1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • barcames
    #1064
    eredeti megéri de ezek szerintem nem
  • c3124c
    #1063
    Predator Powerswerve, fekete, 42-es gumis 26,5centis, használt,10k, ha postázni kell, szegeden lehet kevesebb.
  • dragon11
    #1062
    Tudnátok valami faszább stoplis cipőt csatárnak? Legfontosabb a gyorsaság lenne, tehát ne legyen "tömege" a cipőnek.. de a cipő eleje is nagyon fontos.

    Akár lehet légtalpas is, de elengedhető!

    Max 20ezerig.

    Köszi!
  • gyepesjoint
    #1061
    hali,egy ilyenen gondolkodom csak teremben,hobbiból focizom,de ismerősöm tudna behozatni eléggé jutányos áron:


  • RonaldoTamás
    #1060
    hello
    ASUS P535 telómat cserélném cipőre leginkább mercurialra
    áregyeztetéssel persze!!akit érdekel:[email protected]
  • c3124c
    #1059
    Gunnersboy boldog tulajdonosa lett egy Zhero Gravitynek, viszont egy Powerswerve gazdára vár 42es, jó állapotban 15k, esetleg postát állom. [email protected]
  • moznerb
    #1058
    Üdv!
    Ha valakit érdekelne egy alig használt Adidas F10.9 TRX FG futballcipő 44-es méretben, akkor írjon email-ben. ([email protected])
    Képeket tudok küldeni ha kell, dobozában, garanciával adom!
  • Gunnersboy
    #1057
    mail ment ;)
  • c3124c
    #1056
    változatlanul eladó egy Zhero Gravity, kb 42, 42,5es lábra 15.500, illetve egy fekete-piros Powerswerve 42es keveset futott 15k. [email protected]
  • Gunnersboy
    #1055
    ha nem nő a lábad sztem a F50i mivel abban tudod cserélgetni a cipő részeit ha kiszakad a felsőrész, elkopik a stopli stb
  • Gaba94
    #1054
    szerintetek melyik éri meg jobban?
    adidas adiPure II TRX FG 30 ezerért
    vagy
    adidas F50i TUNiT 35 ezerért
  • Gunnersboy
    #1053
  • gtasok
    #1052
  • gtasok
    #1051
  • gtasok
    #1050
  • gtasok
    #1049
    új cipőm
  • gtasok
    #1048
    erről van szó
  • gtasok
    #1047
    nekem már megvan az új cipőm, nagyon könnyű alig várom a tavaszt, hogy füvön kipróbáljam.
  • BADE
    #1046
    Még 2 rendelés van hátra Karácsonyig!
    Szinte bármilyen focicipő beszerezhető bolti ár alatt!
    Nike,Adidas,Puma,Umbro

    Érdeklődni priviben!
  • c3124c
    #1045
    Lotto Zhero Gravity 40,5-es 20k --> [email protected]
  • rooney8
    #1044
    ment pm
  • gtasok
    #1043
    legalább annyit árulj el Újpesten melyik boltban vagy ha nem tudod akkor valami infot a tájoláshoz
  • rooney8
    #1042
    Újpesten egy boltba, de azt ne kérdezd, hogy miért fogadják el... stb Mert a sógorom intézte az egészet, én csak kiválasztottam a cipőt :D
  • Zsolti9014
    #1041
    Megvan az új teremcipőm:



    Most is ugyanilyet használok fehérben, az bevált, de már elég megviselt, a nyáron már nem elsősorban teremben használtam, hanem pl. betonon meg kiszáradt füves talajon is, azt meg nem tehetem meg hogy minden talajra más cipőt tartsak. Van egy Wink stoplisom, meg a teremcipő. De a fehér még betonra és rossz talajra ki fog tartani, ez meg csak terem, rendeltetésszerűen. Nekem bevált ez a cipő.
  • gtasok
    #1040
    hol vetted egészségpénztári kártyára mert nekem nem akarják elfogadni
  • BADE
    #1039
    én írtam itt korábban,hogy szinte bármilyen cipőt be tudok szerezni bolti ár alatt,újonnan természetesen
    Keress meg priviben!
  • rooney8
    #1038
    Üdv!

