29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • shatanka
    #25825
    Ma akartalaki hívni de barátnőm jött. Pesten vagyok amjd holnap felhívlak kb 11 fele.
  • lac coo
    #25824
    Nem rád céloz.
    Amúgy ma már a kínai hicap-ek is lazán feladnak legalább 300 bb-t egy tekeréssel .
  • RoyalPredator
    #25823
    Ha rám célzol, nem kiskapukat keresek.
  • lac coo
    #25822
    Amúgy mi van a tárakkal? Múltkor nagyon rosszkor hívtál alig tudtam odafigyelni mit is mondasz, bocsi !
  • lac coo
    #25821
    Nem feltétlen a kiskapukat keresi, próbálj úgy gondolni rá, hogy neki így tetszik, ezt élvezi és csak jól akarja érezni magát . ;)

    Tudom én, vannak meggyőzhetetlenek, akik nem hajlandók lemondani semmiről, de lehet ha nem lennének egyből mindenhonnan kiutálva kedvet kapna előbb-utóbb a lowcap-hez is .

    Mi mostanában csak egyes lövéssel játszunk ,az is jó, meg kell gondolni mikor húzom meg a ravaszt ....

    Igazából attól jó egy játék ha maximálisan megpróbálom azt élvezni ami van ...
  • shatanka
    #25820
    Egységesen mindenki 0,25 BBt kapott. Ha valakinek 0.28as BBre volt szüksége akkor fogta magát kimérte otthon a 400 BBt és a kapott BB helyett használta a 0,25ös BBt pedig a játék végével elajándékozta elrakta. Egyébként a pingyomon valahogy sohasem volt gond a "parasztokkal akiknek nem elég... " lehet, hogyha nem a kiskapukat keresi az ember akkor jászani is tud ?
  • bardocz
    #25819
    Bényén volt, hogy 300-as limit volt, és már nem emlékszem miért cserébe lehetett kapni újra 300at. Valamelyik játékon le lett szavazva, mert egyik emberünk szeretett locsolni. És mivel annak a csapatnak a tagja volt, akik kijártak oda, így megszavazták neki. Ilyenekkel kéne cipeltetni azt a pár ezer lőszert, amit ellőnek műanyagból. Biztos élveznék.
  • RoyalPredator
    #25818
    Semmi ellenvetésem, ha minőségi Guarder/BBone/TM .28-as BBvel szolgálnak.
  • Punker
    #25817
    mission-ök után a szervező osztott ki, illetve rajon belül lehetett cserélgetni átadni, így nekünk mindig elég volt (géppuskákra, sniperekre természetesen nem vonatkozott, ők saját BB-vel játszhattak)
  • RoyalPredator
    #25816
    Áh, biztos lesznek parasztok, akiknek nemelég 400 BB...
  • Punker
    #25815
    a legolcsóbb megoldás a BB limit, kapsz pl 400 db-ot játék elején a szervezőtől kimérve, aztán oszd be. mindenki úgy tárazza be ahogy jólesik, 2008-ban jópár ilyen játék volt, és működött a dolog.
  • RoyalPredator
    #25814
    Hicap még mindig sokkal jobb, mint egy Midcap.
    Hicappal ha akarsz se lőhetsz normálisan 180-as sorozatokat.
    lowcapnyi BB után tekerned kell.
    A HiCap költségkímélő, mert megspórolsz vele jópár tárat.
    Ha téged ez a realitás se zavar, nincs mibe belekötni.
    Max nem szeretnek mert zörögsz ezerrel.
  • lac coo
    #25813
    És mikor van valami ? :DDD
  • Jacek
    #25812
    igen amikor van valami:D
  • lac coo
    #25811
    Nem tudom ,te mondtad, hogy ott szokott lenni szombatonként :DDDDD
  • Jacek
    #25810
    öö mert lesz valami ott jovo heten?:)
  • HöfEE
    #25809
    3 Éve airsoftozom, és csak high cap táram van. Nem is igazán értem ezt a nagy high cap ellenességet, igazából szerintem a kisebb tárak mellett mindössze annyi érv áll, hogy nem zörög ha futsz vele :) Attól hogy az AK-mban egy tárban 600 bb van még nem lövök 15 másodperces sorozatot.. Akinek van agya szerintem mindegy mivel játszik. Nálunk szinte mindenki highcappel játszik, és nem "locsolunk" régebben ez talán még egy kicsit jellemző volt de kinövi az ember.
  • lac coo
    #25808
    Te Jacek a Monori buli hogy is zajlik ?
    Jövő hétvégén valszeg mennénk ....
  • lac coo
    #25807
    Jaja , egyszer én is kipróbáltam a csigatárat, elég perverz öröm ! :))))
  • Jacek
    #25806
    de neha jo locsolni:D
  • Jacek
    #25805
    nekem mondhatod:) elso jatekom ota nem hasznalok hicapet:) nagyfiu vagyok nem kell csorgolabda:)
  • Punker
    #25804
    a komoly játékok 95%-án nem használhatsz highcap-et se.
  • Punker
    #25803
    Én 1:1-ben átvettem volna a szlovén FPS táblázatot, bár engem se érint a változás.

    FPS limit table:

    * 300fps ...for all replicas of 9mm or 5,7mm caliber
    * 400fps ...for all electric ASSault weapons - common sense min. distance, don't hit head from close distances if possible
    * 450fps ...for MG replicas (must have a sidearm) - min 10m distance
    * 500fps ...for single action AEG's + scope (must have a sidearm) - min 20m distance
    * 600fps ...for bolt action rifles + scope (must have a sidearm)- min 30m distance
  • Jacek
    #25802
    motoros taron azert besirtam:) nekem nincs, de hogy nem lehet hasznalni egy vicc:) mert a 600 hicap az real mi:P
  • mstummer
    #25801
    Tehát akkor 400 a végleges. Nem teljesen értek vele egyet,de nekem nem gond. Egy puskám sincs 400 felett.
  • Bexter
    #25800
    MASZ 2010
  • Bexter
    #25799
    Már berendeltem :D
    Ha megjön nyomatok fotokat meg tesztet :D
  • PÜSPÖK
    #25798
    dettó
  • RoyalPredator
    #25797
    Ha rendelsz, lehet beszállnék 1ért.
  • lac coo
    #25796
    Annyira azért nem érdekelt, hogy el is olvassam :)
  • SG rock
    #25795
    vmi zombis játékra biztos jó :D
  • lac coo
    #25794
    Mindenki idiótának néz ki benne .
  • Bexter
    #25793
    Valalkinek tapasztalta erről?
  • Punker
    #25792
    nekem 18, nektek 20-22 körül lehet.
  • DannyL
    #25791
    Hány km-t mentünk végül?
  • praksi
    #25790
    Rjavi Ris 7 játékon készült
  • Bexter
    #25789
    Kereste a slussz kulcsát :D
  • Punker
    #25788
    értelmezd a pontok neveit.
  • lac coo
    #25787
    Ezt játékokon rögzíted, vagy csak túráztok valahol ?
  • praksi
    #25786
    én még nem mentettem le, olyan 25 km lett a vége