72
Mixer progi + igazi keverőpult
  • Xeler
    #72
    Hellosztok!
    Egy reelop effex 2 es keverő pult eladó ...50000. volt a bolti ára.. 1 éve Decemberben .. árban megeggyezés alapján köthetünk alkut stbstb... akit érdekel : [email protected]
  • cyberry
    #71
    Sziasztok amióta vistás szutyok lapom van nem működik a stereo mix és nem is létezik. VIA hig definiton technologies hagkarim van és a googleben se találtam semmilyen via stereo mix kódeket vagy vmi kompatibilis programot. Így nem tudok belső hangot felvenni. Valaki segítsen! köszi
  • tiestobácsi
    #70
    hát nem tiszta szar
  • progbalu
    #69
    Sziasztok! JaytecDJM-3 keverőhöz keresek kapcsolási rajzot! Vagy ötletet, honnan lehetne szerezni! Előre is köszi!
  • Ice Cortez
    #68
    Azért mert be van állítva hogy mic is vegyen fel miközben mixelsz!
    Keresd meg a beállításokban és vedd le a pipát a mic-ről!
  • llgergo
    #67
    csá
  • zolee90
    #66
    mér van az h bármilyen felvevőprogival veszek fel keverőről zenét, nagyon rossz minőségű? halk a zene és mögötte búg pedig mindent pedig mindenhol maxra vettem a hangerőt, és a minőséget is beállítottam legjobbra
  • nenno
    #65
    Sziasztok!
    Kis segítséget szeretnék kérni.
    Valósidejü énekeffekt progit keresek laptophoz,ami mic bemeneten és vonalkimeneten keresztül képes visszhang,zengető kórus stb. effektekre.
    Ha valakinek bármilyen ötlete van ezzel kapcsolatban az kérem,hogy segítsen!!!
    Zenélek és az énekeffektünk tönkrement és amíg nem pótoljuk addig keresek megoldást. Elöre is köszi. Válaszokat ide várom: [email protected]
  • Guer
    #64
    jah igen ez az uj hightech mindentudok mp3 stb.. numark...
  • Guer
    #63
    jah igen láttam már ezt a képet
    hát loool
  • CSOCSO
    #62
    1 mega video. haver es en hulyulunk egy numarkon es egy technics cuccoson...

    hogy tetszik a loopolas?:)
  • Narcotic Syntax
    #61
    az igazi hinár haju lemezlovas:DD:D:SD:D
  • PResident Evil
    #60
    papó igen komoly
  • VinylToy #59
    Inkább keverjetek vókmennel :DDD

  • zolee90
    #58
    nincs senkinek C-Media hangkarija??? érdekelne h mükszik ennél a szarnál az input...AKI TUD SEGÍTSEN! thx
  • zolee90
    #57
    kösz a tippet majd még körülnézek de télleg meggondolandó :)
  • Guer
    #56
    akkor szerintem is a hangakri lex a bünös...
    Szerintem vegyél olyat mint az enyém: Sound Blaster Live 7.1 24-bit
    6500 a bluefishben
    Tökéletes hangja van jol konfigurálhatoak a ki és bemenetei és adnak hozzá egy jo kis gyári progit amivel tudsz könnyedén felvenni(#49)
    Jah és szerintem abszolute megéri az árát, ennyiért nem hinném hogy találsz jobbat
  • zolee90
    #55
    hát én nagyon sok progival próbáltam már....de semeik se yoo. mindegyiknél beállítom h a hangkártya alapján vegyen fel de utána a választási lehetségek a következők: Stereo mix, microphone, wawe. Semmi line in!!! Amúgy ha a hangerőbeállításoknál nézem (speciális hangerőbeállítások --> tulajdonságok -->felvételnél és berakom h a keverő a hangkártya) akkor is csak ezt a 3at írja ki pedig kéne lenni line-in nek is nem??? szal sztem itt komolyabb a gond, mégpedig a hangkártya!!! vmiért szar...ien specko C-Media 8788 asszem...lehet újabbat kéne vennem, miet ajánlotok, 5.1-es hangrendszerhez??? (speckó kell, amiben külön van front, back, center stb...) de ha észrevettetek vmi hibát és nem kell új hangkarit vennem lécci szóljatok! thx
  • Guer
    #54
    hmmm hát akkor passz
    szerintem nézegessél még progikat vmelyik tuti be fog jönni
  • zolee90
    #53
    wawe, mic, stereo mix van csak...kipróbáltam h a keverőt a mic-be dugtam és úgy felvenni de nem vett semmit. Amúgy ha a keverőn a recordban az L meg a R channelbe is bedugom a fekete meg piros kimenetet akkor furcsa hangokat ad ki...ezt se értem mért lehet...de inkább itt az a gond, h nincs line in választási lehetőség
  • Guer
    #52
    Hát én nem ismerem ezeket a progikat de ha esetleg van olyan hogy aux akkor az is jo lehet.
    Milyen lehetöségek vannak amugy?
  • zolee90
    #51
    csakhogy én akár Goldwawe-l csinálom, akár Audicityvel, nincs olyan választási lehetőség h line in :S
  • zolee90
    #50
    oks köszi
  • Guer
    #49
    Aham
    Én a gyári creative mediasource nevü progit használom (hangkarihoz adták) és ott van olyan opcio hogy record ott belállitom hogy line in (meg belehet állitani hogy mibe vegy meg bitrate meg stb...
    De itt van rola egy kép:

