29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • n3whous3
    #26105
    már a króm/fényes cső és hüvelykidobó rész miatt is, a bellen ugyanolyan színű ott is az egész :)
  • Jacek
    #26104
    igy keprol ranezesre egyertelmuen WE:) de elfogult vagyok mert Hi-Capa 5.1 Dragonom van WE:D
  • n3whous3
    #26103
    fasza cuccnak néz ki, kösz a linket
  • SG rock
    #26102
    (csak épp out of stock)
  • SG rock
    #26101
    Tessék Ehobbyn pl van.
  • n3whous3
    #26100
    Létezik még ez a manufaktúra? :) Neten nem találok tercel 1911-re csak pár apróhírdetést meg kiegészítőt, de újan eladót nem.
  • n3whous3
    #26099
    Jaja, 15 dollár plusz csak az, hogy feliratos legyen, de nekem az inkább nem számít, ha ennyivel több :)

    WE


    Bell


    Hm hát a fene tudja
  • SG rock
    #26098
    Tercel is... szépen bele van vésve a Tokyo Marui made in Japan is. Képen ua. , mint RoyalPredatoré. Tán még olcsóbb is, mint a Bell. Eddíg olyan 600BB mehetett ki belőle, és olyan 330FPS stabilan, semmi baja és nagyon bírom.
  • Punker
    #26097
    emlékeim szerint az olcsó WE-n csupasz volt a szán semmi felirat (még kamu se) egyszóval csúnyább. a Bell 1:1-ben TM másolat aminél jobb nincs, nekem bevált, mondjuk a 2 tár nem hátrány.
  • SG rock
    #26096
    Nekem tercel van, újan vettem 18k-ért, ár/érték arányban szerintem nagyon megérte.
  • Jacek
    #26095
    szerintem egyertelmuen WE
  • n3whous3
    #26094
    Szerintetek WE, vagy Bell? Softairen meg más is a WE-t ajánlotta inkább. Ahhoz 2 tárat adnak, amelyik verziót venném, azonban 25 dolcsival drágább is
  • n3whous3
    #26093
    tudtommal WE hong-kongi. Ok az is kína :D De mégsem ugyanaz
  • Punker
    #26092
    tárzsebbe szoktam rakni balra keresztbe
  • RoyalPredator
    #26091
    Punker. Nemtudnál segíteni? SMERSH Mellény mellett hova rakjam a coltot, ha nem a combomra akarom, ahol csak lötyögne és idegesítene?
    Hátul nincs neki hely, mert más van ott, vállaknál szintúgy nem jó.
    Már azon gondolkodom, h lelógatom tárzsebek alá...
  • RoyalPredator
    #26090
    Enyém BELL:)
  • Punker
    #26089
    ha kínai 1911 akkor inkább a Bell
  • n3whous3
    #26088
    én meg a használt vételen gondolkozok azért, mert még persze nem tisztázódott le, de úgy néz ki elég jó áron tudok ehobbyról venni WE 1911-et, dupla tárral és ha csak én állom a postát még akkor se drága igazából. De elgondolkodtat ez a cucc is :)
  • RoyalPredator
    #26087
    Nincs fényképezőgép, de nem is kell igazából saját kép, mert szinte tökéletes állapotban van. De már annyira elgondolkozok rajta, h eladjam e... Ha lenne neki egy jó hely SMERSH mellett, tökéletes lenne :(


    + Olivában ez:
  • n3whous3
    #26086
    tudsz kirakni pár szép képet róla? C:
  • RoyalPredator
    #26085
    Kínait? Megbízható hejről? :o....
    Inkább keress vki Keleti Blokkost, használtan eredetiért, v tippért.

    De ehobbyn van pl.
    http://www.ebairsoft.com/replica-klmk-sniper-spetsnaz-camo-suit-p-2450.html
    Jól néz ki, de beleizzadsz és szét is esik majd rajdad szvsz:)

    Shatanka: Tudnád mi a szánalmas, nem lennél az aki.
  • RoyalPredator
    #26084
    Már 1x irtam, csak - moderálva lett rasszista szó miatt - erre igen odafigyelnek mostanság :))

    Szóval Colt 1911A1, fullfém, 3 tárral, szervízelve, kenve, 40m-ig lő szépen, válogatott .23as BBkkel, állítható mindenpisztolyrajó molle tokkal. 25,000 Ft.
  • lac coo
    #26083
    Olcsó, orosznak látszó, utánzat ruhákat honnan lehetne rendelni megbízható helyről ?
  • shatanka
    #26082
    lacoo: irtam pmet, bocsi nem figyeltem rá.

