29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #26185
    Regisztráció időpontja: 2008. 10. 10.

    nekem egyszer karácsony előtt 3 hetet ült a vámon a csomag aztán csak átjött.
  • Büdös Bohóc
    #26184
    ez volt a legszimpatikusabb, bár ez sajnos újreg

    én is reménykedek, hogy átcsúszik, mert UPS-t köti az időlimit és vinni kell a csomagot. Pár ismerős mondta, hogy ha pénteken ér oda a vámhoz délután, akkor van esély, hogy szarnak rá és továbbadják. Kérdés, hogy ez még mennyire lehetséges, tegnap este 7-kor lett feladva GMT+1 idő szerint a rendelés :)
  • Punker
    #26183
    hülyébb alreget nem találtál?

    amúgy ja köcsög húzás az ÁFA a szállításra, de ha szerencséd van talán átcsúszik.
  • Büdös Bohóc
    #26182
    Rendeltem egy WE 1911 full metalt dupla tárral :) Amit nem számoltam az az, hogy a postázási díjra is megy az áfa, meg a vám, ha megállítják, hát hm ennyit azért nem akartam költeni fegyverre, dehát Istenem :S. Lehet a Bellt kellett volna (bár csak 1 tár) és akkor ki jön 28kba cakup-pakk elvileg. Így meg 35k.
  • Büdös Bohóc
    #26181
    az, hogy el tudom én is képzelni, hogy mire akarod használni
  • shumika
    #26180
    ezt most nem értem
  • Punker
    #26179
    azt hogy ne akarj erős pisztolyt, szívesen.
  • shumika
    #26178
    Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni, mert szeretnék venni egy viszonylag occsó de erős airsoft pisztoly-t. Mit ajánlotok? Köszi Raymond
  • RoyalPredator
    #26177
    reagáltam.
  • SG rock
    #26176
    off(írtam neked faszbukon, reagáljáá)
  • RoyalPredator
    #26175
    Cinncinn, Levente barátom accountját most miért basztatjátok Softairen?
    Választ meghálálná...
  • praksi
    #26174
    a FAMAS-nál is máshol van a motor, meg ha jól emlékszem, az UZI-nál is.
  • hitman55
    #26173
    Motor magasság állítással sem segitett. Bevittem szervizbe, majd ha megcsinálták és tudom mivolt a baja megirom.
  • RoyalPredator
    #26172
    P90, M249, L85. Eddig.

    De gondolom F2000, TAR-21, Vector, FAMAS?, AUG HBAR, Bullupos dolgok.
  • SG rock
    #26171
    M14, azért fogjuk rá, hogy markolat. és abban van, a tus meg a test közti rész
  • HöfEE
    #26170
    M14, M249, L85 ezekben sem.
  • SG rock
    #26169
    hu tényleg, azt nem vettem számításba:D, p90 és még?
  • hitman55
    #26168
    Elvittem ismerősömhöz, megnéztük műszerrel a dolgokat, aksi jó ,biztositék szintén, a motor kap ampert, kivettük működik minden viszaraktuk és az a fogaskerék amit a motor hajt meg közvetlenül az nemfordul át és az adja a kattogást.

    Nemtudom technikailag hogyan zajlik le a folyamat a gearboxba. de mi olyanra gonoltunk hogy a dugattyúnál betömült, és ennek az lehet az oka hogy gyenge aksival használtuk és nembirta. Fogalmam sincs...:S
    Lehet találkoztatok már ilyen problémával.

    Holnap elviszem Kelet Frontba megnézetni.

  • RoyalPredator
    #26167
    Túl magasan lévő pinontól (asszem), ami a motor fogaskereke, attól talán kattoghat, ha feszíti a nyakát. Annak az alkatrésznek mindenképp jól kell érintkeznie.

    SG Rock: P90, stb?:) Ott nem markolatban van tudtommal.
  • hitman55
    #26166
    jah.rájöttem.csak ehez nagyon vékony ibusz kell:D meg is nézem van e ilyen nekem itthon.
  • hitman55
    #26165
    És hogy tudom állítani a magasságot?
  • SG rock
    #26164
    mindegyiknél, ja
  • hitman55
    #26163
    Igazából nemnagyon értek hozzá. az mp5 nél a markolat ban van a motor ugye?
  • Punker
    #26162
    motor magasság frankó?
  • hitman55
    #26161
    Próbáltuk másik tuti hogy működő aksival azzal is ugyanez a probléma. ,azon gondolkoztam én is hogy valami beakadhatott-e, vagy a biztositék szált volna el.Mert ez egyik használatról a másikra történt ugyértem működött löttünk vele (nem azzal az aksival amit én irtam, mert az le volt merülve) utána következő használatkor felraktam az aksit tölteni picit, és utána már minden egyes ravaszhúzásnál kattan egy picit.
  • RoyalPredator
    #26160
    Más akKumlátorral fut a Gearbox?
    Kattogni tipikusan alacsony töltésnél szoktak, ill ha valami eltörik és beakad. Az utóbbinál a motor erőlködik, de ezt nem írtad.
  • hitman55
    #26159
    Hello.

    olyan kérdeésem lenne. Hogy az Mp5 pkw fegyverem, lövés helyett csak kattog, akumulátort próbáltuk más fegyverben ott működött. Nem tudjátok mi lehet a probléma?

    Előre köszi.
  • SG rock
    #26158
    Valakit nem érdekel ocón kínai IBA OTV mellény? szinte új állapotban, varrások elég erősek, anyaga vmi nájlon(szoval nem cordura).
  • lac coo
    #26157
    Valaki tudna üzenni Softairre Tyutyu nevű usernek, hirdet egy PSO1-et. megvenném !!!adjon egy mailcímet és megkeresem ha még aktuális!
  • Punkerwork
    #26156
  • RoyalPredator
    #26155
    Néztem Softairen ezt a Magpull csalás topicot.
    Erről tudna vki nekem bővebben vmit mondani?
  • Punker
    #26154
    szolgáltató költözés
  • Bexter
    #26153
    6mm errel mi történt?
  • drevil666
    #26152
    "Nem Airsoftozok, de nekem egy ilyen kell."

    Tudom, hogy ez Type-97, azért a kettőt összetéveszteni nagyon gáz lenne. Nekem ez nagyon tetszik. de ha igazi fegyverről van szó a best of: FNC.....
  • Punker
    #26151
    ez nem G36 ez type 97 abból nincs még olcsó csak drága kínai
  • Punker
    #26150
    JG gyártja occsóért
  • drevil666
    #26149
    Persze egy kicsit így megcsinosítva:):
  • drevil666
    #26148

    Látszik, hogy nem volt még G36 a kezemben. Se igazi, se Airsoft
    Nem Airsoftozok, de nekem egy ilyen kell. Ocó kínai mégocób utánzata

  • Punker
    #26147
    G36 tárak oldalán van egy fül amivel a tárakat össze lehet pattintani.
  • drevil666
    #26146
    Ja nem ragasztót használtok:)
    Ezen valami spéci cuccal van a 2 tár összefogatva....