1059
Terminator 3 a film
  • shaba23 #529
    készülök kiírni SVCD-be munkahelyi közkívánatra :) a hülye főnököm azt mondta, hogy +nézzük a tárgyalóban:)
  • shaba23 #528
    winyó
  • Kandurex
    #527
    nem vszínű, hogy CD-ről nyomatta volna..

    sztem másold fel winyóra ha teheted az bizta.. a többit meg írta Shaba
  • shaba23 #524
    nekem vitte minden, csak a felirattal volt gond, de azt a MicroDVD és a BSplayer rárakta végül
    Kodek semmi extra XP-s pack, DivX505Bundle, Media Player Codecs ennyi...+ac3 de az más:)
  • HuAn82
    #522
    MI VAN?
  • Dns5000
    #520
    sott eloszor nem is lehetett Conor mert akkor meg nem volt se skynet se idogep, az embereket siman leigazta a skynet es nem is vacakolt volan az idogepepitessel. Szoval elbasztak, nem kellet volna a jovobol jott apa es akkor jo lenne.
  • Dns5000
    #519
    kulonben tok egyszeru a Skynetnek nem kellett volna idogepet csinalni es akkor nem szuletett volna meg Jhon Connor kesz emberiseg leigazva ;P
  • Dns5000
    #518
    igen, lassan a film es a film otletek meg a konyvek is ki lesznek targyalva aztan marad a game :D
    csak az meg sehol
  • shaba23 #517
    :)
  • Faki
    #516
    nana, de elmerült a topic!
  • HuAn82
    #515
    ÁÁÁÁÁÁ!!!No comment...
  • shaba23 #514
    Mivel igázta le az embereket? A maradég 50 harcirobottal, ami amúgyis megsemmisült a robbanásban? Hiszen Arni mondta,hoyg nem mehetnek oda mert becsapódás lesz!!! Ebből kifolyólag a gyárnak is game over... nem is tudott gyártani még olyan lánctalps izét sem :)
  • Kandurex
    #513
    nah, szal mikor is lesz T4? Már epekedve várom...addig is jóccakát
  • HuAn82
    #512
    Tök egyszerű a megoldás!Ha olvasták volna a jelenlévők valamely Terminator könyvet akkor tudnák,hogy a Skynet az ítélet napja után elég sokáig humánokat dolgoztatot munkatáborokban.Ezekben a koncentrációs táborokban rengeteg humán meghalt a kíméletlen körülmények között.Tudomásom szerint az első humán lázadás is amelyet John Connor írányított egy ilyen koncentrációs táborban történt.Ettől a pillanattól érvényes az elsődleges direktiva is:Elpusztítani John Connort!
  • shaba23 #511
    de különben egyszerű a megoldás...
    A Commandcenterben az építőrobot gyártása ikonra kattogott...na azok építették a Terminator Factory-t
  • shaba23 #510
    Persze hogy a meglévőket használta eleinte. Sőt később is, mivel mást nemigen tudott gyártani. Az nyilvánvaló, hogy módosította amár meglévőket...viszont a módosításhoz többre van szükség, mint a két kar végén ékeskedő forgótáras. Tehát a kérdés az, hogy miképpen módosította. Egy programról lévén szó, csak olyan automatizált gyártóegységeket működtethet, amiket az emberek már megépítettek. Ha voltál már valamilyen gyárban akkor tudhatod, hogy nem úgy műxik a dolog, mint a sci-fi-kben, hogy a hibás vezérlőszoftver miatt a porszívó gyártósoráról tankok fognak legördülni...maga a Skynet elméletben tud tankot csinálni, csak a porszívótest fröccsöntő formály módosítás nélkül nem valószínű, hogy képes lesz lánctalpat csinálni...:)
  • Dns5000
    #509
    igen ez elegge problema, hogy mivel gyartotta az elso univerzalis epito robotot? pl autokat tui tudott volna gyartani mert az mar most majdnem annyira automatizalt de sokat kellen modositani rajta 1 epitorbothoz. Legalabb 1 epitorobot kellene hozza :)
  • Blasta
    #508
    Hát először olyan harcezközöket használt, amiket már az emberek automaztizáltak. Ekkor még nem kellettek terminátorok, mert azt gondolta, hogy az embereket legyőzte. Később, amikor kialakult a szervezett ellenállás, akkor kezdett bele, az automatizált gyárak elkészitésébe!
    Szépen, lépcsőzetesen! Először kicsi-építő robotokat gyárott, illetve már meglevőket módosított! Foglamam sincs, hogyan lehet megoldani, de biztos volna rá mód, hogy előbb utóbb automatizállt gyárakat húzhasson fel!
  • shaba23 #507
    Próbáltál már higanyt hajszárítóval szárítani?
  • shaba23 #506
    ha leszórják az atomot tudtommal megbénulnak az elektromos cuccok nem? És mivel a legtöbb szerver a stratégiailag fontos helyeken van, azokat bombázzák/lövik először...Valamint a kész roborok(ld. a lánctalpas) nem alkalmas arra, hogy olyan gyártósort építsen, ahol a terminátorokat gyártják. Más robot meg nem állt a Skynet rendelkezésére... de akkor hogy gyártotta a katonáit?
  • Skynet
    #505
    Ami folyékony az valószínűleg meg is tud száradni...megszilárdulni....kiszáradni...Szal nagy valószínüséggel a T1000-est egy hajszárítóval ki lehetett volna fingatni:)))
  • Blasta
    #504
    Jaaaa, én csak a LA-i helyzetről beszéltem!
    Mivel csak arról szólnak a könyvek! De párat biztos megtartott magának! (esetleg lőtt fel újakat..:-DDDD)
  • gonosz
    #503
    nyilvan poznakat tuzott az oceanba is mi? :)
    ne hulyeskedj mar. csak a muhold jo ilyesmire.
  • Dns5000
    #502
    Akkor atugornank azt a reszt amikor a robotok legyilkoljak az emereket. Lehet hogy mar konyben meg is volt ez a resz nem?
  • Blasta
    #500
    Már láttuk. Nem nagy szám! Szép, de ennyi! :-DDD
  • Grave Digger
    #499
    A bal mellét azért megnézném:))))
  • HuAn82
    #498
    A terminator 4-ben szerintem már kilehetne hagyni Arnoldot.Ott a hangsúly végre John Connor-on és a gerillákon lenne.Az időutazásos dologgal is szerintem most találkoztunk utóljára,mivel most már az abszolut jővővel kell foglalkozni."A háború még csak most kezdődik!"Egy látványos cyborg háború,1 kis gerilla akcióval(pl:amikor megsemmísitik a Skynet egyik cyborg gyárát,vagy vírúst juttatnak a rendszerbe,stb..)nagyon KIRÁLY lenne.Persze ez csak magán vélemény.A film további sorsa a készítőktől függ.Többek közt Vajna producertől.Reméljük azért Dobó Katicát nem látjuk egyik részben sem!
  • Blasta
    #497
    Ez lehet....
    :-)
    EL kéne olvasni a sorozatot megint. Most úgyis aktuális...
  • Dns5000
    #496
    muholdal lelovese atvitt ertelmu, nem fizikailag lotte le oket ,hanem meghackelte aztan kikacsolta vagy csak az embereket zarta ki a hasznaltukbol.
    A a frissiteses dolog tenyleg hulyesegnek hangzik, fejfajats azt lehetne vele okozni, de olni nem. Esetleg 10-20 ev allat :D
  • Blasta
    #495

