29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • RoyalPredator
    #26786
    Uborka ON:

    Softair got OWNED again.

    Uborka OFF.
  • lac coo
    #26785
    Hogy micsoda?
    youtubeon fent van még az ehobby videoja ott sincs rátekerve a gumi. Bár itt van ez a kép..lehet levágták a tár alját :)
  • Punker
    #26784
    a zsínórt engedve fér be az AK tár.
  • lac coo
    #26783
    De most hogy méregettem kicsit, neccesnek tűnik nekem a dolog !
  • lac coo
    #26782
    Jah,közben találtam egy ilyen képet is :


  • Punker
    #26781
    azt írja.
  • Punker
    #26780
    a komoly játékoknak script-je van, egymásra épülő feladatokkal
    pl tegnap:
    1 - parkolóból HQ-ra azt kiépíteni,
    2 - 3 rajjal kimentünk felderíteni a Hódvárat ahol a Másik Keleti csoport HQ-ja volt
    3 - Felderítő járőrözés a Hódvár és a saját HQ között (itt volt az első kontakt a banditákkal 001-nél)
    4 - VIP személy elfogása HQ-ra bekísérése / más rajok ez alatt kiépítették a FOB-ot
    5 - HQ őrség
    6 - HQ-t támadó sniper team felderítése
    7 - FOB-ra eljutni (meghaltunk)
    8 - FOB-ra eljutni, támadókat visszaverni és védeni a pontot

    ezután az aksim lemerült, úgyhogy átálltam Banditának, elmentünk még megnézni hogy nem őrködnek a Nyugati HQ aztán parkolóban bandázás a fagyban, maga a játék még tovább tartott este 8-ig szal nem teljes a történet, és persze a többi raj és oldal feladatairól nem is tudok mindent. mivel kicsi raj voltunk mi inkább a menetelős küldetéseket kaptuk így lett a táv 14 km úgy hogy az utolsó 3 órámban már nem játszottam.
  • lac coo
    #26779
    Ebbe ugye valóban belefér az AK tár ?

    http://shop.ehobbyasia.com/combat-gears/pouches-attachments/rifle-mag-pouches/flyye-ev-universal-triple-mag-pouch.html
  • HöfEE
    #26778
    Ezen már én is gondolkodtam párszor de még soha nem kaptam rá választ :D
  • lac coo
    #26777
    Nekem csak ennyire tellett ma ( behalt ez a dög AKSU ...) :)

  • Punker
    #26776
    mire gondolsz pontosan? gyakorló játék volt.
  • Büdös Bohóc
    #26775
    egyébként úgy mellékesen: egy ilyen hosszú vonalon mit csináltok? Felszereléssel bejárjátok és kész? Tök eseménydús lehet... :D
  • Punker
    #26774
    Bad Company 2

  • lac coo
    #26773
    tudom, éppen ez tetszik benne. Végül RG-t rendeltem ...
  • bardocz
    #26772
    Most keres gúgliban képet a sokadik oldalról, hogy ne találja meg senki rögtön, ha utánanéz:)
  • shatanka
    #26771
    18 éven aluli személyt szeszes itallal nem szolgálok ki...
    A hatályos törvényeknek pedig utána kellene nézni.
    Várjuk a képeket :)


    TMC RGje egy kicsit fakó olyan szürkés.
  • SG rock
    #26770
    vagy csak simán rosszul tudja! vannak erőszakos emberek, akik a saját butaságukat bele akarják tukmálni más fejébe. (ezt most nem sértésnek szánom vagy ilyesmi.)
  • shumika
    #26769
    akkor kamuzik fater?? :o
  • lac coo
    #26768
    Polgári célra nem tartható, se lőtér, se magánszemély, senki .
  • shumika
    #26767
    Szval ami automata fegyver pl.: Uzi azt nem lehet használni sehol. Értem. És a TESZ-esek?? Nekik van Scorpio, Mp5. Azokkal mi van?????
  • lac coo
    #26766
    Az létezik, hogy előre csúszik a cső a kamrában a gumival együtt,
    Mert azt vettem észre, hogy szelel a kamra alján lövésnél, de mivel semmit nem láttam, csak annyit csináltam, hogy megmozgattam finoman a csövet a kamrában, és most jó lett!

