1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • donpeet1
    #1104
    üÜdv! Érdeklődni szeretnék hogy nem e tud valaki egy ilyen cipőt szerezni?
  • geo91
    #1103
    amúgy délután már ki is próbáltam, abszolút meg vagyok velük elégedve, a cipő és a gatya kényelmes, a póló pedig nagyszerűen "vezeti el" az izzadságot.
  • geo91
    #1102
    salakcipőt vettem végül, azon játszunk legtöbbször, meg aztán ez műfűre és fűre is tökéletes számomra, teremben mondjuk nem épp a legelőnyösebb, de majd letesztelem. :D vettem gatyát és mezt is.
  • dragon11
    #1101
    heti 2xes focihoz tökéletes.
  • geo91
    #1100
    a decathlonban kapható kipsta teremcipőkről mi a véleményetek? mennyire bírják a strapát? (heti 1-2 alkalommal használnám.)
  • pazzini10
    #1099
    Sziasztok!
    Szeretném kérni, hogy töltsétek ki a kérdőívemet, kutatáshoz kellene statisztikai adatként. Főként igazolt amatőr labdarúgóhoz szóló kérdőív, de az se baj ha nem igazolt csak focizott legalább életében. 1 percet vesz igénybe.
    Előre is köszönöm!
    Kérdőívem címe:
    https://spreadsheets.google.com/embeddedform?formkey=dGtMVFhUUEdCOU8tVm1zaURJVmwzaWc6MA&theme=0AX42CRMsmRFbUy1iY2E5ZGYyZi1iZTJhLTQ2ODUtYWZmNS04ZWFiZTRkNzk4NjA&embedded=true&ifq
  • Gunnersboy
    #1098
    ha 1 évig nem szerepelsz semmilyen bajnokságban, nem lépsz pályára meg semmi, ugy tudom oda mész ahova akarsz és úgy ahogy akarsz, nem feltétlen kell uj igazolást csináltatni elég csak a régi igazolás "felvitele" az adatbankba gépen keresztül, de ezt ha bemész az ottani szövetségbe vagy a csapathoz ahova akarsz menni elmondják, lehet jobban mint én :)
  • Gaba94
    #1097
    Off
    Régebben (1,5 éve kb.) játszottam megye II-be és mikor leigazoltak, akkor kaptunk egy igazoló lapot vagy mit (ilyen kis kártya, amin a fényképünk van, az orvos aláírása stb.). Ez fél évig volt érvényes, mert utána újra kellett menni a sportorvoshoz, különben nem játszhattunk volna a továbbiakban. Nos, ha én másfél év után elszeretnék menni egy másik klubhoz, akkor lehet-e olyat, hogy egy teljesen új igazoló lapot kapok? Nem tudok jobb példát hozni: az mlszen meg lehet nézni a játékos adatait, és egy ilyen új igazolással mondjuk tudok-e "tiszta lappal" indítani. Most ez hülyén hangzik, de remélem értitek nagyjából:D és bocs, hogy ide írtam, de más topikot nem találtam, ahol feltehettem volna a kérdést.
    Köszi előre is!
    On
  • csurhest
    #1096
    Szevasztok! Rendelt már közületek valaki a pro direct socerről cipőt?? én rendeltem 3 héttel ezelőtt, márc.2-án vették le a pénzt a kártyámról, és még nem jött meg:S
  • bakkerman
    #1095
    nike boltokban biztos kapsz ilyet,pláne pesten
  • Gaba94
    #1094
    Illetve lenne még egy kérdésem. Ilyet használ valaki? Ha igen, mik a tapasztalatok? Valamint hol tudnám beszerezni boltban? (legfőképp pesti üzletek érdekelnének)
    Bocs, hogy egy kicsit off x))
  • Gaba94
    #1093
    Rendelt már valaki innen? (nem feltétlen cipőt)
  • zvaragabor
    #1092
    Lancast Target-ről mi a véleményetek? Vagy úgy általában a Lancast teremcipőkről. 5k-ért megéri? Suliba tesi órákra, illetve néha meccsre/edzésre használnám.
    http://www.lancastsport.com/content_hun/termek_adatlap/?product=40&tipus=&sportag=13
  • Monoton
    #1091
    Mivel a topik utolsó 20 hsz-a csak reklám jellegű volt kiegészítettem a bannert egy kis figyelmeztetéssel.

