840
Republic: The Revolution - www.novistrana.com
  • Sanca
    #629
    Na elkezdtem a jatekot eleg feelinges. Partom neve Jólét és Egyenlőség Párt (tobb nem fert ki:(), es kommunista diktaturat probalnek letrehozni:) Karigeneralasnal viszont az tortent, hogy az elso 4 tulajdonsag kb egyenlo, a ucso, a megoldasi kezseg meg maxon van, es sajna a 3 fo dolog(befolyas, ero, penz) is egyenlo. Ez mindenkinel egyenlo vagy csak en valaszolgattam szarul a kerdesekre?
  • rutilus
    #628
    Letöltöttem a játékot, tetszene is, de hihetetlen módon szaggat, még ha mindent minimumra veszek akkor is. A konfigom XP 1800+, 256 MB ram, gef3 ti200. Gondolom azért ez nem lehet normális (kilépéskor pl. ha rányomok az exitre, 8 perc mire kitesz a winbe... ) Valami ötlet, hogy mitől lehet ez?
  • cenobite
    #627
    Azért én ezzel az SG-vel is kibékülnék így hirtelen... :)
  • cenobite
    #626
    Azért én ezzel az SG-vel is kibékülnék így hirtelen... :)
  • Hmuda
    #624
    Nekem nem kell SG, nekem manual kell.

    Sephi: az a fehér csík azt jeleni, hogy mennyire titkos az a hely. Magyarán minél titkosabb, annál kevésbé fog feltünni az ellenfélnek.

    Kérdések:

    3 napos Spec események hogyan.

    Ellenséges pártok kiiktaása hogyan?
  • Hmuda
    #623
    Nekem nem kell SG, nekem manual kell.

    Sephi: az a fehér csík azt jeleni, hogy mennyire titkos az a hely. Magyarán minél titkosabb, annál kevésbé fog feltünni az ellenfélnek.

    Kérdések:

    3 napos Spec események hogyan.

    Ellenséges pártok kiiktaása hogyan?
  • Sephi
    #622
    jah varja most latom. A kulcs mondtad "haver letöltötte a gamét felírta nekem cd-re" ... szerintem 100% hogy roszul irta
  • Sephi
    #621
    Sajna nekem egybol ment szal nem tudommi lehet a gond...
  • cenobite
    #619
    Nagyon HQ:

    "you get a bigger HQ after you talk to the prison guys and rescue the prisoner"

    Vagyis a börtönből kell kiszabadítani egy rabot.

    Remélem volt olyan aki még nem tudta (rajtam kívül...) :)
  • Sephi
    #618
    Szal kezdek fejlodni vazz... amit meg nem ertek az az hogy amikor pl megyek Canvast csinalni akkor kijelolom a keruletet es ott vannak pontok rajta allatuk neha feher csik. Mit jelent az a feher csik?
    Aztan van ugye a harom szin... piros kek es sarga zok melyik melyik dolgot kepviselik?
  • cenobite
    #617
    Nah, erre várunk:



  • cenobite
    #616
    Az olvasók a gamespot.com oldalon 8.2 pontos átlagot adtak a játéknak. Ez a szám még változhat.
  • cenobite
    #615
    Hogy sikerült a 4. embert betoborozni? Van nagyobb HQ-d?

    Amúgy tök jól megvan csinálva, hogy az első napokban amikor mész kopogtatni, még csak egyedül vagy, de ahogy nő a pártod hatalma, már egyre többen. Nekem már kocsival járnak és négyen osztják az igét.
  • cenobite
    #614
    A börtön melyik kerületben van?
  • CarajoEsp
    #613
    Ahogy mondod.
  • Sephi
    #612
    Baz ez a jatek betegseg... nem is ertem nagyon de nem tudom abba hagyni.
  • CarajoEsp
    #611
    Énis ezt nézem. Tegnap csak keveset tudtam játszani ,sokat szótároztam. Mindenre a Manualt említik. Egyenlőre a Kommunista bandámmal még csak felderítem a területet. Nemis tudom mióta nem játszottam ilyen frankó játékkal.
  • Hmuda
    #610
    Chantoljuk: maual, maual, maual, maual, maual, maual, maual, maual, maual, maual, maual, maual.
  • Hmuda
    #609
    Két kédés:

