29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #26425
    Páran meg is érdmelik :)
  • TOMSILENT
    #26424
    Vigyázz mert szétkapnak :P
  • shatanka
    #26423
    Nem nem azt irtad amit Lacccoo kért "Boyi AKSU-ban mekkora belső cső van?"


    "kiskönyvében az AK-74 történelme résznél azt írja, hogy az AKS-74 inner barrelje 502mm."
    Tehát nem nem a kérdésre válaszoltál, ezenfelül a stílusod is hagy kivetnivalót maga után.

  • Büdös Bohóc
    #26422
    szerinted nem azt írtam? Annyira csak nem vagyok vak, hogy az igaziét írjam le, csak leírtam, hogy melyik oldalon találja az adatot...
  • mstummer
    #26421
    Jóember akkor azt írjad.... rohadtul nem voltál egyértelmű.Ráadásul az AKS74u-t kérte... Megnézném hol fér el benne 502mm-es belső cső.

    Az idiótázást meg tartsd meg a magadfajtának. Nem gondoltam volna hogy ezt mondom,de lassan még Royal is kulturáltabb mint te. Itt nem divat az ilyen hangnem. Legalábbis nem volt divat.
  • lac coo
    #26420
    Ilyesmi AK-hoz való railt látott valaki valahol készleten ?

  • SG rock
    #26419
    jézusom, mi van itt...
  • Büdös Bohóc
    #26418
    Ezek mind a kls replikák adatai te idióta. Leírja egy oldalon az ak-74 történelmét alul meg a kls ak-74 aeg sorozat tagjainak az adatait, súly, méret, stb...
  • lac coo
    #26417
    Igaziban van belső cső ? :)
  • mstummer
    #26416
    Szerinted mennyi köze van a Kalash AKs74u belső felépítésének az igaziéhoz? :)
  • Büdös Bohóc
    #26415
    #26413 .......
  • lac coo
    #26414
    No jó inkább megmérem, vagy rákeresek ! :DDD
  • Büdös Bohóc
    #26413
    kiskönyvében az AK-74 történelme résznél azt írja, hogy az AKS-74 inner barrelje 502mm.
  • shumika
    #26412
    BAZZE ELFOGYOTT A BB KÉNE MENNI VENNI XXXXXXXDDDDDDDD
    KAPOTT AZ M4-ESBŐŐL EGY CSÖPPET XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDD
  • RoyalPredator
    #26411
    Jovanjovanjovan löjjed löjjed LŐŐŐJJEED
  • shumika
    #26410
    EBBE TUTI NEM TESA CSINÁLTA XXXXXXXDDDDDDDDD VÉLETLEN LÁBON LÖTTEM XD
  • RoyalPredator
    #26409
    Hehehehehheheehhehe szeressed teis a jó öreg marinénit, látjuk :DD
    VIgyázzvele, mert belekevernek sok mást is néha...
  • shumika
    #26408
    GECC BE VOK SZIVVA NE KÉRJÉ ILYENEKET TŐLEM XXXXXXXDDDDDDDDD
  • TOMSILENT
    #26407
    Úhh...de kurva pontos... :D
  • shumika
    #26406
    3459275T47463736467363746373MM
  • RoyalPredator
    #26405
    Nem ajánlom. Szerintem amúgy is bűn ronda az AMD, de ragaszkodjunk a tényekhez:
    Maga a fegyver megéri, eltekintve attól, hogy nincs kész.
    Ha ezt megoldja, egy 35k-t nyugodtan kiadhatsz rá. Utána meg tuningoljad otthon, és frankó stalker fegyver lesz belőle:)
  • lac coo
    #26404
    Boyi AKSU-ban mekkora belső cső van?
    Lusta vagyok szétszedni , megmérni ....
  • TOMSILENT
    #26403
    Ez megérné nekem? :D AMD imádom...kérdés hogy PSO szerelék sín tartó van-e rajta mert a másik oldalát nem látom :/
  • RoyalPredator
    #26402
    Erre gondoltam. Thx a linket.
  • mokusvadasz
    #26401
    Nem lehet, hogy erre gondolt?
  • shatanka
    #26400
    pm softairen számlaszámmal? és akkor utalok neked 4000 ft, mert Peti ideadta nekem csak el lett felejtve játék után.
  • praksi
    #26399
    akkor ketten csak összeraktuk :-D
    pénzezést majd valamikor intézzük majd el.
  • praksi
    #26398
    milyen szettel, és ki gyárt hozzá tárat?
    amennyire utána tudtam nézni, anno PDI és a G&P készített gázos SVD-t, de nagyon kis számban, és horribilis pénzekért.
  • RoyalPredator
    #26397
    Persze h nem stabil, de egyre jobb lesz. Mondjuk annak ellenére, h most neméppen gázos idő van, sokkal jobb a gázt hallgatni miközben dolgozik, meg amúgyis egy SVD tárhoz nemkell annyi gáz, hogy problémát jelentsen a nyomás.
  • shatanka
    #26396
    Royal: A gázos teljesítménye nem olyan stabil, mint egy springes fegyvernek.

    Praksi: Összepakoltam az m4t. Az egyes lövés alkatrészből, tűzkapcsolóból, elsütőbillentyűből reszelnem kellett , de így márvan egyeslövés + biztosítás. Meg a hop up kamra is meglett jóra csinálva+ meg ho up gumi csere . Hajnali 2 től csináltam folyamatosan. :D

  • RoyalPredator
    #26395
    Dragunovról annyit, h könnyen gázossá alakítható egy szettel és gázos tárral.

    Egyébként meg töltényhüvelyt szokás ráhúzni, és azt szigszalaggal betekerni. utána egészen jól felhúzható...
  • praksi
    #26394
    Egyszer kipróbáltam, szerintem sok értelme nincs: mivel nem forgó-tolózáras a fegyver, nincs rendes felhúzókarja; ami kis rövid van, az egy félautomata fegyverhez jó, de egy 130-as/140-es rugót már kényelmetlen lenne vele felhúzni. A 250-es tár meg egy vicc.
  • TOMSILENT
    #26393
    Inkább ez.
    16,400ft kb. :D
    Álcaruha
  • TOMSILENT
    #26392
    Beteg...
  • lac coo
    #26391
    Álca cucc forró nyarakra!


  • TOMSILENT
    #26390
    Tér-idő kontínoum...
  • lac coo
    #26389
    akkor már nem értem ! :DDD
  • shatanka
    #26388
    Azért irtam megfordítva, hogy megmutassam az anomáliát royal írásában :)
  • lac coo
    #26387
    Ebből az A&K Dragunovból lehet értelmes snipert csinálni ? Mondjuk egy jó közepeset ...
  • lac coo
    #26386
    Fordítva is igaz: van az a konfig ami már soha nem fog törni adott erőbehatástól :)