    Kéretik betartani, Köszönöm.
  • Gunnersboy
    #1090
    kép, talphosszméret, link?
  • c3124c
    #1089
    42-es gumis SUPERFLY 35-40k-ba eladó
  • Divizio88
    #1088
    Szoval ha nike ban 42 es az adidas 41 1/3 akkor
    lottobol nem jo a 42...Jo hogy szoltatok...:D
    Kosz
  • Gunnersboy
    #1087
    jaja ha gravityt veszel akkor ne a méretet nézzed hanem h hány centi a talphossz-méret, mert 42,5es lábam van és 40,5es a lotto cipő, de 26centi a talphossza
  • c3124c
    #1086
    a méretre azért figyeljél, nekem 42es a méretem nike-ba, 26centi, a zheroból 25,5 centis kellett, az patent nagyon, igaz a taplbetét 26centis, de 25,5 van beleírva. Szal ne a méretednek megfelelőt vegyed, hanem egy fél centivel kisebbet, sztem.
  • Divizio88
    #1085
    Csak ! ra veszem magam hog vegyek egyet az ebayon:PP
    Hatha meg kapom jo aron licitre:P
  • c3124c
    #1084
    Nekem is van egy gravity-m, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

    ADIDAS PREDATOR X 42-ES FG FEKETE ELADÓ 35K
  • Divizio88
    #1083
    ertem ..Amugy en is F50 vagyok koszi
  • Gunnersboy
    #1082
    hát nekem az elején nagyon törte a lábamat, de nemis a sarkamnál, hanem a bokámnál oldalt, de utána már jó volt, szerintem jó kis cipő
    bár most kinéztem magamnak egy f50.9et, fekete sárgát, úgyhogy szerintem nemsokára lecserélem :D
  • fodorpetii
    #1081
    Ilyet hol vehetek? :D
  • Divizio88
    #1080
    es milyen?
  • Gunnersboy
    #1079
    ilyenem van, csak ezüstben :D
  • Gunnersboy
    #1078
    F50 tovább bírja
  • Divizio88
    #1077


    Nekem most ez tetszett meg nagyon <3:D
  • 7stefan13
    #1076
    hello, nekem az lenne a kérdésem hogy a NIKE T90 laser II vagy az ADIDAS F50 bírja tovább?? melyiket érdemesebb megvenni?? kösz
  • Maxell75
    #1075
    Ööö...hát gondolom igen, én csak hallomásból tudok erről az akcióról, vagy miről.
  • kommancs
    #1074
    hát ha jól látom az a topic címe, hogy: Bármit cipőkről szólnak, képeket is linkeljetek. gondoltam a golf is belefér.
    de az arénánál találtam valamit.
    http://www.arenaplaza.hu/cikk/nyomtathato-kuponok-aprilis
    erre gondoltál?
  • Maxell75
    #1073
    Helló!
    Ha jól látom ez Focicipős fórum, de igazából mindegy is. A cipő nem néz ki rosszul, de ha golfcipő, akkor tuti oltári drága lehet...hogy megéri-e? ne mtudom sose golfoztam. Nem árulnak ilyet vmi Puma Outletben, vagy ha van akciósan akkor talán érdemes. Pont az Arénában lesz Szerdán vmi akció, nézz utána nem tudom pontosan a részleteit!
  • kommancs
    #1072

    sziasztok.
    mi a véleményetek erről a golf cipőről? láttam az arénában de nem volt túl olcsó és nem tudom megéri-e.
  • Divizio88
    #1071
    en 34 euroert kaptam meg licitre Ebyaon:D:D
    Fasza Csuka egy jo palyara erdemes venni..
    En inkabb F50 vagyok de ehez nincs egy rossza szavam se...:D
  • Gunnersboy
    #1070
    30at nem adnék érte, de csak nemlehet olyan rossz, viszont szerintem 30k-t nem ér egy pár cipő sem
  • chelseafan
    #1069
    jóféle nagyon, bár még nem volt ilyenem:D sztem amúgy olcsóbban is hozzájuthatsz, ha nem is ilyen színben, hanem a kékben vagy feketében:)
  • Gaba94
    #1068
    hali srácok!
    erről vélemény? (adidas f30i trx fg - 30k)

  • gabber_saviola
    #1067
  • Bencito16
    #1066
    Csáó.Valaki nem tud olcson Vapor V-t Vagy Adidas Predator X-et?
  • fekinho
    #1065
    Tudja e véletlen valaki, hogy az adidas f50 9.tunit talprésze jó e az ujabb tunitba?..kiszakadt a felsö rész..vehetek hozzá ujabb felsöt?vagy csak 9.eset?