29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #25585
    Na ma úgy jártam a fegyveremmel , mint még soha : túl jó lett!

    110-es rugót raktam bele, általában az eddig tolt vagy 380-90 FPS-t (ugyanez a rugó...) most meg a beépített magas minőségű alkatrészek miatt majdnem 420 :(((( A rof meg a szokásos akksimmal 25 lett, lekötöttem egy cellát róla, többet sajnos nem tudok de még így is 20 ....
    Megette a fene nem ilyen fegyvert akartam, arra mentem , hogy ne kopjon el fél év alatt erre ez lett a vége . :(
  • lac coo
    #25584
    ...de azért dögöljön meg a lova aki nem aszerint játszik ! :))))
  • sgmbulldog
    #25583
    @Jacek

    Azért Magyar, mert magyar, és nem cseh :) Semmi más szándék nem volt benne anno. Sajnálom, hogy ez IS támadási felület benne, de ez csak akkor lenne gond, és fellengzősség, ha nem lenne még pár szintén "Magyar" szabályzat.

    Az "Országos" név szabad. Hajrá akárkinek.
  • Jacek
    #25582
    de ez a legszanalmasabb:D
  • Jacek
    #25581
    Ide figyelj kisfiam!! ezt a hangnemet otthon a szeretett csaladoddal oke?
    Amit itt leirtal teljesen lefed teged azt hiszem, plusz meg a nevedet sem vallalod fol:) egy vicc vagy:D
    Erdekes en mindenhol Jacek neven vagyok a softeren is amire kb 1 eve nem leptem be:D:D jatekon is megtalalsz....

    Mert ki ez a Trasher?? valami felisten??:D:D
  • RoyalPredator
    #25580
    Jééé, itt az egész csürhe :D
  • Rinyagép
    #25579
    Nahát akkor megint.

    Elfogyott a ropim.

    1.Csak visszamenőleg .Jacek miért nem mész abba a jó édes lánctalpas nénikédbe.Hozzád ki szólt te melegbérenc,pofázol mikor hozzád nem szólt senki.Majd ha meglettél szólítva akkor bele vauvauzhatsz. Kapis???
    2.Ilyen két aberrált seggarcú embert ritkán látok,de most valahogy büszke vagyok rá hogy megismerhettem őket.Állatkertben van a helyetek
    Csak mielőtt találgatnál,nem vagyok se mod sem admin sem játékszervező egyszerű játékos vagyok,mint más.Amit ti itt műveltek 3man az szánalmas.Az egész fórum rajtatok nevet.Ez a fórum se a régi 10hsz ből 9 a ti baromságaitokkal van tele.Ruppotlan pöcsök vagytok.
    Dumálsz itt hogy így úgy softair.AKKOR NE OLVASSÁTOK.És még ti pofáztok basszus ,hogy menjünk innen????Hát ti jöttök oda elis ismertétek.
    És valahogy Trasher körme alatt a piszok többet ér mint ti 2-an összesen.Tudod sajnállak titeket,jókat mosolygok mikor próbáltok szánalmasakat visszaírni.Ugyhogy kezdjétek. vettem ropit.

    @royal. Senki nem bosszankodik a hülyeségeiden.
    @püspök neki csak azért nem szólok mert illik a kisebbséget szidni.





  • Jacek
    #25578
    akkor mert MASZ??? mert nem SASZ:)
  • lac coo
    #25577
    Tény, hogy eddig szó sem volt arról hogy ez házi szabályzat, most így utólag jól rá lehet mondani, hogy persze hogy az, mindig is az volt, de soha nem így kezelte a softair ! :))))
  • kvitya
    #25576
    Adalékot? Eddig is köztudott volt minden a MASz kialakulása kapcsán. Akit érdekelt az információ, eddig is könnyedén birtokába juthatott. Mondjuk tény, hogy akkor nem lehetne zsizsegni...
  • Jacek
    #25575
    na mar megint ugyan az:) mert nem marad mindenki a sajat portajan azt kesz:) ja mert magyarok vagyunk:D
  • lac coo
    #25574
    Mondjuk megint elszaladt velem, a ló, pedig megfogadtam ,hogy nem foglalkozok a softairrel ,lehetőség szerint...
    De legalább a masz-ról megtudtunk némi adalékot .
  • lac coo
    #25573
    De miről kell meggyőzni "minket" ?
    Hogy hülyék vagyunk, ti meg helikopterek, vagy fordítva? :)))
  • Hitman76
    #25572
    ++
  • DannyL
    #25571
    +
  • kvitya
    #25570
    Azon tűnődtem, hogy Smúzernek vagy Nyalinak szólítsalak... Te melyiket vennéd szívesebben? :)

