2502
  • ZTM
    #2462
    felraktam a gamet az új gépemre.
    Játszhatatlanul sok az FPS nemtom hány de mint a gyorsan tekert film nemtom mé van :Sfelvettem mindent fullra és semmi változás:S:S:S vmi ötlet?(a gépem az aláírásban látható)
  • Ry0K3N
    #2461
    Hát szólj egy haverna és próbáljátok ki, sztem poén egymást lövöldöznia karóvetővel amúgy nem nagy száma multi.
  • fawcet
    #2460
    Lenne szíves valaki válaszolni a kérdésemre, nem multiztam a painkillerrel, csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
  • steweee
    #2459
    volt róla szó
    és hogy peccseli az overdose-t is
    addig nem írtam ki a magam Collectors editionját emiatt
    alapjáték+kiegek+peccsek+leírás végigjátszás cheat trainer fotók zenék stb.
  • Seth
    #2458
    Én nem hallottam róla. Nem olyan régi az overdose, miért jönne ilyen hamar másik
  • steweee
    #2457
    ígértek hozzá vmi új kieglemezt. tud róla vki vmit hogy mikor jön ?
  • fawcet
    #2456
    Milyen a painkiller 1-2 és overdosa multija? Hányan játszhatnak, milyen játékmódok vannak és mennyire éri meg lanon tolni? Részletes választ szeretnék kérni. Előre is köszönöm!
  • Ry0K3N
    #2455
    Csak az összes kártya van meg meg egyszer végigjártam az összes titkot minden pályán mert van hogy a játék a rosszabb adattal felülírja az addígiakat szóval azóta valahogy elment a kedvem az egész statisztikázástól amikor észrevettem hogy a szép fullcsillagos statisztikám eltűnik.
    Killeket meg a legegyszerűbb kimaxolni.
  • Esrohnoil
    #2454
    ..és megvan az összes kártya, az értékeléseknél minden max. adat (pl. összes titok, max. killek, összes arany)?
  • Ry0K3N
    #2453
    Hát Traumán végigvittem a gamét. Az csak jelent valamit? :)
  • NINJUTSU
    #2452
    Kösz hogy ki oktattál,de gondolom halottá már a diszlexás ,és diszxkalkulia. Örülnék Esrohnoil ha nem szekálnál,mert én se teszem. Thx!Ry0K3N még úgy nem próbáltam, hogy visszalőném a meteoritokat.De biztos hogy úgy is lehet, ha te mondod :)
  • Ry0K3N
    #2451
    Démon módba akkor kell 1x megküldeni mikor neked akarja vágni a kardját és így beléállítod a saját kardját. Meg úgy lehet sebezni hogy a meteoritokat visszalövöd felé. A legutolsó főellenség egy vicc volt, a rekordom démon mód bekapcsolás után10 másodperc környéke, nem sokáig élt...
  • Esrohnoil
    #2450
    Örülünk h. végigvitted. :)
    A helyesírásodra kicsit figyelj oda legközelebb!
  • NINJUTSU
    #2449
    Figyelem Painkiller rajongók!!! A sima Painkiller fő elenségét úgy lehet le győzni, mint egyik szörnynél is, ( CSAK A FEGYVERÉT LÖD!!!) semmi mást ne.Lehet sokáig kel Démon módba lőni a fegyverét, de csak így lehet le győzni.a ki egészítőlyét,még nem tudom hogy kel.De majd azt is végi játszom és el mondom hogy kel. Addig is sziasztok.
  • Ry0K3N
    #2448
  • motyodlee
    #2447
    hehejj!
    sikerült megoldani: letöröltem az SP3-at, meg egy régebbi GA Drivert tettem fel, aztán valamelyik folytán működik minden :)
  • motyodlee
    #2446
    hát jólvan.... kösz a segitséget
  • Ry0K3N
    #2445
    Akkor sajnos nics több ötletem :/
    a 2 hónappal korábbi helyzethez képest csak win reinstall volt hardverileg maradtál ugyanúgy? LEhet a direct x nem tetszik neki más nem tudom mi kavarhat be
  • motyodlee
    #2444
    kipróbáltam már, de nem segit sajna...
  • Ry0K3N
    #2443
    Rakd low-ra és próbáld ki úgy! Nálam sem a gépigény volt a gond.
  • motyodlee
    #2442
    nos... nem a gépigénnyel van baj, valami másssal.
  • Ry0K3N
    #2441
    Azt hiszem nálam is volt hasonló hogy Babel páylán a betöltés legvégén újraindult agép. Csináld azt hogy agrafikát visszeveszed low-ra mindent effektet kapcsol ki és nézd meg úgy hogy jó e lesz.
  • motyodlee
    #2440
    1]kipipálva
    2]kipipálva

    az az egészben a legbosszantóbb, hogy egy két hónapja futott rajta a játék. tegnap formáztam a gépet, hátha akkor majd elindul de ez sem segit a nyomorulton...
  • kék
    #2439
    Videókártya driver frissítés?
    Az összes patch fent van?
  • Steve Q
    #2438
    Én észrevettem, de sajna nekem fel se települ a játék egy hülye "Setup was unsuccessful" üzi miatt, így nem tudok segíteni. Remélem valaki más errefelé bagózik, aki konyít is a dologhoz.
  • motyodlee
    #2437
    valaki...
  • motyodlee
    #2436
    ez az üzenet avval acéllal jött létre, hogy a játékosok fóruma legtetején szerepeljen, mert akkor hátha észreveszi a problémámat...
  • motyodlee
    #2435
    hello!
    egy probléma bukkant fel nemrégiben: feltettem a játékot, patcheltem meg minden, be is tölt, viszont egy pár másodpercre a játékot mutatja aztán a gép ujraindul...
    ötlet?
  • goor
    #2434
    Köszi, megpróbálom!
  • NeoMaN
    #2433
    AMD dual core optimizert tedd fel. AMD oldaláról letölthető.
  • Mulderpapa
    #2432
    Kellett neked ilyen erős gép...
  • goor
    #2431
    Hali!
    Tudnátok abban segíteni, hogy a Painkiller és BOOH is "felgyorsul" a gépemen, minden gyors így nem tudok vele játszani! (még az időt is gyorsabban számolja)! A gépem AMD Athlon 64 Dual Core 5600+ proci, 2GB DDR2, nVidia 8600 GT , Ja XP-t használok! PLS Help!
  • ollie
    #2430
    Steam-en elég olcsó. :)
  • Ry0K3N
    #2429
    No Warez! Használj Googlét.
  • Steve Q
    #2428
    Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni Painkiller első részét, a 2. CD-je ugyanis valószínűleg CRC-hibás, telepítés közepén mindig ezt a hibaüzenetet adja ki: "Setup was unsuccessful". Tényleg menthetetlen a 2-es CD és újra meg kell szerezni, vagy lehet valamit kezdeni vele? Előre is köszönöm, ha valaki segít.
  • Synchronous
    #2427
    LoL máá... még elkezdünk itt nyelvtanozni.

    Vajon ő hányas volt magyarból?

  • Esrohnoil
    #2426
    Az igaz, h. vesszővel elválasztottad, de abban a mondatban a kézikönyv az alany. :)
  • Mulderpapa
    #2425
    Vesszővel el van választva...Egyébként a kézikönyv is karcmentes volt.
  • Pokolból
    #2424
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget, így már könnyebb lesz!
    További szép napot!
  • Bokafix2
    #2423
    Karcmentes kézikönyv? Hmm.... Jól hangzik.