29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • sgmbulldog
    #26826
    A sok Ahab kapitány a softair bálnáját üldözi :)
  • Punkerwork
    #26825
    duma, ha normálisan viselkedve jön vissza valaki más reggel akkor az nem hullik ki.

    itt SG-n van olyan csóka akivel szoktam dumálni holott pár éve kb 3 nickje ment a kukába, a végére csak rájött hogy célszerűbb szabályosan viselkedni.....
  • DannyL
    #26824
    Azonnal törlésre kerül, olvass:
    3-as, 4-es pont ;)

    Benézted, már megint. Mert ismét olyasmiről tolod az imát amiről fingod sincs. Természetesen ezen, esetedben nem lepődik meg senki.

    Folytathatod a köpködést.

  • RoyalPredator
    #26823
    Az mindegy, titeket nem hat meg a normális viselkedés, ha rólam van szó.:)
    (Mint már kiderült)
  • Punkerwork
    #26822
    arra még nem gondoltál hogy egyszerűbb lenne 1 reggel szabályokat betartva aprózni? nem kéne más hozzá csak hogy tudj normálisan viselkedni.....
  • RoyalPredator
    #26821
    Álreg kell, mert az üzletelés miatt kizárólagosan használni kell azt a fránya fórumot. Ezek meg törölnek, amint valami probléma van, vagy ugye problémamegoldást kéne tolni (bannok helyett).

    Azért gondolkodom, miként lehetne leváltani a kereskedelmet.
  • RoyalPredator
    #26820
    :D Szabálysértés, ha annyit írok:
    "Hitman egy gyökér, ne törődj vele:D"
    ? Igen, mert nem rendeltetés szerűen használtam a topicot.
    De ennyi. Ezen kívül nincs rá szabályotok, hiába mond ellent az emberi normáitoknak. Mindegy, azért szóltam, hogy kérem a büntit, legyen 1 hét tiltás, az úgy pont jó, de persze májerkedni kell Malu-nak, és "mit szólok ha életfogytiglan???!!!" :D

    Most tényleg nem flémelni akarok csak 2 tény:
    * Már elég sokatokkal találkoztam üzlet keretében, csak persze ti ezt nem tudtátok.
    * Kértem én már sokszor segítséget, és tőletek SOSE kaptam, pedig volt vagy 50 kérdésem. Igaz, tudtam a válaszokat ált. de ettől független, nem az admin/modi/szervező emberkék válaszoltak, de ilyen hozzáállással, ahogy flame-nek nyilvánítotok valamit, nyugodtan lehetne ez meg spammolás :D

    Ömm... Laci, szólnál DRagnak, hogy Dreadlock60 utalása megérkezett-e már, és elküldte e a magántulajdonomat?
  • DannyL
    #26819
    Nem nyilvános információ, titkosították!
  • Punker
    #26818
    BC2 térképem! Add ki annak az alfásnak a nevét aki galádul kilőtt engem a saját visszaállónkról, mielőtt elpucoltatok
  • DannyL
    #26817
    Most őszintén? Mihez szóljak itt hozzá?
  • lac coo
    #26816
    Isten vagy !!!!
  • Rinyagép
    #26815
    Inkább a kérdésemre találjatok választ ....

    Én tudnék!!Hagyd abba az Airsoftot.Megoldódik minden problémád, és problémánk.

    Megjegyezném ilyen mellényem van és semmi gond nincs vele.Én is felraktam a zsebeit.Ja hogy gondolkodni kéne.Vigyázz nehogy ordíts.
  • lac coo
    #26814
    Hát így szemre nekem úgy tűnik, hogy az első négy sort kell felfelé kinyitni aztán a két oldalsót, no most ugye nekem 6 sorosak a zsebek, szóval ez lehet cumi, figyelmetlen voltam ... Pedig a zseb az Flyye ( vagy mi :) ), nem volt olcsó ....
  • Punker
    #26813
    Shatit kérdezd neki hogy vannak felrakva, nem ismerem a ciras-t.
  • lac coo
    #26812
    Meglepne mi, ha azt mondanám magamról, hogy én is segítek mindig (!) mindenkinek (!).

    Az, hogy ki kit kedvel, magánügy, a többiek isszák meg a levét a provokálásnak .


    Na jól van... Meg kell korbácsolnom magam büntiből, mert megszegtem a szentesküt és megint ilyenekről beszélek :)))

    Szóval a hármas tárzseb szívás a CIRAS-on ?
  • Punker
    #26811
    FPS-re nem tudok mit mondani mert nekem 2008 óta 380 körül van és sose éreztem ezt hátránynak.

    Az hogy DannyL kedveli e royal-t meg az ő dolga, de valószínűleg nem véletlenül van olyan véleménnyel róla amilyennel. Ugyanis ő az egyik olyan "ős" softair-es arc aki látatlanul ismeretlennek is segít mindenben ahol tud.
  • lac coo
    #26810
    Utolsó szó jogán. Nektek minden a köz véleményével ellentétes hsz flémnek minősül.....Legutóbbi agymenésem is hasonló volt -ha még emlékszel- , de továbbra is fenntartom: 400 fps épületben értelmetlenül sok, terepen meg mit sem számít a +30 Tehát értelmetlen volt bolygatni a sok éve bevált szabályokat..... Ez...! Húúú, ez aztán irdatlan nagy szentségtörés ! ;)
    Be is lett zárva miatta a topik ! :)

    Flémet meg kezdeni nem lehet, csak folytatni ugyanis onnantól lesz flém belőle .Itt van Daniel: véletlenül sem szólna hozzá semmihez, de mikor csak valami okosságot ír Royal, abban a pillanatban érdekes módon veszi a fáradságot ....

