1059
Terminator 3 a film
  • zaki
    #612
    :D
  • PResident Evil
    #611
    és gondold el aki a cerkája mellett lakik :)
  • zaki
    #610
    hát biztos nem a Nyugatinál :)
  • Blasta
    #609
    Olyasmi lehet....
  • zaki
    #608
    hol készült ez a kép Tokióban?
  • Blasta
    #607
    LOL
  • [HUN]PAStheLoD
    #606
    sodi bazzmeg húzzál vissza a polfúrumba :DDDD

    szegény arnie azé kapcsolt ki mert éppen olyan kedve volt :))
  • Mnemomic
    #605
    Aha koszi. Az tűnt fel hogy mikor mutatták a szemszögéből vmi rendszerhibát jelezz :) Vmi ilyesmire gondoltam én is.
  • Grifid
    #604
    Ne hallgass SODI-ra gyenge hozzá...
    Egyszerüen azért kapcsolt ki mert egyszerre kapott ellentétes parancsokat és lefagyott. ( Biztos az ő software-e is microfos)Ha jól emlékszem pár évvel ezelött kijött egy virus ami ugyanilyen elven baxta szét a gépeket.
  • SoDI---
    #603
    attól hogy csapkodja az autót miért kapcsol ki?????

    Az, hogy elkezdni csapkodni az autót azt jelenti, hogy kezdi visszanyerni az uralmát a teste felett. Minél inkább él ezzel a lehetőséggel; annál közelebb jut ahhoz, hogy a kikapcsolást is megvalósíthassa...

    Ez így logikus.
  • Mnemomic
    #602
    ááááááááááá

    Azt értem...

    Azt nem értem hogy attól hogy csapkodja az autót miért kapcsol ki?????


    Remélem mostmár sikerül felfogni. De ha nem tudod akkor hagyjuk egymást..
  • SoDI---
    #601
    Az volt rá az oka, hogy újra akarta indítani magát.
  • SoDI---
    #600
    mi az oka annak hogy kikapcsolt??

    Az, hogy csak kikapcsolatás után tudta újraindítani magát. És ezt jól tudta. Mit nem lehet ezen érteni?
  • Mnemomic
    #599
    most vagy kötekedsz velem vagy tényleg nem érted.

    Nem az érdekel hogy ott sikerült. Hanem egyáltalán mi az oka annak hogy kikapcsolt??
  • SoDI---
    #598
    Már maga az nevetséges,hogy egy nő ellen harcol és üti szét az arcát

    Szerintem meg istenien oldották meg a filmben, hogy egy szép nőt látsz, de mégsem tudsz egy szép nőként gondolni rá, csak egy gépként :))
  • SoDI---
    #597
    Magától.
    Éppen ott sikerül kikapcsolnia magát.
  • Mnemomic
    #596
    ??

    Akkor újra: mitől kapcsol ki?
  • Mnemomic
    #595
    Az igaz. De szerintem itt ez kevés. A T2 2 órás film kb. És itt is jó lett volna szvsz.
  • SoDI---
    #594
    Miért is kapcsol ki ott?

    Egyértelmű. John is mondja. Azért, mert ott sikerül neki éppen.
  • SoDI---
    #593
    Szóval jó film, csak rövid

    Egy normális mozifilm általában másfél órás.
    Ez még 10 perccel több is.
  • SoDI---
    #592
    Először is 2 kézzel alig bírja,aztán már egy kézzel is simán megy neki. Érdekes

    Csak az elején kellett tartani, utána látszódott, hogy füstöl a hidraulika. Vagyis utána már nem nyomta semmi lefele az ajtót; megától megállt.
    Egyértelmű. Nem bug ez. Akkor lenne bug, ha az ajtó nem füstölgött volna. De füstölgött.
  • Mnemomic
    #591
    Ja pár mp-ig. De nem olyan sokáig :)
  • SoDI---
    #590
    Csak azt nem értem amikor kiveszi magából akkor hogyhogy nem áll le hiszen megszűnt az energiaforrása.

    Mé'? A kondenzátorok miatt a tápegység is rázhat, miután kihúztad a 220-ból :)
  • zaki
    #589
    sztem is úgy volt, direkt meg is néztem az előbb azt a részletet
  • Kandurex
    #588
    én úgy emlékszem, hogy mindent egy kézzel csinált, elkapta a macát, maga mellé rántotta (ott már nem fogta) szájba gyömöszkölés.
  • Mnemomic
    #587
    A rendező? :)
  • BADE
    #586
    Szerintem meg marha gyökér a film!Már maga az nevetséges,hogy egy nő ellen harcol és üti szét az arcát(na igaz ez épp fordítva van).Tele van buggal a film.Pl az egyik,amikor a film a vége felé tart és elmennek a bunkerbe.Ott megjelenik Swarzi és a robot nő is.Na már most,amikor záródik az ajtó,Arnold aláugrik,hogy megtartsa.Először is 2 kézzel alig bírja,aztán már egy kézzel is simán megy neki.Érdekes!De,ami ez után következik az egyszerűen humoros:))Utánuk ugrik a csaj terminátor,Arnold egyik kezével elkapja,a másikkal tartja az ajtót.Aztán fogja és a msáik kezével kiveszi a robbanó chipet.Akkor ki tartja az ajtót???Ezt magyarázza meg nekem valaki:))
  • Mnemomic
    #585
    Én is mostanában néztem meg. Nem rossz de Cameron többet kihozott volna belőle. Szerintem a T2 eddig a csúcs.

