29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #26746
    Mekgájver!
  • praksi
    #26745
    en tartozom neked egy narancslevel, de csak a birosagi bufeben :-P
    arrol mondjuk meselhetnel, ki is alakitotta at elesse...
  • shumika
    #26744
    Még valaki jön valamivel....
  • shumika
    #26743
    Mondtam megcsinálom :)

    SG rock: Henessy konyak
    Shatanka: Konyak/pálesz
  • lac coo
    #26742
  • shumika
    #26741
    ÉS IGEN SIKERÜLT A PPS-T ÉLESSÉ ALAKITANI!!!!

    AKIVEL FOGADTAM KÉSZITSE BE AZ AJÁNDÉKOT :) KÉPEK HOLNAP-HOLNAPUTÁN AMIKOR NÁLAM LESZ.
  • lac coo
    #26740
    Nézz körül ebay-en, marha olcsón lehet venni msd kártyákat, én most vettem egy 16 GB-set a telefonba 5000 -ért.
  • shatanka
    #26739
    az lesz. Csak az a baj, hogy kellene egy kb 4 GB memkártya mert az 512 ami nekem van kb 10 percet tud felvenni :S
  • Punkerwork
    #26738
    hozzad holnap hátha lesz 1-2 jó megmozdulás.
  • praksi
    #26737
    majd muti :-)
  • shatanka
    #26736
    pár sörre a vendégem vagy...
    Az alap tartóval feltudod csiptetni molle csíkra. Van ott hozzá megfelelő mount bőven, vagy egy kapottat alakítasz át.
    Jah használtam árához képest nagyon jó felvételt csinál.
  • lac coo
    #26735
    Shatanka, használtad már a kamerát? Ötlet, mivel lehetne gyorsan olcsón felrakni ...?
    Jah, a postaköltségből maradt, mi legyen vele, visszaküldjem, vagy elszórakozzam ? :)
  • RoyalPredator
    #26734
    Természetesen nem... De mit mondjak?...
    Örülök, hogy terjeszkedik a sport, de ennyi.
  • TaRka0107
    #26733
    Nem kell mindent ennyire komolyan venni!
  • lac coo
    #26732
    Vazzeg te tényleg eddig a pontig jutottál el csak ,a hírrel kapcsolatban, hogy éppen ki milyen képet vág ? :)
  • TaRka0107
    #26731
    E gecc tényleg!
  • RoyalPredator
    #26730
    Kis vérpistikejelölt Bundeshwehrhehrhe kabátban (ami szőrös) hogy néz :D

    De bal sasokban ottvan STIFLER MÁJSZTER! :D
  • lac coo
    #26729


    Sikeres nyílt nap a nemzetvédelmi egyetemen

    A BAT csapat népszerűsítette a sportot a napon ...

  • lac coo
    #26728
    A Scarra többet fogsz költeni míg normális fegyver lesz belőle, a Cyma szinte gyári cuccaival is egész használható -rendberakás után ...
  • RoyalPredator
    #26727
    Volt mind2 a kezemben.

    Cyma AKS-74U -ról annyit, hogy ha az meg van csinálva, az meg van csinálva. Ennyi, kész. Szovjet cucc, tehát ott és úgy módosítod ahogy akarod, szigszalag kérdése :D Egyébként akárhova jó fegyver, dresscode nem befojásolja.

    Scarról meg: Nincs vele baj, legalábbis rövidke tapicskolás és beszámoló alapján. Müanyag és fém, vigyázni kell vele. Fantáziával és hasonló mennyiségü cashel szintén jó kis fegyver lesz belőle, de jobban oda kell rá figyelni, és alkatrészt se szerzel hozzá ócón.
    De legalább faszán befestheted two-tone-ra :))
  • Kly
    #26726
    Felvettem a dolgot egy másik (airsoftos) fórum is, ott a következőt tanácsolták:
    Hagyjam a SCARt, mert drága és ebben az árfekvésben (~50k) mellé lehet nyúlni. A Cyma CM.045 AKS-74U ajánlották helyette. Valakinek van esetleg tapasztalata a termékkel(/gyártóval)?