    Royal: Semmi gond. Ha megadod a softaires nickjét akkor elkérek tőle egy telefonszámot és egy email címet.

    Szánalom ahogy vered a nyálad. Nagy fiú vagy. Old meg! ( Más is megtudja )
  • n3whous3
    #26081
    miért károsodott? lol

    milyen márka a coltod, mennyit használtad és mennyiért adnád?
  • RoyalPredator
    #26080
    Jelzem kedves és egyúttal SZÁNALMAS moderátor körnek, hogy észrevettem, MEGINT SAJTÁ SZABÁLYAITOKNAK ELLENTMONDÓAN töröltétek a hirdetésemet, de még az accountot is. Ezúttal jelezném, hogy épp emiatt most egy bizonyos felhasználó ezúttal 60,000 forintal károsodott MIATTATOK.

    Nagyon köszi...
  • kvitya
    #26079
    Oakley-ből láttam már kettétört lencsét is, egy lövésből, épületben...
  • RoyalPredator
    #26078
    Eladó a Colt 1911A1esem, durván jó ár-érték aránnyal.
    Airsoft-Játékokon, Airsoftbötrzén, Nyugatin, 6mm-en, de még a softairen fentvan a hridetés.
  • SG rock
    #26077
    Jah, lehet.
    De mekkora szopás már, repeszálló, de egy BB ellövi a keretét, ráadásul még nem is garanciális?!! Azt is megerősíthették volna ennyi erővel.
  • Punker
    #26076
    azt számold bele ha törik nem fogják kicserélni, valaki mondta hogy a keretet ellőtték neki játék közben. szal akkor már inkább egy olcsóbb ESS.
  • SG rock
    #26075
    Oakley repeszálló szemcsi csak 62GBP? hmm, lehet kéne majd rendelni, nincs egy jó védőszemüvegem.
  • Gameelekk
    #26074
    Sziasztok Lennne egy kérdésem
    Egy M.A.S mp5 öm van

    Az lenne a kérdés hogy mit kell megkenni benne és mivel
  • RoyalPredator
    #26073
    Hogy én? Desert Eagle-es?
    Nem, én egyenlőre nem vagyok akkora kaliber.
    Colt 1911est és Browning HP-t istenítem:)

    ... De mand egyszer tényleg veszek egy CO2es D. Eaglet:))
  • n3whous3
    #26072
    nem vettem észre, de köszi, ki is próbálom holnap, netről nem nagyon rendeltem még csak belföldről eddig
  • praksi
    #26071
    van olyan funkció, hogy próbarendelés...
    amúgy nem fix 50 USD a postaköltség, függ a csomag méretétől és súlyától is.
  • lac coo
    #26070
    Ez kanyarlövéshez való ? :)

  • n3whous3
    #26069
    én is soknak gondolom, azonban mikor a közös levlistánkra felírtam a bánatom pár napja, hogy helló emberek, ki akar csatlakozni rendeléshez, ezt írta egyik ismerős vissza, csak azóta meg vele se tudtam beszélni, hogy mivan.
  • drevil666
    #26068
    Még egy Desert Eagle-s csóka:)
  • drevil666
    #26067
    valszeg ők is nagy céggel szállíttatnak, mint pl. ebay a GLS-el/UPS.
    50$, ha logisztikailag egy helyen tudják a dobozba belerámolni a cuccot és nem lép túl egy súlyhatárt.
    50$ amúgy egy kicsit sok nem? 13-20 max szokott lenni 5 kg-ig..... de akkor 5 munkanap max a feladástól számítva és ideér.
  • n3whous3
    #26066
    ehobbyasiaról ki szokott rendelni? Ha jól tudom, valami fix 50$-os szállítási költség van fegyverekre. Ez úgy értendő, hogy minden egyes darab fegyverre ennyi + ha veszek akár csak egy darab pöcköt is mellé, akkor az is hozzáadódik, vagy a fix 50$-ba belefér még más is? Mert jobb lenne, ha együtt rendelnék pár emberrel felszerelést, meg én a fegyverem és értékarányosan szétosztanám velük a szállítást.