29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • simon7108
    #29250
    A DB-ről is sok jót olvastam a fórumokon.Sokan ajánlják kezdőknek ezért linkeltem DB M4-eket,mivel jókat mondanak róluk,viszonylag olcsók és fémből vannak.(igen már tudom,hogy az FPS nem minden,elolvastam az ismertetőt amit linkeltek korábban)
    Szóval ha tudsz az általad felsorolt márkák közül jobbat és fémből készült M4-et DB-hez hasonló árban akkor ne tartsd vissza:)
  • simon7108
    #29249
    Úgy lesz a legegyszerűbb ha belinkelem az összes M4-et(mindenképpen ilyent akarok) amit találtam jó árban.
    M4 az utolsó 3 kivételével bármelyik számításba jöhet.
    Csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi,hogy ezek közül melyiket lenne érdemes megvenni hosszútávú használatra.Tehát jó ideig akarom majd használni.
  • shatanka
    #29248
    Látom sokat tudsz a témáról... Sikeresen megtudtad mi az az fps, remélem nem csalódsz ha megkapod és 410 fps, de csak 40 méterre lő...

    Felejtsd el ezeket a no name márkákat. Ami kell neked: JG/Boyi/Cyma/SRC <- ezek bevált technikák nem kell feltalálni a spanyol viaszt. Egy pár éve már kínai acél fegyvereket is gyártanak + JG is csinál fémy fegyvereket elég jó minőségben.
  • simon7108
    #29247
    Thx a linket,átnézem.
  • simon7108
    #29246
    Találtam még 1-et amit már korábban itt is emlegettettek.
    DB márka,420 FPS,full metal 165 euro.
    Municak
  • lac coo
    #29245
    http://www.airsoftujonc.hu
  • simon7108
    #29244
    Link lemaradt.
  • simon7108
    #29243
    Engem egyébként cseppet sem érdekel,hogy ki gyártja.
    Én az adatokat néztem csak mivel nem ismerem,hogy melyik milyen.
    Adatok alapján az Elite Force egész jó a maga 410 FPS-ével valamint az olcsó HK sem rossz a 390 FPS-el.
    Amúgy még ezt a HK-t néztem ami szintén jó szerintem a 425 FPS-el.
    Ha ezeket hasonlítjuk a JG és társaihoz akkor azok semmiben nem múlják felül ezeket.Anyaghasználatról ne is beszéljünk,mert míg az imént felsoroltak legtöbbje full metal addig a JG műanyag.
    Persze ha nem ezek a dolgok határozzák meg egy fegyver milyenségét akkor én kérek elnézést és felvilágosíthatnátok,hogy mégis mit kell nézni.
  • Punker
    #29242
    megsúgom neked hogy az umarex semmit nem gyárt, max átcsomagol!
  • lac coo
    #29241
    Jah... Umarex. Annak vannak ( de lehet csak egy ..) jó fegyverei, azok viszont méregdrágák.

