1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • gabber_saviola
    #864
    élőben szerintem csúnyák a jomák. :(
    inkább dinnyés nájk vagy tiempo
  • gabber_saviola
    #863
    ez a "múkodjj" ez miben is volt? :)
    vmi videó rémlik :Dddd
  • gtasok
    #862
    Terembe ez a faxa Joma Top Flex
  • Gunnersboy
    #861
    nekem egy Puma meg egy Diadora teremcipőm van, ugy kifejezetten egyik se aza húde fasza, de jó cipök :)

    viszont a nike T90 shoot verziókat nem ajanlom nagyon hamar szétjönnek (azert irom mert ennek oldalt van a füzöje)
  • Qlapapa
    #860
    Azokat csak nézegettem, mint lehetséges jelölt. Erre énis rájöttem amúgy, de köszi a hasznos észrevételt.
  • Gunnersboy
    #859
    Nike 5-nak speciel pont nincs se elrejtve, se oldalra tolva a füzője de np
  • Qlapapa
    #858
    sziasztok!

    Tegnap este sikeresen szétrúgtam a puma csukámat (decemberbe vettem)
    Mivel javában tart a terembajnokság, meg nyárra kell salakra, meg betonra egy cipő ezért vehetek újat. De milyet?
    Ki melyiket javasolja?
    Mindenképp olyat szeretnék aminek a fűzője el van rejtve vagy oldalra toltva. Érdemes kifejezetten futsal cipőt venni (pl: adidas Sala vagy Nike 5)?
    Nekem személy szerint az Adidas F30 as széria tetszik.
    Valaki tud segíteni, tanácsot adni? Valaki használja valamelyiket?
    Köszönöm!
  • dragon11
    #857


    Kép, please ennek a típusnak a pontos nevét.:)

    Thx.
  • Gunnersboy
    #856
    ok, érdekeljen
  • gtasok
    #855
    Jako
  • gtasok
    #854
    Valaki ismeri a Jako cipőket engem pl. ez érdekel
  • dragon11
    #853
    Sry érte, egy mappába van a 2 videó.:) mindkettőt meg kellene nézni.:)
  • dragon11
    #852
    Hali. Tudom off mert ez nem focicipő, de szépen kérnélek meg benneteket, hogy mondjátok meg Doktor House-nak milyen típusó ez a két cipője. (Mivel eredeti felvételeim vannak, ezért csak fel tudtam venni videóra, képet kivágni nem tudtam, sajnálom.)

    Link1.:) ----> állítsátok meg a videót a megfelelő pillanatban, annyit tutira látsz h Nike :)



    2. cipő ->ez is Nike.:)


    Nagyon szépen megköszönöm annak, aki segít!:) még1x thx.:)
  • rooney8
    #851
    Budafok, NBIII - Alföld U16 :)
  • Gunnersboy
    #850
    én most Bükön focizom, NBIII- Bakony csoportban, tavasszal megyek fel u19be mert felnőttcsapathoz felvisznek onnan egykét játékost úgy néz ki

