916
  • Dzsega #154
    "Második albumáról is azok a számok jönnek be főleg, ami másnak nem, pl. Sweet misery vagy a UR."
    hát nemtom akiket ismerek és szeretik a Trance muzsikát azoknak szinte Etalon, többek között nekem is...
    slágerszám volt pl a flight 936(asszem ez a neve) pedig az nem egy egynyaras szám és mégis szinte minden 2001-es mixben lehetett hallani azt joccakát. azóta nem. bár minap valamelik Armin Van Buuren mixben hallottam...
  • Dottor Dag
    #153
    oks
  • Garfield
    #152
    Tiesto úgy összességében annyira nem jön be, jobban szeretem a lágyabb trance-et. Tiesto nagyobb részben az én ízlésemnek túl nyers - persze van, amikor ez a ridegség bejön, ilyen a Traffic. Pl. a második albumáról is azok a számok jönnek be főleg, ami másnak nem, pl. Sweet misery vagy a UR.
  • Daza500
    #151
    Na ezzel énis így vagyok. :-)
  • OPM
    #150
    Tiesto nem csak Magyarországon lett ilyen hirtelen tinisztár. Amúgy engem már nem zavar a dolog, mivel egyáltalán nem foglalkozom vele ill. a mostani "munkásságával".
  • Dottor Dag
    #149
    egyrészt egyetértek veled, másrészt nem! Te is példának a Traffic számot hoztad fel , véletlen sem egy pár évvel ezelötti nem híres számát... abban viszont egyetértek hogy téged nem érdekel más vélemémye te akkor is szereted ez jó GONDOLKODÁS!
  • Garfield
    #148
    Én speciel nem azalapján ítélek meg egy zenét vagy egy előadót, hogy ki mit mond róla, hanem hogy tetszik vagy sem. Nekem a Traffic akkor is be fog jönni, amikor a 12-15 éves vérpistikék át fognak nyergelni az új sztárra, és lesz*rom, hogy kinek mennyire jön be, mivel számomra csak az számít, hogy nekem tetszik és kész.

    Trendi előadókat/zenét hallgatni és trendi előadókat/zenét hallgatókat fikázni - ugyanannak az éremnek a két oldala.
  • Dottor Dag
    #147
    én 6 éve ismerem Tiesto zenéjét... Téged nem zavar hogy mész az utcán és a 12-15 kis gyerekek szájából hallod tiesto igy-tiesto ugy és ismernek tőle 3 számot...?
  • OPM
    #146
    holélsz te őszintén? attól hogy csak 1-2 éve ismered tesco nevét a médiából még nem "idénysztár"...
  • Dottor Dag
    #145
    Én mediterrán progressivet, Lento Violentot.. Tiesto meg olyan melodikus Trance féleséget elég lazát.. Nincs Tiesto-val bajom jó dj csak sajnálom ő is arra a sorsra jut M.O. mint a többi dj.. Mert külföldön régen is híresvolt és jővőben is valószinű az lesz de Magyarország csak 1-2 évig isteniti utána leszarja majd, és lesz helyette pl: Armin Van Buuren vagy Paul Van Dyk, de ők is csak egy ideig lesznek a Magyar idióta tinik szemébe "királyak" ez a véleményem!
  • zsancy
    #144
    hm,slágeres? idénysztár?hát sztem egyáltalán nem, mert már elég régota neves és elismert dj, minden discoba járó ember ismeri tiesto nevét. nem tudom h mi neked ebben a slágeres szar...mert ha neked ez az akkor kiváncsi vagyok te milyen zenét hallgatsz...
  • Dottor Dag
    #143
    Én tudok de nem segitek.... nincs érdekem ilyen slágeres szar zenétben segiteni... Tiesto idénysztár, jövőre lesz egy másik dj akit majd mindenki hirtelen istenit majd hehe
  • babetta80
    #142
    sziasztok tud valaki egy oldalt ahonnan tiestot lehet letölteni
  • soharobi
    #141
    Sziasztok!
    Kérlek segítsetek
    A kedvesem nagyon szereti az alábbi zenét, de sajnos nem tudom beszerezni sehol, mert se az előadót, se a szám címét nem tudom. És azt sem honnan lehetne letölteni. Azt hiszem erre indult el a hajó 2003-ban a BALATONON. (BOAT BARTY)