    Viszont a napokban én meg arra jöttem rá, hogy nekem igenis SCAR kell.
    Abból pedig ezt a fegyvert ajánlotta valaki, de nem tudom, hogy ténylegesen volt-e már hozzá szerencséje vagy csak úgy rákeresett, majd belinkelte. Vélemény/észrevétel?
  • o0Gomboc0o
    #26725
    Sziasztok. Erről a fegyverről esetleg véleményetek ?
    Link
  • lac coo
    #26724
    Én végignéztem a mellényeket, ott nem volt, gondoltam akkor nincs :D
    THX !
  • praksi
    #26723
    Minden Jedi-tudásomat összegyűjtve beírtam a keresőbe a "TMC" és "Vest" szavakat, és voilá! :-)
  • lac coo
    #26722
    Ott én nem látok ....
  • praksi
    #26721
    RSOV-n is van, csak ott nem raktak ki képeket.
  • lac coo
    #26720
    TMC mellényeket senki nem árul csak az Ebairsoft ?
  • lac coo
    #26719
    Így így !
    Nagyon megszerettem én is, sőt az AKSU-t már (végre) célzottan az igényeimhez mérten vásároltam. Rövid, bírja a strapát, V3 , könnyen szerelhető .
    Én is azt javaslom .
  • Punker
    #26718
    vegyél AKSU-t kis kompakt fegyver mindenhova kényelmes.
  • Kly
    #26717
    Sziasztok!

    Airsoft vásárlás előtt állok, ebben szeretném a segítségeteket/tanácsotokat kérni.
    Alapvetően AEG típusban gondolkodom és mivel erősen assault mániás vagyok, adott a kategória: jelenleg a "kis" és "nagy" AK, illetve a "kis" és "nagy" SCAR között vacillálok, még nem sikerült dönteni, hogy melyiket is válasszam. Megbízható gyártók jó ár/érték arányú termékeit keresem (megfelelő érték alatt a jó minőséget, a relatíve hosszú élettartamot és egy kezdő számára elegendő FPSt értek.) A fegyver amennyire lehet hasonlítson az igazira, tehát műanyag helyett inkább fémborítás stb.
    30-50 ezer forintot gondoltam rászánni a dologra, de szükség esetén tudom növeli az erőforrásaimat pár tízessel.
    Ezek alapján arra szeretnélek kérni titeket, hogy a fent említett paramétereket figyelembe véve, ajánljatok minőségi AK-74, AK-47, SCAR light és heavy fegyvereket gyártó cégeket, lehetőleg egyszerű beszerzéssel.
  • Punkerwork
    #26716
    ha a szintvonalon végig mész az egérrel az mutatja az adatokat aszem (ha rögzítette a gép)
  • lac coo
    #26715
    Eddig szuper, waypoint-ot is hozzá tudok adni, akár fényképpel is, esetleg a pillanatnyi sebességet elő lehet csalni belőle valahogy ( szerintem az is mentésre kerül ...) ?
  • lac coo
    #26714
    Kösz, domborzati adatok megjelenítése, de megvan ...
  • Punker
    #26713
    frissítsd, aztán jobb klikk a track-en és tulajdonságok (aszem)
  • lac coo
    #26712
    Kösz.
    A magassági adatokat honnan csalod elő ?
    (Lehet nekem valami ezeréves google cuccom van ...)
  • Punker
    #26711
    jan 2 az uccsó:

  • lac coo
    #26710
    Punker mutass már egy képet egyik útvonaladról, áttúrtam 10 oldalt de nem találok, pedig mintha a napokban is raktál volna be egyet .
  • lac coo
    #26709
    Biztos van valami app rá, keres rá tracker szóval .....
  • Büdös Bohóc
    #26708
    ha már úgyis gps a téma, androidos (2.1, zte blade, 480*800 a kijelző) telefonra is van garmin ugye?
  • lac coo
    #26707
    OK, közben megnéztem, kmz file a cucc, a gúgli föld simán beveszi, működik a dolog .