2502
  • totya4
    #2302
    Szisztok! :)

    Hm hát felraktam a 3CD-s verziót ami másoknak is megvan, rá az 1.61, 1.62 majd 1.64 patch-et. Elinditom, és valami rettentő nyelv van a menüben, talán francia.. valakinek van ötlete? :)
  • Esrohnoil
    #2301
    Telepítsd újra.
    Ha nem használ, akkor videodrivert, ha az sem, akkor az op-rendszert is.
  • greenpjotr
    #2300
    Sziasztok! Nem tudom visszatölteni a mentéseimet, sem a gyorsakat sem a checkpointokat, mert kilép az asztalra és közli, hogy load faild. Tudna valaki segíteni?
  • Esrohnoil
    #2299
    Fent a külső oldalon van egy oszlopon létra. Csak közelről látni, mert kőből van (az oszlopra van ráfaragva).
  • ssk3
    #2298
    Azért kössz mindent!!!
  • ssk3
    #2297
    Azért még szétnézek!!!
    Nem hagyom aannyiban ezt a játékot túl jó hozzá!!!
  • ssk3
    #2296
    Bassza meg!
    Vagy vak vagyok vagy igen, de 3-szor körbementem fönt is lent is de semmi.
  • mellon
    #2295
    Lusta voltam újrakezdeni a pályát, és inkább hallgattam Esrohnoil tanácsára . Pár próbálkozás után sikerült 33 démont kiiktatni. Körbe-körbe futottam. 2 lélek kellett az átváltozáshoz. Ezt futás közbe gyüjtöttem be (2 főgóré). Középre csaltam a sereget és . Így utólag; tényleg nem mentem volna semmire a lassítóval.
  • Esrohnoil
    #2294
    jahm, én is úgy emlékszem h. az időlassítás nem ér semmit.
  • Seth
    #2293
    de,de...egy alkalommal kell kinyírni 30 ellenfelet,tehát nem lehet azt hogy kinyírsz 10-et, később meg 20-at. A legjobb hely egyébként a pálya vége, akkor sokan jönnek mindenhonnan ,a lényeg hogy addígra gyűjts össze elegendő lelket, hogy a tömegbe csak egyet kelljen felvenned az átváltozáshoz( időt ne lassítsd le,mert akkor nem tudnak időben előbukkani a monszták)ja és a gránátosokra figyelni kell, mert bedobnak véletlen a tömegbe egy gránátot, aztán az már nem számít ugye bele az általad legyilkoltakba
  • ollie
    #2292
    Nem egyszerre kell!
  • mellon
    #2291
    Nekem sehogyse sikerül előhozni egyszerre 30 démont ill. ilyen rövid idő alatt végezni velük. Majd a 4x időlassítás megoldja a problémámat.
  • Esrohnoil
    #2290
    Nekem kb. 5. próbálkoásra összejött.
  • mellon
    #2289
    Sok az a 30 így kártya nélkül, és a Demon Morph meg rövid. Ahol esély van rá az a pálya vége ahol egyszerre vagy 100-an jönnek, igaz több hullámban. Én is úgy csináltam , hogy öszegyüjtöttem 49 lelket (Ezüst kártya miatt)és így mentem neki a pálya végének, csak egyszerre nem jönnek 30-an,és mire az utolsóval is végeztem, vége az átalakulásnak.
  • Esrohnoil
    #2288
    Ezek nélkül is lehet, csak jó helyen kell kijönnie, ahol sokan vannak és meg tudsz ölni gyorsan elég ellenfelet. Csak 65 lelket gyűjtesz addig, és mikor sokan jönnek, összetereled őket és közben felveszel 1 lelket. Ennyi.
  • mellon
    #2287
    Köszönöm.
    Ezek se betegek .
    Akkor a pálya végén kell alkalmazni pl: egy 4x es lassítás,gyorsabb mozgás, és egy idő bonuszos Gold kártyát.
  • Esrohnoil
    #2286
    Igen, asszem 1 átváltozás alatt kell kiiktatni 30-at.
  • mellon
    #2285
    Aszem egy létrát kell keresni, és azon kell feljebb menni.

