916
  • Ricco87
    #315
    asszem break my falltól he's a pirate -ig videozott folyamatosan:D
  • Ricco87
    #314
    haver 1giga videot csinált:D holnap kapom meg:P
  • tmk
    #313
    Asszem ez mindent elárul mekkora buli volt... a legjobb volt...jó lenne végig hallgatni újra minimum ezt a rész, szal ha valakinek meg van, ne szégyelje közkincsé tenni :D
  • Ricco87
    #312
    hát jah...odabazos lehetett...én majd külföldön élvezkedem rajta:D (ballagási ajándék:D)
  • desigo
    #311
    Nekem a break my fall tett be nagyon!
    Még két napig ez ment a fejemben utánna...

    videó
  • Trance Angel
    #310
    Hát ezzel szerintem még pluszban kiütött mindenkit. :D
    Wáááááááááá, imádom, hatalmas buli volt!!!!!!!!

    Egyetlen negatívum: VÉGE LETT :(
  • Ricco87
    #309
    jah itt Platinum közbe köszönöm,egészségedre:P ááááááááááááá
  • OPM
    #308
    én erre voksolok ;)
  • ryhdeksan
    #307
    jún 29 bécs:P
  • viizo
    #306
    ilyen videók linkelgetésével csak csínján, mert a végén infarktust kapok :)

    az hangulat azért rendesen átjön, eszméletlen jó volt :)

    visszaaa akaroook menniii :)
  • ryhdeksan
    #305
    még a "nempartyarcok" is táncoltak vmit
  • ryhdeksan
    #304
    legnagyobb videó
  • RaveAir
    #303
    A haverom is elővette a PDA-ját, és netezgetett rajta. :)
  • RaveAir
    #302
    Jó kis buli volt! Sikerült jól kitombolni magam...
  • Oziris666
    #301
    Az 1-1,5óra sorban állás tényleg gáz volt!
    De a buli fergeteges volt!Tiësto odatette rendessen
  • desigo
    #300
    hoztak technikát bőven

  • desigo
    #299
  • Ricco87
    #298
    Palaceba ,,csak" 2,5 órát játszott:(
  • Maco13
    #297
    sajnos vizsgázok holnap így nem fért bele
  • desigo
    #296
    Palaceban volt valaki?
  • ryhdeksan
    #295
    jah én is kinnt voltam
  • ozgid
    #294
    Nem tudjátok honann lehetne leszedni a mixet amit játszott?
  • Ricco87
    #293
    teljes joggal...ennek nem lett volna szabad megtörténnie...de hát ez MO....
  • Maco13
    #292
    amúgy pont kinn voltam cigizni mikor jött ki a faszi szétvágott nyakkal. Szép látvány volt, folyt a vér az ingén végig, de a saját lábán ment úgyhogy komolyabb baja nem lett szerencsére. Szegény ott anyázta a biztonsági őröket a kapuknál hogy hogy engedtek be kést...
  • Maco13
    #291
    loál 3 mondatos cikk
  • öregember
    #290
    késelés
  • ryhdeksan
    #289
    :D
  • desigo
    #288
    Ami még durva volt az az,hogy a bejárat előtt volt pár jegyüzér de volt ott egy atomrészeg szakadt csöves aki 5.000-ért kínálgatta a jegyet.
    Olyan részeg volt kb állni se bírt.Honnan a túróból szedte azt nem tudom...
  • ryhdeksan
    #287
    kurva nagy buli volt

    de durva volt szegény csávót nyakon késelték
  • desigo
    #286


    képek
  • desigo
    #285
    én sem vagyok pesti de szerencsére kocsival voltunk...
  • Trance Angel
    #284
    Hát jah, csak mi pl. 200 km utazás után értünk oda a csarnokhoz. És aki nem pesti és ilyen messziről jön, az ilyennel nem nagyon tud kalkulálni, hogy akkor wtf-et is csináljon, hogy a legjobb. :(
  • desigo
    #283
    A bejutásra visszatérve:

    Az elmúlt években volt szerencsém nem kevés sorban állni ezért ez volt a technika:
    9-körül érkezés és a jegy beváltása kb 10 perc alatt karszallagra majd irány a fogarasi tesco:) hétvégi bevásárlás rulez
    Ezután irány a Hungária meki kajálás majd autókázás zenehallgatás,piálgatás (eközben a nagy sorra való gondolás)
    fél 12-kor értünk vissza a Symához mert én azt hittem,hogy éjfélkor kezd Tiesto. 25 ! perc sorbanállás és aztán fellógás a fórum VIPhez és ott partyztunk:)

    szal lehet ügyesen is csinálni a bejutást.

