29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punker
    #26866
    Na ez jó kis séta volt, a 32 klikket levágtuk 24-re, cserébe + 3 hegyen átmentünk ott ahol még ösvény sincs :D
    Szarvaskő - Les-ház - Guba-ház - Homonna -tisztás (itt 2. vh-s katona sírok vannak) - Bélkő (itt felmentünk a lezárt bányához) - Őrkő-ház - Peskő-ház - Vöröskő-időszakos forrás (épp csak csordogált max 10-15 centis a víz) - Toldi-kunyhó - Samassa-ház - Tamás kútja vendégház.

    Célban kaptunk kaját, majd a szervező jófejségből bevitt minket a faluba hogy elérjük a buszt.





  • praksi
    #26865
    jogos.. :-)
  • lac coo
    #26864
    Őszintén megmondom a vámmal semmi bajom, azt értem miért kell fizetni, no de áfát mi a tökömért kell...?
  • lac coo
    #26863
    Mellény meg néhány zseb, szerintem elég nagy doboz.
  • bardocz
    #26862
    Mekkora a doboz?
    Jelképes ár meg... Írjanak rá egy 20$-t aztán jólvan.
  • lac coo
    #26861
    Ma írták a honkongiak, hogy -kérésemre- azt írták a csomagra hogy ajándék, és valami nagyon alacsony jelképes összeget jelöltek meg....
    Ilyenkor mire számíthatok vám és áfa terén ?
  • DannyL
    #26860
    Csóri! :(
    Na ezt az előzményes izét rántom is lefele. Köszi!
  • Punker
    #26859
    márc 26, az Bad Company 3
    havi egy játék azért kell :D
  • Punker
    #26858
    Spartacusnak nincs még 2. évada mert a főszereplő rákos és csúszik a forgatás, viszont van egy 0. évad ami 6 részes lesz, holnap hajnalban jön ki az 5. rész. Spartacus: Gods of the Arena az alcíme
  • praksi
    #26857
    Punker: sajna nem jön össze, hazautazom erre a hétvégére (karácsony óta nem láttam a családot..)

    A márc. 5 biztos kimarad, dolgozom azon a hétvégén; 26-án lesz a Téry Ödön emléktúra (katt), lehet bevállalom az 50 km-et :)[
  • DannyL
    #26856
    Té Púnki! A Spartacus-nak kint van 2. évada?
    Má bocs hogy itt, csak szerintem itt előbb olvasod.
  • Punker
    #26855
    felőlem...
  • lac coo
    #26854
    Eladó fegyveremet felrakhatom ide, hátha valaki éppen ilyenre vágyik ! ? :)
    (elvileg SG-n nem szabad ...)
  • Punkerwork
    #26853
    miért ne lenne jó? tavaly is mindig esett, de a mátra szárazabb volt mint a bükk.

    TT-re nem kell vezető, kapsz itinert, van gps az a pár km eltévedés meg kell :D
  • DannyL
    #26852
    Amúgy idokep.hu szerint 1 hétig esni fog az eső előtte.
    Nem a legjobb terep egy Mátra túrához. :D
  • DannyL
    #26851
    És van túravezetőtök aki vágja az útvonalat?
  • Punkerwork
    #26850
    hát a távot általában csak reggel döntjük el :D
  • DannyL
    #26849
    EZ AZ?
    A 40km-esre mentek?
  • Punkerwork
    #26848
    most szombat az bükk, a köv mátrás a mátrahegy márc 5-én.

    gúgliba vésd be hogy Mátra teljesítmény túrázója 2011.
  • DannyL
    #26847
    Mikor, hol?
    Lehet róla olvasni valahol?

    Vagy ez a most szombati? Mert akkor kihagyom.
    A gyerkőc miatt nekem ezeket kicsit hamarabb le kell szerveznem/tudnom.
  • öregharcsa
    #26846
    sajnálattal látom itt még mindig az idióták viszik a prímet...grat hozzá!
  • Punkerwork
    #26845
    gyere velünk mátra teljesítmény túrázója címért!
  • DannyL
    #26844
    Mi most voltunk januárban EZEN a teljesítmény túrán.

    40km a budai hegységben, 12 csúcs megmászásával, a szintidőm 9:54 lett.

    Őszintén szólva majdnem elpusztultam mire beértem, úgyhogy minden tiszteletem azoké, akik ezt rendszeresen megcsinálják.