    A befutóképen elindul magától a zene, ott a 2song-ot kellene kiválasztani, arról a zenéről lenne szó....
    A segítségeteket előre is köszönöm.
  • ugot2know
    #140
    de előtte júniusban Siófokon!
  • desigo
    #139
  • zsancy
    #138
    segítsetek plíz!! már nyár óta keresem a szövegét...:(
  • zsancy
    #137
    nekem a Progression - Sands Of Time dalszövege kellene
  • zsancy
    #136
    sziasztok! nem tudjátok h az isos 4 dalszövegeit honnan lehetne megszerezni? mert már mindenhol kerestem a neten és egyszerüen nem találok egyet sem.
  • desigo
    #135
  • desigo
    #134
    Nem rossz de Armintól minden csütörtökön hallok jobbat...
  • Paranoia
    #133
    Hogy tecik az új isos 5??
    Nekem nagyon bejön!mondjuk már nagyon rávoltam kattogva,végre 1 új mix lemez
  • Atika :o)
    #132
    Hmm szep kis gyujtemenyed lehet :)
  • Oziris666
    #131
    Tiesto istenkirály!!!Remélem nyáron megint ellátogat a mi kis országunkba!!!
  • desigo
    #130
    Hát igen az jó sok.Videót azt lehet találni párat:)
  • cortez
    #129
    jaaah boccse elfelejtettem odaírni hogy live mixek, live videók, és egyéb extra kiadások
  • desigo
    #128
    Az összes szerzői és mixalbuma nekem belefér 5 gigába.
  • cortez
    #127
    47 GIga Tiesto-m van. 99-től napjainkig. A 3 dvd-je nincs benne, mert az eredetibe van meg
  • Paranoia
    #126
    Helyes helyes
    Az amszterdami Heineken Music Hall-ban tartja új mixlemezének bemutatóját, elõször EURÓPÁBAN 2006. június 3-án.
  • desigo
    #125
    In Search Of Sunrise 5: Los Angeles

    Disc 1.
    1. Conil - Malibu Beach.
    This beautiful intro brings me right back to Malibu Beach, perfect
    to listen to when you're on the beach.

    2. Mark Norman presents Celine - Colour My Eyes.
    Mark Norman show they can also produce warm tracks with lots of
    emotion. Totally different from their normal work but still energetic.

    3. Late Night Alumni - Empty Streets.
    I love the lyrics in this track! I really can relate to this track walking in a major city, but you still feel 'by yourself'.

    4. Electro-Prompt - Beside Me (Gothek D.C. Remix).
    This track was given to me by a guy in record shop Deltadiscos in Ibiza. It's housey but still got this trancy feel, that's why I love it!

    5. Fonzerelli - Moonlight Party.
    I was playing in Brasil on the beach in January and the DJ before me played this track. I went to him to get it because
    it's a perfect track for a beachparty! Again it's house but has
    trance influences and the lyrics gotta be made for this mixcomp...

    6. Leama & Moor - Everything Matters (Matthew Dekay Remix).
    Leama & Moor are some of my favorite producers and with a remix of Matthew Dekay you can't go wrong. This one does really well on the floor.

    7. Matthew Dekay vs. Proluctors - Let The Game Begin.
    A new and exclusive track of Matthew which he made esspecially for
    this compilation. Does a lot of damage on the floor as well!

    8. Karen Overton - Your Loving Arms (Club Mix).
    It's a cover of a Bilie Ray Martin song, but done so well that I couldn't resist to include it.