    Neeeee
  • Blasta
    #494
    "Nem feltétlenül kell 2 órán át a lerombolt jövőben játszódnia. Mi lenne, ha az időben menekülve játszódna a történet:

    - rómaiak
    - második világháború
    - dínók
    - western jelenetek"

    Na ezzel ölnék meg csak igazán a Terminátor "univerzumot"!!!!!!!!!!!!!

    A lehető legszánalmasabb marketing fogás lenne, szerencsére erre szerintem vajmi kevés az esély!
  • Blasta
    #493
    Az alegységekkel ÁTJÁTSZÓÁLLOMÁSOKON kerszetül kommunikált. Ezek ilyen nagyobb póznák lehetnek, amik felerősítik a rádiójeleket. Ha egy ilyet elvesztettek, akkor egyből jött a helyreállítás.
    Az viszont számomra eléggé egyértelmű, hogy a skynet a háború első perceiben/óráiban elintézte a fontosabb műholdakat, hisz ezekkel nagyon megnehezítette az emberi kommunikációt!

    Ezt nem én találtam ki, hanem valmelyik könyv szerzője!

    Csak úgy mint a monitorfrissítéses gyilokot is. Én elképzelhetőnek tartom, persze ettől még lehet, hogy hülyeség!
  • Blasta
    #492
    Te kis nagyon buta!
    A fórum neve: JÁTÉKOSOK FÓRUMA!
    A topik neve: Terminator 3 - War of the machines

    Ebből neked egyértelmü volt, hogy itt azok beszélgetnek, akik látták a filmet??????????????

    Ájm szo szorri! Akkor biztos én néztem el valamit....
  • shaba23 #491
    he-he!!!
  • Kandurex
    #490
    ja:)
  • Grave Digger
    #489
    Nekem hajnali négyre jött le a dc-ről, oszt egyből meg is néztem, háááát nekem nagyon teccett.
    Mikó jön a negyedik?
  • HuAn82
    #488
    Ő kereste a hulyegyerek.hu-t?
  • HuAn82
    #487
    Ja,csak valóban vicc!Ugye nem vetted komolyan?
  • Kandurex
    #486
    Csak vicc, nézz körül a DCn+SMSweb-en stb.
  • Kandurex
    #485
    Kisficege...há mi van? Meguntad a Diablo3at?