29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #26706
    hát akkor nézd meg hogy a gúgli milyen formátumokat kezel, és hogy a telefon abban rögzíti e.
  • lac coo
    #26705
    De nekem nem garmin gps kütyüm van, Samsung telefon, ami folyamatosan rögzíti az adatokat ( hirtelen lövésem sincs milyen formátumban) magasság sebesség helyzet stb ....
  • Punker
    #26704
    a gúgli főd alapból kezeli a garmin gps-t szal csak bedugom az usb-t és átemeli magának.
  • lac coo
    #26703
    Punker, a tracker amiről képeket szoktál berakni ide az hogy működik, hol lehet arról valahol olvasni .

    Telefonomon van hasonló cucc, GPS adatokat rögzít, azt nem lehet valahogy ráigazítani google térképre?
  • Büdös Bohóc
    #26702
    :DDDD
  • RoyalPredator
    #26701
    Mit vááársz egy cigánystukitól?! :D




    Mi mondtuk h szar...
  • radical
    #26700
    a magyar nyelvben lehet. a szaknyelvben tuti nem.
  • lac coo
    #26699
    Ne má megint ! :)))
    Mi a baj ezzel, magyar nyelvben teljesen elfogadottan hívják ravasznak !
  • mstummer
    #26698
    Szegény róka....
  • shumika
    #26697
    Sziasztok segítséget szeretnék kérni.
    A stukimban a ravasz rakoncátlankodik. Ha meghúzom a ravaszt akkor nem "ugrik" vissza a helyére hanem hátulmarad. De ha visszatolom akkor ok.

    Meg BP-n egy szakit hogy átnézze a stukit tudtok ajánlani?
  • lac coo
    #26696
    Hát ha ilyen este 7 körül Újpesten jó neked akkor igen. Előbb nem megy, lányomért megyek.Esetleg szerdán 6 óra .
  • shatanka
    #26695
    holnap holnapután össze tudunk futni?
  • lac coo
    #26694
    Persze, én sem a tv-nek dolgozom :)

    Amúgy ma megjött!
  • shatanka
    #26693
    nem is várok tőle többet, de azért csal a youtube. Lehet ha beefektezed akkor lehet élesíteni javítani rajta. Mondjuk úgy is csak "házi kapkódó" kategóriás videók készülnek majd vele.
  • lac coo
    #26692
    Jutyub tele van teszt videókkal .
    Semmi extrára ne számíts, elég nagy méretű videó, közepes minőségben .Kb. mint egy normálisabb telefon ....
    Látószöge lehetne nagyobb is, bár nekünk talán pont jobb így, legalább nem borsószemnyi a 30 méteren álló célpont sem .
  • shatanka
    #26691
    amúgy már kiváncsi vagyok rá, hogy mit tud :D
  • bardocz
    #26690
    Egy rendes 9 milis meg nem is rúg semerre, hanem megpróbál kitekeredni a kezedből, főleg egy glock:) Az amd, na az hátra rúg.
  • lac coo
    #26689
    Nem...
    A lövéskor nem hátrarúg hanem "előre" !
  • RoyalPredator
    #26688
    Összegezve:

    Airsoft GBB-k között is van külömbség. Müanyagok ált nagyon kezesek, fémeknél meg van, ami azért vissza is rug. Nekem Bell 1911A1-em van, az fullfém, de eléggé kellemesen erős a visszarugása.

    próbáltam egy CO2es full fekete Deagle-t 1x, na az tényleg kétszer annyira erősen rug, mint az én coltom. Tehát egy rendes fém deagle igenis erősebben rug airsoftban is. A szán súlya miatt. gondolom.

    Egyébként meg igen, tényleg inkább a szán visszaállása erősebb, és nem a hátrasiklása. azt még a rugó is tompítja, ellenben amikor odacsapja...
  • lac coo
    #26687
    Mikor volt pisztolyom, kíváncsiságból csináltam róla lassított felvételt, hogy jól gondolom-e, hogy azok nem hátra rúgnak hanem előre... Valóban gy van, először lenyomja egy picit a csövet a lövés elején majd mikor teljesen hátra ér a szán akkor az egy picit felfelé rántja .... De az előrerúgás sokkal nagyobb....
  • lac coo
    #26686
    Ja majd szólok .
  • shatanka
    #26685
    ha amegjön a második és ráérsz akkor fussunk össze :D
  • Punker
    #26684
    műanyag vagy fém szán, a tár mérete stb. ott már valami elő jön.
  • Büdös Bohóc
    #26683
    de erről meg jut eszembe, hogy gbb és gbb közt mekkora különbségek vannak? Azért akkora tuti nincs, mint igazi fegyvereknél, én kb a "semmi"-re tippelnék
  • lac coo
    #26682
    Jah..igazi ..? :)
    gondoltam ha már AS fórum arról van szó, egyébként meg GBB-kről indult a dolog melyik a jasszkaribb :))))