    Ma vettem egy T90 Shoot II-ot. Strike-ot akartam, mert hát azért az már majdnem egy Laser, de sajnos csak Shoot volt... :( Kíváncsi vagyok meddig fogja bírni :D 17ezer volt, de EP kártyával vettem, úgyhogy szinte ingyen volt :)
    És végül egy kép róla:


    Még a végére annyi, hogy valaki használt már ilyet? Mik a tapasztalatok?
  • honad
    #1037
    mi a véleményetek/tapasztalototok a Nike Mercurial Steam 5 FG/Veloci FG-ról/Talaria FG-ról?
  • Naxos
    #1036
    valaki tudna segíteni hogy Mercurial Steam V FG wht slv cipőt 39,5-es méretben honnan tudnék szerezni mert csak a lionsportban van, de nincs ilyen méretben.
  • gtasok
    #1035
    Kivülről lehet,hogy semmi baja csak más lábára van kitaposva!
  • fodorpetii
    #1034
    http://www.rockymountainsoccer.com/Footwear/Adidas_Predator_Absolute_TRX_FG_BlackRed_large.JPG

    Ilyet Turkáltam magamnak tegnapelőtt 2900FT-ért Eredeti szinte semmi baja...
  • c3124c
    #1033
    Hibátlan, 0km-es LOTTO ZHERO GRAVITY 26,5cm-es, inkább 42,5es lábra, és egy használt F50.9 fekete sárga 40 2/3-os eladó. [email protected]
  • smith09 #1032
    A world cup - nak ( mivel nekem csak az volt ) semmi baja nem volt, bár én csak meccsen használtam. A végén a talp és az orr részénél vált el az összeillesztés. PEdig milyen sokat kibírt ( sóhaj ) Persze bagarolal és más fényezővel is kezeltem, mint mindenki más ;) .
  • gtasok
    #1031
    A World Cup-od nagyon megnyúlt? Csak a talpa más de az felsőrésze ugyanabból van mint a Copa
  • smith09 #1030
    Persze oké lehet megnyúlik, én world cupot használtam - kapus vagyok - de hibát szerencsére nem tapasztaltam ! Bár nike tiempo - m is volt még a régebbi 1998 as kiadású, de azzal sem volt gond. Adidas, Nike ezekkel gond nem lehet.
  • gtasok
    #1029
    Elképzelhető, hogy megnyúlik a Copa Mundial, mert kenguru bőrből van, kár mert én is ilyet akartam venni, nem tudom a Kaiser 5 liga is megnyúlik az csak marha bőrből van?
  • Divizio88
    #1028
    Erre en is kivancsi vagyok, de komolyan....
    Latom nagy sztarok is hasznaljak.(inkabb vedeok, kapusok)
    Lehet h nehezen hiheto de nem hazudok, az egesz csapatnak
    ki nyult, nem csak nekem...
    de szerintem a z a magayrazad h nagy sztarok minden
    mecsre ujjban jatszaank.Mikor uj akkor tenyleg jo....
    nah nem tudom mit mondjak....
  • smith09 #1027
    Hát nem tudom. 90 es Itália vb már ilyenben játszottak, és azóta is népszerű. Nem hiszem, hogy egy kb. 30.000 ft os cipővel előfordulhat, annak ellenére elképzelhető amit mondasz. De én teljesen elégedett vagyok, nem tapasztaltam ilyen hiányosságot.
  • Divizio88
    #1026
    nem ajanlom a copa semmi kepen sem!!!!
    Mi csapatunk kapott mindenki vadonatt ujjat
    egy egy honap utan mindekinek
    2szammal nagyobb lett....:-j
    en adidas parti vagyok de copa semmi kepen se....
  • smith09 #1025
    Én Copa Mundial-t vagy World Cup ot vennék. Igazi klasszikus de szerintem no.1