    gondolkodtam énis a váltáson, de csak másik NBIIIas csapatba (Sárvár, Celldömölk) tudnék menni így meg nem tudom megéri e mivel ezek már nincsenek annyira közel
  • GTheo
    #849
    Nem túl sok, de ismerem a korosztályomat a megyében és nem nagyon fognak tudni igazolni. Mert 90-es korosztályban most az ifiben nagyon jó csatárok vannak, de 91-es csatárjuk alig van. Majd eldől. Aki igazán jó, az meg a PMFC-ben van, szóval annyira nagyon jó csatárt meg nem hiszem, hogy fognak tudni igazolni.
    Különben ti hol, milyen bajnokságban játszotok?
  • Gunnersboy
    #848
    és szerinted mennyi az esélye annak hogy 1 csatárral fogja egy NB2es ificsapat kezdeni a szezont? :D
  • Divizio88
    #847
    Sok szerencset!
    Nah terjunk vissza a cipokre megis
    csak focicipok topikban vagyunk:P
  • GTheo
    #846
    Az NB2 a legszarabb. Kevés a pénz, megélni nem lehet belőle jól, ezért dolgozni is kell mellette és ez a kettő együtt nagyon sok idő. Én inkább egy jól fizető munkát szeretnék és a foci csak mellette.
    Bár most egyre jobban gondolkozom, hogy nyáron maradok Mislenyben. Most az U17-ben csak én vagyok csatár szinte, az ifiből kiöregednek a csatárok és azért NB2 U19-ben nem lehet rossz csatárt játszani :)
  • sz4bolcs
    #845
    Miért nem szeretheti valaki a focit úgy, hogy nem abból akar megélni?
    NB2-ben nem lehet megélni gondolom, viszont edzeni azt már kell.
    Miért baj, ha GTheo inkább alsóbb osztályban szeretne focizni, ahol kevesebb időt kell a felkészülésre fordítani ha már úgysem abból akar megélni?
  • Divizio88
    #844
    Szerintem ha35-ig NB1 be jatszik akkor
    mar meg tudja maganak teremteni a jovojet.
    Sokkal konnyebb lessz.Egy baratom a varosbol
    18 evesen el kerult A ligaba egy sezon utan el
    vitte a Steaua FC es mar van 2egyeteme..
    Es hogy??
    Ahigy a csapathoz kerult be is volt iratkozva
    az egyetemre.Szerinted volt oran vagy vizsgakon csak
    kapott egy idopontott mikor mennyen a diplamaert...
    Las csodat 20 evesen van ket egyeteme es ajanlatai olasz
    2ligabol meg angol2 ligabol....nah segitt a fotbal??
  • GTheo
    #843
    Értem amit mondasz, de... Fociból szerintem nem nagyon lehet megélni, ahoz legalább Nb1-ig el kell jutni. És mi van, hogy ha mindent vki a focira áldoz, 35 éves koráig elfocizik Nb1-ben és utána mit csinál? Mellesleg én nem is jutnék el Nb1-ig. Imádok focizni, de nem a fociból akarok megélni.
  • Divizio88
    #842
    Fociert aldozatott kell hoznod!
    Minden fele multasagot hanyagolni kell!
    30-35evig fotbalozol ha szerencsed van
    utana meg bulizhatsz amennyit akkarsz de 50
    evesen a fotbal mar nem megy..
    35-ev utan meg lessz eleg nyarad...
    itt latszik mennyire szereted a focit.
    Mas igyekszik tobbet aldozni fejeb jatszani
    te meg a kenyelmes terneszeteddel visszafele
    jossz az uton...szomoru
    ps.nem megbantani akkarlak csak en igy latom
    mert belem ezt neveltek az edzoim...:|
  • GTheo
    #841
    Szerintem a legfőbb probléma a hozzáállás. Ezt magamra is értem, bár én nem a fociból akarok megélni. Kiskoromban kapusként kezdtem, olyan 10 évesen jöttem ki a kapuból, mert a PMFC-ben volt 1 kapus előttem a korosztályban, aki válogatott jelenleg, én csak cserekapus voltam mögötte, ezért kijöttem mezőnybe. Most Mislenyben NB2-ben focizok, de ha kiskoromba mezőnyben kezdtem volna, sokkal többre vihettem volna. Meg nagyon sok időt elvesz a foci, így hogy most egy rendes csapattal csináltam a felkészülést, Suli után elmentünk 2 hétre nyaralni, hazajöttem és végig edzettem a nyarat. Nekem ez nem éri meg, ezért jövőre el is igazolok alsóbb osztályba.
  • Divizio88
    #840
    mashol is igy van ez vagy talan meg
    rosszabb.Valahol olvastam h nem is
    tudom melyik kivalo edzo nyilatkozta,
    h hollandia sokkal kisebb mint
    magyarorszag de nagyon ritka az,
    h egy tehetseg felfedezetlenul maradjon!
    azert szamit hagy fociakademia van es milyen
    kondiciokkal!:(
  • gtasok
    #839
    nincs itt tehetségkutatás, nagy lóxar van, ahol csak tudják nyúlják a pénzt a gyerekek meg le vannak kakilva, képzetlen edzők, rossz minőségű pályák, kevés felszerelés (labda, eszközök), nagyon gyenge játékvezetők. ez az utánpótlás nálunk, de ott kezdődik, hogy már ott kezdődik, hogy az iskolai testnevelés is rossz és kevés, a gyerekek táplálkozása sem megfelelő és a hozzáállásukkal is bajok vannak.
  • Divizio88
    #838
    aham ertem...!es tehetseg kutatas nagyobb
    multu csapatoknal szokott lenni??HA valaki
    tudja mikor van vagy szokott lenni az legyen
    rendes es irja meg...koszi az infot /Drizzthsz\
  • Drizzthsz
    #837
    Ez egy nehéz kérdés, nem tudom. Ahol én játszok, az egy egyetemi csapat, s úgy állunk, hogy se nem kapunk pénzt, se nem fizetünk be. Sok más csapatban meg az van, hogy még a játékosok fizetnek be, hogy legyen miből állni a költségeket. Biztos van arra példa, hogy van olyan csapat, aki ad fizetést, vagy meccspénzt, de szerintem nagyon elenyésző az ilyen Budapesten, vagy legalábbis nb3 alatt szinte kizártnak gondolom, kivéve esetleg nagy múltú, vagy jó támogatással rendelkező csapatoknál. Vidéken szerintem más a helyzet, ott ugyanis mondjuk egy faluban 1 csapat van max., s arra mindenki kiváncsi, így van jegybevétel. Bp-n meg van kerületenként vagy 10 csapat, ebből kb. az nb1-es az, amire kimegy vagy 500 ember, a többire meg senki.

