29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • n3whous3
    #25905
    lowcap vagy midcapben gondolkozok ha veszek is valamit legközelebb
  • RoyalPredator
    #25904
    Adjak fekete müanyag HiCap tárat? 2 db 4000 Ft postával.
  • lac coo
    #25903
    Nekem Cyma és Boyi AK is van külső tényleg szebb, jobb a Boyinál, de a GB egyértelműen jobb a Cymában .
  • mstummer
    #25902
    Szép puska,nekem is ilyen van (kb 2-3 éve).A gyári aksi sajnos nemrég kuka lett. Maga a fegyver viszont nagyon megbízható és egyben van. Az is sokat elárul hogy nehezebb mint a CA SLR105-öm,ami ugye nagyobb puska...

    A gagyi műanyag tárat nem tudom miért írod. Az igazi AK74-esnek is műanyag a tára. Ez így néz ki jól. Tény hogy a narancssárga nem a legszebb szín, én épp ezért is használok fekete midcap tárakat.
  • RoyalPredator
    #25901
    Okés! Sok szerencsét!:)
  • n3whous3
    #25900
    Szerelőt én is tudok munkatárs révén, azt mondja, hogy a legjobb az országban, de köszi. Még 1-2 játék és felvitetem pestre a cuccot :)
  • RoyalPredator
    #25899
    Nah, a Kalash az remek darab, Cyma a nagy vetéjtársa.

    Szerintem maga a test jobb, de nemtudom h tényleg jobb e, v csak annak érzem. Belseje kb ugyan az.

    Nemtudom, szerintem költs azért rá, és egy kellemeset tuningolj rajta, pl egy idabaszós hopup meg preccső, egy stabil akksi, mindenképp legyen jól kenve és beállítva a hopup, stb. Bp 16ker tudok egy nagyon korrekt szerelőt, érdekel?
  • n3whous3
    #25898
    fúúú pedig ezt tudtam, munkatársam pont ilyet vett, legutolsó darab volt keletifronton és gondolom nem is lesz, mióta jg-t felvásárolta a marui és leállt a gyártás :DDDD
  • fighter111
    #25897
    Heló!
    Valaki meg tudja mondani, hogy a JG BAR 10 milyen puskáról van mintázva?
    Mert én nem találtam BAR 10-re igazi fegyvert.
    Kösz!
  • n3whous3
    #25896
    Másnál se volt gond az én új gyári aksimmal :) Valami gond lehetett a fegyverrel bizonyos szempontból. Csak kis kattanásokat művelt az egész, az ellenállással nem volt kibékülve talán nemtom. Beleraktam az csere profibb aksit, ez kibírt 3 óra játékot előző vasárnap és most ma itthon teszteltem még kicsit, most is full erősen tolja a golyót.
  • bardocz
    #25895
    Nekem a cyma akksim kurva jól bírta, a gyári gagyi töltővel...
  • n3whous3
    #25894
    tudom, hogy a kína meg a szar minőség nem ugyanaz, de tipikusan pl a hop-up gumi jg-ben és ezekben is azért pl nem az igazi és még sorolhatni lehetne. Nem vagyok benne szaki, de úgy hallottam, hogy pl. az alap aksi jó ha 5-6 feltöltést kibír, ha olyan kedve van, egy ilyen aksi meg 10x annyit, ha nem többet.

    Amúgy D-Boys Kalash cucc és mint mondtam 8.4 voltos.
  • RoyalPredator
    #25893
    Elektronikában mise vagyunk otthon, nyugi, de azt tudjuk, hogy az akksijainkal mit tehetünk, elvégre már évek óta "dolgozunk" velük.

    Az, h vmit kínában gyártottak, nem jelenti azt, hogy az szar lenne.

    Pl nekem a Cyma-ban 12V-s motor van, ami szépen kibírja a 130as tuningot és 11.1V LiPo-t is! Gondolom neked is hasonlóan 12V van, aminek adhatsz annyit, amennyivel már el tud menni. 7.6-ot miért ne, LiPo amúgyis stabilabb, meg fogja azt hajtani, csak alacsonyabb ROF-od lesz max. Még mindig jobb, mint 11.1V-vel ha alap gyári cuccokat darálja be a sebesség miatt...

    Nekem már 1 éve hajtja a gépezetet, és semmi kormosodás nincs, se lassulás, se semmi. Egyszerűen profira kell bízni a tuningot, az összeszerelést, a kenést, a beszerelést, mindent. És láss csodát, Marui bekaphatja a müanyag szarjaival és háromszoros árával!
  • n3whous3
    #25892
    Elektronikában nem vagyok annyira otthon de nekem gyanús, hogy nem különösebben lenne jó 8.4 volt input helyet 7.6. És mivel kínai gép, nem hiszem, hogy a tuningot nagyon bírná.
  • RoyalPredator
    #25891
    Szerintem inkább áldozz LiPo 7.6V -osra, stickben van, meg 11.1V de az erősebb tuningra. Meg egy jó töltőt hozzá, Balancerrel. Lehet h drága, de nem fog neked lemerülni, jól fogja bírni, nem robban fel, RÁTÖLTHETSZ, stb stb.
  • Mersant
    #25890
    meritsd le az akksit 1 auto izzoval, de ne teljesen, ha mar latod hogy gyengul a fenye akkor jo. igy mar toltheted a kiszamolt adatok szerint.
  • n3whous3
    #25889
    Már bocs, de szerinted Szeged az Nyugat-Magyarországban van? :DDD Amúgy kösz a linket, de ezeket én is már néztem, gondoltam kikérem az itteniek véleményét (is), hátha van olyan aki lusta vagy nem szereti a többi fórumot olvasni.
  • RoyalPredator
    #25888
    http://airsoft-jatekok.hu
    http://www.nyugatairsoft.hu/

