8224
  • gabichelsea
    #8064
    Am,akinek majd lesz kedve játszani Hamachin,akár 16-an is nyomhatunk majd eggyütt,terület kiirtás is szóba jöhet majd...
    msn:[email protected]
  • gabichelsea
    #8063
    Hello,
    DarkSl4yer,az a gond hogy lekapcsolták a szervereket Openen,a Closed az régebben megszünt,de azt hiszem hogy talán most Februárban szünt meg sajna az Open is.....,kevés volt az ember...
  • DarkSl4yer
    #8062
    Hi!
    Nemrég megvettem a Steamen a Sacred Gold-ot.
    Az lenne a kérdésem,h miért nem tok online játszani?
    Állandóan vmi cannot correct IP üzit dob ki...
    Ha valaki tud erre vmit kérem segitsen.
    Elöre is kössz.
  • Gab920926
    #8061
    Üdv!
    nemrég keztem újra a játékodt de eddig is mindig csak belekeztem..:S
    ott tartok hogy van egy Küldetésem Shakura...
    fent északon oda hogy jutok fel?
  • bigyo108
    #8060
    Megy még az open net ?
    a napokban vettem meg eredetiben de szerintem már lekapcsolták a szevreket ... vagy nem ?
  • Morlan
    #8059
    Sziasztok!
    Már mások is feltették ezt a kérdést régebben, de hátha azóta változott valami: Tud valaki arról, hogy a Gold /DVD-s/ kiadáshoz készült magyarítás?
    Azt olvastam, hogy a régi magyarítás - alapjátékhoz való - nem jó ehhez.
    Előre is köszi, ha tud valaki valamit...
  • TGWH
    #8058
    Senki sem nyomul open neten?
  • TGWH
    #8057
    Nehezebb, bár én alacsonyabb szinten mentem át...
    Igazság szerint 70es karakternek már aranyon lenne a helye. Én úgy csináltam, hogy végigvittem ezüstön, majd az uw-t aranyon. És így voltam kb. 69-es :D de gondolom Te jól körülnéztél. A főküldetés mentén ad sok xp-t a játék. Az ellenfelek alatt lévő kört nézd, ha az piros akkor jó, akkor ad sok xp-t, de ha pl. fehér, ami a leggyengébb, akkor alig fejlődsz v.mit.
    Open netre is felnézhetsz, vannak fenn játékosok, nekem is mennem kéne már :D
  • Retsu
    #8056
    Császtok! Pont 70es dark elfem van. Silveren nyomom, az undergroundot még nem probáltam. Az mennyivel nehezebb, és utána elérhetővé válnak a magasabb nehézségi fokozatok? Sacred golddal játszok.
  • Szid
    #8055
    A notebookomban 2600-as kártya van és szépen elmegy a játék, nem szaggat.
  • TGWH
    #8054
    Igen. Akkor szokta ezt csinálni, ha radeon kártya van a gépben :D
    Amúgy meg normális codec packot kell feltenni és menni fog. Szedjen le minden codecpackot, videolejátszót, dvd playert, és tegye fel a vlc nevű lejátszót, majd hozzá a K-Lite Codec Pack legfrissebb verzióját és menni fog.
  • gepsys
    #8053
    Sziasztok!
    Az a problémája az egyik ismerősömnek, hogy nem indul neki a játék. Az intro, a menü bejön és mikor a játék indulna, csak fekete képernyője van. Azt mondták neki az okosok, hogy azért nem indul el, mert ati kártyája van, pontosan hd2600pro. Szerintem ez baromság. Találkoztatok már ilyen problémával?
    Előre is köszönöm!
    Üdv!
  • Bali666
    #8052
    Lényegtelen, mert már normálisan működik és felenged
  • Bali666
    #8051
    Tudom h megszűntek a closedos szereverek mivel eddig ott játszottam,de most valamiért nem enged fel openra ezért írtam azt h nézze már meg valaki h fel tud e menni oda.....
  • TGWH
    #8050
    Elvileg a zártot zárták le, opennak mennie kell, voltam fent v.mikor.
  • Nyugis
    #8049
    én úgy tudom, hogy az S2 miatt nem is fogsz tudni felmenni, merthogy lezárták azokat. de ennek a neten utána tudsz nézni pontosan.
  • Bali666
    #8048
    Sziasztok!Akinek eredeti a járéka(sacred gold),az nézze már meg hogy fel tud-e menni openra!!!mert engem nem enged ez a.....!!!
  • Bali666
    #8047
    Hellosztok,akinek van kedve Sacredezni az jöjjön ide:www.hardcoresacred.mlap.hu és msn:[email protected]
  • Varikova
    #8046
    felőlem... de haveromnak eredeti, olasz, és ugyan az a baja. (a kampánynál besötétül)
  • Varikova
    #8045
    -NEM szedunk le semmit, nem krekkelunk es nem kerunk hulyesegeket! Mod by Lammer-
  • BladeMan
    #8044
    Nem tudja nekem megmondani valaki mire jók a portal runák?