    9. Parker & Hanson - Let Me Be (Original Extended).
    Very nice vocals in this one and a beautiful melody as well.

    10. Kalafut & Fygle - Novocaine (Mark Otten Remix).
    Awesome warm track, remix of another great producer from Holland.

    11. JES - People Will Go (Steve Forte Rio Remix).
    Amazing new track of amazing singer JES, whatever she sings, I am sold!

    12. Basic Perspective - Small Step On The Other Side.
    This track sounds like an old Depeche Mode or New Order track, it's
    trance but very original.

    13. Tom Cloud - Told You So.
    I just love the bassline in this one, very uplifting and beautiful track.

    14. A.M. - Arise (Exclusive Hammer & Funabashi Remix).
    I played this one in every set in my short Latin American tour and
    every night people went off! A 100% exclusive remix which will never be released.

    15. Cass - Little Bird.
    The vocal in this track is very original, amazing voice, especially in the break she sings epic. This one goes down really well in clubs.


    Disc 2.
    1. Pink Elephant - LAX.
    Perfect intro to set the tone for disc 2, LAX is a very nice lounge in Los angeles.

    2. Alex Stealthy - Something Is Wrong.
    This DJ comes out of nowhere and produces one bomb after another!

    3. Shah & Laruso present Global Experience - Zanzibar.
    Great producer from germany DJ Shah makes another killer! I love the flute in this track.

    4. Progression - Technophobia.
    Two great producers from Holland who make beautiful original trance music. Watch out for their album, full of great tracks like this one...

    5. A Boy Called Joni - Green Astronauts.
    This track has a very simple melody, but it's so hypnotic that it stays in your head forever!

    6. Petter - These Days (Luke Chable's Those Days Remix).
    This one sounds funky but has a great drive and a warm melody. Very good track!

    7. Estuera - Tales From The South (Jonas Steur's Revision Flow).
    The original is already a classic and exclusive for the compilation.
    Jonas Steur made an excellent 2006 remix.

    8. Ozgur Can - Irony.
    With Ozgur Can it's always hit or miss. This track is definitely a hit, very energetic but still warm.

    9. Jonas Steur - Second Turn.
    Great track which will go in every environment, small club or big party.

    10. Smith & Pledger pres. Aspekt - Hi Jack.
    This track is the new style I like a lot. Groovy, almost house but with lots of trancy influences.

    11. Jaytech - Genesis (Jimbo's Afterburner Mix).
    Amazing reworked vocal in this track which was given to me by my good friend Nick McGeachin just 1 hour before I started mixing In Search Of Sunrise.
    After listening, I couldn't resist squeezing it in.

    12. Super8 + DJ Tab - Helsinki Scorchin'.
    This track has been huge for me, brings back great memories of my set in Amsterdam in December last year.

    13. Way Out West - Don©t Forget Me (Guy Ehmetores Remix).
    I love the original but it's too slow for me to play out, so I was happy to find this remix. Could be a great track to end the night with or as an encore this coming summer.
  • Atika :o)
    #124
    nincs beleszamolva semmilyen dvd de vannak benne videok is de nem dvdk de a nagy resze az csak zene
  • desigo
    #123
    az két in concert dvdt is beleszámoltad?
  • Atika :o)
    #122
    nekem van vagy 22 giga tiestom ;)
  • takitibi
    #121
    7 giga? Az elég egy lakatlan szigeten playlistbe berakva egy hónapig, hogy végig lehessen hallgatni.
  • Paranoia
    #120
    Va 7giga tiestom.
    Esetleg ha vkinek nagyobb gyüjteménye van,feljöhene vmelyik hub-ra!
  • desigo
    #119
    akkójó
  • flippy
    #118
    semmi...
  • desigo
    #117
    mi az ?
  • flippy
    #116
  • Paranoia
    #115
    hát igy elég nehéz internetről,de ha szerencséd van találhatc,aztán regisztrálj és utána esetleg letöltheted.:)
    Zenét én csak DCről...