    Zöldre nehogy rámenj:)
  • n3whous3
    #25887
    Amúgy Szeged környékén van csapat, aki szokott játszani? Van egy 6-7 fős társaság akikhez csatlakoztam, de nem vagyunk valami sokan ugye és hát egymás ellen elosztva ennyi ember egy normális pályán édeskevés.
  • n3whous3
    #25886
    Itt a drágaszág, acél és fa, csak a tár van valami szar műanyagból

  • n3whous3
    #25885
    Valaki tud tippet adni, hogy egy Ni-Mh aksit nem automata töltővel hogy kéne normálisan feltölteni? Kiszámolni ki lehet, de ezt az aksit elvileg nem kell nulláig leamortizálnom és nem tudom igazából, hogy mikor lesz fulloson, nem lehet így kiszámolni, hogy meddig kell a töltőmre felrakni.

    Továbbá ha ez nem nagyon megy, keresek 5k ár körül profi automata 8.4 voltos töltőt (meg úgy egyébként is).

    Én meg most vettem amúgy fegyvert, nagyon meg vagyok vele elégedve, aksival volt csak annyi gond, hogy már első alkalommal formázás után se ment a géppel :D Elcseréltem egy G&P 2200 mAh-s aksira, ez kurvasokáig bírja és 2 alkalommal használták eddig, kicsit ráfizettem és olcsóban ki volt, mintha újat rendelnék C:
  • lac coo
    #25884
    Jó !

    25-ös rövid AK tárat nem tudok venni ! :D
  • Bexter
    #25883
    Meghirdeted eladod árábol meg veszel midet :D
  • lac coo
    #25882
    Valaki ismer valami leírást, hogyan lehet highcap tárból rugósat (med,low..) készíteni ????

    THX !
  • RoyalPredator
    #25881
    Amint becsukjátok nyakba akasztottfegyverszíjjal a tust, egyből rájöttök, hogy a vicces súlyelosztásból adódóan befordul a kicsike, és RPK hosszútáras ninjáinkat még tökön is vágja.
  • lac coo
    #25880
    Igen azt néztem is és nem tartom túl logikusnak ...
  • RoyalPredator
    #25879
    Nem is véletlen. Ha a ugyanazon oldalon lenne, engem speciel tökönvágna a tár, minden esetre befordulna az egész. Így jó ahogy van.
  • kvitya
    #25878
    Arra számolj, hogy ha jobb kezes vagy (és nyitott tussal használod), akkor vagy a "tus" alatt, vagy felette kell a szíjjal bajlódnod (lévén a tuskeret jobb oldalán van a szíj akasztó)
  • RoyalPredator
    #25877
    Akármilyen szövet, vagy Kalash mustárszín, vagy speciel nekem bőrszíjam van.
  • lac coo
    #25876
    AKSU-hoz vennék valami egypontos szíjat... Mit ajánlotok, hitec magpull csillivilli nem érdekel, valami egyszerű de nagyszerű kéne .
  • Mike at home
    #25875
    köszi, én is erre tippeltem, a fél J-t látva meg pláne
  • HöfEE
    #25874
    Ez gondolom valami nagyon belépő szintű umarex műanyag GB vel.

    Itt a hivatalos oldalról a link Ugynaz a termékkódja mint amit te linkeltél.
  • Mike at home
    #25873
    ez mi az úristen lehet?

    link

    fröccsöntött izé, műanyag gearboxxal?
    vagy elírás?
    vagy ennyire olcsón vették Hong-kongból és most télapót játszanak?
  • lac coo
    #25872
    De az airsoftos srác is kapjon azért valamit!
  • SG rock
    #25871
    Hmm, már a hírekben is volt.
  • Punker
    #25870
    vagy csak törjék el mind2 kezét úgy hogy többet semmit ne tudjon megfogni :(
  • Mike at home
    #25869
    az ilyen faszra nyugodtan verjék csak rá a lőfegyverrel való visszaélést is
  • bardocz
    #25868
    "Azt egyelőre nem tudni, hogy a rendőr megsérült-e"

    Bizonyára letépte a máját a lövedék
  • SG rock
    #25867
    Beszarás, jövőhét hétvégén pont airsoft bemutatóra megyek. Remélem jól megszopatnak majd a rendőrök.
  • Bexter
    #25866
    http://index.hu/bulvar/hirek/2010/09/13/ralottek_egy_rendorre_egy_airsoft_pisztollyal/