29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #26065
    Berettát személy szerint nem kedvelem, se kialakításában, se sehogy.
  • TOMSILENT
    #26064
    Erről mi a véleményetek?
    XDY M92F Beretta
  • TOMSILENT
    #26063
    Helló! Érdeklődnék egy Double Eagle M81 (AEP) pisztoly iránt, netalán akinek lenne eladó...vagy hasonló!
  • Punker
    #26062
    igen
  • chicco
    #26061
    A rugost azt minden loves elott fel kell huzni?
  • Punker
    #26060
    hát ez spiáter azt nem nevezném "igazi" fémnek, de vannak acél AK-k, a pontosság meg változó az átlag lőtáv 40-50 méter.
  • drevil666
    #26059
    csá nem a HT topicban akartam szemetelni.
    Ez a G3, meg általában az airsoft fegyverek fém tokkal rendelkeznek?
    Milyen pontos ez?
  • Punker
    #26058
    játszani télen AEP nyáron gázos, de ha csak otthon akarsz vele szórakozni akkor TM rugós a legjobb vétel.
  • chicco
    #26057
    Sziasztok.Szeretnek magamnak 1 Glock fegyvert vasarolni.Teljesen amator vagyok.Eletemben csak legpuskaval talakoztam.
    Szeretnek tanacsot kerni milyen tipust ajanlotok es miert.
    Gazos vagy elektromos ?Tokio vagy Cyma esetleg mas.Olyat szeretnek amiben oromomet lelem nem csak szerelgetem meg allitgatom.

    Koszonom
  • lac coo
    #26056
    Raptornak üzenem Sopftairre, a Cyma topikba:


    Én is ugyanezzel szívtam elég sokat, a kapcsolókés mögötti ütköző tört le a GB házról, én látni is lehetett a helyét honnan. Én átfúrtam egy 5-ös fúróval a gb falát, majd a fúrószárból levágtam egy darabkát és azt ragasztottam be ütköző gyanánt ...
    Hátha segítek nek ! :DDDHa valaki gondolja, adja át ....
  • n3whous3
    #26055
    mit tudtok mondani az alábbiakról pro és kontra?

    kwa cz75

    colt (kwc?)
  • lac coo
    #26054
    Van 6 db fém 150-es CA AK táram, elcserélném Cyma tárakra :DDDD
  • RoyalPredator
    #26053
    Leadják a rendelési listát, mivel a boltok többsége nem a gyártól rendeli.
    És amit pl eHobbyAsia kap gyártól, rögtön félre is teszi a már lezsírozott boltoknak, és postázza tovább.
  • Bexter
    #26052
    boyi hk416 ot fémváltozatban vadásztam és az utolsó kettő egy ilyen pl boltban volt :D volt 2 másik amiben régi müanyag volt, aztán slussz, sehol máshol nemv olt kaphato. Nekem van mázlim :D
  • DannyL
    #26051
    Igen ezem már én is elcsodálkoztam párszor, hogy honnan szerzik be vajon, miközben a kinti webshop-ok üresek. Tudnak valamit.
  • RoyalPredator
    #26050
    Játékon ilyenekből adódik a fíling-adó, kilőhető töltelék? :D
  • shatanka
    #26049
    Google kidobott neked pár találatot a GBB Makarovra. Gyorsan beírtad, hogy hurrá lehet kapni és csak 20. ( Persze mindannyian tudjuk, hogy a 60 dolláros ár mire ideér kb 1,5x-re növekszik. Ami a 20 000 ft. ) De te, hogy laza gyerek vagy jól áll neked a szleng ezért beírtad, hogy 20 kiló.
    Majd tobábbgörgetted a lapot és ráakadtál, hogy 380 ftps fák. Meg kellett osztani, mert facebook ez, hogy majd likeolják. Majd írtál egy állítást ami nem igaz, mert létezik cska nem olyan ami neked kell. Majd kérdeztél egy értelmeset.

