29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • Punkerwork
    #27067


  • Punker
    #27066
    biztos.
  • lac coo
    #27065
    Egy hanyatt esést kibír? :D
    Illetve akkor ugye kapható hozzá belső ha esetleg szükség van rá ...?
  • Punker
    #27064
    2,5 literes, majd 4 éves és nincs semmi eresztés, gyárilag mind műanyag ízú de 2-3 mosás után tűrhető lett.
  • lac coo
    #27063
    Őőőő...szerkesztettem az alattad lévő hsz-t , lehet nem olvastad ....
  • lac coo
    #27062
    A mellény az nem Pantac, az rohadt drága .....:)
    De ez a TMC is elég jónak tűnik, ha bírja 3 évig már megérte .
  • shatanka
    #27061
    csak a családnak el ne áruld :)
  • Punker
    #27060
    2007-ben vettem a pantac mellényt, nem bántam meg :D
  • lac coo
    #27059
    Anyám...le sem merem írni mennyibe került a mellényem így hogy csak Pantac meg Flyye zsebek vannak rajta :))))
    Nem vagyok normális, remélem sokáig jó lesz :)
  • lac coo
    #27058
    Hengerfejjel játszani kell, mivel mint láttad nincs fix helye a hengerben csak belecsúszik valameddig. De simán el tudom képzelni, hogy nem megy tőle össze a GB főleg ha kínai, Bár én sok fajtát raktam már be egyikkel sem volt ilyen gond ...
  • SG rock
    #27057
    sikerült... egy új hengerfejet is raktam bele, az nem stimmelt. nemtudom, hogy talán picivel nagyobb volt talán vagy valami.
    régi fejet rátettem a hengerre és már rá is ment a GB ház.
  • Punker
    #27056
    mire vagy kíváncsi?
  • lac coo
    #27055
    Ja...addig nem várok :))))

    Két dolog érdekel: mennyire strapa bíró a zsák, illetve, hogy méretben egyezőt lehet-e könnyen kapni hozzá, ha esetleg még is kilyukad ?
    Meg hogy mennyire büdi gyárilag? :)
  • Punker
    #27054
    jövőhét végén megcsinálom aszem :D
  • lac coo
    #27053
    Punker, mikor lesz kint az ivózsákos cikked?
    Kéne rendelnem egyet.... No nem mintha találtam volna jobbat ( kínait nem veszek, még megmérgezem magam valamivel ...), csak hát elég drága, csak jó lenne valamit olvasni róla ....
  • lac coo
    #27052
    Hát ez szokott szívatós lenne, ha nem emiatt megy össze akkor valami nincs a helyén. Próbáld figyelmesebben belerakni a cuccokat. Aztán ha félig meddig össze megy a tengelyeket kis csavarhúzóval igazítsd helyre felülről.
  • SG rock
    #27051
    rugó megvan. egyszerűen tényleg nem értem én ezt ....
  • SG rock
    #27050
    hát így se akar menni :S, bázze, mégjobb eltűnt a visszapörgés gátló rugója -.-
  • lac coo
    #27049
    Tapet plate (ami rángatja a nózit...) vége van a csapágy előtt. Nyomd be összerakás közben a nózit.
  • SG rock
    #27048
    szerelem az AKm V3 GB-jét.
    rakom össze ,minden a helyén. és középen mintha valami eltartaná a gb ház 2felét egymástól a dugattyú alatt, nem tudom rendesen összezárni, a GB hátuljánál összeillik rendesen de elől szét van nyílva a GB ház.
    egyszerűen nemtudom mi lehet a baja. már vagy 15x kapok ki mindent és nézem át újra.

    remélem érthetően fogalmaztam:D
    tipp?
  • repvez
    #27047
    én is ma hivtam fel öket , de nincs nekik táskájuk megnézésre ,ugy meg nem akarom meghozatni, hogy nem tudom pontosan, hogy milyen a kialakitása,anyaga.
    Nekem is egy hét mulva irtak vissza,de csak a felére mint amit kérdeztem .
  • lac coo
    #27046
    Ez a Helicon Gear -es oldal nem viszi túlzásba a válaszolgatást ! :))))
    Rákérdeztem egy nadrágra, visszaírtak milyen méretben kéne, aztán ennyi ....
  • Punker
    #27045
    az melyik volt a patai? :D
  • praksi
    #27044
    Velem már közölte, hogy "Te mocsok, otthagytál a keselyűknek!"
  • Punker
    #27043
    mindig más, az elsőnél anyáztam (a GPS kicsit bebolondult a pisztrángos előtt) akkor megálltunk csináltunk 1-2 fotót szusszantunk 5 percet, a másodiknál meg se tudtam szólalni. A vége felé meg egyszerűen leszartam az egészet megálltam ettem ittam nem érdekelt. De a végére sikerült felpörögni és kényelmesen beértünk. Hozzátenném hogy talán az egyik legnehezebb volt eddig a talaj viszony, ennyi alattomos tükörjégre nem voltam felkészülve fejben. 9 óra volt a szintidő, reggel azt mondtuk 8 óra elég 4-re beérünk, végül 8 óra 27 perc lett a vége, fél 5-kor már az autóban ültünk.
  • DannyL
    #27042
    Nagyon szép! ;)
    Te milyen vagy a holtponton? Nem lehet hozzád szólni vagy hisztis picsa leszel? :D
  • Punker
    #27041
    Óparádhuta és Kékes tető között 2x haltam meg (komolyan nem voltam biztos benne hogy sikerül felmenni) lefelé a jégen sáron csúszkálva már csak röhögtünk kínunkban. aztán fél 10-kor már aludtam (hogy aztán 5 előtt felébredjek)

    de azért mindig van mit látni:
  • DannyL
    #27040
    Nem csak az agyad nullázza le.
  • Punker
    #27039
    is is, és sokkal jobban lenullázza az ember agyát a heti meló után mintha kocsmáznék egyet péntek este.

    meg ad egy alap edzettséget a komoly hegyi sétákhoz.
  • lac coo
    #27038
    És mi tetszik ennyire benne: a teljesítmény vagy a gyönyörű látvány?
  • Punker
    #27037
    nincs elég hétvége sajna :(
  • lac coo
    #27036
    És minden egyes hétvégén túráztok ? Soha nem vagytok fáradtak ? :)
  • Punker
    #27035
    és ez csak a Kékes egy hegyet 1,5x megmászni jó kis tortúra volt.
  • lac coo
    #27034
    A térkép nem jön be, de szintkülönbség van becsülettel !
  • Punker
    #27033
    Mátrafüred - Muzsla-tető - Rákóczi-forrás - Mátraháza - Vörösmarty fogadó - Parádsasvár - Sós-cseri - Fényespuszta - Parádóhuta - Pisztrángos-tó - Gabi halála - Sötét-lápa-nyerge - Kékes - Vályus-kút - Csepegő-forrás - Mátrafüred



  • lac coo
    #27032
    Punker, hogyhogy nincs GPS track ? :)
    Sehol nem voltatok ?
  • SG rock
    #27031
    Valaki innen jövőhét vasárnap Bobek féle játék Hatvan-Nagygombos?
  • lac coo
    #27030
    Az .
  • shumika
    #27029
    cyma ak beta?
  • lac coo
    #27028
    Ejnye, de kihalt a topik ! :D