29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #26906
    Csak kapkodva gépelt .... :D
  • Punker
    #26905
    hányszor mondtam már neked hogy állj le az ivással
  • shatanka
    #26904
    műanyag palte megrendel és homokkal feltölt, legjobb megoldás. Vagy kérsz kölcsön egy paltet és műanyagbol forára hajlítasz egy olyasmit. Nem muszáj meg áll nélküle is a mellény.
  • mstummer
    #26903
    Sok mellényben gyárilag vannak műanyag lapkák. De sokan kiszedik.
  • lac coo
    #26902
    Illetve tovább megyek: egyáltalán kell az bele, anélkül nem "áll" meg a mellény ?
  • lac coo
    #26901
    akkor másképp kérdezek: miből a legrealisztikusabb megcsinálni egy ilyen platnit a mellényembe, Súly nem érdekel, nem célom, hogy megszakadjak alatta :)))
  • SG rock
    #26900
    kerámia igen, fogtam már kezemben, nehéz-hideg és igen kemény :D
  • Punker
    #26899
    én a német oldalról akartam nadrágot, de mivel 3 hónapig nem lett L-es raktáron letettem róluk :(
  • repvez
    #26898
    valaki vett már innen valamilyen terméket, vagy van tapasztalata az itt kapható cuccokról?
    Mert nemsokára szeretnék beszerezni néhány felszerelést,de igy látatlanba nem nagyon tudom hogy milyen a minösége és a tülajdonságaik és a szinválaszték is elég hiányos az oldalon, az emailemre eddig nem válaszoltak:
    http://helikon-tex.hu/
    A 25 vagy 40l-s táska érdekelne és a Special Forces Uniform nadrágok, de bármelyikról jol jönne egy kis teszt vagy prewiev
  • lac coo
    #26897
    Szóval puha , bizonyos mértékig képlékeny anyag ?
    Érdekes a cikk, de igazán számomra nem derül ki milyen is valójában, legfeljebb a neve utal valamire, hogy soft meg hard ... :)
  • Punker
    #26896
    olvass tesztet.
  • lac coo
    #26895
    Nem, az igazira gondolok, az milyen, kerámia, szóval gondolom egy kemény merev valami .
  • Punker
    #26894
    az üreges replikákra gondolsz?
  • lac coo
    #26893
    Ezek a mellénybe való golyóálló lemezek milyenek igazából ? Merev mint egy vasplatni, vagy valamennyire hajlékony ? :)
  • shumika
    #26892
    Mennék csak nem hiszem hogy engednének játszani.
  • Büdös Bohóc
    #26891
    Csongrád-Békés megye környéki van? Lesz egy kis tingli-tangli tavaszi bemelegítő random játék kint vásárhelyen a desert pályán. Nem lesz semmiféle belépő vagy ilyesmi.
    Az időjárásról annyit egyelőre, hogy napos 3-5 foknak nézünk elébe.
  • SG rock
    #26890
    nekem is volt egyszer, hogy az összes létező dugattyút szétkapta. akkor a visszaforgásgátlóval volt a gebasz
  • lac coo
    #26889
    A hiperszuper, törhetetlen , hírösneves azimuth dugattyú, néhány száz lövés után :



  • mstummer
    #26888
    Nos én egyszer használtam original Eotech holosight-ot...nagyonjó volt. Majdnem többet ért mint az alatta lévő puska :) És használható volt teljesen. Csak a puska volt pontatlan kissé :)
  • lac coo
    #26887
    Igen .
  • SG rock
    #26886
    Ilyesmire gondolsz?
  • lac coo
    #26885
    Vannak azok az olcsó kínai nyílt redtotok, a szögletesek...azoknak általában brutál fényereje van, nekem is volt egy, tűző napon is teljesen jól látszott .
  • SG rock
    #26884
    lehet azlesz, de viszont egy holosight amúgy is kéne, pontosabban egy nyílt reddot-ot akarok az AK-ra. ha van elég fénye akkor lehet megveszem, csak igen kérdéses, hogy tudnám én ezt megnézni.
  • DannyL
    #26883
    Ird meg neki, hogy megvetted volna tőle, de ennyiért nincs szíved elvenni tőle egy eredeti EOtech-et. :)
  • DannyL
    #26882
    Hát hogyne! :)
  • SG rock
    #26881
    (eladó szerint eredeti EOTech :DDD)
  • SG rock
    #26880
    akkor ennyi :D túl van tárgyalva.
  • DannyL
    #26879
    Tuti, hogy replika. Az eredeti 100e Ft felett van.
  • SG rock
    #26878
    nem, erről .
    gondolom, hogy replika, de nem értem , miért nem írják ki. megkérdeztem az eladótól, de még nem kaptam választ. szinte biztos vagyok benne, hogy nem eredeti :D ,ha igen akkor igen jól járnék.
  • SG rock
    #26877
    ezzel tisztában vagyok igen:) de akkor írja már ki, hogy replika ,vagy azt, hogy kínai cucc.
  • DannyL
    #26876
    Nem erről van szó?
  • Punker
    #26875
    a kínai eotech replika nem = a gyárival :D
  • SG rock
    #26874
    az eredeti EOTech holosight-ok? szerintem azok igencsak drágábbak, mégiscsak hadi cucc, szerintem ez max. replika lehet 10ért.
  • lac coo
    #26873
    Az árral nincs baj, kb így mehetnek most használtan ....
  • SG rock
    #26872
    eléggé furcsán néztem, hogy EOTech 10k... holnap kapok róla képet is. Debreceni a srác én meg budapesti vagyok, nemtudom, hogy tudnám megoldani azt, hogy megnézzem saját kézben mielőtt megveszem.
  • lac coo
    #26871
    Jót én még nem láttam ! Olyan szinten tükröződnek, hogy alig lehet átlátni rajta !
    Ha van rá lehetőséged, mindenképpen kukkancs bele napos időben !!!

    Illetve biztos van jó is ezekből, de az nem 10 k ... :)))
  • SG rock
    #26870
    nemmondod ,nappal ennyire szar? :/
  • lac coo
    #26869
    Nem ér az 20 forintot se ! ;)

    Na jó, épületben, sötét helyen jó dolog, de amúgy felejtős .
  • SG rock
    #26868
    EOTech holosight lencsevédővel 10k-ért elégg megéri nem?
  • lac coo
    #26867
    Irigyellek, hogy van időd ilyen túrákra ! :)
    Mikor még megszállottan természetfotóztam, magam is rohadt sokat barangoltam erdőn-mezőn. Nagyon hiányzik ...o