2.5 órája a TDM-et, megszavazzuk a CTF-et erre nyavajognak meg anyáznak,zsidóznak(szószerint) hogy buzi lamer béna faszok vagyunk(azt veri a faszát hogy le tud lőni amikor pisztollyal baromkodunk) meg hogy mér kell a CTF aminek semmi értelme,mintha a TDM-nek lenne értelem.Az ilyen mér nem megy a büdös picsába olyannal játszani aminek van "értelme".
  • LSC
    #116
    így csináltam(asszem,legalábbis így akartam) de valahogy nem jött össze.Mind1 majd másra hagyom.
  • LSC
    #113
    akkor az a baj ha 1 valaki kempel és kihal mindenki várhatsz míg megindul és meghal 3-5*.Ha a végtelen nem tetszik nektek akkor inkább legyen 1.Az a frankó végül is.A végtelennél meg akciódúsabb a game.
  • LSC
    #112
    én hiába raktam el baszott hatástalanítani.
  • LSC
    #111
    szerintem patch után ígylessz.Külföldi fórumokban is sírnak e miatt.Ja,és hogy lehet a bombát hatástalanítani?
  • LSC
    #108
    akkor amatőrök voltak.Tegnap a kékben ismertebb játékosokkal csak úgy tudtuk megközelíteni a hajót hogy smoke és flash gránátokat dobáltunk ki az ajtón.Pedig én sem ma kezdtem:).
    UI:Legjobb az úszó embert lelőni pisztollyal.Vergődik mint hal a szatyorban.
  • LSC
    #105
    bazz 100%-ig egyetértek veled.Szerintem a névkiírást szerveroldalon ki lehet kapcsolni bár ezt csak gondolom.Szerintem még a jövendő patch-ekben políroznak ezeken a dolgokon.