    Azt sajna nemtudom hogy ez a program csak a creativokkal müködik e
  • zolee90
    #48
    úgy csináltad h a Jack kábel kettős részét rákötötted a keverőn az outputra--> record --> R és L channelre, és a kábel másik felét a hangkarin a micre? és aztán mit kell beállítani a felvevőprogin?
  • Guer
    #47
    Hát én azt csinálom hogy a keverö kimenetét kötöttem rá a hangarin a mic-re és én a hangkari felvevöprogijával veszem...
  • zolee90
    #46
    de az a baj h nem tom felvenni vagyis nem tom h kell úgy felvenni h az hallatszódjon amit csinálok a keverőn és ne külön vegye fel a két csatornát...
  • Guer
    #45
    inputba?
    gondolom a sima hangkaris jack-re gondolsz
    azt nem fogja felismerni a windows viszont a feltudod venni amit amit játszol
  • zolee90
    #44
    hogy lehet beállítani h a keverőt a számítógép felismerje ha bedugom az inputba???
  • Tetsuo
    #43
    Jó én még csak Steinberg WaveLab 4.0át használtam. Az egész yo.
  • Dj Faustus #42
    A Windows hangrögzítője nem ér egy fabatkát sem.
    A hangkártyához adottból meg van jó és rossz is.
  • Tetsuo
    #41
    A Winfosnak is van felvevő progija, a hangkártyához is adnak.. meg rengeteg free van.
  • zolee90
    #40
    mért van az h a Goldwawe-l ha felveszek, a két channelt veszi fel és akkor ha elmentem akkor is úgy hallatszik h ha balra tolom a bal oldali szám ha yobbra a yobb...én úgy szeretném felvenni, h amit csinálok a keverőm a felvételben is hallatsszon
  • Dj Faustus #39
    Hangot felvenni hangszerkesztő programmal tudsz: Goldwave, Audacity, Sound Forge, Audition.
  • zolee90
    #38
    engem is az érdekelne h lehet külső keverőről felvenni...mer Virtual DJvel nyomom be a számot és külső keverővel keverek...de Virtual DJvel nem lehet felvenni mer amikor visszavezet a hang akkor érzékeli h ott fel vannak tolva a potik így hallatszik a másik szám is a felvételben amikor már elindítom....csak úgy tok h rákötöm a Hifit a keverőre és kazettára veszek...de ez eléggé szar mer szar a minősége és kazetta...meg a két oldalt külön veszi fel a kazettára is így ahol csak egy hangfal van ott gáz van...szal érdekelne h van-e olyan progi vagy vmi megoldás amivel ha kábellel visszairányítom a hangkártyára a keverő zenéjét fel lehet vele venni...
  • Guer
    #37
    Na HI!
    Nem tud vki egy progit amivel feltudom venni ugy a zenét hogy külsö mixert kötöm vissza az egyik csatornára (már a hangkarin)?
  • wHFc Powell
    #36
    hogyan kell traktorbna elmentett számot átkonvertálni mp3ba ??????? HELP
  • Alwares
    #35
    Tudja valaki honnan lehet letölteni a traktort? Ingyen! Én nem fizetek semmilyen progiért, ha van ingyen is.... Na szoval ha tudja valaki irja már meg. Sajan a DC-n csak szar versio-k vannak megosztva....
  • BADE
    #34
    Nekem olyan mixelő progira lenne szükségem,amelyikben a számba bele lehet rakni különböző basszusokat,hangeffekteket.Nem tudtok ilyet?
  • e-jay
    #33
    ::Palace Portal::
    Albumok, Maxik, Singlek, Oldiez-ok, mindössze 160Ft+ÁFÁÉRT!!! Te se hagyd ki!
    Napi frissítéssel!
    http://palace.cjb.hu