    Az általad oly sokat fikázott, ámde bőszen (igaz, személyedet nem vállalva) látogatott fórum 4. topicja a MASz topic. Valóban jól eldugtuk.... Vagy a sok bujkálás miatt már térképre is szorulsz? Esetleg ez a stalker lét velejárója? Netalán a szvasztika gyártás az oka?
  • öregharcsa
    #25569
    Soha nem fogod meggyőzni őket, kár az időért és az energiáért
  • lac coo
    #25568
    Na bazz tényleg, pedig dühös nem vagyok elhiheted épp fegyvert bütykölgetek :))))

    Akkó bocsi !!!
  • sgmbulldog
    #25567
    Olvasni tudsz a dühtől ? Anti SOFTAIR, nem anti AIRSOFT.
  • lac coo
    #25566
    És az miért lenne anti airsoft???
    Nálunk maga a játék a lényeg, nem a könnyű pénzkeresés, meg nem az okoskodás ! :))))Nem félünk a BB-től mint a tűztől, nem oltunk le senkit,senkit nem zárunk ki akár ismeretlenül stb ... Nem gondoljuk magunkat túlélőknek, fegyverszakértőknek, military-buziknak, nem vitatjuk meg naphosszat kit hogy lőnénk fejbe ha lenne fegyverünk é miért nincs stb ....
    Kérdés?
  • sgmbulldog
    #25565
    Szokásos konkrét választ kaptam...

    - Ne olvass minket

    - Ne játssz MASZ szerint

    - Csinálj saját szabályt

    - Építs közösséget (ASK - Anti Softair Közösség)
  • lac coo
    #25564
    Mopndjuk bármelyik topik !!!
    Ma éppen az airsoft történetek topikot néztem, ha jól emlékszem ott az első hsz már a szokásos okádék softair színvonal ! :)))
    Tuning topik : agyadat tuningoljad, menné innen,had ne soroljam már, mintha nem tudnád!!!!

    Adás-vételen kívül manapság nem sokat olvasok ott, régebben mindenhol ment a nyírás, aki nem állt be talpat nyalni ....
  • sgmbulldog
    #25563
    Egy konkrétumot ha mondanál végre az segítene benne.
  • lac coo
    #25562
    Nem értjük mi egymást....

  • sgmbulldog
    #25561
    Mond már melyik topicban ? Mert itt az utolsó min 20 oldal az.
  • lac coo
    #25560
    Nálatok nem így lesz ezt most mondom ! :)))))
    Évek óta megy a szapulás összefogottan ,most talán másként lesz ?!

  • sgmbulldog
    #25559
    A MASZ nyílt topicjába raktuk ki a felhívást. Csináljunk neki külön fórumot ? :)


    "remélem innentől senki nem foglalkozik a többiekkel"

    Így legyen.
  • lac coo
    #25558
    Majd szólj !
  • lac coo
    #25557
    Én nem szarok bele senki 6 évébe, miért is tenném.
    Bár nem azért tartok valakit jó embernek mert 6 éve űzi az ipart ....

    Masz -ahogy te is mondtad -alapjaiban jó, mindenki ezt használja, sőt gyanítom az egész világ valami hasonló alapelvek szerint dolgozta k ia sajátját.
    De ezerszer leírtam már, én aki 450 fps-el járok CQB-ra miért is vagyok a sport szégyene, és miért is kell minden áldott lehetőséget felhasználni, hogy szarozzák a hozzám hasonlókat???

    Most legalább ki van mondva, nem országos szintű a szabályozás, hanem egyszerű házi, remélem innentől senki nem foglalkozik a többiekkel,ki hogy játszik , ha már ugyanezt el várjátok mindenkitől ....