    Egy furcsa kérdés:Az Elhagyott Gyár nevű pályán, egyszere kell 30 démont megölni Démon alakban? Nekem sehogy sem akar összejönni. 5x változtam át és elég jól kaszaboltam. A People Can Fly-tól minden kitelik .
  • Evans
    #2284
    ok holnapig meglesz
  • Evans
    #2283
    Hosszú lenne leirni, elküldhetem email-ben?
  • ssk3
    #2282
    Legkésőbb holnapig küld el !!!!!!!!!!!!
  • ssk3
    #2281
    Nem otthon vagyok!!!

    leírhatod ha van időd 2-ig itt vagyok!!
  • Evans
    #2280
    Na sikerült, mert ha nem, akkor leirom neked az egész pálya (Babel) végigjátszását.
  • ssk3
    #2279
    Kössz ezt majd meg nézem!!!
    (de szerintem rendesen szétnéztem)
    remélem hogy igazad van
  • Esrohnoil
    #2278
    Asszem fent a külső részen kell vmi létrát keresni h. még feljebb juthass.
  • ssk3
    #2277
    a pálya neve nem biztos hogy ez!!!
  • ssk3
    #2276
    na itt akedtam el!!!
    Mindenhol voltam de semmi
    Asszem hogy a pálya neve valami "Babel" vagy ilyesmi
  • ssk3
    #2275






  • GregSB
    #2274
    Itt nincs 1.64hez crack, csak 1.62höz...

    Nekem is kéne crack a 64hez, vaki tud segíteni?
  • mellon
    #2273
    Ajjaj
    Nem kérdezett az ég világon semmit.
    Akkor megpróbálok még bűvészkedni vele, hátha. Részemről nem lenne túl szerencsés kártyák nélkül nekivágni a nightmare fokozatnak.
  • Esrohnoil
    #2272
    Mikor végigviszed egy fokozaton és másik fokozaton szeretnéd kezdeni, rákérdez a játék h. meg akarod-e tartani a megszerzett kártyákat.
  • mellon
    #2271
    Hello.
    Végigvittem a játékot "Álmatlanság" fokozaton, és most "Rémálomban" is végig szeretném játszani. Az eddig megszerzett kártyáimat szeretném tovább vinni. Elkezdtem "Rémálomban", de egy kártyám se volt meg.Hogyan lehetséges a kártyákat átvinni másik nehézségi szintre? Ha lehetséges.
  • MerlinW
    #2270
    www.gamecopyworld.com
  • ollie
    #2269
    Hát nagy baleknak kell lenni ahhoz, hogy valaki 10 rugóért vegye meg, ugyanis a megjelenésekor 7-ért árulták. Most meg 3-4. ;)
  • Travelos
    #2268
    Valaki el tudná mondani, hogy az 1.64-es javításhoz hol találok cracket? Mert csak az 1.61-hez találtam!
  • torrente
    #2267
    Már letöröltem a gépemről. Annyi játék van, amit kipróbálnék (2004-es évben nem nyomultam pc-n).
  • Gabe18
    #2266
    Pedig ez ennyi,gyilkolás ezerrel,igaz az fantasztikussan kivitelezve.De ha akarsz bele igazi nehézséget menj rá minden pályán a kártyák megszerzésére.
  • Seth
    #2265
    Én is így gondoltam az elején. De aztán nagyon megtetszett, szánj rá még egy kis időt
  • torrente
    #2264
    1 óra játék után nekem ez a játék óriási csalódás volt! Már a gombkiosztásnál gyanakodni kezdtem aztán a játék a monoton gyilkolászásával végleg eltántorított. Egy jó kivitelezésű hack 'n slash ps2-játék sokkal jobb ettől. Ilyen helyzetekben jól jön a warez: megvettem volna 10e Ft-ért, a hajamat tépdesném, pedig milyen jó értékeléseket kapott a neten!
  • littleNorbi
    #2263
    kösz!