8224
  • matyi009
    #8144
    letöröltem és újratettem az egészet most csak a 1.8.2.6 ot tettem fel akkor is cd/dvdt kér lol.

    innen szedtem le:
    1.8.2.6 patch letöltés
  • matyi009
    #8143
    lol ha fle patchelem 1.8.2.6 ra és felrakom a kis kiegészitőt akkor azt irja helyezzem be a lemezt. Miaz crackelni kell az eredeti játékot is?
  • matyi009
    #8142
    Tunnglen találtam szervereket de mind eltérő verziószámú. Megtudnátok mondani hogy hanyas patchel mennek?
  • MystOrion
    #8141
    Nekem is eredeti Sacred Goldom van.Nem rég tudtam multizni Tunngle-n, de valami IP címet kellett átírni. Azt meg már elfelejtettem:)
  • matyi009
    #8140
    Aha, Sacred 2 neked bejön? Van olyan jó a játékélmény mint az 1 ben? multiplayer rendszere azonos? és azon még megy? :D
  • yoda2000
    #8139
    Nekem eredeti goldom van és én sem tudok multizni. Ha jól tudom a kiadó megszűnésével a szerverek is leáltak. Régebben olvastam, hogy valami lehetőség még van multira de nem ástam bele magam nagyon.

    Orion, Sacred 2-t próbáltam de kalózverziót és jácchatatlan volt a sok "vicceskedő" másolásvédelem miatt, szóval vedd meg eredetibe és úgy próbáld :D
  • matyi009
    #8138
    Hali én pont ugyanezért kerestem meg a forumot, ugyanis énsem tudok csatlokzni multira. Régen, 2007 ben sokat játszottam ezzel closed-on a sok csites cuccokal de most nem megy semmi. Én arra tippelek hogy az ascaron megszüntette a lobby szervert, deha van olyan itt akinek eredeti és megy akkor örülnék ha irna vmi okosat D
  • MystOrion
    #8137
    Jó kevesen lépnek ide. Ennyire kevesen játszanak már vele? Szerintetek melyik a jobb a sacred vagy a sacred 2?
    Ja még egy kérdés, multizni akarok és mindig kiír valami CODE 10027... ilyesmit és nem tudok senkihez se belépni. Tunngle-n. Tud valaki erre megoldást?
  • yoda2000
    #8136
    Legjobb tudomásom szerint nem készül hozzá honosítás.
  • MystOrion
    #8135
    A sacred goldhoz mikor lesz magyarítás?
  • MystOrion
    #8134
    Már rég többször is.
  • yoda2000
    #8133
    Vagy csukott szemmel :D
  • hevesike
    #8132
    Minden szintet végigjátszottál már? :D
  • MystOrion
    #8131
    A sacred-hoz nincsen valami nehezítés? Mert túl könnyű szerintem.
  • yoda2000
    #8130
    Mindig ott ahol erősek az ellenfelek :D CSak kell hozzá jó kombó sok piros, kék meg sárga lötty.
  • MystOrion
    #8129
    Ja és ki merre szokott legjobban szintet lépni??
  • MystOrion
    #8128
    Vagy valami karakterfejlesztést stb....
  • MystOrion
    #8127
    Valaki írjon már ide. Pl. Tippek trükkök a sacredhoz.
  • MystOrion
    #8126
    Ezt hogy érted?
  • yoda2000
    #8125
    Én azzal szórakoztattam magam, hogy minden mellék küldetést megcsináltam és bejártam minden egyes szegletét a térképnek, mert rengeteg olyan van amit se a fő, se a mellék küldetések nem érintenek :)

    Most megazon filózok megkéne csinálni az egészet egy nagy terepasztalnak :)
  • MystOrion
    #8124
    Még egy kérdés. Olyan sokat játszottam a sacreddal, hogy már kezdem unni. Nincs valakinek valami ötlete hogyan tudnám a játékélményt feljavítani? Vagy nem tud valaki valami módot hozzá?

