2502
  • hunbalee
    #2502
    Hivatalos: új Painkiller készül, ismerős csapat dolgozik rajta

    "A projekten egy amerikai stúdió, a Saber Interactive ügyködik, amely korábban olyan kalandokat szállított le nekünk, mint a SnowRunner, a World War Z, vagy éppen a Crysis Remastered. Úgy tűnik, hogy egyelőre még nagyon korai szakaszban van a fejlesztés, de a VG247 információi szerint PC-re és konzolokra fog megjelenni a folytatás, amiben lesz online co-op is."
  • mester1987
    #2501
    Új modderek általi kiegészítő: Painkiller Reload 4.0

    *Elvileg az alapjáték nem kell hozzá, mivel 4.97 GB-ot nyom és a régi Pain engine-es.
  • Maxtreme
    #2500
    tudjuk, ki is próbáltuk (legalábbis én :D) a betat. :)
    Ígéretesnek tűnik, igazából azon kívül hogy a csontváz iszonyat bénán néz ki bent, más baj nincs vele.
  • fery02
    #2499
    Üdv!

    Nem tudom tudjátok-e, hogy októberben érkezik egy elég profinak kinéző remake, Hell & Damnation címmel.
    link

    Akit érdekel, Collectors edition 4-es pakkra lehetne jelentkezni, mert úgy a 8400 Ft helyett személyenként csak ~4200 Ft lenne.
    Még 2 jelentkező kellene. :)
  • SkyCrane
    #2498
    Bocsi tényleg ott van csak nem vettem észre :) Hát kár érte de megnyugodtam. Jó lett volna azért.
  • ollie
    #2497
    Ott van a listámban a Recurring Evil.

    Az a szöveg meg amit bemásoltál a Painkiller 6-ról, nem igaz. Csak kamuzott valaki egy nagyot, hogy legyen látogatója az oldalán.
  • gosumofo
    #2496
    http://www.gamersgate.com/DDB-PKCP/painkiller-complete-pack-bundle

    itt van épp akciós complete edition amiben minden benne van.
  • steweee
    #2495
    most akkor melyik a legutolsó legbővebb kiadás amit érdemes beszerezni ? mert szeretném feleleveníteni a korábbi szelleműző tevékenységemet. anno vhol a vége felé hagyhattam abba, mert cheat nélkül nem tudtam vmelyik pályán továbbjutni...
  • SkyCrane
    #2494
    amúgy az 5 Painkillerből kifelejtetted a mostanit :) a Recurring Evil-t
  • SkyCrane
    #2493
    Én a 2011ben kiadottról beszélek
    Painkiller 6

    A PK 6 a leghosszabb és legfantasztikusabb Painkiller. A 2011-es remekműben ismét az úriember Daniel-lel vagyunk, kinek gyermekkori szerelmét kell megvédenie, kinek testét az alvilág kimondhatatlanul hatalmas ura, a Phantom szállta meg. A játék öt fejezetben majdnem 60 pályát tartalmaz. De hogy ne unatkozzunk, ezek változatosak, egy egyforma helyiség sincs és különféle ellenfelek igyekeznek felénk. Ez a szenzációs zenei aláfestéssel rendelkező játék, versenyben van az év, sőt az évtized játéka címre

    Painkiller 6: Black Edition

    A PK 6-hoz készült hangulatlemez +10 pályát, 2 új főgonoszt, valamint egy új fegyvert tartalmaz. Mind a 70 pálya este játszódik benne.

    Painkiller 6: Gold Edition

    Ez a hangulatlemez 15 új pályát és új tarot kártyákat tartalmaz, valamint az összes pálya napfelkeltében játszódik.

    Painkiller 6: Orange Box

    Ez a narancsdobozos kiadás 30 új pályát, 11 új főgonoszt, 5 új fegyvert, 19 új módot, 124 új szörnyet, javító kódokat, patcheket, valamint vadiúj tarot kártyarendszert tartalmaz.
  • ollie
    #2492
    Ez az öt Painkiller létezik:

    Painkiller: Black Edition
    Painkiller Overdose
    Painkiller Redemption
    Painkiller: Recurring Evil
    Painkiller: Resurrection


    A Black Edition egy kiegészítőt is tartalmaz, így ha azt is számoljuk, tényleg 6 része van.
  • SkyCrane
    #2491
    Sziasztok!
    Nem tud valaki valamit a Painkiller 6-ról? állítólag már 2011-ben kiadták és se torrentet nem találok róla, se infót, se eredeti verziót. :( Ha esetleg másnak is fent akad a szeme és azt hiszi beteg vagyok XD 2 link előtte http://hu.wikipedia.org/wiki/Painkiller_%28videoj%C3%A1t%C3%A9k%29
    Megjegyzem ahogy itt wikin néztem ennek már tán van mindenféle Edition-je. o.O A másik link pedig: http://www.gamekapocs.hu/tag/rolkla/blog/1014/uj_painkiller_a_lathataron
  • ollie
    #2490
    Elmész a kijáratig.
  • csabaspecial
    #2489
    Sziasztok! Hogyan lehet túljutni az első pályán?
  • Ry0K3N
    #2488
    Erősen ajánlott :D sérthetetlenség 4x es sebzés és + idő más nem is kell, a sérthetetlenség kártyát kicsit necces megszerezni de azért nem lehetetlen főleg ha a 4x es sebzés utólag megvan akkor agyonlövöd mint a taknyot időn belül
  • wantonly
    #2487
    Végre megöltem ezt a rohadékot, nem volt meg a sérthetetlenség tarot kártyám, az kellett hozzá.. :)
  • wantonly
    #2486
    Szerintem ez a legnehezebb, egyikkel sem szenvedtem ennyit. Hogy kell megúszni a leesést? Próbálok az utolsó szinten az oszlopra esni, de hát az se könnyű. De nem értem, néztem youtube-s videókat, és mások alig vesztenek hp-t leeséskor, én meg azonnal meghalok.

