29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • praksi
    #26225
    lehet hogy CO2-es pisztolyra gondol.
  • Punker
    #26224
    a TM az etalon gyártó, bár nem sikerül értelmeznem milyen patronról beszélsz...

    [magadnak tennél szívességet ha 1-2 dologra rákeresnél]
  • shumika
    #26223
    Még egy kérdés. Tokyo Marui Beretta M92F az milyen fegyó? Mármint meghibásodás, mennyit bir egy patronnal, stb...
  • Punker
    #26222
  • SG rock
    #26221
    jahm , és Cyma AK tár kompatibilis Dboys AK-ba?ha nem, akkor megoldható egy kis reszeléssel?
  • SG rock
    #26220
    Az ilyet fel lehet valahogy rakni molle-s comb panelra?
  • Jacek
    #26219
    3.5% pontosan ha jol tudom hongkongbol erkezett motyora.. AFA az aggaszto, de emg aggasztobb a aru erteke+ a postakoltseg osszevonasa:D es arra vam+afa
  • praksi
    #26218
    nem értem mi bajotok van a vámmal, az kb 3%-a az áru értékének; az ÁFA engem jobban aggasztana :-)
  • Punker
    #26217
    tehát azon már van vám sőt a lengyel ÁFA is rajta van, ezért nem jön már rá költség itthon.
  • SG rock
    #26216
    igen tudom
  • Punker
    #26215
    EU-n belül, de mikor a távol keletről belépett az EU-ba itt Lengyelországba ott is levámolták, annyi hogy neked EU-s vásárlóként ez már lényegtelen.
  • SG rock
    #26214
    Olvasottak alapján EU-n belül vámmentes.
    UK-ből rendeltünk sport cuccokat, ruhákat (sportsdirect.com, kva jóó áron) vagy 6an kurva sok mindent. DHL szállította és arra sem kaptunk vámot, pedig igen nagy doboz volt tele ruhával.

    Megkérdeztem még pár embert és ők is azt mondták, hogy EU-ban
    vámmentesség van.
  • Büdös Bohóc
    #26213
    na igen, de ha csomagküldő szolgálatot bízol meg a csomag elhozással, az már magán szállíttatás tudtommal
  • Büdös Bohóc
    #26212
    Na akkor én ráfizetek az ottani rendeléshez képest még 2-3 ezret sajnos, de már mindegy
  • SG rock
    #26211
    köszi, megnézem
  • SG rock
    #26210
    Az Európai Unión belül utazókra vonatkozó szabályok


    Az Európai Unió tagállamai között az áruk szabad mozgásának elve érvényesül, így bármely tagállamban vásárolt árut korlátozás nélkül hozhatunk haza, illetve vihetünk magunkkal. Fontos, hogy a nálunk lévő áruk semmiféle kereskedelmi vagy gazdasági célt nem szolgálhatnak.

    (vam.gov.hu)
  • Bexter
    #26209
    pk nálam 3,5k volt és 3 nap alatt itt volt sértetlenül.
  • Büdös Bohóc
    #26208
    igaz igaz.

    lehet innen kellett volna rendelnem, mert nemtom mennyi a szállítás, de úgy nézem kb egy árban jöttem volna ki és itt is volt WE 1911 :-\
  • Bexter
    #26207
    Itt meguszod a vámos papirozásokat meg töb hetes csuszásokat, megkapod 3 nap alatt :P
  • Büdös Bohóc
    #26206
    hát ez kb egy kutya az ehobbyasiahoz nézve, legalábbis 1-2 fegyvert nézve, amit most néztem ott. Drágább, de kb pont annyival, mintha bejönne távolkeletről
  • Bexter
    #26205
    Én innen rendelek
  • Punker
    #26204
    a vámot nem úszod meg mert az egységes az EU-ban, csak máshol nem feltétlenül 25% az ÁFA.
  • SG rock
    #26203
    Nincs valami EU-ban lévő airsoft üzlet aminek van webshopja, és elfogadható áron vannak termékeik? Találni kéne valamit , és akkor megússzuk a vámot. Bár gondolom nem én vagyok az első aki keres vmit.
  • praksi
    #26202
    változó, nekem idáig 1 fegyver meg 1 gránátvető lett elvámolva; tárak, alkatrészek, rádiók meg nem.

    de egy ismerősömnek a gázos M4-e megúszta a vámot :-)
  • lac coo
    #26201
    Az nincs, légpuska van....
    Viszont ebben az a jó hogy nem kell töltögetni lövésenként;)
    Meg itt nem a pontosság a lényeg, hanem a "rombolás" :DDDD
  • Punker
    #26200
    kerti lövöldözésre akkor veszek egy légpisztolyt ami sokkal pontosabb.
  • lac coo
    #26199
    Hát annyira azért nem pontatlan, de nem is a legjobb :))))))
    Viszont kerti lövöldözésre atomjó ! :)
    Játékra természetesen nem való !!!
  • Punker
    #26198
    és cserébe pontatlan is? emlékeztek a régi CO-s sigma-kra? 400+ FPS és 20 méteren 5 méteres szórás sok értelme volt...
  • shumika
    #26197
    nincs felszerelésem. semmim sincs ami airsoft vagy hasonló épp ezért kérdezek.

    Büdöske: Nah legalább nem megyünk ki tübbet oda.
  • lac coo
    #26196


    Ha erős stukkert akar akkor meg valami "jóféle" Umarex, az brutál, sniper kategóriába se férne be ! :DDDD
  • Bexter
    #26195
    Majd szólj ha eladod felszerelésed :P
  • SG rock
    #26194
  • Büdös Bohóc
    #26193
    Tudsz képet mutatni a funwarról? Amúgy meg illegális "csak úgy" erdőben lövöldözni, ha az a terület nincs erre külön kinevezve, vagy legalábbis ideiglenesen "védve", szóval majd fogtok nézni egy nagyot, ha arra megy pár vadász és önvédelemből lelőnek titeket a picsába :)
  • shumika
    #26192
    Én azért szeretnék eggyet mert pár havernak van airsoft fegyvere és néha kimennek a közeli erdőbe és nyomnak egy funwar-t.
  • Büdös Bohóc
    #26191
    nálunk volt rendelés pár hete haverokkal, kendők, balaklava sapka, tár, gyorstöltő, scope, ... aztán ment is rá keményen a vám.
  • SG rock
    #26190
    na bassza+ ... :D
  • Punker
    #26189
    sajna volt már arra is példa
  • Büdös Bohóc
    #26188
    ruhára nagyobb a vám, mint a fegyverre :))
  • SG rock
    #26187
    gondolom mellényt, akksit meg tárakat nem nagyon szoktak vámolni... ugye?
  • Büdös Bohóc
    #26186
    na még csak az kéne :D