29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Tom911
    #29210
    Igen ez igaz, viszont én nem oda szeretném tenni a dotot, mert ott nem tetszik és nekem szokatla és kényelmetlen is volt mikor kipróbáltam másnál ezért ez kiesett.
  • tonyr #29209
    na ez wtf ? ... muszáj volt neked jopár topicba belinkelned ezt a szemetet ?
    nyomorék
  • tonyr #29208
    igen, de 2 hét mire ideér, ill hongkong-bol jön... én lehet hogy nem vennék innen elektromos témát, kitudja milyen minőségü, bár ez a szerelék egy darab vas, igy simán bevállaltam, és jo is lett az ak-mra :)
  • korodi77
    #29207
    LOOOL:

    http://megverjukvvcristofelt.com

    LOOOooOOOooOOOooOOOOL
  • Pistike 007
    #29206
    Ingyen posta?
    Körülnézek az oldalon :D
  • tonyr #29205
    nekem is ez van, INNEN rendeltem, a poén:

    paypal, hongkong, 2hét, ingyen posta...
    19$-ba került a szerelék, és 27$-nyi bélyeg volt a boritékon :D
    ha nekik igy megérte :)
  • RoyalPredator
    #29204
    20 milis sín vagy az előágyazáson van, vagy a tokfedélen, vagy egy bak-szereléken.
    Két féle szerelék van. Az egyikhez infra-bak szükséges a reploka bal oldalán, tűzváltóval egy vonalban, vagy a tár elé csavarozható verzió, ami ilyen:


    Szóval van 4 lehetőség.
  • Pistike 007
    #29203
    De hiszen van a tetején szereléksín..

    Pl.

  • Tom911
    #29202
    Kérdésem tárgytalan, ha jól értelmeztem akkor nekem nincs olyan a fegyveren amire ezeket rá lehetne tenni és nem is tudok rá bakot tenni, azért erősítsetek meg hogy tényleg így van e :)
  • Tom911
    #29201
    Sziasztok megint

    Addig variáltam, hogy végül AK-t vettem G36 helyett, mert ezt jóval olcsóbban sikerült beszerezni. A gondom az, hogy szeretnék rá DOTot rakni de ahhoz kéne rá szerelék sín.
    Elkezdtem keresgélni, de számomra teljesen átláthatatlan a választék és nem tudom mi jó a fegyveremhez, ez a fegyverem http://airsoftdepo.hu/jg-ak47-tactical.html.
    Ezeket a szerelékeket találtam ami elméletileg rámegy valahogy:
    http://airsoftone.hu/szerelek-ak-47-ak-74.html
    http://airsoftone.hu/ak-47-airsoft-szerelek.html
    http://airsoftone.hu/szerelek-sin-tarto-ak.html

    Melyik ebből az ami valóban jó a fegyverre vagy ha tudtok légyszi mutassatok nekem olyat ami jó rá.
    Nem szeretném tudatlanul megvenni aztán anyázni, hogy egyik se jó főleg nem 9kFtért :)
  • palinho96
    #29200
    én a helyedben egy gépkarabély replikával kezdeném után ráér a többi apróság ;)
  • Tom911
    #29199
    Köszönöm a választ. Természetesen nem úgy kezdeném a vásárlást, hogy tök balfék vagyok az egészhez és adjon valamit a kedves eladó majd rábízom magam a jó szándékára :)
    Én is ezeket a boltokat néztem ASD még jó is mert közel van csak nincs náluk G36K lehet marad a C csak arra még külön szerelék+optikát is kell venni ezt meg akartam első körben spórolni.
    Egyébként nem akarok használt cuccot venni, mert magam akarom "összerakni" a fegyveremet. Az már az elején kiderült, hogy majd költenem kell még a fegyverekre ez bele volt kalkulálva.
  • jetblack
    #29198
    Sziasztok

