508
True Combat 1.0 (Q3 TC Mod)
  • LSC
    #104
    sikerült már neked a hajóra bombát rakni?Mert nem egyszerű.
  • LSC
    #103
    nagyon fílinges szerintem is az ironsight.De egyébként aki nagyon hiányolja a crosshairt rakjon egy piros pöttyöt a monitor közepére és kész,igaz pontosan nem fog lőni a fegyver.
  • LSC
    #102
    A mission szerintem az állandó respawn-al nagyon jó.Van cél és nem kell perceket várni.Azt gondolom Godzzo,milenne ha az egyiken állandó mission menne állandó respawn-al vote nélkül(csak kick vote ha megoldható),3 nyeréses mapváltásokkal,a másikon meg vote-os na és persze amit megszavaznak.Többiek vélemény?
  • LSC
    #100
    a másik mér nem?Van erre ésszerű magyarázat?
  • zippofcy
    #96
    Egyelore NEM csalt senki, ez biztos mert kulonben nem en lettem volna mindig az elso
    De mivel ez is Q3 engines ezert szerintem is feltetlenul szukseg van a PBre. Goddzo: legyszi ne csak az egyik szerver legyen PBs. Mi ertelme annak? Egy szerver a csaloknak kulon vagy minek a masik? Mindenki kibirja hogy bekapcsolja a menuben a PBt, letoltenie sem kell semmit. Aki meg csitelni akar csinaljon maganak szervert botokkal vagy haverokkal. Bar sokkal egyszerubb ha CSzik inkabb, ahhoz mar olyan csitek vannak hogy kajalhat nyugodtan mikozben szarra lo mindenkit - kiveve persze a hozza hasonlo "ugyeseket" Ebbol is latszik hogy a csit semmit sem er: elobb-utobb a jatekosok 80%a hasznalni kezdi es megszunik elonynek lenni.
    And5: amiket felsoroltal az alapjan te mar egy egesz mas jatekra vagysz. Egyebkent a palyak szerintem is eleg zsengek meg, csak a Harbor tetszik, az viszont profin ki van dolgozva. A mission modja is sokkal jobb mint pl. a CSnek meg a SoF2nek. Meg a Close Combat map elmegy, de igazabol csak CTFre tokeletes. Szvsz az egesz jatekkal csak ket baj van: az egyik a keves map, a masik meg hogy a sok lama a TDMet erolteti. Megertem en hogy abban nem kell gondolkodni semmit, de akkor ne sirjanak hogy spawncamp. Elvegre oda megy az ember ahol az ellent sejti, ugye Tudomasul kell venni hogy TDMnel a jatek ennyi: nyomas az ellenfel starthelye fele. En feltetlen a mission mod mellett vagyok: 3 - 5 eletnel nem kell allandoan a kor veget varni, es a celok is valtozatosak, lehet strategiazni stb. Ahhoz kepes a CTF is primitiv. Na persze aki nem tud angolul annak hiaba irja ki hogy mit kell(ene) csinalnia
  • dikki*yysw
    #95
    Na este ki tudom én is próbálni! Szerver akkor True Combat 1.0 HUN Godzzo|24ms|195.56.44.166:27964