    Amúgy gondolom itt sok mindenki lőtt már igazi DE-vel :DDDDD
  • Büdös Bohóc
    #26681
    most lehet elbeszéltünk egymás mellett, de itt az igazi de-ről volt szó erre te felhozod, hogy van összehasonlítási alapod 2-3 airsoft (!) fegyver alapján. Ezen röhögtem csak.
  • lac coo
    #26680
    Miért kéne máshogy ... ? :))))
    Jó azt aláírom, hogy kényelmetlen vacak .
  • Büdös Bohóc
    #26679
    ez most elég nagy facepalm volt ugye tudod, "DE, semmivel sem kellett máshogy lőni vele mint akármelyik másikkal."
    :SDASD:ASD:AS:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD:ASD
  • lac coo
    #26678
    Shatanka, az egyik kamera megjött, két napra rá fizettem ki a másodikat, szóval lehet az is ideér hamarosan .
    Kis vacak, de 3 ropit simán megér .
  • lac coo
    #26677
    Hát nekem volt a kezemben asszem Cybergun-os DE, semmivel sem kellett máshogy lőni vele mint akármelyik másikkal. Még sorozaton is teljesen normális volt... Mert ugye airsoftról beszélünk :))))

    Amúgy meg egyszer volt pisztolyom, csak azért húztam elő (néha) mert ha már van illik használni is, de azonkívül hogy rohadtul idegesített a tok, nehéz volt, semmire nem jó ....
  • RoyalPredator
    #26676
    Nem értessz. Pont ezt mondom, hogy lényegében előnytelen, mivel nehéz, nagy, és igen erős a visszarugása.

    A Desert Eagle gyakorlatilag vadászpisztoly, nagy vadak ellen. itt van idő tökölni. Viszont megfelelő lőszerrel komolyabb testpáncélzatokat, akár még humvee-t is átvisz, szóval van alapja a katonai használatnak. De felesleges. Igazából akciófilm fegyver, menőzésre használják.

    Viszont számomra csábító, hogy kb úgy kell vele lőni, mint egy bolt-actionnal.
  • lac coo
    #26675
    Nem tudom, az a baj, hogy rövid nem ér le a fegyver tokjáig, Van ugyan belül egy kis korong forma ,talán azt lefaragva jó lesz ....
  • shatanka
    #26674
    Lett valahol az éles Desert Eagle rendszeresítve nagy tömegben? - Nem. Miért? - Alkalmatlan rá.
    Pontos célzott lövések: Jah ideális nyugodt állapotban ott lehet tötymörögni, de az "életben" legtöbbször nem ez jön össze. Arról ne is beszéljünk, hogy milyen például a gyengébbkézből való egykezes lövés találati pontossága...
    A "hű de fasza CODban" dolgokat is elkellene felejteni.

    karajjj: inkább viccesnek hatna....
  • shatanka
    #26673
    reszelni nem tudod vagy ilyenek?
  • lac coo
    #26672
    Megjött a méregdrága King Arms fogantyúm az AK-ra, hát naná, hogy nem jó a boyihoz ....

    Ha én ezt előre tudom, hogy ennyi szívás van a Boyival .....
  • karajjj
    #26671
    azért ha nem 160 centi és 70 kiló az ember, hanem megvan hozzá a termete, akkor a DE a combján igen tekintélyt parancsoló lehet :D persze tény, hogy értelme nem sok, de legalább jól néz ki :D
  • RoyalPredator
    #26670
    A Desert Eagle fincsi, csak azonos kaliber mellett nagyon előnytelen.
    Igazából egy Modern Warfare 2 like Deagle-t énis kedvelnék, de a lényeg itt van:

    Desert Eagle-el úgy kell lőni, mintha tényleg .50AE lenne.
    Pontos célzott lövések, lassan. Mint ha kéziágyúznál. (végülis az is)

    Többi marokfegyverrel pedig lehet duplázni. vakon lőni, sokkal könnyedebben kezelni.

    Namost ha van normális fegyvered, akkor egy Deagle már felesleges.
    De rambózni szeretnek, főleg 160 centis cingár srácok xD
  • karajjj
    #26669
    desert eagle
  • Büdös Bohóc
    #26668
    M1911A1 rulzik
  • Punker
    #26667
    félelmetesen művelt vagy, ha esetleg van töri könyved nyisd már ki hogy 1900-ban hol is voltak nácik svájcban? vagy 1908-ban németországban (P08)?

    amúgy a digó vas tényleg tróger.