    Kérdés ????
  • RoyalPredator
    #25556
    Nem, nem nyalizok és nem smúzolgok. És sok mindent következtethetsz a 12 regből, csak szűk a látóköröd (vagy csak manipulálni akarsz). Lehetséges következtetések:
    - A folyamatos kitiltások miatt szükséges több nick birtoklása.
    - Provokálás (Mint már sokszor elhangzott)
    - Demonstrálás (Mint már ezis sokszor elhangzott)
    - És lehet, hogy tényleg csak unalomból töltöm ki a regisztrációs oldalt random adatokkal... igen valószínű...


    A MASZ nem a biztonságos játékot alapozza meg, hanem a sport és a társadalmunk fejlődését, gyarapodását akadályozza.

    Bőven beleszarok a 6 évedbe, főleg ha aztis fórumozással töltötted.

    Globálisnak erőltetett szabályzat módosítását, illetve a módosítások szavazásának helyét nem reklámozni, gyakorlatilag eltitkolását jelenti.
    Főleg az egyre növekvő fórumok számából adódóan is be kéne harangozni, hogy legalább tudjanak róla, nempedig csak a jelenlévő szűk kör értesüljön a dologról. - Hozzáteszem, nem véletlen alakulnak új és új fórumok. A jég reped. Törik, hamarosan.

    Aki égeti magát, az te vagy. Te, és mindenki, aki a Softair.hu-t képviseli itt, az amúgy nyílt fórumon, ahol inkább ismertetni kéne a sportot, elfogadtatni, és általános eszmecseréket folytatni.
    Nempedig sárral (szarral) dobálni. Igaz?

    Kérdés: Nem kopsz le?
  • kvitya
    #25555
    Ömlesztve:

    - 12 reg igen szép dolog, s mivel mind aktív, ezért néha használod is azokat. Akkor viszont igazán szemen köpheted magad, lévén 12 álnéven nyalizol és smúzolsz a szanaszét gyalázott fórumon, amiről a 1x-el ki lettél téve. Szánalmas-e vagy? Az, hogy lehet ennyi reged, semmi mást nem bizonyít, mint hogy nagyon ráérsz... de ha erre áll fel, legyen

    - Az AS7 és a MASz is házi szabályzatnak készült, csak éppen az intelligensebb hazai játékosok használatba vették, hiszen rájöttek, hogy elegendő alapot nyújt a biztonságos játékaikhoz. Nem kötelező, mindenki olyan szabályokkal játszik, amikkel akar. Akár szabályok sem kellenek.Aki jobbat tud, ám írjon jobbat - aki nem tud konstruktív lenni, az minek is szól bele?

    - A bő 6 évnyi aktív tapasztalatot merész dolog alábecsülni, de mindenkinek lelke rajta. Ha ő jobb, ám jobb - ki nem sz..ik bele?

    - Globálisan ki akar szavazni? Amelyik csapat jelezte, hogy részt venne a MASz aktualizálásában, az lehetőséget kapott. Aki nem, az kimarad. Könyörögni senkinek sem fogunk...

    - Ha nem tudsz valamihez érdemben hozzá szólni, akkor ne tedd. Ez nem épp bonyolult dolog. Egyrészt, így nem égeted magad, másrészt időt nyerj a tanuláshoz, harmadrészt nem kell a picsogásodat törölni.

    Kérdés?
  • RoyalPredator
    #25554
    Remélem minnél hamarabb. Már viszket a tenyerem.
    Deee most mintha Visegrádot próbálnák megszervezni.
    Ott még nemvoltam, és izgalmasan hangzik.
  • lac coo
    #25553
    Mikor mentek Tinnyére ismét?
    Rászedem a srácokat menjünk le mi is .
  • lac coo
    #25552
    Hol írtam , hogy nem jó ha globális?

    Amúgy meg megint etetni akarsz, 2 éve azt olvasom, hogy milyen szép és jó lenne ha mindenki a masz szerint játszana, és milyen alja nép az, aki mégsem így tesz, milyen rossz dolog, hogy mindenki egyénileg kiegészítgeti, és hogy mennyi kért csinálnak ezek az emberek a sportnak.
    Szóval ez most teljesen új info .

