29530
border=0>

border=0>



KULTURÁLT FÓRUMOZÁS A HOSSZÚ ÉLET TITKA
A flamelést, személyeskedést BANamákra utazással jutalmazzuk!

  • lac coo
    #27027
    Láttam egypontos slinget Cirasba építve, az ugyanúgy hátra megy a csomópontba , ott van rögzítve?
  • DannyL
    #27026
    A fenébe ne már! Ma se fogok jól aludni, kifigyeltél...
  • lac coo
    #27025
    Már nem etetek trollokat, kár próbálkoznod, szia ! :D
  • DannyL
    #27024
    Fura ez a te szádból... Muhaha!
  • mstummer
    #27023
    Jogos. Egyik sem különb a másiknál ha belegondolok.
  • lac coo
    #27022
    Egy komoly hiba van benne, amiért szerintem kár, az állítószalagokon nincs a lyukakban olyan kis fém karika ( szegecs vagy mi az...) hanem csak ki van olvasztva ...Ezt kár volt kihagyni , sokat ront az összképen.
    Bár asszem van itthon valahol ilyen szerkentyűm, majd rakok bele .
  • lac coo
    #27021
    Jah, közben rájöttem hogy működik. Annyira nem bonyolult. Amúgy teljesen jó rám, még hosszra is :)
    Bár azon gondolkodom, hogy a drótot bennt hagyjam-e, nagy szükség nincs rá ...
  • shatanka
    #27019
    Hátul felnyitod a mellényt és ott kell bellítani. Rendesen állítsd be magadra otthon, mert mint te is tapasztaltad nem egyszerű állítgatni. Amúgy az a jó, hogy a CIRASból lehet chest riget csinálni :)
    Mondtuk, hogy a tmc jó minőség.
  • lac coo
    #27018
    Az...A szokásos színvonala ! :DDD
  • SG rock
    #27017
    istenem, de hiányoltam már a DannyL féle GIF-eket :DDD
  • DannyL
    #27016
  • shumika
    #27015
  • lac coo
    #27014
    Nem, nem ok, ENGEM SENKI NE NÁCIZZON LE, még egy SG moderátor se, sőt az főképp ne,főleg azok után hogy emiatt bannolsz embert!!!
  • Punker
    #27013
    jogos, ezentúl mindenki köcsög szélsőséges lesz és oda sorolja magát ahova akarja, ok?
  • lac coo
    #27012
    Akkor viszont kikérem magamnak hogy lenácizz!!!!
    Vagy azt lehet, illetve neked lehet, zsidózgatni meg nem ( amúgy azt se lehessen ...) ???

    "Véresszájú fajvédő" ??? Az mi ?
  • SG rock
    #27011
    Like
  • Punker
    #27010
    komolyan írtam, a véresszájú fajvédőket ugyanúgy rühellem mint az ok nélkül gyűlölködőket.
  • shumika
    #27009
    de egy GBB-vel menjek ki játékra??? azért jó ha van egy fő fegyver.....
  • Büdös Bohóc
    #27008
    most te kamuzol amúgy itt folyamatosan, vagy mi? Már kb nem tudom hanyadik fegyverről beszélünk itt, mutattál berettát meg meséltél, hogy miket rendeltél stb, erre most meg kiderül, hogy úgy igazából egy darab fegyvered sincs és most veszel? LOL
  • lac coo
    #27007
    Rákerestem Youtobe-on..hát ezt apróra kell szedni hogy beállítsam ! :))))
  • lac coo
    #27006
    Ezen a mellényen a vállpánt hosszát nem lehet állítani ?
  • shumika
    #27005
    tizennyócba lakok :D
  • lac coo
    #27004
    emberek, amúgy bármilyen meglepő értek ám a szép szóbÓl !
    Valamit szóba hoztam, asszem egyetértünk, hogy ehhez nem kell engedély sem nekem sem nektek....

    DE !!!

    Ha úgy gondoljátok, hogy ilyenekről ne essen szó ,akkor szólni kell, tiszteletben fogom tartani a kérést .