    Szóval én itt úgy látom, hogy csak amatőr szinten lehet meglenni. Persze lehet van ellenpélda, kiváncsian hallgatom én is. De az biztos, hogy blsz2-es meccsen még 40-nél több nézőt egyszerre nem láttam(és akkor se szedtek jegyet, sose láttam még jegyszedést).
  • Divizio88
    #836
    es azokba a blsz bajnoksagokba
    milyen fizetes van vagy csak mecs-
    prima van???Ugyan en meg csak 16 vagyok
    de tervezem h Pestre megyek valami
    egyetemre..es hatha tudok magamon segiteni
    a focival..
    Itt 4ligaban jatszom;vagyis most meg inkabb
    csak tartalek vagyok...kosiz az infot
  • GTheo
    #835
    Az igazoláskártya az nem szerződés.
    Velem most akarnak aláíratni egy 2,5 éves szerződést Kozármislenyben... De biztos, hogy nem fogom aláírni.
  • Drizzthsz
    #834
    Nb3 alatt. Olyan, mint megye1, megye2, megye3, ...
    Csak kurvasok csapat van budapesten, s itt van külön BLsz: budapesti területi bajnokság, meg van pest megyei bajnokság is. Szóval 4. és attól alacsonyabb osztályok. Blszben 4 osztály van, általában 1-3 csoporttal osztályonként. Tehát a Blsz IV a legalacsonyabb.
  • Divizio88
    #833
    milyen az a blsz osztaly??
    Bocsi en Romaniabol irok,
    azert nem nagyon ertem.
    Hanyadik liganak felel
    meg????
  • Drizzthsz
    #832
    Szerződés alatt gondolom ilyen kiegészítő jellegűt értesz, ami a profiknál szokott lenni?
    Amim van, az egy sima kis kártya, az igazolás, s ennyi. Megegyezéssel akkor szerintem tuti el tudopk menni. Akadályt nem fog a csapat ennek útjába gördíteni, abban biztos vagyok.
  • GTheo
    #831
    Átigazoláshoz:
    - Ha NINCS szerződésed és NEM idén szerződtél a csapathoz, akkor szabadon átigazolhatsz
    - Ha VAN szerződésed, akkor meg kell egyeznie a két csapatnak
    - Ha NINCS szerződésed, de idén szerződtél a csapathoz, akkor is meg kell egyezniük (vagyis ha akarnak, nem engednek el)

    Mellesleg, hogy ha pl. iskolát vagy lakcímet váltasz és nincs szerződésed akkor is eligazolhatsz (bármikor) azt hiszem :)
  • Drizzthsz
    #830
    Váltani szeretnék csapatot, mert ahol vagyok, nem számítanak rám. Ennyi röviden. Ezt az új edzőnkkel beszéltem meg, de amúgy is távozóban lettem volna már, csak nem nagyon ismerek más csapatokat. :) Bár majd persze azért jelenlegi csapattársaktól is kérdezgetek. Meg most azt se tudom télen lehet-e igazolni, vagy nem, majd megkérdem a szövetséget, de szerintem lehet.
  • GTheo
    #829
    Játszottam és ott is fogok a következő szezonban, de idén pont nem :)
    Mi lenne a kérdés? Vágom a témát, mert játékvezető vagyok blsz osztályokban :D
  • Drizzthsz
    #828
    Talán ez még a legaktuálisabb topik erre: valaki játszik köztetek valamelyik blsz osztályban?
  • Divizio88
    #827
    olyan meretett ingyen is adnak
  • sheetoos
    #826
    Ma vettem új stoplist adidas F10.7 TRX FG (zöld fehér) 46és 2/3 os méretben utolsó darabként 4800 ft-ért szerintem jó vásár volt:)
  • GTheo
    #825
    Ma vettem a Premier Outlet Centerben egy Tiempo Mystic SG-t, kéne egy fémstoplis, évi 4-5 használatra, kinőni meg már nem fogom.
    18-ról 6-ra volt leárazva...

    Mellesleg Puma v1.08 21,5-ért van, barna Ronaldinhos 16-ért 36 helyett, fehér arany Legend 24. Adidas drága cipőkben...