  • Gab920926
    #8043
    Sziasztok!
    Az a problémám hogy feltettem a játékot!
    de a magyarítás nemjó erre a verzióra!
    van más magyarítás vagy esetleg patchelés?
    mert ha felteszem a magyarítást nem jeleníti meg a menüt rendesen!! :S
  • Retsu
    #8042
    Ja, reméltem hogy lehet. Elég jó game ez, kedvenc karakterem dark elf, de tolom 1 battlemage-el is.
  • ollie
    #8041
    de lehet a régiekkel is
  • Retsu
    #8040

    Ja azt tudom, hogy az a 2 új kari, amit a kiegben adtak hozzá a játékhoz. De akkor a többivel egyátalán nem is lehet menni? Na neeee
  • McFrost
    #8039
    Én úgy tudom, hogy UW-ben csak 2 karakterrel lehet menni: törpe és valami sötét bige.
  • Retsu
    #8038
    valaki help...
  • Retsu
    #8037
    Ja még hozzáteszem, eredeti Sacred Golddal játszok, a félreértések elkerülése végett.
  • Retsu
    #8036
    Sziasztok! 2 kérdésre keresem a választ, 1. 60. szint után már lehet nyomni goldon, vagy végig kell vinni silveren? 2. Ha exportálom a karim, azzal tolhatom Underworldön, és fordítva is? Szóval exportálom a karit, elkezdem undert. Azzal végzek, újra exportálom, és ugyanazzal mehetek normal gameben nehezebb fokon?
  • Pianista
    #8035
    nincs olyan mod ahol bizonyos személyeknél lehet zsoldosokat kérni??
  • Bokafix2
    #8034
    Hi

    Én megtaláltam a tüzet és a levegő is megvan. Viszont az a probléma, hogy amikor megszerzem a tüzet akkor a sárga nyíl Urkenburg felé mutat. Mikor Urkenburg közelébe érek akkor meg visszafelé mutat Alkazaba noc Draco felé. Mikor visszamegyek oda újra Urkenburg felé mutat. most nem tudom, nem csináltam meg valamit Alkazabában? Hiszen elintéztem a sárkányt és felvettem az elemet is. Kell még valamit csinálni ott? Vagy aki tudja, hogy a föld és a víz elem hol található, írja meg. Legalább a hely vagy a város nevét, hogy tudjam merre induljak. Mert ez a nyíl nem segít, úgyhogy valaki pls.
  • angelofdarkness
    #8033
    köszi. :) úgy néz ki nem fog kinyilni :( soval sztem az utsó mentéstől nyomom. :) ami mondjuk jó régen volt,mert ált. ugyanarra mentek :) azért köszi :)
  • Freeda Krueger
    #8032
    Ha legyözted a sárkányt és a varázslókat,akkor nyitható.elvileg.
  • angelofdarkness
    #8031
    Sziasztok,
    kicsit elakadtam a játékban. épp útban vagyok a második őselem felé, de nem tudok a barlangban tovább jutni. a lejárat előtt van egy rács, és nem tudok vele mit kezdeni, már háromszor körbejártam a pályát, hátha valamelyik megölt karakter eldobott egy kulcsot...de nem találtam. :( valakinek van ötlete, hogyan juthatok tovább?
  • ollie
    #8030
    Az lehet baj, hogy SATA-s a DVD olvasó.
  • medaline
    #8029
    Sziasztok!
    Egy nekem fontos kérdéssel fordulok hozzátok. Feltettem a Sacredet, 2x is, persdze eredeti, 2 CDs változatról, és a Gamestar teljesről is, de mind a kettőnél hiába teszem be az egyes CDt at írja ki h "tegyem be az egyes CD-t " Nem tudok mit kezdeni vele, hisz benn van a CD.Az előző asztali gépemen XP van, azon futott, de ezen nem akarja elfogadni. Lehet hogy az a baja hogy Vista van??
    Segítsetek légyszi
    köszi!
  • TGWH
    #8028
    Nem, mert még készül. Persze idővel majd csak elkészül. De egy kis kereséssel simán megtaláltad volna a választ.
  • demon hunter
    #8027
    akkor ha majd csak magába veszem meg a sacred goldot arra letudok szedni magyarítást
  • tomcsa4
    #8026
    Én úgy tudom, sehogy. Ha megengedsz egy aprócska tanácsot: játékot csak bolti verziót, VGAhoz mellékeltet vegyél! Ha nincs pénzed a boltihoz, akkor VGAhoz mellékeltet keressél a neten! Mivel ezek peccselhetőek, honosíthatóak. Újságmellékletet ne! Max akkor, ha a maximum pecs van rajta. Én is így csinálom, egy újságmellékletes eredetim sincs. Már ha nevezhető az újságmellékletes eredetinek (mivel törve van, le van szedve róluk a védelem).
  • demon hunter
    #8025
    viszont az gamestaros cd-hez hol lehet szerezni magyarítást a magyarítások.hu nem jó mert ott nem kompatibilis a gamestarossal úgy hogy