    De hogy aztán még engem náciznak le ...?! :)

    Bár szerintem is valamit félre értett punker, nem is akarok ezzel foglalkozni.
    Főleg mert , hepi van, megjött a mellény, vámot se raktak rá, és jobb minőség mint amire számítottam !!! :DDD
  • mstummer
    #27003
    Punker...sztem ezt benézted :)
  • SG rock
    #27002
    Ebben a 15k -s GB-ben mi lehet ? azok a zöld csapágyak műanyagok?
  • SG rock
    #27001
    És nem is a nyóckerben :)
  • HöfEE
    #27000
    Jézusom...
  • DannyL
    #26999
    Gondolom nem Borsodban laksz. ;)
  • lac coo
    #26998
    Mi van ????? :)
  • Punker
    #26997
    szóval akkor te is zsebnáci vagy és az egész cigó védő szöveg csak terelés volt...
  • lac coo
    #26996
    No ezt meg sem hallottam ! :)
    Akkor értsd úgy, hogy a "lezüllesztés" miatt ugrálok ! A nácik jelképe sem volt mindig náci jelkép .....
    De ha a sávozásban szerintetek semmi elítélendő nincs , ahhoz komolyan csak gratulálni tudok !!!
    Royal meg nem a haverom ! :DDDD Honnan veszitek ezt ... ? )
  • mstummer
    #26995
    Én sem értem miért kell ugrálni egy árpádsávos zászló miatt.Ez nemzeti/történelmi jelkép.Ott van a parlamentben is. A baj hogy sokan összetévesztik a vele nem azonos nyilas zászlóval (még maguk a zsebnácik is).Ahogy Punker is írta sokan lezüllesztik... kár érte.
    Egyébként amit kevesen tudnak hogy az első Árpád-házi zászló simán egy vörös zászló volt.

    laccoo: Royal haverod, ha jól tudom zsidózás miatt lett tiltva. Nem flém miatt.
  • shumika
    #26994
    háde páze :D manapság a rasszizmus az olyan komoly szinten van hogy húú neked gondolkodásod normális. nem bőrszínt kell nézni.......
  • lac coo
    #26993
    LOL, bazz ilyeneket ne írj már ! :DDDD
  • shumika
    #26992

    bár minden ember olyan lenne mint te.
  • lac coo
    #26991
    Komolyan mondom, szégyellném magam ,ha lányom vagy fiam valamikor meglátna ilyen játékon ilyen emberek mellett!
    Mi arra neveljük őket, hogy adja oda a megunt játékát az osztályban a szomorú sorsú cigány kis srácnak, nem arra, hogy ne üljön mellé , mert cigány !!!

    Úgyhogy ezt a mérhetetlen primitívségen nem tudom szó nélkül megállni !!!
  • lac coo
    #26990
    De ezt nem tudod nem beleszámítani ! :)Ez egyértelműen (manapság..) gárda jelkép ügyes kibúvót hagyva ...
    Nekik épp ez a lényeg, olyan jelkép kell, amire fel lehet tenni a kezet, hogy de kérem én csak nagy tisztelője vagyok az Árpádháznak ! :)))

    Láttam én már nem egy jobbikos, kiképzős cikket AS-ből generálva, hát ebből azért szép dolgokat lehet kihozni ....

    De még az AS sem érdekel, senki ne cigányozzon mellettem játékon !
    És ezt akárhol látom-hallom, tuti nem fogom szó nélkül hagyni !

  • Punker
    #26989
    van egy majd ezer éves történelmi jelképünk amit pár hülye lezüllesztett, az idő majd megoldja

    royal majd akkor jön vissza ha letelt az ideje talán márc közepe nem tom.
  • DannyL
    #26988
    Nem önkényuralmi jelkép, nem tiltott, így semmi nem lesz belőle.
    Ha azt nem számítjuk bele a dologba, hogy egyértelmű az illető irányultsága és ezzel mindenki tisztába kerül.
  • lac coo
    #26987
    Hehe... ez a dolog már komolyan idegesít !
    Semmi közöm a volt csapatomhoz, én szégyellem magam hogy volt amikor tűrtem a dolgaikat, de ha már a csapat vezetője is ezt mondja :

    Azt hogy a Árpád sáv történelmünk része és magyar (MAGYAR) történelmi szimbólum nyugodtan felvállaljuk.

    Komolyan mostanában minden dolgot leszarok ( ahogy itt látszik, igyekszem nem foglalkozni az értelmetlenségekkel ) de ettől megint forr bennem a vér !!!

    Lehet spicli vagyok, vagy mittudomén, de komyolyan kérdezem: fegyver, felvarró ebből mi sülhet ki ,ha valami okoska rácsap.... ?!