    Na mindegy ,ami volt volt, én vállalom minden tettemet, nem megyek sehová álreggel stb.

    Aztán most már fejezzük be ! ;)

    Inkább a kérdésemre találjatok választ ....
  • Punker
    #26809
    tény hogy sokat visszavettél, de a legtöbb agyatlan flémet ti kezdtétek.
  • lac coo
    #26808
    És erről én tehetek, sőt a világháború is az én hibám ! :D

    Kevés az user , mindenki Softairen nyomul, ez jó darabig így is lesz, 6mm-en sem pörög, ez van .

    De én nem keveredek megint bele ebbe, sorry .
  • Punker
    #26807
    milyen? egy zs kategóriás pofázda érdemi tartalom nélkül.
  • Bexter
    #26806
    Jobb
  • lac coo
    #26805
    Milyen?
    Jól van mindegy, hagyjuk, mint mondtam leszarom már ezt a Softaires dolgot, szerintem tőlem rég hallotattok bármit róla, oda se járok szóval hidegen hagy az ügy.

    De csak csendben jegyzem meg, Daniel még mindig a legjobb partner ebben a mocskolódásban .... ;)
  • Punker
    #26804
    nézz vissza milyen élet volt itt 2006-2008 között, és mi van most.
  • lac coo
    #26803
    LOL. ez de szar stréber duma, már meg ne haragudj ! :D
    De ha te leszarod, szerzek más moderátort aki szíves örömest gyomlálja ki az ilyen macskajancsikat, van itt épp elég :D
  • Punker
    #26802
    megöltétek ezt a topic-ot úgyhogy lényegtelen...
  • lac coo
    #26801
    Amúgy lehet leszopattam magam ezekkel a 3-as tárzsebekkel? Ha felrakom előre akkor nem tudom majd szétnyitni elöl a mellényt???

  • lac coo
    #26800
    Na mindegy , én már leszarom ... :)

    Ehobbyn küldenek valami mailt, hogy foglalkoznak a rendelésemmel, jó régóta van ott egy ügyem, de még mindig processing...
    Mondjuk van ott olyanom is, hogy már rég itt van, de még mindig feldolgozás alatt van náluk :))))
  • lac coo
    #26799
    Ez igaz!
    De te valahogy emberi nyelven mondtad ezt most el ... :)))
    Vagy SG forum amolyan szemetesláda, ahol minden moderátor elnézi a hasonló stílust ( köztük te is, ahelyett hogy rászánnál 1 percet és kipucolnád, aztán legalább vége lenne ...)?
  • Punker
    #26798
    mindenben.
    ha olyan szar a softair nem kell oda járni, ha meg mégis használni akarja valaki tartsa be a szabályokat.
  • lac coo
    #26797
    Már miben ? :)
    Amúgy ki az a rinyagép, kicsit tenyérbemászó a stílusa ? :)
  • DannyL
    #26796
  • RoyalPredator
    #26795
    hess hess hess
  • DannyL
    #26794
    böfi
  • RoyalPredator
    #26793
    Hirdetésre sajnos number 1 hely, mert az AirsoftBörze nem jött be.
    Ugyhogy must use that shit.
  • RoyalPredator
    #26792
    Nyugton vagyok, csak volt egy magaslabda, amit le kellett ütni.
    Erre vissza próbálták ütni, de no luck, szelíden írtam "Malu"-nak, hogy Üdvözletem az úrnak, de semmi mást. Erre megint törölt egy reget, de még van 9, ugyhogy good luck nekik ismét..

    Az egész onnan ered btw, hogy Hitmanka nagyon nem ért a moderáláshoz, és csóri gyerek hirdetését törli, mert azt hiszi, hogy csalni próbál. Egyébként ezt a srác is jelezte, persze kapott érte ejnyebejnyét, mert a szentsokaságnak odafönt mindiiiig minnnnden körülmények között igaza kell hogy legyen :DD

    Mindegy végülis, én leszarom, de még mindig pattognak ha dolog van, mint a pattogatott kukorica.

    Rinyagép (Softair->SG álreg), szeretünk téged :D
    Szánalmas :D
  • Punker
    #26791
    attól még igaza van.
  • lac coo
    #26790
    Újra régi ez a fórum, csak az ilyenek mint ti, nem tudtok nyugton maradni ! :)

    Neked pl, szerintem még nem is volt itt értelmes hsz-ed .....
  • Rinyagép
    #26789
    Royal penetrátor

    Te olyan hülye vagy ,hogyha tudnád hogy a föld forog te kapaszkodnál.
    Szánalmas vagy.Sajna nincs vér a pucádba hogy eléjük állj,inkább üzengetsz.Akkora pofád van innen, mint a Clark Ádám téri alagút.
    Nyilatkozol Hitmanról mikor nem is ismered.Ez is szánalmas.Sajna én ismerlek téged,egy ruppotlan lúsernek tartalak,de ez az én személyes véleményem.Te bumburnyák gondolod hogy az adminok és a modok csak veled foglalkoznak?Szerintem nagy ívben le is kakkantanak téged.
    Én nem is tudom hogy a tök jófej apádnak, hogy lehet ilyen hülye gyereke.A dadogóslacco is egy idióta de ő legalább kezd leállni,és ez becsülendő.Sajna nem veszed észre hogy ez a fórum sem a régi,de csakis miattatok.Lezüllött sajnos.
  • lac coo
    #26788
    Jóvanmááá !:)

    Nem igaz nem bírod ki, hogy nem mész oda, ha nem értesz egyet azzal ami ott megy ?!
  • RoyalPredator
    #26787
    Üzenem a nyomorékoknak, még van 9 regem, lehet őket keresgélni! :D
    És HITMAN tényleg egy balfaszjóska :D