    hungs.hu|27ms|212.92.18.38:27962
    ugye?
  • And5
    #94
    szrtm ez egy nem rossz gém de mosti lyenek hogy nincs célkereszt nem kéne ez a sok változtatás a CShez képest csak egy jobb grafik ua. a pályák egy két új meg 0 csíter
  • Godzzo
    #93
    De most orulok, ha jatszhatok egy kicsit :))
  • Godzzo
    #92
    OK, amint lesz egy kis idom rendbe szedem, az egyik PB -s lesz a masik nem...
  • LSC
    #91
    Godzzo!
    A punkbuster-t kapcsold be lécci hátha fennakad egy két vicces csávó.
  • LSC
    #89
    egyértelműen az játszon vele akinek tetszik.Akinek nem az inkább ne erőltesse:).
  • Belton
    #88
    jah meg a valoságba 7 masodpercen belül vissza rak egy körbe kb 50x ez aztan real
  • CSOCSO
    #85
    INF hez képest milyen?
  • Stotoo
    #83
    végre itt normálisak a sznájper fegyverek
  • neménvoltam
    #82
    enyimmeganyócvankettő
  • [HUN]PAStheLoD
    #81
    enyim meg a 81
  • Stotoo
    #80
    bebe enyem a 80 :DDD
  • LSC
    #79
    jah bent néztünk vagy 2-en a többieket.Akkor szerintem legyen a a max kliens 14, vagy a max játszható player 16.Mert hogy bent kuksolsz annak nem sok értelme van.
  • Jacek
    #78
    team letszam maximalva van valoszinuleg de tobb ferohejes a sever.
  • CSOCSO
    #77
    :))) jobban? azt se tudod milyen az INF:) amugy cool majd meglesem
  • LSC
    #76
    nyomhatnánk csak magyarok egy partit.Az miért van hogyha bent játszanak kb 14-16 an akkor nem enged be spectator-ból join-olni?
  • LSC
    #75
    nem próbálom ki most ez TC jobban bejön.
  • CSOCSO
    #74
    ez a baj..csk akkor probálják ki ha basztatok valakit.. és akkor már ugy probálja ki hogy faszomat mé ebbe mostmár megnézem hogy örüljé..megnézed aztn csakazértis aszondod hogy szar:) mint én a filmekkel.. mindenki. jajdejo nézd meg..meglesem.. ez szar!:)
  • CSOCSO
    #73
    amugy tedd azt:)
  • CSOCSO
    #72
    ?:))))))) jajmáá nem bántok senkit se:)
  • LSC
    #71
    ok ok sry:CSOCSO
  • Calver
    #70
    Nem csocsó, mint nemecsek, hanem CSOCSO! Ha így emlegeted, széttép!
  • LSC
    #69
    Te csocsó addig basztacc ezzel az INF-el hogy magzézem a végén.
  • LSC
    #68
    alig várom.
  • LSC
    #67
    Nagyon jó ez a játék csak pár hülye ha lelövik fojton már sír meg anyázik hogy csíter csíter láttam.Néztem a csákót tíz percig és semmi gyanúsat nem csinált csak végig sight-al ment ennyi.Remélem ezt a játékot nem teszik tönkre az ilyen debilek.
  • Stotoo
    #66
    Amugy nekem is lassan leér aztán megyek gyilkolaszni, headshot rulez !
  • Stotoo
    #65
    volt az igi2 meg ravenshield is
  • AndrewCB
    #64
    A CB nagy nevű, külföldön is elismert klán! Bf1942-ben és SOF2-ben nincs, aki nem ismerne minket!
  • AndrewCB
    #63
    ?????????

    A CB már 1 éve "üzemel"! :)))

    És nem a TC miatt alakult! :))

    Csak szokásunk új, jó játékokra szervert indítani! :))
  • AndrewCB
    #61
    JAJA!

    Elindult a HUNGS szerver!!!

    Úgyhogy lehet jönni játszani!
  • CSOCSO
    #56
    igen tedd azt..aranyos bár kicsit kevés az egész....de még lehet jo a közeljövöben..nem egy hűűűde real de cs nél jobb mindenképpen:) INF a legjobb:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #55
    jó ez a TC 1 ? kiprószáljam?
  • Jacek
    #53
    van magyar server egyebkent
  • CSOCSO
    #52
    hi ho.. majd beszerzek egy kvék 3 at ..oszt meglesem de az se ma lesz:) és látom vannak páran akik a real modotk at szeretik..ezek nemtom ménem találnak be az INF topicba....szoval ha valakinek vérbeli realomd kell akkor INFet is csapathatja TC mellet..ha valakit érdekel küldök neki kis ismertetőt címeket elmdonom mit honnan hogyan stb. írjatok nékem mailt..
  • AndrewCB
    #51
    Jaja True Combatra! Egy szerver engedett csak be! crk.servegame.com