135
Kinek mi a trükkje?
  • SoDI---
    #91
    Hogy a francba?
    Én 50%-kal többet fizetek a nyomorult 512 K-mért!
  • Botond #90
    pont 40 euró
  • Botond #89
    jóhogy :-)
  • G@b0r
    #88
    nemtom. 1400 BEF :))
    9000 HUF kb
  • SoDI---
    #87
    az egyetlen dolog ami hiányozni fog innen az a 3megabites adslem :)))

    Az havi hány euró?
  • G@b0r
    #86
    ahha, akkor te gondolom elég közel vagy az Atomiumhoz nem? Voltál már ott egyáltalán? :)
  • G@b0r
    #85
    én viszont pont abban a korban vagyok amikor buleezni kéne éjjel nappal!! Mind1 megyek haza Pestre a jó zajos belvárosba, heti 2 házibulee + heti 5 Bank, ahh de várom már :D
    Bár végülis nem panaszkodhatom, legalább buxa van most :)
  • Botond #84
    na az pont a város másik vége,most néztem térképen :-)
  • Botond #83
    majd kimoderálnak utólag,ha nagyon zavarja őket :-D
  • Botond #82
    nem,nemtom hol van,itt vmi Stokkel a szomszéd kerület,oda járunk néha shoppolni,ha kell vmi,de más kerületben max kocsival voltam,azok nem maradtak meg...
  • Botond #81
    haver,egy faluban lakom Eger mellett,ott még 3mbit adsl sincs,nem hogy vmi szórakozóhely,max a sarki krimó,de mivel bor termelő vagyok és inni se nagyon iszok ilyesmire nem igazán költök...meg egyébként is kinöttem az ilyesmiből,moziba elmozgunk néha,esetleg felmegyünk pestre,most ott úgyis üres a kéró,hogy szülők itt vannak :-) de többnyire otthon ülünk az asszonnyal ;-) na jó nem mindig ülve csináljuk ;-)
  • G@b0r
    #80
    Kicsit se vagyunk off :D
  • G@b0r
    #79
    Bárcsak ott laknék...
    Uccle-ben lakom, nemtom tudod-e hol van :)
  • G@b0r
    #78
    jaja, nekem az egyetlen dolog ami hiányozni fog innen az a 3megabites adslem :)))
    Amúgy undorító ez a hely, itt aztán semmi szórakozási lehetősig nincs.
    Le akarsz menni kocsmába inni egy sört, el kell menned a belvárosig hogy találj egyet, ott meg veheted a 3 eurós söröket... semmi sincs itt grrrr
  • Botond #77
    ahogy néztem a default kertváros :-) szal max a névében különbözik attól ahol te lehetsz,hacsak nem benn laksz az arabokkal+feketékkel a belvárosnak nevezett koszfészekben :-)
  • G@b0r
    #76
    Na ott sem jártam még a 3 év alatt :)
  • Botond #75
    otthoni 33,6k dialup után 3mbit adsl kész felüdülés,meg ez a belga style,hogy minden van fagyasztottba lol,meg vannak érdekes dolgok,amit nem lát az ember csak ha eljön és megnézi :-)
  • Calver
    #74
    Dehogy mazo, amig nem próbáltad nem is tudod milyen egészséges, mint valami méregtelenítő kúra, reggelente meg tele vagy energiával... Király ugy aludni!
  • Botond #73
    weezembek-oppem
  • G@b0r
    #72
    óceáni éghajlat száksz!
  • G@b0r
    #71
    És hol vagy kb? Melyik kerület? :)
    Gondolom már megbántad, hogy erre a fos helyre jöttél látogatóba :D
  • magus
    #70
    én beszoktam ulni irodalomra, akkor tuti elalszom. bár az mivel nincs, heti 3 edzes a 40 fokban betonpalyan megteszi a hatasat
  • I.C.ram
    #69
    De kimennék most Finn-, Svédországba vagy Norvégiába! :D Ők még nyáron is pilloverben nyomják az ipart. :)
  • Bandew
    #68
    Igen egyszerű!!!
    Addig maradtok fenn, hogy már alíg bírjátok nyitva tartani a szemeteket.

    Higgyétek el, egykettőre elalszotok, és éjjel sem fogtok forgolódni. :)

    Viszint ne igyátok tele magatokat sörrel lefekvés előtt, mert éjjel arra keltek, hogy kurva szomjasak vagytok, és tele ihatjátok magatokat, akkor is szomjasak maradtok.
  • Botond #67
    fater a Natoban dolhozik,szal ők se idevalósiak,csak most itt vannak egy darabig :-)
  • Botond #66
    átutazóban vagyok szülőknél :-) hugom lakik itt kinn,én csak kijöttem városnézni :-)
  • ipszilon
    #65
    hú! ez még rímmelt is :-)
  • The Garrett
    #62
    de ha nagyon kíváncsiak vagytok rá leírom a részletes elalvási folyamatot. :)
  • The Garrett
    #61
    :D
  • Gery1980
    #60
    Fogyózol?:D
  • The Garrett
    #59
    mazoista :)
  • pofy
    #58
    mint a tej
  • [HUN]PAStheLoD
    #57
    lol a finnyásak !!
    én alszom ahogy szoktam! takaróba! és a tetőtérbe van vagy 36 fok bazze!
  • ipszilon
    #55
    na ezért tûntem el ... :-)
  • G@b0r
    #54
    Eléggé eltűntél! Amúgy nem történik soha semmi... :)
  • G@b0r
    #53
    Így névről én se tudom ki ő amúgy lehet, hogy ismerem :)
  • ipszilon
    #52
    nahát! te is???? nem is tudtam... :-)

    viszont erről a Botondról még nem is hallottam... hmmm..lehet, hogy levagyok maradva a magyar kolóniában történtekről?
  • G@b0r
    #51
    úgy látszik itt mindenki Brüsszelben van :)
  • ipszilon
    #50
    hát nem tom...én is brüsszelben vagyok, és igencsak melegem van éjszaka is :-) persze, ha van légkondi az más... :-)
  • Arch
    #49
    Én egy szál ingben alszom.
    (vagy néha még az sem, de ahhoz persze olyan hely kell ;))