    Köszike:)
  • MystOrion
    #8123
    Valaki játszik Tunngle-n? És mikor hány órakor?
  • yoda2000
    #8122
    Én még masszívan játszom vele. Jó dolog a sok lövölde között :)
    Jelenleg gladiáorral hadakozok de a kedvenc a csatamágus. Azzal a legkönyebb sárkány tölni :D
  • MystOrion
    #8121
    Van aki játszik még a Sacred Golddal? Ja és kinek melyik karakter a kedvence?
  • yoda2000
    #8120
    Nah, 10.6os verziót nem találtam sehol amit le is tudtam volna tölteni, úgyhogy leszedtem a 11.1-est feltettem és, nem akaroom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy ez segített :)
    Köszönöm segítséget :)
  • yoda2000
    #8119
    Megnéztem, nekem a 10.9 van fenn, de megpróbálom akkor ezt a 10.6ot
  • DarkSl4yer
    #8118
    Na egy kicsit utána olvastam a dolognak.
    Steam forumon azt írták h a 10.6-os catalyst-al nem fagy ki a játék.
  • yoda2000
    #8117
    processzor: intel core i5 750 @ 2.67 Ghz
    videókártya: ATI radeon HD 5800 series
    memóri: 4gb
    az oprendszer: 32 bites windows 7 (tuti ez a baja -.-)

    Grafikát is próbáltam igen levenni, mindenki kikapcsoltam amit lehet se sajna az sem segített :/
    Még az ablakban indításra gondoltam csak ahhot nem találtam parancsot.
  • Retsu
    #8116
    Milyen a géped? Grafikai beállításokat minimumra próbáltad? Ha úgy is kiakad akkor tényleg nem értem mitől lehet.
  • yoda2000
    #8115
    Rohadjon meg, végleg elakadtam. Csinálnám az Escape from Mascarell küldetést, de ahogy bemegyek az erdőbe lefagy akármit csinálok. Végigzongoráztam a beállításokat indítási beállításokat is de semmi.
    KÉREM VISSZ A APÉNZEM!!!!
  • DarkSl4yer
    #8114
    Nálam is csinálja...

    Egy megoldásnak én is örülnék.
  • yoda2000
    #8113
    Üdv mindenkinek!
    Olyan gondom lenne, hogy előszedtem a Sacred Goldomat (eredeti) feltelepítettem, felraktam a javítást (anélkül el sem indult) egy darabig jól ment de most olyan probléma jelentlezett, hogy ha elkalandozok olyan irányokba melyeket nem érint közvetlen a fő történet, akkor fogja magás és megfagy. Ha a fővonal irányában megyek még gyszer sem csinálta. Kissé idegesítő mert így elég lineáris lesz a játék, én meg ugye szeretek kalandozni :D
    Például Porto Draco és környékén jól ment de ahogy elindulok onna a sárkány felé, behal. Vagy elindulok Facries Crossingból Crows's Rockba és letérek az útról akármerre akkor már lefagy.
    Találkozott valaki ilyen gondal? Esetleg orovosolni tudta azt?
  • Hisztéria
    #8112
    Most már be kell látnom, hogy igazából mindenki hülye a programozáshoz, illetve a játékok működéséhez. Én egy egyszerű kérdésre szerettem volna megkapni a választ. Gondolom, ezek után mindenféle lefikázó üzenet fogok kapni, ami arra utal, hogy igazam van. Ez nem nekem szégyen, hanem mindenkinek, aki ezt a fórumot olvassa.

    Minden jót!
  • Hisztéria
    #8111
    Sziasztok!
    A Sacred 2 miért lép ki betöltéskor "connecting to local server" szöveg után?

    Köszönöm a segítséget.
  • TGWH
    #8110
    Na sikerült?
  • AsDkEh
    #8109
    ja ez 1 felh. név oks nemszóltam! :D
  • AsDkEh
    #8108
    Jönnék én is Sacred multizni! Csak nem tudom hogy lépjek ebbe a Greatwhitehunterhun szobába:S nemvágom a tunnglet xD
  • Yarrick
    #8107
    küldtem privit majd nézd meg :)
  • TGWH
    #8106
    Akkor talán egy emberrel többen leszünk :D jelenleg kicsi a csapat, még lehet nyugodtan jelentkezni :D
  • Yarrick
    #8105
    Hali, engem lehet érdekelne a dolog, mivel még soha nem multiztam sacreddel. Ha sikerül felraknom ezt a tunglét lehet meglesem.