    Ezzel az a bajom, hogy szerintem túl rövid és túl sűrű benne az akció. Kevesebb benne a "nyugodt" rész. -bár vki meg írta, hogy túl sok benne a szövegelés. Szerintem lehetett volna több is :)


    Lenne kérdésem is:

    1. A végén Swarzi kikapcsolja magát mikor püföli az autót. Miért is kapcsol ki ott? Gondolom ez könyvben vagy vhol le van írva. Csak azt ne mondjátok hogy túlmelegszik mert az elég gyenge magyarázatt lenne szerintem :)

    2. Két energiacellával működik. Az elsőt eldobja még az elején. A 2.-al öli meg a TX-et. Csak azt nem értem amikor kiveszi magából akkor hogyhogy nem áll le hiszen megszűnt az energiaforrása.

    Na mind1 végülis ez egy film de azért még egy akciófilmben is vannak olyan dolgok amit jobban ki kénne dolgozni :)

    De pl. az tetszett, hogy a bázison azért a robotok tűzvonalába még ő sem megy be láthatóan védi magát és inkább kijátsza őket ugye. Hiszen azok a mordályok még egy Terminátornak is megártanának :)

    Szóval jó film, csak rövid.
  • SoDI---
    #584
    Mindent összevetve igenis méltó folytatása az elődjeinek! :)
  • SoDI---
    #583
    pont egy kocsma előtt jön le Swarzi, mind a kettőben, bár itt éppen csupa nő a klubban...

    Pont ez a poén!
    Azt hiszed, hogy szinte egy az egyben a második rész valamelyik jelenetét koppintják, mert fantáziátlanok.

    Aztán rájösz, hogy nem koppintják, hanem saját magukat parodizálják :-))))
  • SoDI---
    #582
    Különben szerintem az egész filmben a dr. Silverman-es poén a legjobb :-)))
  • TheZsenyka
    #581
    "Kulka János, mégsem homoszexuális!"
    Az ilyen címlapsztorik után mit vársz, G??? :-DDDDDDDDDD
    ---------

    lol ez azt jelenti hogy hihetetlen hogy kulka nem homo?
  • Davidus
    #580
    "mi pedig bebizonyítottuk ismét hogy mindenben a legjobbak vagyunk."

    Pl fociban meg lopásban:)
  • Frank99
    #579
    ez valahol az első részben van, amikor a gépek uralják a földet.

    megtörtént , a gép tudatára ébredt, és elpusztul a Föld, legalábbi az atomot ledonják pár helyre
    a főhős (Sarah Connor fia) -*sztem- lesz a lázadók vezére.

    Itt a film vége, a 2. részben ezeket látta Sarah Connor előre.


    én ezt olvastam ki a filmből.

  • Frank99
    #578
    hát én megnéztem a dvd-t, de ez egy akkor koppintás...
    pont egy kocsma előtt jön le Swarzi, mind a kettőben, bár itt éppen csupa nő a klubban...
    és valahogy nem volt történet...
    látvány jó, a többi felejthető...

    bár ennél többet nem is vártam.
    a 2. rész Oscart kapott az effektekért, azt hittem ez falülmúlja.
    csalódtam.
  • The Garrett
    #577
    ÖÖÖ nemtudom láttátok e a HARDWIREDEN milyen effekteket csináltak a T3 ba MAGYAROK!!!
    érdemes mindenkinek csekkolni.

    Tömören: amit a neves halivudi animátorok stb nem tudtak megcsinálni. Azt mind mind magyaroknak adták. mi pedig bebizonyítottuk ismét hogy mindenben a legjobbak vagyunk.
  • Bandew
    #576
    Azért ez tényleg nem semmi.
  • bdf
    #575
    Szegény Svarci, mondta, hogy a 2 forgatás között ott gyúrt a turnébuszban (vagy hol a faszba) vállra, meg ilyenek. Még utoljára beleadta a gözt az öreg!
  • RelakS
    #574
    "ott (...) a csöcse (...) gépies volt."

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
  • bdf
    #573
    Chernek is volt az az okádék száma, ott nem csak a csöcse, de a hangja is gépies volt... De ne térjünk el a témától! Jó lesz a film szerintetek?