840
Republic: The Revolution - www.novistrana.com
  • Hmuda
    #732
    De ezeket az akciókkal tudod kihasználni az infót, mellesleg még az újságban is megjelenika dolog.
  • I.C.ram
    #731
    De hát egy sima cikkíráshoz miért kéne Canvas (ami van egyébként) ???? Újságcikket akarok írni, nem népszerüsíteni magam.
  • I.C.ram
    #730
    mindig az.
  • antijedi
    #729
    amugy börtönböl bealitotsag szerint mindig mas ember t lehet kapni vagy mindig a tabornok/ujsagiro/tanarvagymi kombo van?
  • Hmuda
    #728
    Akkor valszeg nincs olyan akciód, amivel lehetne csinálni az ellenség ellen. Ilyenek pl a pap revelationje, az egyik arc Canvasja, meg hasonlók.
  • I.C.ram
    #726
    Én meg már leírtam, hogy megkereestem a kis pörgő izét, és semmit nem lehetett vele csinálni!
  • Hmuda
    #725
    Már leírtam. A térképen megkeresed, ráfókuszálsz (fényképezőgép) és ott megkeresed a kis pörgő, színes négyzetet. Na ott lehet.
  • I.C.ram
    #724
    Valaki mondja már meg, hogyan lehet újságcikket írni! Rakattani egy adott cselekvésre, amit az ellenség csinált, mondjuk Vandalism, de nem lehet semmit csinálni vele, csak kiírja, hogy ki csinálta. Megvan már a sajtó, kiszabadítottam egy újságírót is.
  • antijedi
    #723
    zenéket ki lehet valahogyan szedni a gamebol??
  • I.C.ram
    #722
    Csak a négy logó közül lehet választani?? Tök szar, hogy nincsen több logó :(
  • antijedi
    #719
    ja ok nem tudtam hogy az uj hq is feltétel, köcike :P
  • Hmuda
    #718
    El vagy tévedve. Máshol reklámozz.
  • Hmuda
    #716
    Nekem egyenlőre csak ezzel megy. Nyilván azért tudtak ilyen csinálni, mert állandóan ezzel szerzed a szavazatokat.
  • Hmuda
    #715
    Olvasd el a leveleket amiket kapsz és egyet se hagyj ki. Abban leírták, hogy szerezz új HQ-t és azt is, hogy hogyan.
  • antijedi
    #714
    n ah de adig válaszoljon már valaki erre:

    amikor kiszabaditom a börtönből a muksot akit választok az hogy kerül be a "csapatba" mert nekem még akor se tete be ha kirugtam direkt egy embert hogy legyen hely
    ja és ez "csak" egy + ember szokványos tulajdonságokal vagy van valami spec tulajdonsaguk is?

    :DD
  • antijedi
    #713
    pedig van ilyen is...
    a egyház mndig azal baszogat engem az ujságokban hogy pion pofátlanság hogy házrol házra kopogtatok, meg plakátolok és ez milyen borzasztó... :P
  • Hmuda
    #712
    Hülyén is venné ki magát, ha azt iratnád az újságokba, hogy 'a gonosz kommunisták szőrnyű módon gyűlést tartottak!'. Beláthatod, hogy nem vmi meggyőző. :D
  • Hmuda
    #711
    Ne olyan akciókkal próbélkozz, amit nyugodtan végeznek el. Mondom, hogy olyan akciókat amiket egyértelműen titkolni szeretnének (Vandalism, bérgyilkosság, verés, hasonlók).
  • Pluskast
    #710
    Lassan már 1 hete:))
  • bazsi123
    #709
    megjelent.
  • antijedi
    #707
    nah ako tese tuc valaszolni? :p
  • antijedi
    #706
    puffff :P
  • I.C.ram
    #704
    mi a kérdés? :) A börtönösre nem tudok válaszólni, mert meguntam a játékot egy pcit, és abbahagytam. Csak a két csvó van meggyőzve, de senki sincs kiszabadítva.
  • antijedi
    #703
    enyimre bezeg nemválaszolsz, szépen álunk ;P
  • I.C.ram
    #702
    liase skillel lehet meggyőzni a börtönigazgatót, hogy segítsen.
  • antijedi
    #700
    programok beszerzesenel nezd meg ott volt ano valami passos topic nem?
  • skristof
    #699
    esetleg van vkinek pass?
  • antijedi
    #698
    nem hát...
    de nekem nagyon bejön :D
  • CarajoEsp
    #697
    Szerintem ennnyire jó.Csak úgyérzem nem lessz megbecsülve.
  • Sanca
    #696
    Latom ujra zajlik itt az elet:))
    Ennyi jo, vagy ennyire szar a jatek?:))
  • antijedi
    #695
    amikor kiszabaditom a börtönből a muksot akit választok az hogy kerül be a "csapatba" mert nekem még akor se tete be ha kirugtam direkt egy embert hogy legyen hely
    ja és ez "csak" egy + ember szokványos tulajdonságokal vagy van valami spec tulajdonsaguk is?
  • antijedi
    #694
    nah én még nagyon elején vagyok ed nekem ugy tünik időgyorsitás elég, inkább oylan kéne ami méglassabra rakja :PP
  • skristof
    #692
    honnan lehet szedni????????
    vki pls!!!!
  • Hmuda
    #690
    Rájöttem, hogyan lehet újságcikkeket írni. Keresni kell a térképen olyan ellenséges akciót, aminek nyilván nem örülnének ha nyilvánosságra kerülnének (Vandalism, stb). Arra fokuszt nyomtok és erre behozza a városképet, ott megkeresitek azokat a forgó szines kockákat (mindig a végrehajtó párt szinével egyezik meg, főleg piros mert ők vandálkodnak :D). Arra klikk és kiválasztjátok a papírköteget a fényképpel (nem az infószerzést) és erre már be is jön az összes lehetőség, amit felhasználhatsz ezzel az infoval. Én már tudok ezzel népszerűséget csökkenteni, tekintélyt rombolni, közvéleménykutatást végezni és ráadásul így ezek az akciók mindig sokkal hatásosabbak. A kommunistákat egyetlen akcióval kisöpörtem a fő kerületükböl és a környező körzetekböl (mivel a papom propagandája a környező körzetekre is hat).
  • ceas
    #688
    A kerületben van egy raktár, amire ha ráviszed az egeret megjelenik egy kérdőjel. Amiker scout küldetésen van az egyik embered, ré lehet kattintani (a kérdőjel helyett ilyenkor más van). Ha minden igaz többször kell scout-ra küldeni valakit.
  • Sephi
    #687
    Nem artot vouna azt az ido manipulaciot gyorsabra csinalni mert lehet az +5 akkor is sokat ko varni.
  • Hmuda
    #685
    Elfut, csak lassan. :D
  • CarajoEsp
    #684
    Találtam egy régi infot a Játékról,miszerint egy P400-on 64mega rammal elfut majd:D
  • Sanca
    #683
    ja:(
  • antijedi
    #682
    amugy tényleg lasan tölt, náha még lassan is savel :P