1144
Bármit a cipőkről szólnak,képeket is linkeljetek




A topikban bármilyen hírdetés, reklám büntetőpontot von maga után.
  • fanka93
    #464
    terem
  • beneszilo
    #463
    de terem vagy hernyó?
  • Gunnersboy
    #462
    absoladot nevegyél, nem jóó :S
  • beneszilo
    #461
    hali
    holnap megyek cipőt venni, szerintem tiempot, vagy absoladot veszek, csak azt nem tudom hogy teremcipőbe vagy hernyósba vegyek.
    Betonon használnám majdnem minden nap, de terembe csak hetente kétszer. Ha hernyósat veszek jó lesz betonra is meg teremben is, vagy inkább teremcipőt vegyek? Az nem kopna el betonon gyorsan?
  • Jagumo
    #460
    énis ilyet fogok venni csak nagyobb pipával :)
  • GTheo
    #459
    Ebben is van igazság, tavasszal történt egyszer, hogy otthon hagytam a stoplisomat. A szertárostól kértem egyet, ekkora méretben csak a sajátját tudta adni(46). 1,5 órát edzettem abban a cipőben, borzasztóan kényelmetlen volt, széttaposott, a szertáros kb 120 kg, elhihetitek milyen edzés volt.
  • Gunnersboy
    #458
    jó hát persze tisztelet a kivételnek :)
  • fanka93
    #457
    jójó,mondjuk nekem nem tolták a seggem alá "zsíreredeti" Nike csukáimat,mert nálunk a Nyírsulinál adnak 20%-os kedvezményt egy sportboltba,és ott veszem mindig,és azért én spórolok is ilyen Nike cuccokra(edző cucc,stb...).
  • Gunnersboy
    #456
    hátazér nekünk a csapatba 28 golt rugott asszem a gyerek és fél szezont lancast csukába jácotta :]
    szoval egyénfüggő, aki megszokta annak az a természetes, aki meg aztszokta meg hogy a segge alé rakják az uj zsíreredeti csukákat annak az a természetes ugyebár, nézőpont kérdése, énmeg inkább ugyvagyok vele mostmár hogy találtam egyet ami kényelmes, jó, és árban sem csap földhöz, akkor miért vegyek másikat?

    már jó 1,5 éve a tiempokat favorizálom a többivel szemben... :)
  • fanka93
    #455
    igazad van!! tényleg nem a cipő teszi az ember(focistát),de azért mennyivel kényelmesebb egy nike-ba végig futni 90 percet,mint egy olcsóbb-gagyibb csukában,meg azért van benne igazság,hogy ezek az új csukák olyan formatervvel vannak megáldva,ami tényleg kényelmesebb cselezést tesz lehetővé!!!
  • Gunnersboy
    #454
    úristen.
    1, nem a cipőtöl leszel olyan amilyen
    2, akárilyen csukába lehet jól cselezni
    3, magyar viszonylatban utánpotlás szinten azt a 3 tizedmásodpercet amivel ez a csuka gyrosabbá tesz (hogyan azt nemtom) látatlanba elhiszem csak neked, tényleg:)

    nemakarok felvágni, megengedhetném magamnak a vapor-t de volt már III-as szériából, és a mostani TiempoII kenterbe verte....
  • fanka93
    #453

    áhh,gyönyörű!!
  • zsoolte7
    #452
    Bár megoszlanak róla a vélemények,(én felpróbáltam) aki szeret cselezni, gyors meg minden és pénze is van rá az nyugodtan vállaljon be egy Vapor4-est.
  • zsoolte7
    #451
    A tiempok állati jól néznek ki a polcokon, de sajna használat közben elég hamar eldeformálódnak!):
  • fanka93
    #450
    én is szinte mindenhova abban jártam,és nagyon zsírul bírta!
  • zsoolte7
    #449
    nekem is van adidas f10+om tényleg jó, beleértve azt, hogy én azt nem tudom megmondani, hogy egyáltalán hol nem használtam!(:
  • zsoolte7
    #448
    Na ez nem jött össze egyszerre, de itt van:[IMG][/IMG]
  • zsoolte7
    #447
    Ez az!!!
  • fanka93
    #446
    ha Nike,akkor eleve min. 1 évig bírni fogja,nyugi van :)
  • zsoolte7
    #445
    Régebben én is csak fehér cipőben tudtam jól játszani, de aztán vettem egy nike tiempo ronaldinhot feketében és nagyon megtetszett a szín.
    Egyhete vettem egy új nike mercurial talaria IV-et, még csak egyszer voltam benne pályán de már most érezhető a különbség a régi fehér tiempomhoz képest, igen gyors és könnyű csuka. Van vkinek tapasztalata a tartósságát illetően??????????????
  • fanka93
    #444
    engem meg pont a piros,kék,fehér cipők vonzzanak
  • Divizio88
    #443
    En forditul vagyok
    ezzel, nem erzem jol
    magam ha fekete cipoben
    jatszok.....
  • Drizzthsz
    #442
    Nekem focicipőben csak a nagyon sötétek jönnek be igazából. Pl.: fehéret magamon szinte elképzelni se tudok. Nem tudom miért.
  • Divizio88
    #441
    Jah nekem volt
    ilyen csukam , hat mit mondjak
    en betonon jatszottam vele egy
    evig birta es viszonylag kenyelmes
    is ....
  • beneszilo
    #440
    szerintem se olyan szép, de 9500-ért megkapnám majdnem új. Valakinek van valamilyen tapasztalata?
  • fanka93
    #439
    hmmm csúnya:/
  • beneszilo
    #438
    Volt már valakinek nike air tiempo pro 42 ic-je???
  • botzee48
    #437
    vki meg tudja momdani h hol tudnák venni mercurial III-at?nekem ez jobban bejöm mint az új IV-s széria.lécci irjatok mert sürgős lenne.thanks
  • fanka93
    #436
    olyan vissazfogott a stílusa,de szép nagyon!
  • chelseafan
    #435
    Húú, ez nagyon jól néz ki sztem. Az stoplis adiPURE-ból is a kék néz ki a legjobban.
  • Gunnersboy
    #434
    nekem volt ijen fehér cipőm, hernyósba, télleg fasza :D
  • fanka93
    #433
    a fehér-kék télleg zsír
  • GTheo
    #432
    2-vel régebbi Predatorom 1,5 éve használom heti 2-3x, télen heti 4-5x, eddig semmi baja nincsen, egyszer a sarkánál a talpa picit feljött mert vhogy szarul léptem vagy mi volt, de az az én hibámból volt. Hibátlan egy cipő, kinézetre annyira nem jó, mert a piros fekete van nekem, de fehér-kékben nagyon jól néz ki :)
    Ezek, csak teremben:

  • fanka93
    #431
    adidas f10+,olyanom volt tavaly tesi csukának,szal csak betonon használtam,és nagyon strapabíró!!!
  • beneszilo
    #430
    426 valaki?
  • Divizio88
    #429
    Szep de be ne kosd, mert akkor
    kur*a jol all
  • Gunnersboy
    #428
    csúúnya
  • fanka93
    #427

    ezt néztem ki magamnak,14-ért meg is lehet venni,és jó lesz benne nyáron járni! vélemények?
  • beneszilo
    #426
    Illetve szerintetek melyik a legstrapabíróbb teremcipő?(figyelembevéve hogy betonon használnám)
  • beneszilo
    #425
    és az nagyon gáz volt már? ezt most 12-ért meg tudnám venni, eredetileg air legendetet/tiempot akartam csak nincs rá zs-m