840
Republic: The Revolution - www.novistrana.com
  • antijedi
    #681
    amugy nekem is alig alig szagat minden fullban 800*600ban pedig csak p3 1ghz... szal lehet telleg amemo lehet a ludas :P
  • antijedi
    #680
    nekem meg nem... :P
  • I.C.ram
    #679
    Csak kicsit uncsi :)
  • antijedi
    #678
    huh télleg jó ez a game :PP
    nah mase fogok sokat aludni asszem :P
  • skristof
    #677
    nekem meg mondjon már vki egy lelőhelyet!
  • Mike at home
    #676
    Meg van ez mar vki olyannak akit ismerek? :)
  • Hmuda
    #675
    Azt ne mondjátok, hogy még senki nem jött rá, hogy hogy a gányba kell elmenni a spec eseményekre háromnaponként.
  • Hmuda
    #674
    Ezért érdemes a papot is bevenni a csapatba, miután megjelenik a térképen. A z egyik fölös emberedet kirugod (Faction képernyő, Sack Member) és helyette felveszed a papot. Neki van olyan akciója, amivel lehet a kerületekben az ellenség befolyását csökkenteni.
  • skristof
    #673
    vki tudna mondani helyet, ahonnan lehet szedni???
    csak hallgatom, miket beszéltek, de énis szeretnék már jáccaniiii!! :))
  • I.C.ram
    #672
    Köszi :)
  • Sephi
    #670
    Svlad Cejgli alias Dirk Gentli :))))
  • I.C.ram
    #667
    Hihetetlen!! Akármit csinálok, sehogy se birom elfoglalni a börtönszektort!!!!!! Mindhárom emberem ott tevékenykedik, de mégsincs semmi előrelépés! Asszem újrakezdem, mert teljesen elbasztam a szintlépéskor fejlődést!
  • I.C.ram
    #666
    Már meggyőztem a börtönőrfönököt, meg a börtönparancsnokot is, de semmi nem történt, csak az, hogy mission completed
  • Hmuda
    #665
    Carajo: ja így már okés. Én nem is használom.

    ICRam: a főhősnek van külön akciója erre, hameg nem ,akkor vedd maximálisan birtokba a börtön körzetét.
  • I.C.ram
    #664
    Már rájöttem.
  • I.C.ram
    #662
    Hogy lehet kiszabadítani a politikai foglyot? Meggyőztem a börtönvezetőt, hogy segítsen, de nem történik semmi.
  • I.C.ram
    #661
    Már nem tudom. :) Egyszer kipróbáltam, de nem leehtett semmit sem csinálni.
  • CarajoEsp
    #660
    Há nem igazi Fps-mód,azzal a két zöld nyíllal jön elő ami az óra mellet van. Csak arra ,jó ,hogy a város szintjéről láss mindenkit
  • Hmuda
    #659
    Hogyan lehet FPS módban járkálni?
  • CarajoEsp
    #658
    Huhh képzeljétek el mszkálok a városban Fps-módban erre jön velem szembe két katona közöttük egy fickó. Rákatintok erre kiírta ,hogy Playboy:)
    Elkezdtem vele beszéllni ,mire aztmondja "nem érek rá mert fotózásom lessz":)
  • St@n
    #656
    Amúgy a szaggatás mértéke nagyon függ a memóriától! Akinek 256 van, az panaszkodik, akármilyen gépe van, az 512-esek meg nem is értik, miről van szó! Nekem pl csak egy 1200-as Duron + Radeon 8500LE 128DDR cucc mellett van 384 Mb Sd és csak néha-néha ránt be.
  • antijedi
    #655
    roppop erre még mindig nem válaszoltál :PPPPP
  • Sanca
    #652
    Ahh, koszi, ez nem jutott eszembe:( Amugy milyen skillek vannak? En eddig 3-at lattam.
  • antijedi
    #650
    nah hat ezekel se jutotam sokal többre :P
  • Sanca
    #649
    Van 1 kis gebasz. Szintet leptem, es az 1ik emberem is, de a kapott 10 skillponttal csak a csuszkakat tudom huzigalni, leokezni viszont nem.
  • antijedi
    #648
    köcike
  • Gnome
    #647
    dev-rtr1.bin
    dev-rtr2.bin
  • antijedi
    #646
    vagy mongyon valaki egy bin filenevet is pls megprobalok ara is rakeresni
  • antijedi
    #645
    8-10? egyet látam 2slotal mindkető tele... :DDD
  • antijedi
    #644
    nem fizetős ftp? akor mongy egy cimet is... :P
  • cenobite
    #640
    DC-seknek íme egy hub. Most néztem, kb. 8-10 embernek fent van:

    buffyoverflow.no-ip.info
  • Sanca
    #639
    Ilyen jatekmotort en meg sohasem lattam. Megneztem fraps-al, es stabil 20 fps vegig, es az a mp-nkenti 20 frame is aranyosan oszlik el, tehat nem is erzem, hogy vmit is szaggatna. Durva!
  • Sanca
    #638
    Koszi
  • I.C.ram
    #637
    visszaszívtam :P
  • skristof
    #635
    szánjon már meg valaki egy hellyel!!!
  • skristof
    #634
    lécci...
    honnan lehet szedni???
    pls!
  • Hmuda
    #633
    A Resolve mindig max a főkarinál. Az jelzi az elkötelezettséget. Ezt majd inkább a beosztottaknál kell nézni, mert ott kritikus jelentőségű.
  • skristof
    #632
    lol
    honnan lehet szedni amugy?
  • antijedi
    #631
    eh itt mindenki ezt nyomja dc-n meg darab embernek nincs fent csak egy adsl-esnek, lol :P
  • Sanca
    #630
    Sztem a ramod keves. Nekem 2000+, gef4ti4600, 512 ram, minden maxon van, es total folyekonyan megy.