    Most tervezem hogy megveszem eletem elso Airsoft fegyveret es ezt neztem ki velemenyek rola ?
  • palinho96
    #29197
    hát ha újjonnan veszi az is ott van 35k körül.. de ott még rá kell költeni szétszedés, hézagolás, zsírozás és/vagy szilikonozás. Műanyag alkatrészek kicserélése... és az is alhangon 8k... szóval Én azt mondom, hogyha megbízol másokban a SoftAir. Ha nem akkor Baján az AS Centrum, vagy ASDepo vagy AS One.
  • lac coo
    #29196
    Vagy nem ....
  • palinho96
    #29195
    Ha nem hírdetedmagad baleknak, akkor a SoftAir-en. Keres-Kínál/ Eladó/ Kínai vagy Hibrid
    vagy Normál AEG
    vagy Pisztolyok
    Felregelsz és itt igaz, hogy használt, de átnézett fegyvereket tudsz venni! :D
  • Tom911
    #29194
    Sziasztok!

    Előre is bocs ha az alábbi kérdést most teszem fel 200adik alkalommal és már tele a kérdéssel a mindenetek de minden próbálkozásom ellenére és a remek keresőnek köszönhetően semmi választ nem találtam a kérdésemre vagy csak simán béna vagyok.
    Tehát a kérdés. Brutál kezdő "játékos" vagyok, sose játszottam még és főként fegyverem se volt még soha :), de nagyon elkezdett érdekelni az airsoft, elszántam magam rá, hogy veszek két fegyvert (G36k és M9 mint oldalfegyver) meg némi egyebet a kezdéshez, kiderült, hogy azért egész sok dologra kell itt figyelni a fegyverek terén és még jogszabályt is kitaláltak erre a játékra, tehát még csak rendelni sem lehet itthon egyszerően. Mivel totál kezdő vagyok abban kérném tanácsotokat, hogy szerintetek melyik boltban érdemes vásárolni ahol látván milyen balek vagyok, nem vernek át valami módon.
    Illetve másik kérdés, hogy ha pl kinézek egy fegyvert azt kb menyi idő elteltével vehetem át, merthogy gondolom az MKH kártya +gravírozás időbe telik ami elvileg minden boltnak kötelező.
    Személyes vásárlási tapasztalatokra lennék leginkább kíváncsi.
  • palinho96
    #29193
    Hali.
    Van egy kis gondom.
    A fogas kerekek kicserélése előtt volt egy olyan problémám, hogy egyes lövéseknél minden második elsütésre lőtt ki BB-t.
    Most hogy kicseréltem, mert kettő fog minuszban voltam, most ugyan ez a gondom, de mellette még valamkor egyeslövésnél is elkezd sorozato lőni...
  • lac coo
    #29192
    http://www.origo.hu/foto/20120818-hangos-fotoriport-az-airsoft-haborus-jatekrol.html
  • PÜSPÖK
    #29191
    Jogos.. összekevertem..acog a keresett eszköz.
  • tonyr #29190
    :)
    hát igen, bár annyira erös fegyver felesleges szerintem, valakit leküldesz közelröl annak annyi :)
    nagyobb játékokra meg be sem engedik fegyodat ha nagyon 400fps felett van

    én majd ha belenyulok nemsoká akkor lipo, hosszabb prec csö, jobb hop-up gumi és kész.. 400as nekem alapbol az ak (gyári tuning), böven elég, csak nem annyira pontos még

    1-2 hét és megjönnek a külsö kiegészitök hozzá akkor majd teszek fel képet, addig felesleges, hiszen most egy alap ak47 fa/fém :)
  • Pistike 007
    #29189
    Jah vágom, lehet hogy erősebb akksit vennék akkor már, előbb utóbb belenyúlok a fegyóba belül is.

    Először összehozom a stockot, aztán meglátjuk mi fér bele :)
  • tonyr #29188
    Akksi szájbarágó
  • tonyr #29187
    van kis LiPo 7,4v-os, ami a NiCd / NiMH -nél 8,4v -osak felel meg.

    9-11v-os lipo csak tuninghoz kell...

    itt a méretei is le vannak irva, igy ha megvan a tus, vagy a mostani akksid, akkor hozzá tudod mérni hogy jo-e a lipo...