    Nagyon jó erőpróba volt. Itt jöttem rá, hogy az izom az egy dolog, a kitartás az fejben dől el. Itt eszméltem rá mennyire hisztis vagyok a holtpont környékén, úgyhogy én 2011-re ezt tűztem ki mint fejlesztendő dolgot. Igazából sok mindent nem kell csinálnom, mindössze befogni a pofám amikor szenvedek.
  • Punkerwork
    #26843
    Praksi szombaton nincs kedved egy mókás útvonalhoz? Szarvaskőről indulnék a piros négyzeten a Les-rét felé. A Les-háztól a piros sáv-piros kör jelzéseken érném el a Guba-házat, azután szépen kényelmesen feltrappolnék (P sáv) a Homonna-tetőn keresztül (Z sáv) a Bél-kő-nyakba (és kinéznék a Bél-kőre). Továbbmennék a Zöld-rét felé, rátérnék az OKT-ra, következne az Őr-kő-ház, majd a piros sávon lesétálnék a Pes-kő-házhoz. Innen nagyon kényelmesen továbbsétálnék (P sáv) a kisvasútig (Egeresvölgy-Varróház vm.), majd a Bükki Kéket követve fel a Samassa-házon át a Tamás-kúti házig. :) Onnan kis emelkedő még a zöld sáv (Török út) elérése, azon kanyarognék addig, amíg a sárga jelzés le nem tér a Barát-rét felé, majd Felsőtárkányból hazabuszoznék. Összességében sima ügy, de meg lehet bolondítani mindenféle kitérőkkel az Őr-kőre, a Hegyes-kőre (Bükk Szirtjei mozgalomhoz kódok), az Imó-kő felé stb. aztán séta felsősárkányba, az egész olyan 38-40 km, péntekre ónosesőt mond hogy jó kis milsim túra lesz :D
  • lac coo
    #26842
    A köcsög mellény miatt napok óta nem alszom, megrendeltem, nekem ez elég sok pénz volt azért, de még mindig attól rettegek, hogy kicsi lesz, és úgy fog állni rajtam mint egy rossz buzin :)))
  • lac coo
    #26841
    Hát nem tudom... Olyan durva dolgot nem láttam itt, a 4 felkiáltó jel elég lett volna ...
    De gondolom egy hét múlva visszajöhet?
    Hátha megváltozik !
  • Punker
    #26840
    megint előjött belőle a náci
  • lac coo
    #26839
    Arra gondoltam, hogy mi lenne ha én visszareggelnék SA-ra, szerintem szó nélkül repülnék hogy a lábam sem érné a földet, egy elégedett kétoldalas flém kíséretében :DDD
    Vagy most SG-re céloztál? Ide mindenki visszajöhet, nem szoktak gondot csinálni belőle .
    Amúgy miért raktad ki Royalt?
  • Punker
    #26838
    próbát? az ember folyamatosan bizonyítja hogy milyen szinten áll. itt a mai példa, jó ideje sok minden el volt tűrve, hónapok óta itt nem volt moderálás. eredmény nulla! ugyanaz a primitív zsebnáci még mindig.....
  • lac coo
    #26837
    Jóvan, jóvan... Én nem mondtam semmi rosszat rád, mindenkiben ott van a kisördög, benned is ...! ;)
  • DannyL
    #26836
    na szió, más vizekre evezek :)
  • lac coo
    #26835
    OMFG ????


    Ez gondolt át mégegyszer !
  • DannyL
    #26834
    Nagyon érdekes valóba. Meg lettem szólítva és reagálok rá. Ki látott még ilyet!? OMFG!
  • lac coo
    #26833
    Megint zsebek.. Most jut eszembe ez sem jó mert 2X3 -as a zseb .Vagyis vagy nem pont középre rakom őket, vagy nem tudom ... :)
  • lac coo
    #26832
    Most őszintén: pont ilyenekre válaszolsz ?
  • lac coo
    #26831
    "...Laci, szólnál DRagnak, hogy Dreadlock60 utalása megérkezett-e már, és elküldte e a magántulajdonomat?"

    Ez nekem ment?
    Én szólnék ha tudnék, de azt sem tudom kiről van szó, meg reggem sincs ...
  • lac coo
    #26830
    Tegyünk egy próbát ?

    Shatanka: kösz, hát most ez van, magam is erre jutottam, hogy a két szélsőt szabadon hagyom ....
  • shatanka
    #26829
    Előre olyan zseb való amin csak 4 csík van. Felteheted a 6 csíkosat is de akkor az oldalsókat nem szabad rögzíteni mert nem tudod szétnyitni a mellényt. Nálad mondjuk szerintem nem lesz gond belőle mert elég nagy darab vagy, de egy kisebb emberen pl rajtam ha megpakolnám tárakkal akkor valószínűleg kiállna oldalra.
  • Bexter
    #26828
    -fav
    bye
  • Punkerwork
    #26827
    megint híztál? :P