165
45000 Ft ($240) áron beszerezhetőek a Reload-edben látható napszemcsik.
  • Gery1980
    #80
    Neem, nem is erről beszélek!
    Nem az ár számít, de tény, hogy az alacsony kategóriás szemüvegek kizárólag az aktuális divat formáit követik, a lencse minőségére nem figyelnek oda, és a lentebb leírtakból adódóan ez nagy hiba!
  • SoDI---
    #79
    Smith ügynökös szemüveg...LOL:D

    Mé'? Ezt a Mátrix-os mobilt is néhány nap alatt elkapkodták, pedig az csak néhány másodpercig volt látható a filmben :)


    A szemüvegek legalább sokkal többet láthatóak, és sokkal nagyobb szerep is jut nekik :)

    És az a milliomos, aki mondjuk a filmből választ kocsit? :)
  • FREAK
    #78
    "És nem tudom elképzelni, hogy ezek az utcai árusnál vett roncsok védenének a sugárzástól, kvázi többet ártanak mint használnak."

    Az egyetlen dolog, amire ezt alapozod az az ára, erősen kétlem, hogy bármilyen kézzelfogható bizonyítékod van rá, hogy 20 ezerért jobbat veszel a plázában....
  • Gery1980
    #77
    ergo hunyorogsz mint egy hülyegyerek:D
  • Gery1980
    #76
    Az elején olvastam a Freaktól, hogy régen sem hordtak napszemcsit.
    Igenám, de ha nincs rajtad szemüveg, akkor a szemed autómatikusan alkalmazkodik az aktuális fényerőhöz, így redukálja minimálisra a fénysugarak bejutását.
  • Gery1980
    #75
    Egyetértek abban, ha az ember napszemüveget hord, akkor minőségi darabot válasszon, nem pedig pár száz forintos műanyag szart.Ugyanis a szemüveg hatására a szem alkalmaszkodik a megváltozott fényviszonyokhoz, a pupilla kitágul, és jóval nagyobb dózisban jut a szembe a káros sugárzás.És nem tudom elképzelni, hogy ezek az utcai árusnál vett roncsok védenének a sugárzástól, kvázi többet ártanak mint használnak.
    Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki rohanjon, és vásároljon több 10 ezerért szemcsit, de ha már szemcsit hord, akkor valami normálisabb darabot vásároljon, ne sajnálja azt a plusz pénzt rá.
    Ettől függetlenül ez a topic elég nevetséges:D
    Smith ügynökös szemüveg...LOL:D
  • SoDI---
    #74
    Hát én sem :)
  • Madmaxx
    #73
    Ki a rák akar ügyvéd lenni :))
  • Blasta
    #72
    Nekem erős, egyenes szálú, sötétbarna hajam van és ilyen szemüvegem, csak nem ezüstben, hanem feketében, nagyon halvány bordó "villámokkal".
  • SoDI---
    #71
    Melyik ilyen?
  • Blasta
    #70
    Ilyen hajam, vagy ilyen szemüvegem?
  • SoDI---
    #69
    Ehhez szerintem egyenes szálú, erős, világos színű haj illik. Neked ilyen van?
  • SoDI---
    #68
    jogi diplomával egyik se ér fel :)))

    Miért is nem?
    Édesanyám több évtizede ügyvéd.
    Nem multimillimos.
    Belőlük is túlkinálat van ugyanis.
    Igazán képzett informatikai (pl. hálózati) szakemberből ugyanakkor állandó a hiány.
  • Blasta
    #67
    Nekem ez:
  • Madmaxx
    #66
    jah csak a jogi diplomával egyik se ér fel :))) szóval szopacs :)) amugy meg a papir semmit sem számit
  • SoDI---
    #65
    (Az informatikatanári képzés azon kevés tanári képzések közé tartozik ugyanis, ami nem főiskolai szint).

    Na szal, kinek melyik napszemcsi tetszik a legjobban?? :)
  • FREAK
    #64
    aha, akkor bocsi, ezt asszem benéztem
  • SoDI---
    #63
    Az informatikatanár nem számítástechnika tanár.
    Egy számtech tanárnak valóban egy középiskola, és a közalkalmazotti lét az egyetlen esélye, az informatikatanár azonban erősen gondolkodhat a felnőttképzésben, ahol 3500 Ft-ot túllépő óradíjjal lehet számolni.
    Arról már nem is beszélve, hogy a dolgokat nem csak tanítani lehet, hanem alkalmazni is. Vállalkozást építeni az alkalmazására, stb.
  • FREAK
    #62
    majd 50 évesen, amikor még mindig egy nulla tanár leszel.....
  • SoDI---
    #61
    Barna köpenyt nem értem :)
  • SoDI---
    #60
    Különben nekem a neo-s szemcsi annyira nem tetszik.