    !!! lipo-hoz kell balanszeres töltő is !!!
  • Pistike 007
    #29186
    Nem hiszem hogy gond lenne :)

    Azt találtam ki, hogy egy ilyet rendelek. A gond csak az lesz, hogy kell bele keríteni valami atomvékony lipot, de ha lehet, a tube-ba is bele lehet szenvedni talán.
  • tonyr #29185
    na ja.. majd elsö ellenörzésnél nálam is kiderül hogy fogadják hogy se gravir se kártya :D
  • Pistike 007
    #29184
    Jah nem kerítenek neki nagy feneket, de ha már egyszer belegravírozták a fegyóba, akkor a kártyán is az a szám legyen :D
  • tonyr #29183
    hát ha ugy vágod ki hogy a tube-nál U, a fegyonál forditott U alak, akkor ha osszeilleszted akkor O alakot kapsz és nem is látszik majd.. nem ?

    hmm nekem nincs is mkh-m... ha jol tudom az csak arra kell hogy MO-on a boltok eladhassák a fegyvert, nekem külföldröl van, ott nem kell ilyen, az lehet hogy nekem utolag kéne csináltatom ilyet, de ha jol tudom akkor nem kell...
  • Pistike 007
    #29182
    Igen, fúrás lesz, mert gyárilag nem a tubeból jön ki a vezeték. Egy pár centin látszani is fog, majd valamit ki kell találni.

    Most az MKH kártyával megy a szöszmötölés, egy Dan Wesson-ra kaptam a kártyát... Újat kell csinálniuk. :')
  • tonyr #29181
    huu hát a jokérdés, élöben kéne látni, igy kép alapján nem lehet tudni, max ha abs akko furni kell... ill ujraforassztani a csatit, hogy kissebb, szebb legyen a lyuk...

    ha lesz majd lipo-m akkor nekem is át kell forrasztom a csatit tamiya-rol deans-re...
  • Pistike 007
    #29180
    És ebből a kábelt hogy húzom át alulról a tube-ba? Hmm
  • tonyr #29179
    neked ez a CSOMAG kell nem ?

    és feldobok egy érdekes mod-kérdést:
    AIRSOFT SZEMÜVEGBE hogyan tennétek bele lencsét ? :)
    (mivel szemüveges vagyok és már unom a buvárszemüveget amit a szemüvegemre veszek fel)
  • tonyr #29178
    köszi, de megprobálok elöször szerezni 2cellás 7,4-es lipo-t, az még nem tul erös a mostani belsömhöz (gyárilag tuningolt 400fps)
  • Pistike 007
    #29177
    Update: találtam neten tube-ot, kérdés: hogyan tudom ráoktrojálni a képen látható végződésre? :|

  • Pistike 007
    #29176
    Témánál vagyunk. :D

    Crane-t szeretnék, de ugye előbb kell rá a tube. Tube-ot nem láttam a webshopokban, sajna a crane stockhoz nem adnak. Nade. Vegyük h van egy tube-om, amire megy a stock. Elvileg a csőből kell kijönni a kábelnek és onnan megy a stockba az akksihoz.

    De.. nékem ilyen van:



    Javaslat, ötlet? alulról befűzni egy lyukon..? Eleve, tube-ot sem tudom honnan szedek..
  • RoyalPredator
    #29175
    Ügyesen kell faragnod. Úgy, hogy a szerkezete ne gyengüljön. Hidakkal. Legalább 1-el.
  • tonyr #29174
    aha értem, joféle lesz :)
    hát igen, crane-be nem fér bele sok lipo, csak valami kissebb...
    én is igy szivok az ak47-esemmel mivel mindenképp a fa tusba szeretnék lipo-t és nemsok van ami belefér ...
  • Pistike 007
    #29173
    Természetesen :)
    Még egyenlőre teli tusos, crane stockot szeretnék, bár láttam külföldi fórumokon olyan tube-ot, amibe belemegy bizonyos lipo, szóval mehet rá a classic stock is. Kérdés tudok-e ilyet hazánkban szerezni.. :)

  • tonyr #29172
    képet is dobhatsz rola ha gondolod, kiváncsi vagyok mindenféle fegyora/modra :)
  • Pistike 007
    #29171
    Megérkezett a Colt MK 12 Mod 0 "vécépapírgurigám". :)
    Feldobtam rá a szkópot, bár még a tus nem lett kicserélve, a mai belövés után leírom a tapasztaltakat, hátha valakinek hasznos lesz majd..