1059
Terminator 3 a film
  • CSOCSO
    #692
    de de!!:) csak nem tudsz róla:))))))))
  • The Garrett
    #691
    nemis degec en születtem :)
  • CSOCSO
    #690
    degeci vagy:)))))))
  • CSOCSO
    #689
    szerencsére nem nagyon emléxem rá!!...:) ez van...
  • The Garrett
    #688
    k :) pedig ugy szeretek mások érzésivel viccelődni :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #687
    Ehh :)) Csak nem Fájó seb?
  • CSOCSO
    #686
    :))))))))))
    nemtok mit mondani...ő volt az akivel le bírtam volna élni az egész életem..legalábbis ezt éreztem akkor:)))))....
    kegyetlen szép volt..kb olyan mint a locker azon a képen amit belinkeltem.. hasonlo szintű volt...nagyon tetszett... de ejtsük a témát..
  • The Garrett
    #685
    Nemtudom megláttam és megszerettem .)))) mármint: kurvaaranyos és ha ránézek jókedvre derít :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #684
    esetleg van fényképed? :D

    Garett mi ez a japcsi maca a logódon?
  • The Garrett
    #683
    semmi gond akarsz beszélni róla? :)))
  • CSOCSO
    #682
    hosszú
  • CSOCSO
    #681
    nagyon sajnállak...nekem a hússzú haj jön be a legjobban.. és ha valakinek seggigérő, és szép, nem igénytelen attol kikészülök.. egyszer majdnem volt balcsin még nagyon nagyon régen egy barátnőm.. az álmom volt a csaj!!!! tökéletes test, olyan arc hogy még egy olan ninsen..és fenékig érő szőke haj.. 10 pont a csaj!!!!és tuti szimpi voltam mert már az első nap a suliban odajött a barátnője hogy tetszik-e nekem a csaj...csak sajnos visszaköltözünk peste:((((((((( a szvem szakadt meg.. nah mindegy..bocs az OFF miatt
  • [HUN]PAStheLoD
    #680
    nekem is jobban teccett a vörös/barna
  • The Garrett
    #679
    de utálom a hosszu szőke haju nőket :) nemtudom miért nagyon nemjönbe:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #678
    hát amikor "intim" helyzetbe került a gyorsítóval az se volt semmi :D
  • The Garrett
    #677
    tényleg nem néz ki rosszul :)
  • CSOCSO
    #676
    :))))))))))
  • CSOCSO
    #675
    ehh:)
  • The Garrett
    #674
    gyóóóóóó :) kilógó fémalkatrészek nélkül rá se ismerek :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #673
    nekem az teccett amikor a hátsó sorból vezetett autót :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #672
    mindegy de jó a csaj :)
  • CSOCSO
    #671
    mert ő a TX:)))))))))))
  • The Garrett
    #670
    de hogy jön ide? :D
  • The Garrett
    #669
    MEg lehet egy olyan oldal is (ha láttad az animatrix)-ot, hogy a gépek az emberek tanulmányozásával saját maguknak is érzéseket akarnak "kifejleszteni".
    2. Vissza akarnak vágni az embereknek a kegyetlenkedésükért. (szintén animaTriX)
  • CSOCSO
    #668


    nagyon jóóóóóóóóóó ez a csaaaaaaaaaaaj
  • The Garrett
    #667
    Ezt már végignyomtuk 1x a Matrix2 topicban.

    Bioenergia kell a gépeknek, mert a napenergia mint olyan megszünt, víz és szélenergiából pedig nem tudják ellátni magukat. geotermális energiát meg azért nemhasználják mert nincs meg a technológiájuk.
    Erre te meg fogod kérdezni hogy de miért nem fejlesztik ki?
    Erre én azt fogom mondani: mert ottvan kéznél a bioenergia.
  • The Garrett
    #666
    www.skynet.com :D
  • fm
    #665
    semmivel sem magyaráz meg többet a mátrix a gépek jövőjéről. az egy dolog hogy kell a bioenergy,de minek??

  • Dns5000
    #664
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.hw?t=7958&hir=6720
    uj kepek a hardwireden
    hat remelem sokat javitanak a minosegen mert elegge gagyinak nez ki
  • Manta
    #663
    http://www.skynet.de/ :D
  • Dns5000
    #662
    meg azt sem ertem hogy miert van a t800nak nemet akcentusa?:) nemet lenne a skynet:)?
  • Dns5000
    #661
    eppez ezt mondtam hogy a padlo, kis reszet vette fel es nagyon vekony volt. tehat tud kicsit is lenni, Lehet hogy ekkora alapban es az eredeti rendor alakja is ureges. Siman lehet szek is.
  • Dns5000
    #660
    "Ez a robot viszont beépített fegyverzettel működik, tehát a józan ész azt diktálja, hogy saját anyagát lövöldözi el, így egy hosszabb tűzharc után egészen apróra kéne összemennie, és akkor befőttesüveggel és egy kartonpapírral éppúgy megfogható lenne, mint az undorító házipókok, mielőtt hordófertőtlenítésre való kénnel elgázosítjuk őket a pókmentes jövő nevében.
    De nem megy össze. Valaki biztos adogatja neki a lőszert kék háttér előtt. Ez benne a trükk. "
    ehhe ez tiszta hulye, ha kicsit odafigyelt volna akkor rajott volna hogy a t800 2 hidrogen energia celle a TXen meg plazma reaktor van. Semmi sajat anyag ellovoldozes. Energiat hasznal a plazma fegyver, a langszoro mar mas dolog de a jovoben semmi sem lehetetlen :) az is lehet hogy energiabol megy.Meg arra sem jott ra hogy van belso vaza a Txnek pedig eleg feltuno.
  • Bandew
    #659
    Szerinted az egész padló alakját felvette? Jó vicc! Amikor felállt látszott is, hogy csak egy bizonyos területén. A dagadt faszi is nagyobb volt nála, tehát üregekkel ki tudta tölteni a felesleges teret. De egy hokedli jóval kisebb mint egy T1000-es. De hát én mitomén, hogy ez mi, csak azt tudom, hogy mondta a Svarci.

    #657
    T101-es csak 800-as széria. Ez annyit tesz, hogy a 600-as és a 800-as az ugyanaz a beszivárgó robot, de míg a 600-ason gumiburkolat volt, addig a 800-ason már igazi élőszövet.
  • Dns5000
    #658
    Meg mikor a vegen radion beszelnek...
    Eszembe jutott, hogy igy a skynet minden lepesukrol tudna, mert minden kodolast seperc alatt megfejt. Igy semmi eselyuk nincs az embereknek
  • Dns5000
    #657
    szerintem hozta a film a Terminator feelinget, lehetett volna jobb de nem rossz.
    Csak azt nem ertem hogy miert mondja Arni hogy o T101es amikor T800 hivtak meg az elozo filmben???
  • Dns5000
    #656
    ja neztem, kar hogy osszevesztek Cameronnal, de mar 180M nel jar a t3 nem 80nal, es azt mondat hogy 180M lesz a vege :P meg hogy azzal az elso 20 kozott lesznek :) hat most a 80.korul van. De mivel 170Mbol koszul hat a vart 180M Andytol kicsit hulyen hangzott.
  • Dns5000
    #655
    50% tuti megy neki, amugy a hasat kellet neki :P
  • Factor_007
    #654
    most volt egy interju Andy Vajnaval a Fokuszban
  • Dns5000
    #653
    amugy mi a faszert nem latszi ez a topik? csak keresoben van benne, a teljes listat nem neztem de ott valoszinu megvan.