    A sorrend nálam:
    1-) AGENT (Smith) - azon belül is a barna
    2-) TWINS (Ikrek) - azon belül is a szürke!
    3-) NEO
    4-) MORPHEUS

    A Trinity-t most nem említem meg :)
  • FREAK
    #59
    szép jövőd lesz, barna köpeny, lerágott cerka, és egy értelmes témában nem fogsz megszólalni :D
  • SoDI---
    #58
    Sodi képzeld én is tanulok és mégis melóztam mellette

    Értem.
    Ez tudod mit jelent?
    Azt jelenti, hogy maradt felesleges időd, és energiád a tanulás mellett. Te ezt munkára fordítottad.
    Én pedig arra, hogy az informatikatanár képzés mellett máshol jelentkeztem még egy OKJ-tanfolyamra, plusz harmadikként járok egy CISCO-képzésre is.

    A végeredmény?

    - Te kevésbé terheled le szüleidet. Ez egy szempont. Egy gesztus feléjük. Lovagias, és nem vagyok ennyire lovagias. Na bumm..
    - Nekem több papírom van, amit szüleim az (eredményességemet látva) boldogan finanszíroznak.
  • SoDI---
    #57
    Az én személyes Mátrix-montázsaim jobbak! :)
  • SoDI---
    #56
    Sodi szerint a szűrő 7000 Forint.... szerintem meg kb. 70

    Na jó, ez a 7000 Ft is egy enyhe kerekítés volt. Másfél évvel ezelőtt olvastam valahol egy szemorvos cikkét, ott ő akkor 5000 Ft-ról beszélt. Én csak infláltam időarányosan :-)

    A lényeg, hogy a Magyarországon kapható napszemüvegek több mint 95% olcsóbb, mint amennyibe a valódi UV szűrő előállítása kerül! És ez tény.

    El kéne gondolkodni ezen, mielőtt lehülyéz az ember egy olyat, aki ésszerű keretek közt ad a későbbi egészségére.
  • Factor_007
    #55
    lol első generációs Neo :D
  • Dynamic
    #54
  • Madmaxx
    #53
    vigyázz Blasta mert már remeg a plafon!!! :DDD
  • Tikal #52
    Elfogadni meg megvenni az két különböző dolog :) Teccikérteni?
  • Blasta
    #51
    Az már más kérdés, hogy nekem szinte az összes napszemcsi jól áll!

    Szerénytelenség off.
    :-DDD
  • Blasta
    #50
    Hát ha rosszabbul állna mint a mostani, akkor minek?????
    Nincs sok értelme!
  • Factor_007
    #49
    azé ne mondjátok hogy nem fogadnátok el egy Neo napszemüveget? ;))
  • Tikal #48


    De Sodi jobban tudja, hogy van ez....
  • Blasta
    #47
    El van baszva ez a világ!
    Sodi elbaszta!
    :-DDDDDDDD
  • Blasta
    #46
    Nade 3 dollár egy cipő?????????
    És az üzletbe meg 300!
    Persze ez 5-6 éves adat, de akkoris!
  • Tikal #45
    Gondolom a gyárban meg álomfizetéssel dolgoznak a nők és gyerekek, mintahogy ebből már nem egy cégnek volt botránya!
  • zaki
    #44

  • Blasta
    #43
    Jaja, olaszok nagyon otthon vannak romániában!
    Az összes autópályát ők csinálták. Gondolom épp a kereskedelmi utak rendberakása végett....
    :-DDDDD
  • FREAK
    #42
    ez majdnem mindennel így van

    Sodi szerint a szűrő 7000 Forint.... szerintem meg kb. 70, csak ha megveszik 7k-ért is, akkor miért ne?? és sajnos a sok sznob majom megveszi, az amcsi vállalkozó meg röhög a markába, hogy a rizsföldeken összerakott gagyit hogy kajolják európában 10.000 százalékos haszonnal....


    én egész konkrétan az olasz ruhákról tudom, hogy az összeset romániában gyártják (utána lehet nézni, feltűnően sok az olasz ruhaipari vállalkozás romániában), aztán kiviszik Itáliába felcimkézni, mintha most jött volna ki egy menő olasz gyárból, utána meg megy vissza méregdrágán mint olasz export termék....
  • Blasta
    #41
    "Smith-es napszemcsi RULEZ!! :)"

    Ezt én abban módosítanám, hogy:
    SMITH napszemcsi rulez!
    Így már közelebb áll a valósághoz....:-D