    Fogank örülni viszont a népek, hogy a masz most már bevallottan házi szabályocskának készül, és ezentúl senki nem várja el tőlük, hogy aszerint játszanak, nyugodtan módosíthatják saját igényeik szerint, értelmesebbé, játékbarátibbá téve azt !És ugye ezentúl senki meg sem említi, hogy milyen alávaló dolog nem azt alkalmazni !?
  • RoyalPredator
    #25551
    Na akkor...

    1: Akiknek megvan a szép globális mágyar überfórumja, az maradjon ott. Hisz úgyis állandóan azt hallgatjuk, hogy az A fórum. Ennyi.

    2: Nem 10 reg, hanem 12. Miért? Mert demonstrálom, hogy marhára tehetetlenek vagytok. Látom szúrja is a szemeteket ezerrel :)))

    3: MASZ nem kötelező. Ez így van. De ha nem használod, már baszogatjátok a népet, meg aljanépnek írjátok le, fosozzátok, stb.
    Kommunizmus? Aki nem működik 1ütt, népellenség?

    4: Globálisan semmit sem fogtok tudni megszavazni. Mindíg lesznek csalók, sajnos. De én szurkolok, legalább pofára esnétek.

    5: Hidjed el, mi nagyon... Érdektelenek vagyunk felétek. Szépen fogalmazva. De az, hogy itt pattogtok, megéri az időt, fáradságot.


    6: Egyéb dolgokat nem említenék, mert beindul a lavina...
  • sgmbulldog
    #25550
    Eddig azt sírtad, hogy SZERINTED globális akar lenni a MASZ, és ez nem jó. Most meg azt írod, miért nem lett más oldalakon is globálisan megszavazva. Végig gondolod te mit irkálsz ?
    AZÉRT MERT CSAK A SOFTAIREN KÖTELEZŐ. Nem tudod megérteni, vagy inkább nem akarod ?

    Jelenleg 51 vezető jelentkezett.
  • lac coo
    #25549
    Például kis hírverést csinálni neki, hogy egyáltalán van szavazás ! ;)
    Ott jót nevettem mikor be lett írva , hogy 500 csapat igényei szerint lesz megalkotva .....hogyne .Most hány csapat szavazott 30 ? Nem beszélve róla, hogy miért ne lehetne ugyanilyen módon más oldalakkal összefogva globális szavazást kiírni ?Sokan vannak akik be nem teszik szívesen a lábukat a softairre ....

    De bárki is nyer , ugyanannyi user marad hoppon, szóval lesz még vita miatta rendesen, mindez szaros 30 fps-ér , és több olyan változtatásért amit már úgy is rendszeresen alkalmaztatok a softaires játékokon.
  • sgmbulldog
    #25548
    Van igazság? Az ilyen emberek miatt kell ilyet tennünk. Régen mehetett full nyíltba.

    Toleránsabban ? A jelentkező csapatok megszavazzák a változásokat csapaton belül. A csapatvezetők kiírják a létrehozott topicba, ahol minden csapat egy egyenrangú szavazat, és egyszerűen a többség dönt. (A szavazás névvel kötelező, tehát nem tudunk "belenyúlni az értékekbe" mielőtt kitaláljátok) Ebbe mit tudtok még belemagyarázni ? Ennél jobban hogy lehet figyelembe venni az igényeket ????
  • lac coo
    #25547
    Ok , mondjuk ebben van igazság .....

    Egy szó mint száz, szerintem toleránsabban kéne kezelni az ilyen drasztikus változtatásokat !
    ahogy olvasgatok, fele-fele arányban van támogató és ellenző .Ha tömegesen mondják azt az emberek, hogy jó akkor innentől beleszarunk a maszba. mert nem veszik figyelembe az igényeket, többet ártotok megint mint amennyit használtok !
    Tudom nem köetelező, meg saját célra készült (mint lentebb kiderült...) de azért a legnagyobb károkat az okozza és hozza rossz hírbe az sportot aki nem masz szerint játszik....

    Én nem értem .....

  • sgmbulldog
    #25546
    Hát kb a 10 álreges barmok miatt...

    Így lehet garantálni, hogy minden csapat szavazata ugyanannyit érjen.