    Jópár éve az Events Hallban szilveztereztünk és épphogy sikerült bejutni éjfél előtt a buliba több órás sorbanállás után.
    A durva az volt,hogy több százan éjfélkor még kint voltak és be se jutottak:(
  • blackgamer
    #282
    mi volt az a verekedés, késelés?
  • viizo
    #281
    egy kis élménybeszámoló a tegnapi EOL-ról, ahogy én láttam:

    10 körül érkeztünk a Syma elé (vonat miatt érkeztünk ebben az időben), ahol kb KÉT órát vártunk a bejutásra, egyik kapun be, a másikon ki, míg végül vagy 4 kapun átvergődve csak sikerült a bejutás.
    Természetesen nagyon örültünk neki, hogy nemhogy JES-ről, de Tiesto kezdéséről is lemaradtunk...
    Első utunk az italpulthoz vezetett, ahol a kb 10 méter hosszú pultban NÉGY fős kiszolgálószemélyzet repkedett ide-oda, kb fél órás sorbanállás után sorra is kerültünk. Az italárakat nem is említem, sztem enyhén szólva sem voltak fair árak, főleg hogy a belépő egyszeri belépésre jogosít és nem lehetett bevinni semmit: ergo ha valaki nem akart szomjanhalni, akkor simán otthagyott jópár ezrest a pultoknál, ahol visszadni szinte nem is nagyon tudtak vagy nem akartak.
    A ruhatár teljesen korrekt volt, gyors és zökkenőmentes, hely is volt.

    Tehát a szervezés erőteljesen megbukott nálam.

    A buliról: ESZMÉLETLEN VOLT :)

    Sajnos pár Live Act-et nem láttunk (köszönhetően a sorbanállásnál és az italpultnál eltöltött óráknak), de amit leművelt Tiesto és a látványeffektes stáb, az nagyon tetszett. Több trance-nek, és kevesebb techno beütésű lemeznek picit jobban örültem volna, de így is nagyon odavágott a buli, és a látvány... huh, még most sem térek magamhoz, annyira frenetikus volt az egész. Legjobban talán a Saltwater-t élveztem, de nem is tudok kiemelni igazából ezen kívül semmit (a végefelé az Airbase - Medusa azért nagyon kellemes meglepi volt :)), mert hatalmasat ütött nálam a buli.

    Sajnos a fent említett szervezési hiányosságok beárnyékolták az party elejét, de mikor már bent zúztunk ezerrel, akkor elhalványult a dolog, és rettenetesen élveztük az idei év legnagyobb party-ját.
  • Trance Angel
    #280
    Elég kemény zúzdát nyomott Tijs bácsi, de egy biztos:
    TIëSTO IS THE BEST!
    Ez a buli nekem bebizonyította, hogy tényleg ő a legjobb. (legalábbis nekem :P:))
    Ha ő nincs, mikor látunk, hallunk, (érzünk!) ekkora bulit itt, Magyarországon??? Váááá, kiba jó volt!!!
    /me még mindig teljesen a buli hatása alatt van :)
  • Ricco87
    #279
    én bánom h nem mentem...
  • OPM
    #278
    ez a tiesto slágeres óra várható volt, de tudtam hogy utána még rápakol egy lapáttal

    nemgyege zúzdát csapott a srác, és a végén a bónusz... ááááh

    zárásig maradtunk, nembántam meg hogy jegyet váltottam erre :)
  • Ricco87
    #277
    nem én végig telefonon hallgattam Flight 643-ig:D
    sajna nem tudtam menni:'( szal itthon tomboltam:D
  • desigo
    #276
    Profi volt a szervezés a hang és a fénytechnika is.
    Egész addig tetszett amíg nem váltott classic partyra 2:40-től.
    Jó kis party volt.Nem bántam meg,hogy elmentem!