    Az 5 hozzászólás helyett 3 sorban leírhattad volna mit szeretnél...
    Az érdemi résszel, hogy hogyan gyengíts egy fegyvert meg nem is foglalkoztál. ( jöhettek volna a kérdések, hogy mekkora lyukat, hol miként, miért működne stb. )
  • n3whous3
    #26048
    ha tudnád, hogy miről van szó, akkor nem hoznád fel ezt, kösz.
  • RoyalPredator
    #26047
    Nem véletlen van figyelmeztető jel a neved mellett..
  • n3whous3
    #26046
    ha megnézed, van vagy 3-4 perc mindig a hszek közt, szóval ez nem úgy volt, hogy hűbelebalázs módjára beírtam valamit és aztán hopsz egyből rájöttem, hogy kifelejtettem valamit. Sry.
  • shatanka
    #26045
    Máskor talán gondold végig, hogy mit szeretnél írni és azok után szépen, egy hozzászólásban tedd közzé.

    Megfúrod a csövet egy bizonyos helyen és attól gyengébb lesz. De ez persze ront a pontosságon.
  • n3whous3
    #26044
    Valaki tud lehetőséget arra a nem teljesen szokványos esetre, hogy hogyan kéne gyengíteni CO2 pisztoly erején? :)
  • n3whous3
    #26043
    ok asszem nem létezik egyszerűen a Földön GBB Makarov
  • n3whous3
    #26042
    jadehát fakk, igaz csak 380 FPS, de ez kurvaerős :-|
  • n3whous3
    #26041
    (mármint 20 kiló)
  • n3whous3
    #26040
    hehheeee találtam CO2 BB Makarovot 60 dolcsiért, az még ha szétadóztatják is meg vámolják, nem lesz sokkal több 20-nál :)
  • lac coo
    #26039
    Kösz, majd keresek valami hasonlót.... HK 416. fogantyú nincs :)
  • shatanka
    #26038
    Létezik rail magasító mount. kb 1500-4000 Ftért vesztegetik.

    Ha esetleg olyan fegyverre kell ami m4 variáns és van hozzá hordfogantyú akkor abba bele lehet tenni az acogot.
  • lac coo
    #26037
    Nowar meg Taiwan Gun-os cuccokat árul olcsóbban mint a lengyelek :DDD

    szóval lehetnek itt meglepetések, keresgélni kell ....
  • RoyalPredator
    #26036
    Én GBB Browningot akarok, azt meg a világon nem gyártanak rendeset, csak TM ócska bóvlit.
  • n3whous3
    #26035
    Tud valaki eladó GBB Makarovot? Itthon mintha nem lehetne ilyet kapni nagyon... :C
  • Bexter
    #26034
    jogos :)

    Én esetemben megérte, mivel a fegyvert nem lehetett más boltban megtalálni több hetes guglizás után sem :D
  • DannyL
    #26033
    Hát ez ebben a formában jól hangzik csak nem igaz.

    Miután a gunfire is HK-ból meg Kínából hozza be a cuccokat, ugyan úgy kifizeti a vám+áfát, amikor az EU-ba bekerül az áru. Aztán szépen beleteszi azt a termék árába.

    Úgyhogy max. annyival jobb (ha jobb), hogy nem kell értemenni a vámra, hanem egyből kihozza a posta. De anyagilag ritkán jön ki olcsóbban mint ha direktbe HK-ból rendeled.
  • n3whous3
    #26032
    Névlegesen 350, szóval nem tudom mit vagy kiakadva. Az egy dolog, hogy a legtöbb esetben újan 380-400... De ezt még véletlenül sem mondja a leírása.
  • Bexter
    #26031
  • lac coo
    #26030
    ACOG- hoz létezik valami magasított mount? Nem férek hozzá a rácsos arcvédőtől ....
  • lac coo
    #26029
    Az a vicc, hogy ez is 390 volt dobozból :DDDDDD
    Valami tuti nem sikerült, de nem jövök rá mi az ...
    Lehet szorul, lassú a dugattyú, majd megnézem összecsavarozott GB-vel rugó nélkül hogy mozog benne ...
  • mstummer
    #26028
    Hmm....nekem alapból semmi hozzányúlással 360-370 ( 400 volt 2 éve amikor vettem). Lehet azok a normális alkatrészek túl jók oda :D
  • lac coo
    #26027
    Valaki valami tipp ?

    agyon szopom magam a Boyi AKSU-val: 110-es rugó, normális dugattyú, fej, nózi kamra stb, és még így is csak 350 FPS-t tol .... Mi a fene baja lehet még??? Tömítés szerintem jó..vagy már nem tudom... szinte ugyanezekből a cuccokból raktam össze a HK-t az meg lövi a 410-et ....
  • chicco
    #26026
    koszi