  • mstummer
    #26765
    Csak súgok... automatára a büdös életben nem kapsz engedélyt ebben az országban. Ami automata az nem lehet legális. Ennyi.Ez a törvény.

    Persze ha sikerül legálissá tenned egy törvénymódosítással úgy fél éven belül, akkor tőlem meg egy üveg bort kapsz :) De akkor már légyszi azt is intézd el hogy a saját lakásában mindenki tarthasson legálisan lőfegyvert.

    Köszi :)
  • lac coo
    #26764
    ...és vannak rá papírok ?

    Szerintem ne fárassz minket tovább ! :D
  • shumika
    #26763
    automata igen és?
  • SG rock
    #26762
    elég valószínűnek tartom, hogy neked :D.
  • lac coo
    #26761
    Na most elhatároztam végre magam, megveszem a TMC mellényt...
    OD vagy RG, mik a vélemények?
    Nekem a ranger green nagyon tetszik, nem olyan harsány telt szín mint az od....Lombok alatt árnyékos részen jó lehet.
  • shumika
    #26760
    Ez most kinek ment?
  • lac coo
    #26759
    Persze.. és gondolom automata.
  • shumika
    #26758
    pászmekk elcsúsztam pát napot :)

    pedig legális meg vannak az éles papirok ;)
  • SG rock
    #26757
    Schumika!

    -Tőlem nem kapsz Henessy konyakot, mert azt beszéltük meg, hogy "belátható időn belül éles vagy airsoft lesz belőle", te kikötötted : "Éles 1hónap, Airsoft 3hónap". Ezt írtad Dec. 28.-án, élest csináltál, tehát Január 28.ig kellett volna megcsinálnod.

    -Shatankatól nem kapsz konyakot vagy páleszt, mert azt beszéltétek meg, hogy "működőképes és legális" legyen. Lehet, hogy működőképes, de biztosan nem legaláis!
    (bizonyíték :D)


    bocs :D majd legközelebb
  • lac coo
    #26756
    Tököm tele van a Boyi szarral már...

    ezerszer szedtem már szét, egy darabig teljesen jól ment, most állt két-három hetet, kihozom, holnap mennék játszani erre az istenért sem hajlandó 200 FPS-nél többet lőni !!!!GB gyönyörűen megy, stb, nekem már lövésem sincs hogy mi lehet a baja, asszem kap egy Cyma belsőt mert ez több mint bóvli cucc ....
  • shumika
    #26755
    Elvileg ja de gyakorlatilag meg ki tudom próbálni:) rendőrségi teszt lőtéren.
  • HöfEE
    #26754
    Elmondom neked, hogy elvileg a lőtéren sem próbálhatod ki. ui.: Jó az iwiw adatlapod, legalább bizonyosságot nyert amit gondoltam.
  • shumika
    #26753
    :) neeem ezzel sehova se megyek. max a lőtéren probálhatom ki.

    15 vagyok és nem lájkolom csak ígérted :)
  • RoyalPredator
    #26752
    Remélem, még VÉLETLENÜL SE fogsz azzal kimenni Airsoft játékra, és ugyanígy nem fogsz faluhelyen lövöldözni.

    Egyébként hány éves is vagy, konyaklájkoló?
  • shumika
    #26751
    ájájájjj arról volt szó hogy rövid időn belül vagy éles vagy airsoft lesz egy hatástalanított pps-ből.
  • shatanka
    #26750
    Gondotlam csak meglepődtem...

    Amikor még régen felhosztad akkor arról volt szó, hogy airsoft változat lesz belőle... Az szép kaland lett volna és megérte volna a pálinkát, de az, hogy van egy éles ppsed az nem különösebben dobogtatja meg pici szivemet.
  • shumika
    #26749
    Éles. Azért kellett az elsütőszerkezet mert úgy hatástalanították h kivették belőle
  • shatanka
    #26748
    Akkor most éles lett vagy airsoft?
  • shumika
    #26747
    hát nem mondanám meg ki volt az név szerint :)
    egy ismerőse a családunknak.

    nehéz volt vissza alakítani mondjuk nem azt vettem meg amit linkeltem hanem egy szebb állapotut. de az is hatástalan volt. szerencsére pont találtam egy eladó PPS nem dugózott csövet és az lett át szerelve, meg a komplett elsütőszerkezet. hát sokba volt meg szenvedős is volt.