    Hogyan lehet részt venni a 3 naposnta megjelenő spec. eseményeken?
    Hogyan iktathatom ki az ellenséges párttokat?
  • antijedi
    #607
    lol :PP
  • I.C.ram
    #606
    Nem! A Te OFP páylád miatt bannoltak! és "aki bannol az geci!" :DDD
  • Hmuda
    #604
    Az nem a te házad, hanem a DNP főnökének a háza. Az a film csak arra volt, hogy bemutassa, hogy mit is tud az Alpha Squad.
  • I.C.ram
    #603
    Pedig tuti, így van. LEgalábbis szerintem. Ha 45 van odaírva, az aztjelenti, hogy 45 pontot kapsz, abban az arányban, ahogy a csík felvan bontva szinekre. Amire te gondolsz, tehát hogy mivel lehet a legjobban meggyőzni őket, az az, hogy milyen színű a kerület! Piros: liberális (komcsi), kék: demokrata, sárga: kapitalista. Ha egy körzet sárga, akkor oda kapitalista módszerekkel leet megyőzni az embereket.
  • Sephi
    #602
    Nekem most jott egy kocsi a hazam ele es betortek a rusky Rejnbov Sziksz (szal a maskos rendorok) es megoltek valami csajt es lovoldoztek :))) De tok poen volt mert senki sem volt othhon :)
  • Hmuda
    #601
    Nemtom igazán. Majd megint elolovasom a 'Tutorial'-t aztán majd megmondom, de most húzok hajcsizni. Ez a sok politika megártott már maestére. :DDD
  • I.C.ram
    #600
    Az nem az, hogy milyen pontokat kapsz, ha tiéd a kerület?
  • Hmuda
    #599
    A körzetek közepén az a csík meg az a szám azt jelöli, hogy milyen programmal lehet a legjobban megnyerni őket. Ha piros, akkor piros akciókkal, ha kék akkor kékkel, ha sárga akkor sárgával. Érdemes a kéket a főhős Rally akciójával, a sárgát meg egyik embernek a plakátozásos akciójával megoldani.
  • Hmuda
    #598
    Nah, ott vagyok, hogy sehogyan nem tudom kiiktatni a többi pártot. Abbol áll most nekem a játék, hogy a fél város az enyém. Már a főhőssel együtt négy emberem van, már agyonverettem két ellenséges párttagot, de fogalmam sincs, hogy innen hovatovább. Valszeg inkább az újságírót kellett volna kiszednem a börtönböl, mert valszeg akkor használhattam volna a mocskolódás 'magyar módra'. :D
  • cenobite
    #597
    Ahhha, köszi. Eddig játszottam és én is valami ilyesmire gondoltam. Ti voltatok már elsők a 3. napi jelentés végén? Nekem csak a 2. hely jött össze, de holnap meglesz az első is!
    Terjeszkedni kell minél több felé, lehetőleg minden kerületbe. Már én is szerveztem/modtam ilyen beszédet, aztán kirámoltuk egy ellenséges párt tagjának a lakását - az meg csak állt és sápítozott - , szóval haladunk előre a Lenini úton! :)

    Ja! Pártom neve: MaximalistS. Yeah!
  • skristof
    #596
    iszonyatosan beakad????
    milyen konfigon?
  • Sephi
    #594
    Nah szal amit egyenlore nem ertek a kovetkezo :

    Nem ertem hogyan kell valakit rabeszlni valamire. Nem ertem a pontozast ott es az ikonokat.

    Nem ertem hogy egy keruletre menve mit jelent a kozepen levo hoszu csik amin altalban egy ketjegyu szam van es neha szines is.

    Nem ertem miert nem tudok 3 Headhunt utan tobbet is csinalni. alitolag nincs mitomen mim.


    Valaki help ?:)
  • I.C.ram
    #593
    Minden épületnek van valami funkciója, csak nem jöttem rá, hogy melyiknek mi, kivéve a sajtóközpontot tudom, hogy mire jó, de még azt sem tom használni.
  • I.C.ram
    #592
    Ha rád szavaznak legtöbben az adott kerületben (asszem 75%-os többség kell), akkor az adott kerület speckó intézménye, elvileg a te javaid szolgálja. Mikor a sajtó központ az enyém lett, akkor jött egy levél, hogy tudok mocskolódni magyar módra a sajtóban. De fignom sincs, hogyan! Valami olyasmit mondott, hogy ha rákattanok az adott frakció-ra, akkor lesz mellette egy újság ikon, na ézt ne találtam sehol, de elvileg ha rákattanok az ikonra, akkor lehet mocskolódni egy cikk formájában, az áldozatunkról.
  • Sephi
    #591
    Valaki segitene elkezdeni a gamat pls?
  • cenobite
    #590
    "MEgvan már a sajtó főhadiszállás, a templom, a városháza!"

    Ez hogyan?
  • Corey
    #589
    hogyan kell újságot írni? vagy tud már valaki valamilyen lövöldözést csinálni? vannak a pályán ilyen pontok, hogy vandalism meg ienek, amikkel nem tudok semmit sem csinálni.. azokkal mit lehet kezdeni?
  • Hmuda
    #588
    Elértem odáig, hogy enyém egy börtön, van egy pap emberem, ő terjeszti az igét (magyarán, hogy milyen jó ember vagyok is én :D) és az ellenfeleket mocskolja be. :DDD
  • Sephi
    #587
    Bazz en allat vagyok meg hulye meg minden de nekem valaki magyarazza el mirol sozl ez a jatek mert en csak neztem mint a hulye es semmit nem ertettem bazz.. latok egy szep epuletet es besozlnak hogy keresek meg valakit ozt mire vegre rajovok hogy kell 5 perc allas utan szol hogy megvan es megjelenik egy ikon es.... ize faszomba. Mit sorolom itt. Valaki irja mar le hogy kezdte hogy legalabb haladjak valamit pls.
  • I.C.ram
    #586
    MEgszánnálak, ha nem törtölem volna már le a rar faájlokat. Csak a bin van már meg.
  • I.C.ram
    #584
    Hogyan lehet nagyobb HQ-t venni?? MEgvan már a sajtó főhadiszállás, a templom, a városháza! Ezekkel mit lehet csinálni, és hogyan?