8224
  • TGWH
    #8104
    Közhírré tétetik a harmadik helyszínen is (mivel két ugyan olyan üzenetet sg-n nem lehet küldeni :D )! :D
    Úgy döntöttünk, hogy a Sacred Underworld című játék fordítását bizonyos időközönként elérhetővé tesszük mindenki számára. Két-három hét múlva, tehát az Úr 2011. évének, annak január havának harmadik dekádjában tesztjátékot szeretnénk indítani (január 23-30 között).
    Jelentkezni a http://magyaritasok.hu/forums/messages/1524/sacredurl címen lehet.
    A kis csapat minden egyes tagja megkapja valamilyen módon a 0.0.1.2-es verziójú magyarítás telepítőjét, ezek után nekivágunk egyes szintű hősökként Ancariának.
    Technikai problémák elkerülése végett mindent részletesen elmagyarázunk, mindenki kipróbálja, hogy tud-e csatlakozni lan módban egy játékhoz. Aki a megbeszélt időben nem tud csatlakozni a kalandhoz, így járt természetesen menet közben is várunk érkezőket, csak kb. egy szinten legyen a társaság többi tagjával.
    Szóval várjuk a kedves jelentkezőket, igény esetén tapasztalt multis játékosaink - ha lesznek :X - akár klánt is szervezhetnek, de ez még a jövő zenéje, lehet csak ketten leszünk Gyulával :D
    Kérünk mindenkit, hogy minél több fórumról (vagy a való életből, vagy akárhonnan) próbáljátok a Magyarítások Portálra ( http://magyaritasok.hu/forums/messages/1524/sacred ) irányítani a Sacred játékosokat.
  • TGWH
    #8103
    Mióta lelőtték a szervereket, én sem tudok hamachival játszani, pedig gond nélkül ment. Megoldás a Tunngle nevű program, szedjétek le, és keressetek meg GreatWhiteHunterhun. Sacred szobába lehet jönni, működik a játék több fajta verzióval is. Ide írjatok ha v.ki jönne, jó lenne ha minél többen lennénk! :D
  • Yarrick
    #8102
    Hello! Remélem még olvassátok ezt a fórumot.Haver jóvoltából újra elővettem Sacredet. 1 gondom van csak vele, leszedtem hamachit 1.0.1.5-öt, sima sacred 1.8.46-hoz tudok vele csinálni gamet, de underworld 2.28-as verzióhoz nem látom a gamet(sztem rossz a gameserver kütyűje)
    Jó lenne underworldbe játszani, mert a mentéseim onnan maradtak meg.
    Tud valaki ötletet mi lehet a gond? (tűzfal elvileg nem blokkolja)
  • Ollala
    #8101
    Sziasztok!Letöltöttem a sacred goldot és szeretném kiprobálni a halhatatlanság kodót de már a paraméter beirását sem engedi.Rem tudtok segiteni h mi lehet a hiba? Köszi Boldog Uj Évet!!
  • Lunki88
    #8100
    Más játék is szarakodott win 7-en, úgyhogy raktam mellé egy 32 bites xp sp3-at. :) Ezen már úgy fut mint kés a vajon. :)
  • TGWH
    #8099
    Talán mert a játék 32 bitre íródott, a windowsod meg 64 bitre.
    Tessék feltenni a 32 bites xp-t vagy win7-et, semmi bajod sem lesz tőle. Már persze ha összesen 4 gb ramnál nincs több a gépben :D
  • Lunki88
    #8098
    XP-n játszol? Nekem még mindig nem fut rendesen a 64 bites win 7-en. :(
  • Murder3
    #8097
    elkezdtem megint a játékot.
    sacred 2 előtt má nem bírtam sacredezés nélkül:D
  • TGWH
    #8096
    Heló, valaki játszik még az első résszel? Hamachi?
  • Lunki88
    #8095
    Már próbáltam. Feladatkezelőben kinyomtam az egyik magot de semmi változás nem történt. A kompatibilitási módokkal se mentem semmire.
  • ollie
    #8094
    Korlátozd 1 magra a játékot és/vagy XP sp2 compatibility módban indítsd.
  • Lunki88
    #8093
    Ja még annyit fűznék hozzá hogy 64 bites win 7-et használok.
  • Lunki88
    #8092
    Sziasztok! Megvettem steamen a goldot, de valamiért nagyon szaggat a 2 magos laptopomon (core2 duo 2.2 ghz, 4gb ram). A 6 éves asztali gépemen röccenés mentesen ment anno, ezen meg teljesen be van lassulva. Aki tud rá valami megoldást ne fogja vissza magát.
  • piros mogyi
    #8091
    Nemrég vettem újra elő. Nekem tetszenek az egészen apró küldetések is benne.
    Itt például nyuszikát kísérem haza.