    Próbáltam úgy is, hogy akkor használtam kártyát amikor esek (lassítás), de így is meghalok. :(
  • Ry0K3N
    #2485
    Pedig az volt a legegyszerűbb szinte :o
    Egy esést mindenképp meg kell ejteni a többi megúszható, ugye a 3 kártyahasználat.
  • wantonly
    #2484
    Na, ezen már túlvagyok. :)

    Eljutottam Alastor-ig... Képtelenség megölni ezt a rohadékot Traumán... Amikor az utolsó szintről leesek, mindig meghalok. Van 140 életem, 80 páncél és meghal... Nem hiszem el.
  • Ry0K3N
    #2483
    Ez nekem pedig anno meglett, most hogy mi maradt ki azt a jóisten tudhatja csak de 3 óra rohangászás volt nekem megcsinálni ezt a kártyát hogy minden meglegyen :)
  • wantonly
    #2482
    Játszik ezzel még valaki? Az atrium complexben egyszerűen képtelen vagyok elpusztítani minden tárgyat, hogy feloldjam a tarot kártyát. Mindig 1 hiányzik (113/114). A nagy ládát is szétvertem az elején, körbejártam rengetegszer, minden helységbe benéztem 50-szer, semmi, sehol. Kiakasztó ez a játék.
  • Tenorista
    #2481
    Ezekre a kérdésekre nem tudok válaszolni, de azt megjegyezném, hogy többször is volt olyan, hogy egy pályán még van szörny és nem enged tovább, mert azt várja a program, hogy kinyírjad, csak éppen NINCS sehol! Arra jöttem rá, hogy kiugrott a pályáról, vagy egy robbanás kilökte. Újra betöltve a pályát az elejétől: ez megoldotta a problémát...
    Ezért kell MINDÍG menteni
  • bpp79
    #2480
    hello! az új painkillerben az mitől van hogy mikor kezdené a 2. részt a temető helyett kidob a pálya alá és meghalok, köszi a választ ha valaki tudja
  • simi1018
    #2479
    Üdv.

    Most raktam fel a Paimkillert és már rögtön egy kis gyilkolász utűn miután felnyilik valami ajtó és egy fa torlasz van mögötte nem jutok tovább. Tud valaki segíteni ??
  • ollie
    #2478
    Eszembe jutott. Állítsd be az process affinity-t, hogy csak 1 cpu magon fusson.
  • Steve Q
    #2477
    Ha nem kap kékhalált tőle a géped, akkor jó
  • rumkola
    #2476
    amd dual core optimizer driver esetleg?
  • n3whous3
    #2475
    ok kipróbálom majd
  • ollie
    #2474
    Arra már megjelent az MS XP emulátora, abban próbáld meg futtatni szerintem.
  • Steve Q
    #2473
    Próbáld meg VirtualPC+VirtualXP alól futtatni.
  • n3whous3
    #2472
    na hát nálam nem nagyon segített, talán kevésbé baszakodik... win 7 egyébként :C
  • n3whous3
    #2471
    Hopp akkor ez lesz a gond :)
  • n3whous3
    #2470
    helló

    valaki tudja, hogy mi lehet a gondja a gépemnek a játékkal? Betöltés után egy idő után lelassul az egész... A framerate az magas, de lelassul a mozgás meg minden. Aztán van, hogy gyorsabb. Sőt néha meg kurva gyors, gyorsabban mozognak az ellenfelek, mint kellene. Még annak idején a demóval toltam is és semmi gond nem volt, már egy ideje meg van a game, de most kezdtem el.
  • pukihontasz
    #2469
    csá all
    egy kérdés
    hogy lehet legyözni lucifert mert haveromnak nem megy
    én meg nem immerem a játékot ez én hibám lehet d e lehet kira vok :D
  • sucre29
    #2468
    Kihagyta megy részét a dolognak :),fentről a daruról,nem a hajóra estem le mint ahogy azt kellett volna,hanem próbaképp a kerítés túloldalára,ahol mindig elvoltam akadva.Ott aztán mindenkit kinyirtam,és simán továbbengedett a játék. :)
  • mascarun
    #2467
    Mi volt a megoldás? Mert asszem én is a dokkoknál elvérzők táborába tartoztam anno!
  • sucre29
    #2466
    Megoldva :)
  • sucre29
    #2465
    Sziasztok! Tudna valaki segiteni? Az lenne a gond hogy elakadtam a dokkoknál,mindenkit kinyirtam aki jött,de nemtörténik semmi,nemjönnek többen és a piros jel sem jelenik meg.Visszább már olvastam valakit ugyanezzel a problémával de sajna választ nemtaláltam rá :( Előre is kössz,ha valaki segit megoldani!
  • ZTM
    #2464
    Kösz már jó.....Igen Black edition
  • Steve Q
    #2463
    A Painkiller+Battle Out of Hell-t raktad fel? Ha igen, akkor tudom mi a teendő, az én gépemen is túl gyorsan futott. A Painkiller exe-jét keresd meg, jobb katt, Tulajdonságok, Kompatibilitásnál állítsd be a kompatibilitási módot Windows 98-ra. Nekem azóta ideális sebességen fut a játék.