    Legtöbb játékosnak, JG, Cyma, Boyi fegyvere van.. Olcsó, millió szintén olcsó alkatrész van hozzá ...
  • simon7108
    #29240
    Az Umarex gyártja akiknek teljes licenszük van,hogy HK termékeket gyártsanak.Umarex
    Errefelé komolyan senki nem ismeri ezeket?Mindenkinek CA meg TM fegyverei vannak?
  • lac coo
    #29239
    Mondjuk kínaiak nagyok nem tökölnek licensz vásárlással ;)
  • simon7108
    #29238
    Persze,hogy nem a HK gyártja,de a licensz meg van a gyártáshoz,és nem hinném,hogy eladnák egy kínai bizsusnak.
    Amúgy USA-ban elég népszerűek az Elite Force és HK fegyverek.
    A CA és TM márkák után is van ám világ:)
  • lac coo
    #29237
    Én sem tudok segíteni, fingom nincs miféle fegyverek ezek !!!
  • Punker
    #29236
    inkább valami rendes oldalon nézegess, ja és megsúgom hogy a HK csak éles fegyvereket gyárt nem műanyag játékokat :D
  • simon7108
    #29235
    Vagy itt van ez a Heckler&Koch,ez milyen?
  • lac coo
    #29234
    Nem ismerem ez ki vagy mi gyártja, vagy mit csomagol át... JG az használható, azt tudom :)
  • simon7108
    #29233
    Miért jobb egy JG M4 pl ez
    Mint az Elite Force-s M4 amit linkeltem az első hsz-emben?
    Adatokat nézve semmiben sem jobb,még az anyaghasználatban sem,csak az ára kevesebb.
  • lac coo
    #29232
    Vegyél valami JG M4-et, arra is költeni kell, de végső soron sokáig jó ...
  • Punker
    #29231
    vannak használható kínai gyártók, de olcsón jót csak a mesében kapsz, az airsoft egy technikai sport, ha a veszel egy olcsó kínai csodát számolatlanul költheted majd rá a pénzt használható sose lesz.
  • simon7108
    #29230
    Köszöntem a nagylelkű segítséget.
    Remélem azért más segítőkészebb lesz,már nem rosszból
  • Punker
    #29229
    nos ez esetben ez nem a te sportod.
  • simon7108
    #29228
    Mert olcsó és azon az áron ami a max amit kiadnék egy fegyverért nem találok mást?Na meg a boltban ahol néztem nem találtam más kínai márkát.
    Az 1. meg szerintem nem kínai.
  • Punker
    #29227
    annyi kínai gyártó van, miért a teljesen névteleneket keresed?
  • simon7108
    #29226
    Üdv.
    Lenne néhány kérdésem,hogy milyen beugró fegyvert javasoltok egy olyannak aki el akarja kezdeni a sportot?
    150 euró a max amit kiadnék jelenleg egy fegyverre.Nézegettem párat amik jól néznek ki és jók az adatai is,de nem ismerem őket.
    1.
    Airsoft Elite Force AR4S Black AEG 6mm
    2.
    Airsoft Tokyo Soldier TS4004 CQB Metal Gear AEG 6mm

    Vélemények róluk?Nekem speciel az 1. tűnik a jobbnak,de nem értek hozzá.
    Előre is thx a válaszokat.
  • palinho96
    #29225
    softairen van egy jelenleg 3 fős társaság aki a taiwan gunról rendel.
    Ott Sokkal job árba találtam ERŐSÍTETT V2-es GB-t.
    8mm-s csapággyal (adnak hozzá), és ~14 Euró.. Én már beszáltam hozzájuk!
  • PÜSPÖK
    #29224
    Csatlakozom az elöttem szólóhoz. én is v2-es gb házat keresek.
  • palinho96
    #29223
    Sziasztok!
    Nem tudtok nekem eladni V2-s GB házat (ami jó repedés mentes) és crane stockot?
  • tonyr #29222
    ez az amivel osztom a bb-t :D (camo nélkül)

  • Pistike 007
    #29221
    Tök jó minták. "Menő" :D
  • Kurfürst
    #29220
    Nem értek egyet. Az alapcucc (fegyver, rádió, ruha, bakancs, málhamellény, töltő) után BB-n kívül nem igazán éreztem szükségét hogy költsek bármire.

    Na jó, most fontolgatok egy pár ezer forintos rugót. :D

    Szóval embere válogatja.
  • RoyalPredator
    #29219
    Tárral semmi gond nem lehet.
    A fúrásokkal már lehet. Tágítsd ki a jukat, óvatosan. Megoldható.
  • Pistike 007
    #29218
    Valaki esetleg Győrből? :)
  • Krinyo
    #29217
    Én is vettem egy ilyet, aztán kiderült, hogy nem illeszkedik pontosan, így fél centivel arrébb vannak a lyukak :\
  • Pistike 007
    #29216
    :D Állítólag még akksi is fér bele :|
  • RoyalPredator
    #29215
    Hány gumimacit tudsz beletömni?
  • Pistike 007
    #29214
    Egy ilyen stock maga lenne a bódottá.

  • RoyalPredator
    #29213
    Az irányzéktól a tárig.

    Nekem infrabakon van egy RD30-as, totál hátra tolva. Metro 2033 módon.
  • palinho96
    #29212
    nem vagyok egy nagy AK-s, de ezt úgy képzeld el, mintha a tár felett lenne az optikád..
  • Tom911
    #29211
    Na ez lesz ami nekem kell akkor mégis csak. Eddigi képeken el se tudtam képzelni, hogy ez hol helyezkedik el a fegyveren pontosan és élőben se tudtam megnézni, de itt most látom hol van és hogy kell feltenni.
    Köszönöm, megyek is beszerzek egyett valahonnan :)