  • Titinke
    #8090
    nekem mindegy h mikor lessz egy újjabb party csak ne vasárnap:D. én birok hozni még 2 embert haverok közül.Haulm vok
  • Metalox
    #8089
    Péntekre rakjuk már át a partyt srácok mert kis gondban vagyok!!!!
    ÜDV:Metalox
  • gabichelsea
    #8088
    Csutortokon valszeg 20-25 szint kozotti karakterekkel megyunk majd...
  • Hispan7
    #8087
    Köszönöm mindenkinek a segítséget gabichelsa neked pedig köszönöm az msn címet (Már fel is vettelek).
  • Metalox
    #8086
    Hellósztok skacok!
    Csütörtök este szervezünk egy Sacred partyt !
    Ha szeretnétek jönni szóljatok!
    MSN:[email protected]
  • gabichelsea
    #8085
    hispan7 vegyél fel msnre vagy add meg az msn cimed,az enyem:[email protected]
  • gabichelsea
    #8084
    Mindenki Hamachira!
  • TGWH
    #8083
    Üdv, a játék zárt szervereit régen lekapcsolták, és idén ugyan erre a sorsra jutott a nyílt szerver is. Mint lejjebb olvashatod, csak a Hamachi, GameRanger, vagy hasonló programok működnek, amik virtuális lan hálózatot generálnak.
  • Hispan7
    #8082
    Segítséget szeretnék kérni.Amikor a multiplayernél new accuntot csinálok és beírom a cd kulcsot meg mindent amit kér(a játék eredeti sacred gold)attól függetlenül hogy closed vagy open interneten teszem ezt írja ki:IP cannot connect Code:10026 Socket:Connect timed out without connection. ezután egy 15 másodpercel pedig ezt: TINCAT: connection lost.Van valami ötletetek hogy lehetne ezt megoldani?
  • Bali666
    #8081
    A Gameranger-t nem ismerem de létre lehet hozni ott is....amugy sztem az utolso varáció a valószínű...sztem itt van a legnagyobb aktivitás...szóval össze kéne halászgatni az embereket....(de honnan)
  • TGWH
    #8080
    GameRanger vagy Hamachi, melyiken játszotok? GameRanger-en majd 13 ezer játékos van regelve, per pill fut egy Disciples és egy Knights and Merchantos játék is, amik ugye nem olyan elterjedtek... Sacred-et nem találtam, de létre lehetne hozni, én is ismerek jópár embert, akit érdekelne. Hamachis hálózatokat szintén össze lehetne szedni.
    Kérdésem még az lenne, hogy létezik-e valamilyen fórum, ahová összegyűlnek a magyar Sacred játékosok? Vagy úgy kéne összehalászni mindenkit rengeteg helyről (gondolom ez a valószínűbb)?
  • Metalox
    #8079
    Hellósztok Srácok!!!
    Ma este nyomhatnánk egy kis Sacreed partyt?!!
    MIt szóltok hozzá?!!

    vegyetek fel xre:kabelka1234
    MSN:[email protected]
  • Bali666
    #8078
    Mikor hogy felveszel msn-re vagy xfire-re és ott megbeszelhetjük....
    amugy altalaban duan delelött is neha meg akár este is...:D

    MSN:[email protected]
    Xfire:balipo666
  • DarkSl4yer
    #8077
    És mikor szoktatok játszani?este?du-n?
    mert akkor mennék én is :D
  • Bali666
    #8076
    Örülök neki!csinalok egy szobat aki akar jöjjön jatszani megint elkezdtem tesommal tolni neki...sztem a best rpg....

    neve:sg-sacred
    jelszo:sacred
  • DarkSl4yer
    #8075
    Köszi!Ezzel már működik!
  • Bali666
    #8074
    http://hamachi.brothersoft.com/hamachi1.0.1.5
  • Bali666
    #8073
    Az se mind1 h melyik hamachi verzióval próbálkoztok.....nem mind1ik müködik

    az 1.0.1.5-tel mennie kell
  • DarkSl4yer
    #8072
    Hát nálunk az volt a probléma h nem tudtunk egymáshoz csatlakozni...
    Pedig láttuk egymást meg minden csak megint vmi IP-s hibaüzenetet dobált az arcunkba...
    A segédprogi a amit mondasz a Gameserver lenne?
  • TGWH
    #8071
    Annyira azért nem nehéz. Azonos verzió, a tűzfal engedjen ki a netre, egyik embernek meg el kell indítani a segédprogramot, ami a játék mappájában van.
  • DarkSl4yer
    #8070
    Jaja:)
    Mi probáltuk de valahogy nem jött össze...=(
    Felvettelek msn-re
    a többit majd ott :)
  • gabichelsea
    #8069
    Felidézni a régi szép idöket...
  • gabichelsea
    #8068
    Hamachin jó lenne valamikor tolni nem?
  • TGWH
    #8067
    Kevés ember? Minden áldott nap volt vagy 5-20 vagy még több ember is a nyílt neten - zárt már nem volt -.
    Hamachi vagy GameRanger jöhet még szóba.
  • gabichelsea
    #8066
    Mindegy,csak legyen fent az uw patch 2.28 a sacreden
  • DarkSl4yer
    #8065
    Oks.Gondoltam h valami ilyesmi lehet...
    Ez a hamachis dolog érdekelne engem is,bár nemtom h baj-e h nekem steames verziom van...